Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.12.19. 20:53


Miért, Xaba?
Zsolti
 
Hozzászólások: 11437
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2023.12.19. 20:48


En megneztem Szanics videojat. A szavazatok nem/nem feltetlenul tukrozik az o velemenyet.
Hadd legyek az ordog ugyvedje :)
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.12.19. 20:29


Nyilván! De az a Konfetti...
Egyetértünk. :)
Amúgy ha tavalyelőtt Csertői Aurél az edző...
...akkor most őt istenítenék?
Mert egy kis túlzással mindegy volt, ki az edző.
Mindegy: igazságtalan ez a hype a többiekkel szemben. Akárki akármit mond.
Jókor volt jó helyen. És azóta is abból él.
Ami amúgy nem is zavarna, ha nem lenne ilyen tapló farok.
A Scudetto meg...Eddig én is mítosznak gondoltam.
2-3 éve viszont azt érzem, hogy egy jó kis keret plusz egy fasza kis edző elég hozzá. Lásd Napoli.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Zsolti 2023.12.19. 20:55-kor.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11437
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.12.19. 19:16


Európai kupát nyert a Roma Zsolti! Ezt sose feledd. Sok sok embernek ez mindennél fontosabb volt. Pláne annak tudatában, hogy tudják, a Scudettóra semmi esély még sokáig.
Egy bajnoki ezüstnél jobban csillog az tény. Ezt nehéz vitatni. Szakmailag nívótlan? Az. De csillog.
Az olasz kupát meg hagyjuk, az már nekem sem ér kb semmit sem. :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.12.19. 18:43


Ha lesz józanodás, akkor okés lesz.
Nyilván nem haragszok én a népre, csak előtte mások ennél többet és fontosabbat adtak neki.
Például Spalletti Olasz Kupája szakmailag és nívóban is sokkal többet ért, mint a Konfetti. A dobogós helyezésekről nem is beszélve. A játékot meg ne is említsük. Ám Totti padoztatása miatt fütyülték őt rendesen.
Annyira örülök, hogy bajnok lett a Napolival.
Na ő adott valamit. Miközben ember maradt. Flúgos, de ember.
Kíváncsi vagyok, hogy a kintiek milyen %-ban marasztalnák Mou-t. Vagy ha marasztalnák, az mennyire eredményfüggő.
Vagy a Konfetti az már örökös bérlet a népnek?
A lényeg: nem haragszok rájuk, csak mások az értékeink. De ezt már írtam.
Nem hiszem, hogy én már újra bármikor nagy ASR-drukker leszek.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11437
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.12.19. 16:44


Szerintetek van rá esély, hogy Mourinho ne fehér lovon távozzon?
tudod, hogy nincsen :) Eddig se volt, de egy ilyen (kamu) szerelmi vallomás után kizárt. :)
És eskü beugrott egy kép, amikor szezon végén távozik, és a nép végigvezeti egy tényleges fehér lovon a városon, vagy körbelovagol a stadionban :D

Amúgy Zsolti, azért ne hibáztasd az egész római népet, hogy van valaki, akibe végre kapaszkodhatnak, aki szállított nekik egy nemzetközi kupát. Köd ült az agyukra, de előfordul azért. Nekem sem tetszik, de ezért még nem hagynám el a csapatot, ha utána a józanodásuk sem nekik, sem nekünk nem fog tetszeni.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.12.19. 14:27


Sehol soha.
Ők a nagybetűs elnökök.
Igazi olasz gengszterek.
Őszintén: szerintem Friedkin már erősen billeg, Pinto meg már egyenesen a halál fas.ára kívánhatja Mourinhót.
Nyíltan kritizálja a játékospolitikát, a játékosok hozzáállását, a bírokat és az ellenfelek "tiszteletlenségét". De ha Friedkinék szeretik hallgatni a házon belüli fikákat, hát hallgassák...
Ha meg tényleg csak színészkedik ez a fazon, akkor meg fizessenek neki kezeléseket a tulajék.
Ha Mourinho nélkül, hasonló szereplés és jegyárak mellett nem lesz telt ház, akkor nekem vége a dolgoknak. Szerelem ide, szerelem oda.
Szerintetek van rá esély, hogy Mourinho ne fehér lovon távozzon?
Ha hatodikak leszünk, és a Feyenoord kiüt minket, akkor is éltetni fogják. Főleg Csabiék.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11437
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.12.19. 13:19


Trigo, te hol voltál az elmúlt 2,5 évben? Ugyanez ment, mindig más volt a hibás. Egyszer nem hangzott el tőle, hogy nabb.zzeg, ezt benéztem.
Eric, ne bassz már fel te is! :) Mi az hogy hol voltam???? Szerinted itt most ezt írtam le felháborodva, hogy mást hibáztat??? Tudjuk, hogy ilyen az élete. De ami (részben) új volt nekem, hogy A CSAPATOT NYÍLTAN ALÁZTA MEG ezzel a mondattal, és hogy most jelentette be, hogy hosszabbításról tárgyaltak és maradni akar. Ez nekem is és neked is új nyilván.
És nálam most telt be a pohár annyira, hogy innentől rühellem ezt az embert.

Gondolom az öltözőben beléjük szajkózza, hogy ők a világ legjobbjai, és ne vegyék komolyan, hogy a sajtóban lebénázza őket.
Ezt az elgondolást eddig nem zártam ki teljesen az évek alatt.De ha ez mondat így elhangzott, akkor ezennel kizárom. Ha én játékosa lennék, mondhat az öltözőben bármit, ha a sajtóban így nyilatkozik rólam (és rontja az értékem persze), akkor ellen fordulok azonnal.


Én már jó ideje nem hallgatom Szaniszlót, olyan mélyen van a nyelve Mourinho seggében, hogy azt már az én gyomrom nem bírja. Ebből kiindulva gondolom főleg szintén Mourinho fétissel rendelkezők hallgatják a heti észosztásást. Igy viszont még kevés is a 62%.
ezzel egyetértek. adamasr, látunk szavazószámot is hozzá? Mert nem mindegy, 20 ember szavaz, vagy 2000. Hogy mekkora a fétisesek tábora idehaza. :) És jah, én legalább egy éve nem hallgatom az önjelölt vezetőnket.

ja és Zsolti: továbbra sem látom Friedkinék oldaláról, hogy miért kéne elküldeni őt. Teltház, brand szárnyal, kupagyőzelem. De az ilyen nyilatkozatok után viszont el kell hogy gondolkozzanak.
Ha hosszabbítanak vele, akkor asszem Lazio vagy Napoli-drukker leszek. Lotito meg De Laurentiis mikor engedne ilyet???
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.12.19. 11:08


Hasonlóak az érzéseim.
Csak az bánt, hogy azok a vereségek nem Mourinhót gyötrik, hanem a klubot és a játékosokat.
Friedkinéknek tényleg megéri ez az ember? Brand, marketing...
A játékosainknak gyakorlatilag nincs ára, plusz Mourinho fizuja.
Nálam már az amcsik sem azok a 10/9-esek, mint anno a legtöbb fórumozónál.
Ha hosszabbítanak vele, az nálam végzetes bűn lesz.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11437
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2023.12.19. 10:28


Én már jó ideje nem hallgatom Szaniszlót, olyan mélyen van a nyelve Mourinho seggében, hogy azt már az én gyomrom nem bírja. Ebből kiindulva gondolom főleg szintén Mourinho fétissel rendelkezők hallgatják a heti észosztásást. Igy viszont még kevés is a 62%.

Trigo, te hol voltál az elmúlt 2,5 évben? Ugyanez ment, mindig más volt a hibás. Egyszer nem hangzott el tőle, hogy nabb.zzeg, ezt benéztem.
Elérte azt, hogy ha kikapunk, egy picit mindig örülök. A csapatot sajnálom, de mindegyik kinos meccs egy újabb szög a koporsójába.
Friedkinék nem lehetnek olyan hülyék, hogy marad jövőre is. Lassan ott tartunk, hogy év végéig megtartani is hiba lesz.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.12.19. 06:31


Szaniszló Csabi házon belüli agymosottjai persze, hogy Mou-ra szavaznak. Ez nem sértés, mert én meg a másik oldal agymosottja vagyok. Nem ismerem Csabi érveit, mert nem nézem a Falkát.
Friedkinék pedig számomra a tátott és málészájú amerikaiak prototípusai, akik magukra szabadították ezt az embert, és most vakargatják a buksit, hogy hogyan szabaduljanak tőle presztízsveszteség nélkül. Nincs ebben semmi projektszerűség.
Mourinho pedig pontosan tudja, hogy a tulajnál fontosabb a nép.
De akkor miért rajong érte minden játékosa? Gondolom az öltözőben beléjük szajkózza, hogy ők a világ legjobbjai, és ne vegyék komolyan, hogy a sajtóban lebénázza őket. De a lényeg: mindig magát mentegeti. Betegesen. Undorító.
De végül is igaz: akinek huszonvalahány trófeája van, az nem szúrhat el egy Bologna-meccset.
Ott tartunk, hogy ha nincs Dybala, akkor minden csapat esélyesebb nálunk. Mármint Mourinho szerint. Gondolom a Bologna kerete is bővebb, és nem játszanak kupameccset.
62%. Atyaisten...Na ezért nem fognak megoldódni a problémáim Mourinho távozásával.
Trigo, ugye milyen szörnyű az ilyen nagyképű nyilatkozatokat olvasni egy magunkfajtának...?
És mindeközben a manipulátor tudja, hogy ha kirúgják, akkor a nép fellázad Friedkinék ellen.
Vigye már innen valaki májusban ezt az embert.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11437
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2023.12.18. 22:52


amúgy néztem darts közben, 2 dolog,
1, fiatalítás, na most nyáron épp hogy a fiatalokat adtuk el hogy meglegyen a 30 milla ami az ffphez kellett( mert ugyé pölö karsdorp v spinazzolla a kutyának sem kellett), most meg mourinho inkább nyúlna a fiatalokhoz :lol:
2, keret kisöprés, most nem néztem utána, de sztem most már mivel 3 éve regnál a pinto, mourinho páros, a keret fele sztem már nekik köszönhető.....nyilván spinazzolla, karsdorp nem, de nem is eladhatók, viszont renato sanches, bellotti vagy az üzbég messi is az övék....de még lehetne sorolni
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2023.12.18. 22:45


adamasr írta:Falkaösztön szavazás: "Mourinho a következő két teljes szezonra – maradjon vagy menjen?" 133 főből 62% amellett, hogy maradjon.

hidd el, nem te vagy az egyetlen, aki ezt nem érteni :D :D :D

itt én is akartam felvetni egy szavazást, de mind1
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.12.18. 22:42


adamasr írta:Falkaösztön szavazás: "Mourinho a következő két teljes szezonra – maradjon vagy menjen?" 133 főből 62% amellett, hogy maradjon.

esküszöm felb.szott ez is
HÁT MINDENKI VAK SÜKET ÉS HÜLYE??????
hol az a szavazás, nem találom, beírnék bár csúnyát :evil:

Mourinho végre elérte hogy érzelmet váltson ki belőlem, grat
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.12.18. 22:34


ÚRISTEN MILYEN NYILATKOZAT VOLT EZ????? :shock: :shock: :evil: :evil: :evil:
sn ezt jól fordítottad tuti?????
a címe miatt elolvastam (kattintásvadász sn:))

"Paulo nélkül nincs minőség ebben a csapatban. Romelu nélkül nincs fizikalitás ebben a csapatban. Nélkülük tudtam, hogy nehéz dolgunk lesz."
Ha ezt így kimondta és jól fordították, és a tulaj nem zavarja el két perc múlva, ahogy kijön a sajttájról, akkor játékosaként a következő meccsen buktatnám meg de k.rva gyorsan! :twisted: Bár lehet ez a Bologna meccs már arról szólt? :D
Hogy a f.szomba mondhat ilyet egy edző a saját csapatáról??

Meg folytatná???????? És épp egy 0-2 után mondja ezt el, amikor leestünk a 8. helyre??? ÓÓÓÓ, azaz naná hogy most mondja el!!!! :wink: A ravasz g.ci.

"Ők különlegesek, és nehéz lenne megválni ezektől a szurkolóktól. Ha elszakadnék tőlük, az soha nem az én döntésem lenne. Soha."
Hogy rohadjál meg te! :evil: Bocs sn, és kedves fórumtársak, de ezt a fajta lelki hadviselést bazdmeg amit ez az ember művel...

Szépen felvezette, hogy őt csak kirúgni lehet innen, de ha marad, akkor jobb emberek kellenek neki, mert CSAK EZ VOLT AZ OKA a rossz szereplésnek, ja meg a kupadöntő!
Tehát ha megválnak tőle, akkor Friedkinék leszenk a g.cik az istenadta nép szemében.

a k.rva anyád josé
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Trigoria 2023.12.19. 00:58-kor.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: adamasr Dátum: 2023.12.18. 22:24


Falkaösztön szavazás: "Mourinho a következő két teljes szezonra – maradjon vagy menjen?" 133 főből 62% amellett, hogy maradjon.
adamasr
 
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2021.08.28. 20:12

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.12.18. 13:50


Mivel ő Pinto-baby, ezért Pintónak szúrt oda egyet. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11437
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: danikov Dátum: 2023.12.18. 10:23


ericcartmen írta:"Nem jó edző edző, de remek pedagógus"

mondjuk csak az a kérdés, mit akart vele elérni
ha nálam szeretett volna egy jó pontot szerezni azzal, hogy így lecserélte, akkor siker 10/10 :D
de kétlem, hogy az én RS-zel szembeni ellenszenvemet próbálta kiszolgálni
ha mégis, akkor köszi, Mister :)
Avatar
danikov
 
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2014.02.01. 14:13
Tartózkodási hely: Pápa

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.12.18. 01:40


mert valami taktikai finomságot nem tartott be
:D :D :D

köszi a választ
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.12.17. 21:58


18 perc játék után lecserélte.
Egymásra se néztek.
Bár Renato oldalról/hátulról sétált.
Gondolom megorrolt rá az edző, mert valami taktikai finomságot nem tartott be.
Dybala nélkül olyan a játékunk, mintha nem lennének edzések.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11437
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.12.17. 21:26


ericcartmen írta:"Nem jó edző edző, de remek pedagógus"
Legalább köpte volna le, akkor egyértelmű az üzenet. Így hogy hozzá se szólt, nehéz hova tenni.

mi volt?


Következő 4 meccs a bajnokságban: Napoli (O), Juventus (I), Atalanta (O), Milan (I)
:D :D :D

sn-csel értek egyet, nem lesz meg az első 5 hely
bááár a többi pályázó elég gyengus mostanság szintén
de ha fogadni kéne, akkor a 6. helyre tenném magunkat. Az már úgyis jól megy :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2023.12.17. 21:20


adamasr írta:Következő 4 meccs a bajnokságban: Napoli (O), Juventus (I), Atalanta (O), Milan (I)
:D :D :D

én bízok mourinhoban, ő képes a lehetetlenre, ergó 4 meccsen hogy 0 pontot hozzon.
Zsolti írta:Még mindig komolyan gondolod. :)
Az elemző srác a stúdióban: "Semmilyen taktikai evolúció nem látszódik a csapaton Mourinho első éve óta."
De szépen mondta. :)

a studióban ülő figura azt is forszírozta, hogy összehasonlította a roma és a bologna kpályáját, én ugyé a fio meccs után tettem.

amúgy a legszebb az egészbe, hogy már 3 évre majmolják, csápolják, hápolják mourintot és a romát, serie a eredmények nélkül.
sőt első évében úgy emléxem, qrva nehéz volt minket megvernie bárkinek is, x-re szinte mindenhol jó voltunk...

ezt is írtam már, van ő meg az egója, és van minden évben egy csapat, amiről bebizonyosodik, hogy mou a taktikáját nem tudja átültetni a keretében, és ő meg attól mourinho, hogy az egója miatt nem hajlandó változtatni vmi olyanra, hogy a kerete működjön is. és ezt minden évben eljátszuk, mert végeláthatatlan a türelem iránta. :wink: :| :bah: holott tudjuk hogy mindig ugyanaz lesz az eredmény, bár valszeg idén még a 6.hely sem lesz meg.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.12.17. 20:36


Még mindig komolyan gondolod. :)
Az elemző srác a stúdióban: "Semmilyen taktikai evolúció nem látszódik a csapaton Mourinho első éve óta."
De szépen mondta. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11437
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2023.12.17. 20:35


nem lesz meg az 5. hely. 8-10. ez lesz meg.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8093
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.12.17. 20:21


Az 5. hely úgyis meglesz, BL pipa.
Mourinho teljesíti a célt, hiszen kívánhatna-e többet a tulaj ennél...?
A nép pedig tovább öleii az óriási ellenszélben a csapatból a maximumot kihozó szabadságharcost.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11437
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Zsolti valamint 76 vendég