Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.12.22. 17:54


Nagyon kíváncsi leszek a középpálya illetve a csatársor összetételére.
A védelembe az a pozitívum, hogy az mindig állandó, de jól tudom, hogy Castan el van tiltva?
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.12.22. 17:09


Sajnos nem tudom megnézni a meccset :( Sok sikert srácok! Meg tudjátok csinálni! :flagbig:
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.12.18. 01:26


köszi Xaba
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.12.18. 01:15


Trigo: DDR fogta a karszalagot, majd beszéltek két szót Oszival és odaadta neki. Valamit ott még bólogatott is. :S
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.12.18. 00:11


Amúgy Burdi várható védőtárssa, Romagnoli idő előtt otthagyta az U-21 edzőtáborát izomproblémákl miatt....
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.12.17. 23:36


még nem
továbbadta? én csak azt láttam hogy Osvaldo teszi fel, épp akkor néztem oda
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.12.17. 21:15


Lehet tudni, hogy miért adta tovább DDR a karszalagot? Lehet már leírta valaki, mert nem olvastam a meccs lejárta óta semmit :|
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2012.12.17. 19:42


DONI 19 írta:Burdisso mit ártott, hogy nem fér be? Sérült?


Castan és Marquinhos megbízhatóbbnak bizonyult. Mostanában kevesebb gólt kapunk.

Megnéztem a Chievo gólját és szerintem nem volt les. Az indítás pillanatában vonalban volt a védőjével. A jobb oldali belső bekk (Marquinhos vagy Castan) elkezdett a csatárral a kapunk felé mozogni. Nem értem miért, mert ha nem teszi, akkor les...
Goiko ha már egyszer kijött elgázolhatta volna Pelissier-t. 87. percben ez megengedhető. Még a 16-oson kívül találkozott volna Pelissier-vel. Kiállítás és szabad. Na és!
5 perccel korábban kicsit agilisabb volt, amikor Marquinhos-t elgázolta...

Szombaton inkább nézném a másfél héttel vagy az egy hónappal korábbi Romát, mint ezt az "egycsatáros" játékot. A középpályások nem értek fel, a két szélső csatár teljesen az oldalvonalnál grasszált és adogatta be a labdát az egy szál Osvaldonak. Igazoljon akkor Sabatini jobb bekk helyett 2 box-to-box középpályást, akik odaérnek a kapu elé.
Vagy lehet, hogy múltkor a Sienát lenyomtuk, mert hét közben kupameccsük volt, most pedig nekünk volt hétközi meccs (a Chievo korábban kiesett)...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.12.17. 16:40


mindig is tudtam, hogy létezik a nagy kozmikus erő: az egyik ember lesérül, a másik meg nem játszhat emiatt... :)
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10303
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.12.17. 16:34


érdekes lesz a hátsó alakzat a Milan ellen, ha Castan a sárgák miatt, Marquinhos meg a sérülésem miatt hiányozni fog....
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2012.12.17. 11:02


fradista romanista írta:Csak annyit akartam mondani, hogy teljesen felesleges bírózni. Az ellenszél az alapállapot. Ez tudnivaló volt.


Tudnivaló volt. Ennek ellenére nehéz nem beszélni a bíráskodásról, amikor még a milánói GDS szerint is két tizenegyest nem adtak meg a Romának + az ellenfél lesről lőtte a győztes gólját. Szóval egy meccsen 3 végeredményt döntően befolyásoló ítélet... A Fiorentina ellen, amikor 15 helyzetet dolgozol ki, ez sem probléma. A Chievo ellen, amikor szenvedsz, akkor igen nagy probléma.
Nem ment a játék. Elől és középen mindenki tudás alatt teljesített. Nem sikerült semmi, számtalan eladott labda. Tegnap elég lett volna, ha valaki húzza a csapatot, de se Totti, se Osvaldo, se Pjanic, sem a cserék nem nyújtottak maradandót.
Ennek ellenére, ha tegnap a játékvezető normálisan vezeti a meccset, a Roma 2-0-ra nyer.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.12.17. 09:43


Igazad van. Ezért mondom ez egy alapállapot. A "nyomják krahácsot" a romanistaság egyik legfőbb jellemzője (minden irónia nélkül mondom). Ebben valóban nincs változás. Legfeljebb annyi, hogy "a helyzet fokozódik" :)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.12.17. 01:01


Én szomorú vgyok, hogy megint a pálya a téma. Mármint tényleg nem volt túl jó,de én a barcára is mindig mérges voltam, amikor arra kenték a dolgot. Persze nehezebb, de ma nem azt láttam,hogy ezen múlott, hanem gyengék voltak a teljesítmények. Persze olyan szinten jó lehet ez a pofon, hogy felébredünk a milan ellen, bár nagyok ellen mindig felszívjuk magunkat. Lamea is legalább kicsit focizott, remélem visszaszerzi a jó formáját, Marcos gyógyulgasson. DDR-t csak én vettem észre, hogy olyan az arca, mint amikor én nem alszom egy percet sem és úgy megyek dolgozni? a középpályáról meg annyit, hogy hogyan motiválna az valakit, hogy bérelt helye van a kezdőben? (Taxi pl). Forza ZZ, kapd össze a skacokat
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2012.12.17. 00:48


Bocs, villám látogatás, nagyon nagyon kell ezek után a Milánt szilánkokká verni!
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.12.16. 23:20


Csak annyit akartam mondani, hogy teljesen felesleges bírózni. Az ellenszél az alapállapot. Ez tudnivaló volt. Ez benne volt/van és lesz a pakliban. Ehhez képest kell teljesítani.
Ezen egy röpke anyázáson túlmenően felháborodni a tizenikszedik fordulóban kissé naivitásnak vagy/és túlreagálásnak érzem.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.12.16. 21:23


ez nem az én napom :) elég volt részemről a bírózásról, vmit kell jövő hétre is tartogatnom, hacsak nem baxuk szét a milant, úgy ahogy még idén senki, oszt akkor fújhatnak arra amerre akarnak. :wink: :D
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.12.16. 21:19


épp egyet értettem veled feree :wink:

összefügghetnek a következmények, de a két kérdés lecsupaszítva külön téma

tehát: rosszak voltunk, nem érdemeltünk győzelmet, a játék képe x volt, és ha a spori rendesen vezet akkor tuti nem kapunk ki

amúgy a ki mit érdemel dolog is sántít, mert a Inter se érdemelte meg a vereséget tegnap :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.12.16. 21:14


minden mindennel összefügg, arra ment volna, hogy csak volt 3 meccsünk 1 hét alatt...
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.12.16. 21:11


az egy dolog ha rosszak vagyunk
az egy másik ha a bírók belenyúlnak - akár direkt akár nem

a kettő független téma
az más kérdés, hogy ha jók vagyunk és nyerünk akkor kevésbé bírózunk akkor is ha jogos lenne
ilyenkor meg jobban
de ettől még a kettő nem függ össze
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.12.16. 20:52


de már mondtam, mindig nem lehet jól játszani, minden mindennel összefügg, a fio ellen szárnyaltunk, felszabadultan, tegyük hozzá, mert a fio hagyta is, volt egy kupameccs, ahol megint elég jók voltunk a kiállításig, onnan szenvedés, és erőlködés, ma én fio elleni játékot vártam, de az első félidőt látva én elfogadtam, hogy itt nem valószínű hogy nyerünk, ernerváltan, lassan, pontatlanul játszottunk, szél a második félidőre nuku, tipikus xes meccs, erre a rigó, pfffff.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.12.16. 20:42


Ez benne volt a pakliban. Baldiniék nyilván ennek tudatában hozták vissza Zemant. (és úgy tűnik, bizonyos szempontból bejött nekik a dolog. ha másért nem, mert tényleg van ok/ürügy bírózni :D
Különben is, a csapat mai gyászos teljesítményét akkor se lehet a bíróra fogni, ha történetesen valóban ellenünk fújt. Teccettek volna tisztességes futballt csinálni - mondhatnánk. és akkor magasról le lehetne sz@rni a bírót.
(most láttam a montenegró-norvég kézidöntőt. na ott tényleg hatalmas ellenszélben kellett játszaniuk a feketehegyieknek, ráadásul nem egy kiscsapat, hanem a világelső ellen - és mégis sikerült nekik)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.12.16. 20:41


de amúgy a góljainkra visszatérve, rengeteget rúgtunk, csak szabályost :!: nem kivánom, de a Roma nem szerezhet szabálytalan gólt, legyen les, vagy bármi más, mert nem engedik neki, ezzel szemben, a napoly, a bundások és a milánóiak rúghatnak, akkor hogy is van ez?! :lol:

Mondjuk DDR dolgot is lehet másképp nézni, gyakorlatilag a világ 3 legjobb ütköző kpályásai közé tartokik per pillanat, hogy ki a másik 2 nem tudom, vagyis igen, DDR, DDR, és DDR.....
és ezzel szemben ott tartunk, hogy egy Tacsi mögött csere........
Tényleg jobb lenne túladni rajta, míg normális pénzt adnak érte, sztem..... :wink: :(
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.12.16. 20:26


hidd el, nem szívesen bírózok, de ez már nekem is sok, nekem továbbra is lesnek tűnik, 1.01től nézd :)
komolyan mondom, idáig fújtak ellenünk de nem volt feltűnő(na jó mikor az inter nyomták, akkor igen! :wink: ), de mióta ZZ van, még feltűnőbb az egész.... :(

amúgy nem játszottunk jól, elfogadom, gyakorlatilag a 2dik félidő még értékelhetetlenebb volt mint az első, és már elfogadtam hogy nem győzünk, de hogy a vereség nem volt benne és a chievoban meg a győzelem, az hót ziher.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2012.12.16. 20:08


Nem volt, les, tisztán hátrébb volt a srác. Más kérdés, hogy ezt egy ugyanilyen tiszta tizi előzte meg.

Nem hiszek az összeesküvés-elméletekben, volt is már pár vita az offtopikban, de ez már nekem is sok, ami meccsek óta megy. Mindenki nagyrészt maga szerencséjének a kovácsa, el kellett volna 3-nál többször találni a kaput, de amellett nem lehet szó nélkül elmenni, hogy a magyar megye 2-ben nem hibáznak ennyit a bírók, és ezt a legkomolyabban mondom. Hihetetlen mi megy a serie a-ban, legyen az szándékos befolyásolás vagy csak a bírók inkompetenciája, bár már utóbbi opciót is alulsúlyozom.
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.12.16. 20:04


különben még egy észrevétel, nyilván egyéni szocprobl, de elmondom, ha tudnám, hogy mikor kapunk ki, pláne ilyen elcsalt körülmények között, biz isten, nem nézném meg a meccsünket, és így nem akadnák ki, és nem baxná szét a teljes napomat. :(

ti mit gondoltok? hogy kéne felvennem a kapcsolatot a köv. meccsünk rigójával? megkérdezném tőle, hogy mi lesz a meccsünk végeredménye?! :lol: érdemes megnézni v sem.....hmmmmm :lol:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 30 vendég