Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2024.01.08. 16:19


nem akartam folytatni Zsolti, azért töröltem, de mindegy :))

megteszed a folytatást te helyettem is :)
még meg se száradt a tinta a hsz-emen, de ugyanúgy elemzed tovább Mou-t, beszarok

De én itt "lakok", szóval itt kéne megtanulnom viselkedni valahogy. Mint ahogy kerek 4 hónapig sikerült, amikor nem írtam be. De hát az is olyan gagyi. Mintha elvonón lennél.
a tegnapi hszbe beírtam először, hogy pont olyan az egész mint a legjobb barátom alkoholizmusa, és amit vele kell végig élni 10+ éve... de kitöröltem utána. Erre most pont ezt hozod példának te is :)) Ez nem lehet véletlen. :)
Neked a fórummegvonás sem jó ötlet, mert az tényleg gagyi, de a te itt "laksz" érzésed se jó, mert onnantól azt érzed, hogy neked "jogod van" bármit beírni, nekünk, mint lakótársnak el kell viselnünk. :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2024.01.08. 15:55


Zsolti írta:Ez a nyilatkozatok nem olvasása alapvetően nem rossz ötlet.

Józsi akkor miattad rendelt el most sajtócsendet?
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.01.08. 12:28


Amúgy ez megint nem rossz ötlet, tomm. De én itt "lakok", szóval itt kéne megtanulnom viselkedni valahogy. Mint ahogy kerek 4 hónapig sikerült, amikor nem írtam be. De hát az is olyan gagyi. Mintha elvonón lennél.
Amúgy...Mourinho egy hónap alatt maga mellé tudna állítani olyanokat is, akik most a jelleme miatt szidják, ha a csapat úgy játszana, mint az Atalanta ellen. Lehet még Trigót is. :o Bocsi. :wink:
Nyilván engem már azzal sem. És ezt nehéz elfogadni.
Tudok én örülni az apró sikereknek. Zemannál már a vége felé azon szurkoltam, hogy a gólpasszt ne a félpályáról kapjuk. Minden edzőnél tiszta lappal indítottam a meccseket, még ha a távozását is akartam valakinek. Mou-nál már nem megy.
De!!! Amit most vagy 5-6 meccsen láttam a pályán, az olyan nagycsapatos volt. És ennek a tegnapi lehetett a betetőzése. Persze továbbra sem tudunk simán nyerni, kétgólos győzelemre nem is emlékszem a közelmúltból, szóval nem brillírozunk, de hátrányban minden esélyünk megvan a fordításra. És ez nekem olyan nagycsapatos.
Na már most...Ha egy kicsit visszafogná magát kommunikáció ügyben, bűnbakkeresésben, stb., akkor idővel simán meg tudnám szokni a figurát. Persze ha tudatos, akkor 20 év edzősködés után már nem fog változtatni ezen. Ha meg alapból nárcisztikus, akkor szintén mindegy. Szóval én nem várhatom el Mou-tól, hogy "viselkedjen". Az olyan, mintha anno arra kértem volna tommot, hogy ne folyton a pinára gondoljon. :wink: :D
Majd nézzétek meg. Lehet tök jól gurigázunk majd a Milan és/vagy a Lazio ellen. És ha lesz egy kedvezőtlen végeredmény, akkor kevesen vagyunk, bírók, szövetség, másik csapatnak heti egy meccs, Huijsen nagyon fiatal, nincs hátvéd, stb. Pedig ezek nélkül is tudna várat építeni. Szerintem. De úgy lehet nem lenne Special One. Mindegy, nem látok bele a fejébe.
Emlékeztek tavaly a Lecce elleni hazaira? 1-0-ra győztünk, egyórás emberelőnnyel. A Lecce az Olimpicóban kábé oktatott minket. Erre mit mond a sajtájon: "Hát én nem igazán ezt mondtam a srácoknak. Nem értettek meg engem az öltözőben." Na ott nálam elszakadt valami végleg. Miért kellenek az ilyenek??? Mondhatta volna, hogy elszúrtuk a játékot, grat a Leccének, megérdemelték volna az ikszet. Mindig ez a nyomorult hárítás. Miért lételem ez neki, ha van egy jó adag szakmai tudása is...?
Na...Ez most nem ekéző elemzés lett volna, hanem magyarázatkereső. Az ilyenek ne legyenek gondok. A többiért ekézhettek, jogos lesz.
Trigo, miért törölted a hsz-edet? :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.01.08. 12:11


Ott is szeretni fogják, bammeg. :D
Trigo: :lol: :lol: :lol: Már el is felejtettem. Jó volt a hozzászólásod dramaturgiája. Majdnem a torkomon akadt a rizs.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2024.01.08. 12:03


Vagy viccen kivul menj fel vmi rivalis csapat forumara es inkognitoban szidalmazd ott. Tuti tarsakra fogsz talalni es egyutt lehet rohogni egy-egy veresegen, x-en, nyilatkozaton, stb. Vagy akar nyiltan. Roma deukker vagyok, de utalom ezt a fas.t es amig itt van hadd pocskondiazzam veletek korusban
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2024.01.08. 11:29


de épp ez a baj Zsolti, hogy egyfolytában Mou a téma neked!
Nem az amit róla gondolsz, azzal tudod hogy egyetértünk jó páran, hanem az hogy minden nap beírod többször. Miközben SEMMI sem változik. Hacsak nem anyni, hogy páran kezdenek lelkesebbek lenni mostanában. És ők nem akarják a Mou-s elemzéseidet ide ilyen mennyiségben.

Nem titeket akarlak hergelni és provokálni, valószínűleg így adom ki magamból a felgyülemlett érzéseket, amit az edzővel kapcsolatban érzek.
ezzel tisztában vagyunk. :) És azzal is, hogy ezeket valahol ki kell adni. De szerintem ne így és ne itt.
Ha van változás, nyilatkozik valami szart, akkor én is beírtam múltkor pl, és felháborodtam. De akkor történt valami, amire reflektálok. Te úgy is ekézed/elemzed őt folyamatosan, hogy közben semmi sem történt. Mondanám, hogy meccs igen, de nem nézed ugye.

Szóval ez így nem jó, hagyd már abba, b.szom a szád :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Trigoria 2024.01.08. 12:09-kor.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.01.08. 08:10


Az életre való kihatásról szívesen nyilatkoznék, de eskü nem tudom, hogy milyen hatással van rám.
Ez a nyilatkozatok nem olvasása alapvetően nem rossz ötlet. Csak hát annyi minden tapadt már Mourinho nevéhez, és a meccs közben látom őt harmincszor, úgyhogy úgyis mindig eszembe jutna a sok maszlag.
Offos, de tényleg a hazai politikával tudok párhuzamot vonni. Tudom, hogy Orbán tett/tesz jókat is. Jó abban, amit csinál. De legbelül érezni, hogy nem jó irányba halad ez az egész. Vannak sikerek, van közönség is, de nem mindig valósak azok a pozitívnak tűnő dolgok. Nem megyek bele jobban. Ezt érzem Mou-nál is. Tudom, hogy klasszis, de rosszat érzek.
F.Totti is jókat ajánlott már, meg sokan mások is. Most te is, tomm. Tényleg. Köszönet érte. De sajna nem lehet ezt az egészet Mou-tól függetleníteni. Itt lehet én vagyok a bunkó, idegesítő lázadó, de az életben egy duális szemléletű, békítő szándékú, zárkózott, visszahúzódó, önbizalomhiányos ember vagyok. És ebben a kontextusban szinte lehetetlen azonosulni a Misterrel.
Viszont edzőváltást azért nem követelek habzó szájjal, mert valszeg nem oldja majd meg az identitációs gondjaimat.
(Persze a suliban sokszor kell kiabálni a kölykökkel, főleg a cigókkal, de ők is szerethetőek amúgy. És kábé én vagyok a suli laikus pszichológusa is, ami tényleg abszurd, hiszen lehet, hogy nekem is arra lenne szükségem. Na most gondolhatjátok, hogy milyen frusztrációt kelt bennem, ha egy Mou-hoz hasonló embert bálványoznak tömegesen. Nem itt a fórumon. Kint.)
Bocsi az önanalízisért.
Nem titeket akarlak hergelni és provokálni, valószínűleg így adom ki magamból a felgyülemlett érzéseket, amit az edzővel kapcsolatban érzek.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2024.01.08. 07:41


Trigoria írta:Én direkt nem is írok be közben, ha már úgysem nézem.

félek hogy az életedre nagyon negatív hatással van ez az egész
:


Az elso mar feltunt multkor is es koszonet erte
A masodikkal sajna en is egyetertek, ha valaki ennyire negativ valamivel kapcsolatban, akkor nincs az az isten, hogy ez ne legyen -akarmilyen kicsi- hatassal az elete tobbi teruletere. Az meg mar-mar abszurdba hajlo, hogy egy olyan dolog miatt, amit effektive nem is nezel. De mondok mast: csinald azt, amit en: nezd a meccset, de ne olvass nyilatkozatot.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.01.08. 07:24


Biztos, hogy meglesz az a helyezés.
JOSBOMO, pont az ilyen mondatokra ugrok.
Tomm is emberibben szokott megszólni, mint most te tetted.
Én Mourinhóról írtam már egy csomó jót is. Csúnyán nemigen beszélek róla. Én vagyok az, aki küzd az érvekkel és önmagával is.
Persze meccs közben nem kellett volna írnom. Pláne úgy, hogy nem is néztem.
Maradjunk annyiban, hogy nagyon gáz, amit Mourinhóval művelünk. Viselkedés szintjén.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: JOSBOMO Dátum: 2024.01.08. 06:48


Szakmailag vállalható, szerencsétlen meccs volt. Mi voltunk a jobbak! Az ATA kapusa óriási tehetség, meg persze nagyon szerencsés is.
Sosem szoktam bírózni, de ez most nagyon gáz volt, Dybalát utolsó emberként agyon rúgja Kolasinac és semmi... ez nem fér bele...
Első gól egyértelműen Karsdorpé, gyenge meccse volt. a Többiek összességében rendben voltak. Hátul Mancini nagyon jó, Kristensen is ahhoz képest hogy először játszott 90 percet két belső poszton is rendben volt. Huijsen szenzációsan játszott, nem tudom hol volt ez a gyerek de hihetetlen tehetség.
Középpályán Bove szerintem válogatott szint már, Cristante jó volt, és Pelle is pislákol. Nagyon jó volt a 3 as kapcsolat Lukaku, Pelle és Dyabala között, ez egy működő fegyver lehet. A bal oldalon sajnos Zale, és Spina igy kevés. Pedig mivel az Ata 3 emberrel támad le, pont a 2 szélsőnél lesz üres terület és lett is, de nincs egy jó beadás sem... Spina nincs már itt fejben, olasz meg szeretjük, de menjen télen már, ennek így nincs értelme...
Elöl Lukaku hullafáradt nyugodtan jöhetne Bellotti 20-25 perce. Dyvala nem volt szerencsés és nem volt elég éles 3 nagy helyzete is volt, Elsha imádom, mindig motiváltan jól száll be.
Sajnos ennyien vagyunk.
Ha ezt a formát hozzáállást tudjuk hozni meg lesz a 4-5 hely.

Zsolti, ez már nagyon gáz amit művelsz...
Jól irja Trigo elveszed a kedvét annak is aki örül, hogy végre van foci és jobb a csapat.
JOSBOMO
 
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2010.10.22. 05:58

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.01.08. 06:32


Dehogy haragszok. Hiszen tomméknek is igazat adok.
Ám annyit meg kell jegyeznem a magam védelmében, hogy a mostani látványosabb, dominánsabb játék csak Mou előző két szezonjához képest óriási változás. Erre most majd olvashatom, hogy csak idő kellett a mágusnak, és beért a munkája. Érted...Azért ez is milyen már...Mindenki látta, hogy vissza van fogva a csapat évek óta, és a játékosokból nincs kihozva a maximum. Most meg, hogy lehet focizni, hű, hű...
Ilyesminek kellett volna lennie már tavaly is, és akkor már csak a viselkedését kéne lenyelnem valahogy.
Ja, és ennyire ne szabadkozz, mikor megfeddsz. :)
Elég, ha ennyit írsz: Zsolti, hagyd már ezt abba, b.szom a szád. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2024.01.08. 00:39


Mou hanyadik piros lapja volt ez nálunk?

off:
tomm írta:Rendben zsolti, de akkor minek irkalod be eut ide folyamatosan? Hogy elrontsd azok kedvet, akiket viszont a fici erdekel es nem a viragkoteszet?
Mindegy inkabb tiltolistara teszek minden ilyen hozzallasut mert ebbol most lett eleg.
Nincs semmi harag csak minek olvassam

bocs Zsolti, és most tényleg nem bántásból fogom ezt írni, de ezzel most egyet kell értenem
megint folyamatosan nyomod, ráadásul meccs közben az aktuális topikban

legalább várd meg a végét egy egy meccsnek, hogy tényleg ne vedd el azok kedvét, akik meccset néznek lelkesen!
Én direkt nem is írok be közben, ha már úgysem nézem.

újra és újra ugyanazt írod be
21:47-től 9 hsz-edből 8 Mou-s. Lássuk be, sok. :) És ebben a 8 mindegyikében ugyanaz a téma kb. Hogy te már nem vagy igazi drukker, Mou egy fasz, és értsenek meg a többiek téged is, mert te is megérted őket.

Eskü tényleg kezdelek félteni... félek hogy az életedre nagyon negatív hatással van ez az egész
De tényleg csak saját vélemény volt, és kérlek ne haragudj érte! Bár tudom hogy te nem szoktál. :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2024.01.07. 23:19


Narci mindig is orjongott. Hogy kiallitjak e, az helyzet es biro fuggo. De ja, jo nagy hulye, pont egy milan ellen nem lesz...
Ses szelso, ha o jon pellegrini helyett, a kozeppalyank szetesik. Ha vesztesre allunk, akkor, de narci nem ad fel egy x-et.
Hehe, mellektevekenyseg mellozese szintugy megvolt, bar ez mar az elmult par meccsen is megtortent.

Kristensen
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.01.07. 23:09


Gondolom lesz megint bírózás.
Még ha jogosan is, hiszek nektek.
De ezekhez már öreg vagyok, ez tényleg a show része lehet.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2024.01.07. 23:07


Na, végre úgy néztem végig egy meccset, hogy nem kezdtem kb a 60ik percet valami melléktevékenységet is csinálni.
Jobbak voltunk, győzelmet érdemeltünk volna, és komolyan be akartam irni, hogy most ez után a meccs után egyszerűen nem lehet belekötni Joséba, erre kiállitatja magát, tök fölösleges módon.
Most komolyan, valaki érti ezt? Ez valami show része, vagy tényleg ennyire folyamatosan ellenséget keres, és nem birja visszafogni magát?
Na, de pár gondolat a meccsről:
Pellegrini nem volt jó, sajnos megint, sok a technikai hiba, fejben nincs ott
Lukaku sem volt jó, sok labdát vesztett fölöslegesen, de valószinűleg igy is jobbak vagyunk vele, mint Bellottival
Cristante jobb 6os, mint Paredes
Paredes alibijátékos
Bove egy állat, megvan az új Futuro Capitano (bár ő sem tűnik kapitány alkatnak)
Christensen egész jól lehozta a belső védő posztot
SES kaphatott vplna több időt, jöhetett volna ő Pellegrini helyett
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.01.07. 23:02


Tavaly volt ugyanilyen szerencséjük, csebi. Ellenünk.
Vagy erre gondoltál?
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Csebi977 Dátum: 2024.01.07. 22:58


Jó meccs volt,győzelmet érdemeltünk volna. Az Atalanta hozta a szokásos SZERENCSÉS meccsét. Ezeknek évek óta mindig szerencséjük van! De mindegy,magunkkal kell foglalkozni,be kellett volna rúgni legalább egy helyzetet….. Szomorú vagyok,mert tényleg jól játszottunk végre,nem hátrafelé és mégsem nyertünk… Majd szerdán a merda ellen!!!
Csebi977
 
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2019.03.20. 20:12

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.01.07. 22:51


Ez de jó becenév! :)
És amúgy ja. Bár ezt nem néztem, de ebben a szezonban van dominancia, helyzet, minden.
Szakmailag már egész vállalható. :)
Kicsit sajnálom azért magam, hogy az ilyen élményekből egy ideig még kimaradok. Vagy ki tudja, meddig. Mármint az önfeledt szurkolásból. Irigyellek titeket. Ferkosz, tomm, csebi, most jó idegesek lehettek. Én anno ilyenkor csapkodtam a gépet vagy a távirányítót.:)
Fas.om bele, na.
Szurkolni akarok. A gyerekeimmel együtt.
Egy EL-döntőt már elbas.tam...
Ne rúgják ki Mou-t. Majd megy, ha akar.
Zsolti meg Mou együtt már soha többé nem fog működni a Roma-projektben. :)
Szóval, Ferkosz, részemről ez nem hozzáállás kérdése sajna. Állapot, betegség, valami.
Hidd el: olyan akarok lenni, mint ti.
Újra ideges akarok lenni egy ilyen iksz után.
Csak úgy félek, hogy ez már Mou után sem lesz meg...
A hozzászólást 9 alkalommal szerkesztették, utoljára Zsolti 2024.01.07. 23:07-kor.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2024.01.07. 22:49


Ezzzzt a tetves egy pekkes meccset
Hat ezt krvara meg kellett volna nyerni
De ujra erdekes, izgalmas fain meccseket jatszunk
Ha igy haladunk, megszeretem narciszt
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.01.07. 22:38


Mikor hevesen kritizálok, mindig győzünk valahogy.
Babona.
Miattatok most is beírtam. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2024.01.07. 22:31


Aaaaaa
Soina ezt mertnem zuditotta ra?????
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.01.07. 22:30


Zárszónak még ennyi: ha a szurkolók a bunkerfoci közben is bálványozták Mou-t, akkor mi lesz most? :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.01.07. 22:20


Tomm, megmondom őszintén, hogy belőlem csebi írása hozta ki a hozzászólást.
Mert az olyan volt, mint ha minden héten kutya jól játszanánk, most is, és csak a vak nem látja, hogy Mou-val milyen támadófocit játszunk hétről hétre.
Azért valahol engem is meg lehet érteni, na.
Nem szoktunk így játszani.
Csebi, nyugi, nem akartalak megbántani. Az igazi szurker olyan, mint te. :) Bocsi.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2024.01.07. 22:17


Van Isten es meghallgatja az imakat. Vagy olvassa a forumoot
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2024.01.07. 22:14


Ugy erted szerzodest kene vele bontani. Mar evvekel ezelott
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 35 vendég