Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.12.02. 21:01


Nem az a baj hogy másként látod, mert mindenki úgy látja ahogy akarja. A baj az hogy épp totál ugyanúgy látjuk azokat az apróságokat, amiket említettél, de mégis azt gondolod/állítod hogy mi nem láttuk.
Tehát épp hogy ugyanúgy látjuk!!! Csak azért mert nem írtuk le, attól még nem jelenti hogy nem látjuk. És az első félidő megnézésével együtt már nem tudunk annyira örülni, mint ha csak a másodikat láttuk volna.

Lehet hogy most ez neked rosszul esett, de hidd el, nekem még rosszabbul esett amit írtál...
De nem akartalak megbántani!
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: remus Dátum: 2012.12.02. 20:55


Köszönöm Trigoria ez ismét jól esett. Elnézést, hogy én másként láttam. És elnézést, hogy örülök. És elnézést, hogy élek. Legközelebb csak akkor írok ha valami nem tetszik. :oops:
FORZA ROMA !!!
remus
 
Hozzászólások: 497
Csatlakozott: 2007.02.26. 10:42
Tartózkodási hely: Szigetvár

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.12.02. 20:44


Én sajnálom, hogy ezeket ti nem látjátok vagy nem tudtok neki örülni, mert szerintem a jövő szempontjából ezek a nagyon fontos dolgok.
na már megint...

LÁTJUK MI IS!
ÖRÜLÜNK IS NEKI! :wink:


Az a baj, hogy úgy általánosítasz, "kritizálsz" te is, hogy az első félidőt saját bevallásod szerint nem is láttad!!!
Hidd el, mi is örültünk annak hogy egy öreg játékos rúgott gólt. Osvaldo amúgy is mindig mindennek örül, bocs hogy külön nem emeltük ki. (Nem mellesleg sérült, ne feledjük). Az öreg tarsolyában meg vannak igen jó spílerek, csak nem meri előhúzni őket időben.

Unom, hogy minden győztes meccs után van aki megmondja hogy hogyan kéne éreznünk, és kritizálja ha nem ugrunk ki a gatyánkból örömünkben. Mégis minek kéne úgy örülni? Az első félidő úgy ahogy volt az idény legrosszabb félideje volt (már annak aki látta ugyebár), a másodikban meg 3 pont, Destro két gólja, és Perrotta találata, na meg hogy bírtuk fizikailag a darálást. Ennyi. Egy momentummal sem volt több pozitívum ebben a meccsben. Kb két szép támadás, se több se kevesebb.
De egységes a csapat az bizony nagyon igaz. Hál istennek!
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: remus Dátum: 2012.12.02. 20:41


Nem tudom mit izgultok. A szezon elején a támadást gyakoroltuk, most a védekezést. Tavasszal jön a totális foci. :D
A mérkőzés elejét nem láttam. A második félidő 5. percétől láttam a meccset. Annak ellenére, hogy 1:0-ra vezetett nagyon bíztam a győzelemben. Szerintem egy botrányos talajú pályán ( szerintem az esőre még rá is locsoltak, csak hogy ne tudjuk játszani a rövidpasszos játékunkat.) az otthon is abszolút deffenzíven játszó, alattomos, időhúzó ( Volt, hogy Cosmi tartotta fel a játékosunkat, aki szaladt a kirúgott labda után), Sienát nagyon türelmesen játszva bedaráltuk. Itt most sok esély nem volt a parádézásra, de behúztuk és az ilyen meccseken ment el eddig a jó bajnoki szereplés.Nagyon tetszett, hogy VAN CSAPATUNK. Az azért sokat mond, hogy Destro gólja után Osvaldo csüngött a nyakán, mint egy kisgyerek, vagy mikor Perotta gólt lőtt látszott, hogy milyen őszintén örül mindenki az öreg góljának. És ez nem csak a vezető gólnak szólt, hanem inkább annak örültek, hogy Perotta lőtte. És azt se felejtsük el, hogy 3 kulcsjátékosunk hiányzott + az öregnek még ott volt a tarsolyában Marquinho ( aki már ép készült beállni, Perotta góljánál, de már nem volt rá szükség) és Lopez, tehát még lehetett volna variálni ha kell.
Én sajnálom, hogy ezeket ti nem látjátok vagy nem tudtok neki örülni, mert szerintem a jövő szempontjából ezek a nagyon fontos dolgok.
Lehet, hogy a Fiorentina ellen kapunk egy 4-est, de engem ez nem fog zavarni, mert látom hogy Zeman milyen hatással van a fiúkra, és évek óta most látom azt, hogy egységes a csapat.
FORZA ROMA !!!
remus
 
Hozzászólások: 497
Csatlakozott: 2007.02.26. 10:42
Tartózkodási hely: Szigetvár

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.12.02. 19:47


nekem meg pont az tetszett :) látványosabb, nézhetőbb, és persze bosszantóbb is volt, ez a mostani, behúztunk 3 papír meccset, szal örülök, ha majd a köv.3 meccset is behúzzuk, akkor meg újjongani fogok./de nem fogjuk :( / :wink: :)


de azért tényleg büszkék lehetünk erre a 3 meccsre, épp most olvasom, ilyenre legútobb példa 329 :!: napja volt történt meg, akkor még Lali irányításával vertük a Napolyt, Bolognát és a Chievot, azért az veretesebb névsor volt egy picivel, tovább nem folytatódott a győzelmi sorozat, mert a Catania ellen csak x-eltünk........
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2012.12.02. 19:43


Zemant én szeretem a legjobban elküldeni, de amiért eddig elküldtem volna (a kamikáze stílus), azt mostanában abbahagyta, megjegyzem - annak a deklarálása mellet, hogy nem akarom ezzel saját magamat fényezni - azóta három meccsen kilenc pontot szereztünk :D
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.12.02. 18:27


Na hát kiszenvedtük, jobb lett volna csak az eredményt megnézni a végén, mert a 60. percig tényleg katasztrófa volt.
A középpálya (a győzelem ellenére) nagyon erőtlen volt ma.
Bradley-nek eddig tetszett a játéka, de amit ma csinált azt alibi címmel oktatni kéne az iskolákban. Sehol egy csel, sehol egy lövés, kár elvenni a helyet a többiek elől. Sőt!
A mai meccs pozitívuma a viszonylag stabil védelem, illetve, hogy Destro végre bizonyítani tudott. Hajtott mint mindig, és végre a gólok is jöttek.
Ha engem kérdeztek én a DDR-Pjanic-Marquinho/Florenzi középpályát preferálom :)
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2012.12.02. 18:21


én sem emlékszem Zemant elküldő hsz-re. Sokunk elégedetlen volt, ahogy most én is, de csak azért, mert a csapat lagymatag f*s játékot mutatott be az első félidőben. Én mondjuk senkit nem kritizáltam, Totti nevét írtam le, hogy rajta sem látom az akarást és hogy nem hiszek a második félidei feltámadásban, de szerencsére tévedtem :).
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.12.02. 17:48


mcsabi, nem neked íra GrazieRoma, hanem fantasista86-nak, ahogy az idézésből is lehet látni
csak utalt rád más vonatkozásban

fantasista76: akkor idézz be légyszi olyan hszt, ahol Zemant "elzavartuk" vagy Destrot "lecseréltük"! Még az is lehet én tévedek, de azt bizonyítani kellene ám. :wink: Utána elnézést fogok kérni.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2012.12.02. 17:19


Én meccs közben olvastam a hozzászólásokat és már akkor is érdekesnek, találtam őket. Szerintem nem csúsztattam... :wink:
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2012.12.02. 17:17


Én nem hiszem, h szóltam volna azért, hogy miket írtatok meccs közben. Engem is elragad a hév és írok dolgokat, amiket lehet 10-15 perc múlva máshogy látok. Csak arra reagáltam, hogy Ranierinél még az utolsó 20-30 perc se volt élvezetes. Itt legalább az volt.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2012.12.02. 17:04


Viszont egy fontos dologban különbözni fog a fio elleni meccs ettől. Lejátszottunk 3 mérkőzést egy ember nélkül és más lett a mutatott játék képe. Én azért bízok benne, hogy ez elég büntetés volt annak az embernek és összeszedi magát. DDR, Bradley, Pjanic mégis szebben fest a középpályán.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.12.02. 17:04


mindig ezen sírt a szám, hogy én már annak örülnék, ha hoznánk a kötelezőket. Hozzuk. Erről a meccsről többet nem érdemes elmondani.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.12.02. 17:04


Zemant már kb. a 30. perc tájékán elzavarták, Destrot és Florenzit pedig lecserélték páran
Senki nem zavarta sehova. Csak kritizáltuk a cserék hiánya miatt, és megpendítettük(-em), hogy ha kikapunk és még egy párszor így játszunk akkor veszélyben lehet az állása (nem miattam, a vezetőség miatt)
Destrot sem akartuk lecserélni.
Florenzit volt aki igen
ne csúsztassunk, nem szeretem! :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.12.02. 17:01


Sienának volt hétközben meccse, elfáradtak, ZZ meg kivárta.... :lol: :lol:
borzasztó, hogy mennyire nem tetszenek az utóbbi meccsek kezdői, és cseréi, de jönnek a 3 pontok, szal ha a köv.3 meccset is ilyen xar, ótvar játékkal hozzok, akkor nem szólok egy szót se...... :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2012.12.02. 16:58


Érdekes volt olvasgatni a hozzászólásokat meccs közben. Zemant már kb. a 30. perc tájékán elzavarták, Destrot és Florenzit pedig lecserélték páran. A 10 millió szövetségi kapitány országa :D Azt kell mondjam, hogy egy gyengébb első félidőt követően hoztuk a papírformát, a Sienának a gólon kívül lehetősége sem volt. Szerintem ezek a tények.
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2012.12.02. 16:56


Igen. Dícsérjük Zemant azért, mert nem hiába cipeltek a játékosok vizeszsákokat 4 hónapja. Az utolsó 20 perc futóversenyében lenyomtuk a hiába frissítő Sienat. Megvártuk, amíg szétesnek - 90 percig tart a játék.

Azért, ha huzamosabb ideig ilyen támadójátékot mutat a csapat, akkor átkapcsolok snookerre... Mert valljuk be ez az 1-3 elég esetleges volt. Ha marad az 1-0 sem szólhattunk volna semmit.

Jövő héten meglátjuk a Fio ellen. Ott ez kevés lesz, de meglátjuk, hogy mit játszunk!
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.12.02. 16:54


Azért vhol durva, ahogy a 3 uccsó meccsünket hoztuk, gyakorlatilag papíron kötelező meccsek voltak, és bitagul, qrva xarul játszva, hoztuk is őket, úgy látszik nagy csapat lettünk :lol: :lol:
Míg a szezonban olyan meccseket vesztettünk el, amiken brutál látványosan játszva, az ellent lefocizva vesztettünk el........



Forza Roma!
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2012.12.02. 16:53


Még ha gyengén is játszottunk nagyon örülök a 3 pontnak, este meg hajrá Samp!
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2012.12.02. 16:53


Trigoria írta:mcsabi, ugyanazt néztük????
bűngyengék voltunk 60 percig


Akkor lehet ott a baj :D. Én az 50. perc környékén kapcsoltam be. Addig rendszert telepítettem.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2012.12.02. 16:52


ahhh, 1:2-t tippeltem. Destro fiam, minek az a második? :D
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.12.02. 16:52


mcsabi, ugyanazt néztük????
bűngyengék voltunk 60 percig

viszotn a juveval szemben a legtöbb rúgott gól +2-t megtartottuk :wink:

Destro jobb mint Oszi - ezt ki merem jelenteni. Ezért vettük.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2012.12.02. 16:50


Miért? Vertünk egy hármast és szépen nyomtunk a második félidőben. Jó meccs ez. Ha 5:1re nyerünk, akkor se szólhatna senki egy szót se.

Még most beállítaná Lopezt, 1:4 is lehetne a vége :D
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.12.02. 16:47


snatch írta:
Trigoria írta:a csodacsere :D :D :D

és az :D már ha Perrottára gondoltál :)

igen rá, csak nálam előbb tart a stream ahogy észrevettem
nálam már bevarrta akkor :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.12.02. 16:46


és most Zeman mennybe megy
de a vicc hogy Perrotta technikai tudása még mindig magasan veri Taxidíszét - és valszeg így is fog maradni
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 31 vendég