Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.11.08. 12:15


És még valami. Gianluca Busiot most azonnal le kellene igazolni, amíg még megfizethető. A 19 éves (oké, kamu, de max 24) kis amerikai megette Pellegrinit és Cristantet egyszerre. Okereket sztárolják Velencében, de ő csak a szokásos gyors-erős néger szerepére jó. Busio és Darboe 10 évre megoldaná a középpályánkat. És mi Reynoldsot igazolunk Amerikából...
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.11.08. 09:22


Kicsit árnyalnám a korábbi kommentemet, mert nagyon Mou ellenesnek tűnik. A reggeli gittelés közben, nem volt időm jobban kifejteni :)

Igen, kapuralövésben jók vagyunk, meg xGben sem rosszak, de ez minden szezonban így van. Sok a lövésünk, de a helyzeteink alacsony minőségűek, ha pedig vannak nagyobbak, akkor azokat kihagyjuk. hiába van 27 lövésünk egy Venezia ellen, ha ezekből egyre 0,13 xG jut. Ha ebből leveszel egy nagyobb kihagyott helyzetet, akokr már 0,1 az átlag, ami pedig azt jelenti hogy ha kihagysz egy nagy helyzetet, akkor ennyi lövésből is csak 2 gólt fogsz elérni, a 3hoz már szerencse is kell. Pont ez is történt. Egy Venezia ellen. Miközben adtunk nekik 2 gól saját hibánkból. Ha nem bírózunk, akkor is iksz a meccs. Akkor örülnénk?
Az ilyen lövésszámok és átlagos xG mutatók tökéletes leképezései a szenvedős focinak. Ívelgetsz, lövöldözöl a 16-os tájékáról, hátha beakad valami. ez jön erőből és minőségi fölényből. Ehhez nem kell extra edző. Az edző dolga, hogy legyen koncepciód (az van nálunk is: hosszú labdák, rögzitett helyzetek és védekezésben rövid csapat, centrum uralása) és hogy legyen olyan alapjátékod, ami elvisz a magas minőségű helyzetek kialakításához. Na ez utóbbi nem működik nálunk. Nem kell egy meccsen 27 lövés, sőt nem kell 10 közepes (mondjuk 0,25 xG feletti) helyzet sem. Kell 3-4 nagy helyzet (0,4 xG feletti) és kell egy-két mentálisan éles játékos, aki ezekből rúg 2 gólt. De ehhez az kell, hogy az adott játékos a komfortzónájában játszon és ott jusson el hozzá a labda. Lincoln tökéletesen bemutatta a góljánál, hogy ez nála mit jelent. Ott és úgy kapta meg a labdát, ahol jól érzi magát. Még ebben a középszar formájában is klasszis módon fejezte be. Ha van egy ilyen csatárod (45 milkás!), akkor használd is így. Ne vidd ki a szélre, ne akarj gólpasszokat adatni vele, mert ott és abban nem jó. Arra ott lenne Pellegrini. Shomurodov is állatorvosi ló. Folyamatosan poszton kívül focizik. Pedig esküszöm sokkal több van a srácban. Az egyetlen jó húzás Pellegrini szerepköre volt, ami tegnap látvámnyosan módosult. Miért????

Szóval, ha folyamatosan szarul állsz, akkor mindenképp jó lesz a lövésszámod, és ebből az xG mutatód is. De ez nem azt jelenti, hogy fölényben vagy és neked áll a meccs. Hiába nyertünk a Juve ellen xg-ben, ikszeltünk a Milannal vagy a Lazioval, mindhárom meccs végig úgy alakult, ahogy az ellenfelünk akarta. Egyiküket sem zavarta, hogy volt egy csomó szar helyzetecskénk. Félrevisz a statisztika nagyon sokszor. A Barca is jól áll xg-ben, meg lövésszámban. Pont azért és úgy, ahogy mi.

De a fentiek ellenére egyáltalán nem akarom elzavar(tat)ni Mourinhot. Hozzá kötöttük magunkat. Hagyni kell dolgozni. A faszi van olyan adző, hogy kihozza a top5-öt ebből a csapatból, ami akár a dobogót is jelentheti, ha szar a mezőny (és amezőny idén szar, bár az első 3-at már most látni, hogy nem tudjuk megfogni). Dolgozzon, addjunk neki időt, érezze ő és a játékosok is a bizalmat.... és itt a bajom. Egyrészt, hogy ha bírózik és a keretet szidja, akkor nem arra koncentrál, amire kellene. És a keret szapulása rettentő kontraproduktív. Ez a bajom a jelenlegi helyzettel. De nagyon nagy hiba lenne megválni Moutól. Akár a szezon végén is. Ki kellene billenteni ebből a beragadt, beszűkült, "a világ ellenem van" mentális állapotból és akkor simán lehetne egy jó csapatunk tavaszra. Gyorsan egész biztos nem fog menni, de a faszi jó szakember. Ha a 90%-ban arra koncentrálna, amiben jó, akkor meg is lenne az eredménye. Reméljük, hogy így alakul majd a jövő és nem ássa magát még mélyebbre a lövészárkába. De kevés nagyobb hiba lenne, mintha télen elküldenénk. Akkor sem, ha addig folyamatosan jönnek a szar meccsek. Reméljük jó pszichológus Friedkin. Mert valószínűleg tulajdonos feladat Mourinho helyes irányba állítása. Nem hiszem, hogy egy nullkilométeres sportigazgató ebben tudna segíteni. Friedkinékben pedig bízom, ahog yMourinho szakmai tudásában is. Sőt, ez utóbbiban nem bízom, hanem egász biztos vagyok.

Szóval nem vagyok Mourinho ellenes. Csak azt utálom, amit most látunk tőle. De ennek hiszem, hogy jöhet fordulat.

Ja és még valami. A tegnapi 3,5 védős rendszer Florenzivel a jobb szélen és Spinazzolával a balon zseniális lett volna. De Karsdorp és SES pont annyival gyengébb náluk, hogy az egészet katasztrófába fordítsa. Nem a képességeik, hanem a mentalitásuk miatt. Ráadásul, ha lenne Spina, akokr tolódhatnánk mindkét oldalra és variálhatnánk a súlypontot. Így azért adta magát, hogy El shaarawy látszott mindig magasabban. De tetszik az ötlet. Új volt és legalább azt mutatja, hogy kibillenünk a 4231-es sémából, ráadásul nem a 442-felé, amitől azért tartottam, amikor Shomurodovot megláttam Abraham mellett helyezkedni. Mondjuk oda, hogy ez működjön az üzbég Messit meg kellene még tanítani védekezésben helyezkedni. Megye 2-es szinten tolta. Rohadt nagy kár hogy válogatott és így nem lesz most a kerettel. Lenne ebben fantázia, csak sok helyen kell dolgozni rajta.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: szilardbence Dátum: 2021.11.08. 07:54


Szerintem a stabil védekezés koncepciót Mou kidobta a kukába, mert ő is érzi hogy hasznavehetetlenek a szélső védők védekezésben. Kis utánnanézés után azért elég érdekes, hogy mennyi kapuralövésünk van egy meccsen (XG-t nem néztem hozzájuk, de gyanítom hogy az elmúlt 10 meccsből 9-szer mi javunkra állt az XG.)
Számszerűen

Lővés/Kaput Eltaláló (Gólok száma) - Ellenfél

27/10 (2) - Venezia
20/4 (2) - Bodo
24/6 (2) - Milan
22/3 (2) - Cagliari
13/1 (0) - Napoli
6/2 (1) - Bodo
14/4 (0) - Juventus
18/7 (2) - Empoli
18/10 (3) - Zorja
18/7 (2) - Empoli

Ez összesen 180 lövés 10 meccsen amiből 54 talált kaput és ezekből 16 gól született. Ez borzalmas arány főleg ha azt nézzük hogy a megszerezhető 30-ból 15 pontot sikerült szerezni.

Értem, hogy nem látjuk a koncepciót de egy helyzet megítélése már a játékoson múlik, és az 180 lővésből (ami meccsenként 18 leátlagolva!) 16 szaros gólt sikerül összehozni szerintem nem Mou sara.
"Az elmúlt években követtem el hibákat. Nem fogom még egyszer elkövetni ezeket. Lesznek inkább új hibáim!" - J.M.
szilardbence
 
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2018.04.24. 07:40

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.11.08. 07:24


Szerintem meg Mourinho tette tönkre. Majdnem teljesen mindegy milyen szintű a keret. A Venezia ellen látni kellett volna, hogy mi a játékunk. Mi az alapkoncepció, hol akarunk bontani, mik az előre eltervezett mozgások. Ebből nagyon kevés látszott. Ijesztően esetleges volt az előrejátékunk. Oké, ez sem feltétlenül gond, ha a koncepció az stabil védekezésre épül.
De én pont nem ezt látom.
Az egyetlen biztató, hogy próbálunk változtatni és átállni meccs közben. De ez (remélem csak egyelőre) nem megy. 5 perces káoszok lesznek belőle.
Darálunk, akarunk, de nincs játékunk. Itt tartunk. Elfogadnám, ha közben Mou nem a saját seggét védené folyamatosan. Így az az érzésem, hogy nem is keresi a hibát, vagy nem ott ahol van. Ez pedig nem sok jót jelent a jövőre nézve.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2021.11.07. 17:15


Még az egyik fő probléma h most pont leggyengébb képesség a szélsőknél van…
Egy normális beadást vagy bemozdulatást nem látunk!
Azért amikor első 4 be végeztünk volt Cafu , Rise , Kolarov stb. ezek az emberek meccseket döntöttek el egy egy jó megmozdulással vagy maguknak teremtettek helyzetet és be is fejezték vagy pontosan gólhelyzetre adtak be vagy két három védőt kicseleztek / lekötöttek és így lett gólhelyzet másnak!
Sajnos a hollandunk hiába akar de minden labdája rossz…
És ezt nem kompenzálja a középpálya sem , mert ők hiába szerethetőek és kreatívak de valamiért lassúcskák / körülményesek ( szerintem ez fejlezhető amúgy , marmint a gyorsaság)
Tammy pedig tipikus befejező csatár aki 5-6 méteren működik ( ma is ezt bizonyítja a kapufája , gólja , “gólpasszal “ mind 5 méteren történt..) de ha nem kap használható , pontos labdat akkor szenved… rossz nézni amikor szélről próbál csinálni valamit… ő nem ilyen játékos..

Mourinho meg azt mondja a befejezéssel vannak gondok… miután kaptunk 3 gólt , volt egy kapufájuk meg 2-3 ziccerük.. ez szerintem nagyobb gond minth csak kettőt lőttünk… mert ha 0-2 vel hazajövünk mindenki happy..

És ehhez jön még hozzá amiket írtátok , mentális gondok , fáradság , bíráskodási fusztráció stb.

Szerintem lentebb kell helyezni az elvárásokat… maradjon meg a küzdés , valamennyi fejlődés és legyen meg az 5. vagy 6. hely…..

Jaaaaaa és egy fontos dolog… egy teljesen érdektelen lőtéri kutyát nem érdekli konferencia liga tette tönkre mentálisan a csapatot…
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 944
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2021.11.07. 15:52


Ahogy korábban írta valaki valószínűleg a mentális és fizikális túlterheltség lehet a mélyrepülés oka. Amikor van egy pár játékosod akik meccsek óta gyengébbek, de csak azért is őket szerepelteted, az nem motiváló, mert a rosszul teljesítő játékos úgy lesz vele, hogy ennyi is elég, a cseréje, meg hogy ennyire rossz vagyok, hogy sosem játszom.

Ilyenkor kellenek a cserék. Ilyenkor jönnek majd az olyan teljesítmények, mint pár éve Zanioloé vagy tavaly Darboé vagy Mayoralé.

Ibanez, Mancini erre a meccsre ma nem tudott felpörögni. Már a tökük kivan szerintem, azért is hibáztak ma a 3. gólnál. Cristante - Veretout - Karsdorp teljesen elfáradt.

Tammyt eddig vettük, de ma a lábában maradt 1-2 gól az tuti, hiába volt amúgy a gólja szép igazi csatár munka végre.

Sosem voltam a rotálás híve, de tény, hogy a heti kettő meccs sok és finoman mindig 1-2 változtatással, de érdemes lenne rotálni. Mert a padon ülők csak frissességet hozhatnak a csapatba. Egy kis kreativitást, amire a fáradtak már nem képesek.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2021.11.07. 15:21


De most ellent mondasz magadnak :D. Azt írod, hogy nincs a képességekkel baj, de Dombi is jobban ad be, mint két olyan játékosunk, aki szintén válogatott tag. Szerintem itt most amúgy többrétű a probléma: egyrészt fizikális, mert nem voltak rotálva és mindenki fáradt, másrészt mentális, mert a bírói hibák megtörték őket, harmadrészt el kéne felejteni már ezt a 4-2-3-1-et.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: CaptRizzo Dátum: 2021.11.07. 15:17


Ne vicceljunk, h kepesegekkel van baj. Francia, olasz, portugal, angol, uru valogatott jatekosokrol beszelunk javareszt. Persze van olyan is akinel kepessegbeli problema van, de tobbnyire nem. Itt a fogalmatlansag a legnagyobb baj szvsz. Gyakorlatilag mint amator focista is tudom h mit fognak csinalni, szinte mindig, akkor akik kielemzik azok meg mennyire tudhatjak. Szanalom amit csinalunk, semmi otlet, semmi rogtonzes, semmi jatek, de sajnos meg nyomokban sem tartalmaz. Jobbrol beadni meg Dombi Tibi is jobban adott be, mint Kar vagy eppen Zawa, pedig Dombi 1000bol 1000szer a lelatora rugta.
Avatar
CaptRizzo
 
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2020.10.29. 15:34
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2021.11.07. 15:17


Amúgy ha Fonseca 7. lett ugyanezzel a kerettel szinte és elküldték, akkor tuti nem 8-12 közé kell várni a csapatot.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2021.11.07. 15:09


Vigasztaljon mindenkit hogy feram es en voltunk sportolni :S
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2021.11.07. 15:01


Amúgy igen Trigonak van igaza!

Van a vágyunk amit szeretnénk h top 3as csapat vagyunk , meg vannak a tények h képességekben középcsapat vagyunk!
És mivel van egy jó edzőnk van esély elcsípni a 6. helyet , de amúgy 8.-12. között van a realitás!
És így bárki ellen kikaphatunk vagy nyerhetünk , játszhatunk szoros meccset stb.!
Mint pl a Venezia megverte otthon a Romát meg a Fiorentinát de a Salernita , Spezia stb ellen meg kikapott!
A győzelemnek örülnek a többit meg elfogadják… ezt kell tudatosan itt is mert ebbe a szezonba is bele fogunk bolondulni..
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 944
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: CaptRizzo Dátum: 2021.11.07. 14:59


mcsabi gondolatmenetet folytatva, a mi tizinket anullalta les miatt, de az ovek elott meg Ibanezt kiloktek a labda alol, raadasul ez pont elotte volt, nem ugy mint a les 1976-ban. A 3 goljuknal meg en ugy lattam h a feka gyerek labahoz huztak a lesvonalat, mikozben a feje joval elorebb volt. Nincs meg valakinek ez a kep? Megneznem megegyszer...
Bar olyan gyorsan megadta a golt, mikozben Pele lesénel vartunk vagy 5 percet...
Nem szoktam birozni, eleg nekem a sajat meccseken a kiallitas, de mar komolyan nagyon uncsi. Ertem en h, juve, inter nyerheti a bajnoksagot, de azert legalabb probalnak leplezni ezt "titkot".
Eppen mondtam havernak, hogy kezdhetunk Napoli ellen fogadni, mert ok se sokaig lehetnek ott elol...
Avatar
CaptRizzo
 
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2020.10.29. 15:34
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2021.11.07. 14:48


Gabesz írta:Ezt a meccset ezzel a bíróval is röhögve kellett volna nyerni, de még X se lett.

Egyetértek, azonban az elmúlt 5 mérkőzésen folyamat szopatták a csapatot a bírók. És akkor most befúj egy olyat, amit nálunk a múlt héten visszanézésre se méltattak. Nem csodálom, hogy felforr a játékos agyvize az ilyen esetek után és nem tudnak a játékra fókuszálni, de sajnos az a helyzet, hogy meg kell tanulnunk ezt kezelni, mert ez a mérkőzés most ezen ment el. És nem segít ebben José bírózása se, mert még jobban el fog tolódni a csapat a reklamálás felé (lásd Karsdorp már nem az első sárgáját kapja emiatt.)
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.11.07. 14:47


Phoenix100 írta:De mert a Venezia , Verona stb játékosainak képessége jobb lenne ?
Olyan csapatok ellen küszködünk h egyszerűen nincs rá magyarázat..

hohóóó, dehogy jobb, nem ezt mondtam, de nem is annyival rosszabb, ha egyáltalán rosszabb (átlagban az). Ezért játszunk szoros meccseket. :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27960
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2021.11.07. 14:40


feree80 írta:
Xaba írta:Miert nem passzol senki?

vmi megtört az öltözőben, a szezonunknak annyi. :cry:

jah, nem láttam a meccset

ne bazz, már megint kikaptunk, nálam tényleg ismét megtört vmi, megint nem láttam a meccset, de jobb is.

a legnagyobb fakirság roma szurkolónak lenni. :wink: :bah:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2021.11.07. 14:31


De mert a Venezia , Verona stb játékosainak képessége jobb lenne ?
Olyan csapatok ellen küszködünk h egyszerűen nincs rá magyarázat..
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 944
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2021.11.07. 14:28


Hú ez sajnos egyre mélyebb, csúnyább
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Gabesz Dátum: 2021.11.07. 14:26


Ezt a meccset ezzel a bíróval is röhögve kellett volna nyerni, de még X se lett. Most ott tartunk, hogy tényleg de tényleg bárkitől kikaphatunk. Ebben idén nem hiszem hogy lesz előrelépés.
Avatar
Gabesz
 
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2020.08.27. 13:13

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.11.07. 14:25


alapprobléma hogy nincs a Roma-szintnek és céloknak megfelelő csatárunk

és - bár nem értek hozzá - de taktikailag is biztos hogy van gond

de amit szerintem mindig túlbecsülünk (elvégre szurkolói vagyunk a csapatnak, megszeretjük őket, őket nézzük hétről hétre), az a játékosaink képessége
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27960
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2021.11.07. 14:21


De én ezt a csapatot se értem komolyan…
Tényleg azt látni h akarnak , mennek , jó játékosoknak tartom legtöbbjüket.. José is jó edző szerintem a hibáival együtt… és az összes alsóházi csapat ellen ilyen szintű ki-ki meccsekre képesek csak aminek legtöbbször vereség a vég újabban…
Olyan dühítő
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 944
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feram89 Dátum: 2021.11.07. 14:20


Engem az zavar nem tudom mi a baj, játékosok küzdenek, nem hozzáállással van a gond, edző szerintem annyira nem lehet rossz hogy a kis csapatok ellen ne nyerjünk.. Bírok sokat szopattak minket tény.. de vagy ennyit tudnak a játékosok vagy nem tudom hol a gond.
feram89
 
Hozzászólások: 380
Csatlakozott: 2013.03.13. 08:13
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.11.07. 14:10


ja, én sem értem ám. Kifiguráztam csak:))

minden kontakt lassítva szabálytalannak fog látszani a fociban kb
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27960
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2021.11.07. 14:09


Trigoria írta:
Phoenix100 írta:Ez megint nem volt 11-es…
Egyszerűen nem értem ezt a VAR-t

én értem amúgy. Bármit visszanéznek, ott lesz fizikai kontakt. Mert ez a foci velejárója. Kb az az irány, hogy a tizehtaoson belül rá se nézz a másikra. Nevetséges


A nem értem alatt a következetességre gondoltam..
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 944
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.11.07. 14:06


Phoenix100 írta:Ez megint nem volt 11-es…
Egyszerűen nem értem ezt a VAR-t

én értem amúgy. Bármit visszanéznek, ott lesz fizikai kontakt. Mert ez a foci velejárója. Kb az az irány, hogy a tizehtaoson belül rá se nézz a másikra. Nevetséges
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27960
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2021.11.07. 14:01


És most megint mit látott ez a kedves rigó? Tammy elrúgta a labdát...
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: danikov, Levy ASR valamint 199 vendég