Meccsközvetítés TVben és neten #

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2024.08.25. 21:38


En rojadirectan nezem. Tokeletes, akadasmetes
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3944
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2024.08.25. 20:06


még csak be sem tudok lépni erre a xarra, rohadjon le tőből a kezük! :twisted: dögöljenek meg!
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8333
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: Aquilani Dátum: 2024.08.25. 20:06


Mondom előfizetek, nem találtam rendes streamet, de egyrészt nem fogadta el a kártyámat, másrészt kurvára belassult az oldal, alig töltötte be... Regiztem a tippmixpro-ra, ott akadásmentesen, kommentátor nélkül megy, csak sajnos nem lehet kinagyítani.
"Amikor nagyon szeretnél segíteni a csapatnak, de nem jönnek az eredmények, olyankor még jobban szenvedsz. Viszont a szenvedélyt és szeretetet, amit ez a mez jelent, sosem szabad megkérdőjelezni." - Il Capitano
Avatar
Aquilani
 
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2010.01.24. 13:14
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2024.08.25. 20:02


aréna 4 pluszos oldala megy vkinek? ezért a trágya xaréért kelllene fizetni, ami még csak nem is megy :twisted:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8333
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: buka Dátum: 2024.08.22. 08:43


nagyon köszi, megnézem ezeket!
buka
 
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2018.08.27. 20:13

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: danikov Dátum: 2024.08.20. 19:29


F.Totti írta:A harmadik tipp pedig a DAZN. Az osztrákoknál ők adják az olasz focit. Az mondjuk német nyelv. De keress rá, hátha van angolul is.


Én jó pár évig használtam DAZN-t, mikor kinn laktam, elég stabil, egész jó minőség, akkor még két bejelentkezéssel lehetett akár egyszerre is nézni, mobilon is szépen és jól ment.
Ráadásul nem kellett VPN sem, ment simán Magyarországon is, mert regisztrálva voltam.
Plusz volt sokszor angol kommentátor is, talán még váltani is lehetett néha.

Viszont akkor ők csak a Serie A-t adták, se EL, se EKL, se Coppa, szóval azért a havi 4 meccsért sajnáltam, mikor 10 euróról felhúzták 30ra.
De tudom ajánlani, ha vmi stabilat akarsz.
Avatar
danikov
 
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2014.02.01. 14:13
Tartózkodási hely: Pápa

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2024.08.20. 14:42


Az olimpia miatt elofizettem a nordvpn-re. Neha lehetett nezni, neha nem, egyszeruen azon keresztul nem jott be a mediaklikk. Mas oldal igen, de azt a hajamra kenhettem. Olusz a von elvileg nem eppen biztonsagos, latnak minden adatot, ami rajtuk atmegy. Tehat ha te meccset nezel, az asszony meg kifizet egy bugyit kozben, lehet mar meg is van nekik minden kartyaadat. En ezt a megoldast nem annyira ajanlom.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10634
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2024.08.20. 11:22


Hali, a beesportot nézted? Adnak minden skysport közvetítést és még másokat is. Eléggé húzós (30 eur/hónap), de ott tényleg mindent megtalálsz.

Illetve az usa-ban most a Paramount ad olasz focit. Nézd meg az ő online előfizetésüket. Az tuti olcsóbb lesz, de lehet hogy vpn kell majd hozzá. De azt találsz free-t, illete szerintem még egy fizetős vpn-nel is olcsóbb lesz a bee-nél.

A harmadik tipp pedig a DAZN. Az osztrákoknál ők adják az olasz focit. Az mondjuk német nyelv. De keress rá, hátha van angolul is.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 10234
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: buka Dátum: 2024.08.19. 22:46


Valaki tud esetleg serie a előfizuról, ami itthonról is nézhető?
NFL game pass szerűre gondolok, ahol mindig megbízható jó minőségben adják a meccseket akár olasz, akár angol kommentárral.
buka
 
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2018.08.27. 20:13

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2024.08.18. 15:11


Phoenix100 írta:Ja és nagy kérdés milyen kommentátorokat kapunk...

Hát, attól ne várj sokat. Mindenki foglalt. Új embert amúgy sem vesznek fel. Mondjuk ha Pippo kommentál is, az vicces lesz. Simán előfordulhat.
Egyébként még az is lehet, hogy kerülnek át meccsek másik csatornára is. Kb ahogy a PL. Megy az ötletelés
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 10234
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2024.08.18. 12:10


Mielőtt itthon előfizetnétek a net4+-ra, bevontak egy harmadik csatornát is (Max4) ahol fognak élő sportot közvetíteni ha ütik egymást az időpontok! Pl. Cincinatti Atp 1000-es tenisztorna ma itt látható, mivel az olasz meccsek "kiütötték" az Arena 4-ről!

Persze akkor lesz teljesen átlátható az egész, ha elindul az Nfl és a német bajnokság is, de valamelyest megnyugtató a harmadik csatorna és az hogy gyors javították a ma esti közvetítést (mivel a Roma sokkal több nézőt vonz mint a Lazio :lol: )

Persze a streamük is indokolt lehet, különösen annak fényében h pl Apple Tv-n rendelkeznek saját letölthető app-al ( ellentétben az rtl+-al) és így lehet nagy tv-n is nézni nem csak tableten, telefonon vagy laptopon! Csak megint egy újabb 3 ezres tétel, lassan rengeteg pénz elmegy erre a rengeteg előfizetésre, ahol tudják ott húzzák le az embert..

Ja és nagy kérdés milyen kommentátorokat kapunk...
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 947
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2024.08.17. 16:48


jól
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28422
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: Aquilani Dátum: 2024.08.17. 12:43


snatch írta:ja Pippo, őt akkor én is ismerem.

Ha jól emlékszem, akkor ő is digisportos volt, talán Benito podcastjében meg a TT-ben is többször vendégszerepelt.
"Amikor nagyon szeretnél segíteni a csapatnak, de nem jönnek az eredmények, olyankor még jobban szenvedsz. Viszont a szenvedélyt és szeretetet, amit ez a mez jelent, sosem szabad megkérdőjelezni." - Il Capitano
Avatar
Aquilani
 
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2010.01.24. 13:14
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2024.08.17. 12:01


ja Pippo, őt akkor én is ismerem.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8265
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2024.08.16. 23:04


Nem fog hiányozni a Méhész.
Ferkosz
 
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2024.08.16. 22:36


Ennél fontosabb, hogy a vezető szerkesztő Fekete Zoli lesz. Él hal az olasz fociért (retek milanista, de nem lehet mindneki tökéletes :)
tudjátok, ismerjük itt páran. Pippo (aka Prince) a Milan B szurk csapatból
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28422
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2024.08.16. 21:55


Zsolti írta:F.Totti nem tippel.
Tudta. :)

NEm tudtam, mert nem is tudhatta senki :) Csak tegnapelőtt mondták majdnem biztosra. Fura hogy már kijött a hír. Ugyanis még nem írtak alá a jogról semmit. Az első forduló szerződés nélkül megy le, csak egy szándéknyilatkozat van a jogtulajnál. Hihetetlen beleszarósak ebben is az olaszok. Na, de ismerjük őket. DE 99% hogy a Network4 veszi meg. Nem is tárgyal már más róla.

Egyelőre azt mondanám, hogy ne nagyon fizessetek elő. Gyakorlatilag üres az Aréna4-en minden sáv, ahol olasz meccseket adhatnak. Csak egy Bundásliga üti az olaszokat. Ez alapján 3 meccs minimum megy majd kábelen. Abban azért 90%-ban bele fogunk férni. A gond csak annyi, hogy emberük nincs rá. Kandó, Sipőcz, meg még két általam nem ismert arc fog kommetálni. Ennél fontosabb, hogy a vezető szerkesztő Fekete Zoli lesz. Él hal az olasz fociért (retek milanista, de nem lehet mindneki tökéletes :)). Nagy lehetőség ez neki, szóval tuti megszakad majd, hogy kihozzák belőle a legjobbat. A nyitás elég szarul sikerült. A technikai próbán recsegett a rendszer. Volt gondjuk szerdán bőven. Egyelőre nem lesznek saját stúdiós műsoraik (erőforráshiány), de az olaszoktól kapott felvezetőt és összefoglalót leadják majd. Valószínűleg ezért nem ispromózzák még, hogy náluk a jog. Ami persze még incs is náluk. Szóval fura, hogy ez így szétfutott.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 10234
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2024.08.16. 21:16


Van valami korlatozas, hogy hany user nezheti egyszerre 1 felhasznaloval?
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3944
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2024.08.16. 16:53


ászf szerint jól értem 4000 ft/hó a díja ennek? textidőszak végétől?
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8333
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2024.08.16. 16:50


Aquilani írta:Lesznek bizonyos meccsek amiket csak online lehet nézni előfizetéssel, de pl az első fordulót - 2-3 meccs kivételével (Net4+) - lehet nézni a tv-ben.

akkor regelek, vmelyik nap olvastam olyat is hogy tipmixpro is ad olasz meccseket.........mondjuk mostanra nem igen ismerem ezeket az oldalakat
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8333
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: Aquilani Dátum: 2024.08.16. 16:46


Lesznek bizonyos meccsek amiket csak online lehet nézni előfizetéssel, de pl az első fordulót - 2-3 meccs kivételével (Net4+) - lehet nézni a tv-ben.
"Amikor nagyon szeretnél segíteni a csapatnak, de nem jönnek az eredmények, olyankor még jobban szenvedsz. Viszont a szenvedélyt és szeretetet, amit ez a mez jelent, sosem szabad megkérdőjelezni." - Il Capitano
Avatar
Aquilani
 
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2010.01.24. 13:14
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2024.08.16. 16:39


ehhez a network4+ reggelni kell? striminges ugyé?
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8333
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.08.16. 16:20


F.Totti nem tippel.
Tudta. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11973
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: Aquilani Dátum: 2024.08.16. 16:04


https://net4.network4.hu/press/a-networ ... esi-jogai/

Az Aréna4 fogja közvetíteni már hétvégétől a Serie A-t. F.Totti jól tippeltél. :D
"Amikor nagyon szeretnél segíteni a csapatnak, de nem jönnek az eredmények, olyankor még jobban szenvedsz. Viszont a szenvedélyt és szeretetet, amit ez a mez jelent, sosem szabad megkérdőjelezni." - Il Capitano
Avatar
Aquilani
 
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2010.01.24. 13:14
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Meccsközvetítés TVben és neten #

HozzászólásSzerző: Aquilani Dátum: 2024.08.14. 12:44


https://www.youtube.com/watch?v=g4eQXgsaj6k

Az első 40 percben Benito-ék kivesézik a közvetítési témát.
"Amikor nagyon szeretnél segíteni a csapatnak, de nem jönnek az eredmények, olyankor még jobban szenvedsz. Viszont a szenvedélyt és szeretetet, amit ez a mez jelent, sosem szabad megkérdőjelezni." - Il Capitano
Avatar
Aquilani
 
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2010.01.24. 13:14
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Következő

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron