Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2010.01.25. 09:42


Dk-ba Aldilá jobban vágja az olaszt mint én :wink: aszonta hogy Motta ugynoke kikèrte az engedèlyt a Romàtòl ès az Udinesètol a Cityvel valò tàrgyalàsokhoz
én is azt mondom hogy kár lenne érte, Cicával nem számolnak, Cassetti jó, jó a derby óta tényleg, és való igaz a Ranieri mostani Romájába az ő védekezőbb játéka kell, no de Cassetti szerződése nyáron lejár(még pletyka sem olvastam mostanában arról h hosszabbítanák) szal nálam Mottáé a jövő(remélem ki tudja várni)...
Különben ha távozik, az a szerencsénk hogy megvenni addig nem tudják az angolok míg az Udinese és a Roma meg nem egyezik egymással(csak kölcsönbe mehet)...Aszondják különben ha megy, akkor Burdival számolnának jobb szélvédőbe Cassetti mellett.
Ja, ha a gazzella tényleg nem téved, volt padunk, nincs padunk lesz :( állítólag Toni 45 napot lesz kénytelen kihagyni, oszt ki tudja hogy Totti mikor nyeri vissza a formáját vagy épp mikor sérül le újra(benne van a pakliban) szal a végén kénytelenek leszünk kimenni a piacra játékost vadászni...
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2010.01.25. 09:41


Nem tudom, hogy van-e abban valami, hogy Mottát amiatt nem játszatja Ranieri, hogy nehogy felmenjen az ára és sokba kerüljön nyáron...
Mottának pedig játékra lenne szüksége, mert nagyon forrófejű és tapasztalatlan. Bízom benne, hogy tudják a vezetők a jó megoldást.

Cicinhoval szerintem senki nem számol már, viszont akkor nem értem, hogy miért nem passzoják el, miért nem engedik haza.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.01.25. 09:31


Motta pedig kéne , mert ugye jobb hátul csak Cassetti meg Cicinho van (Cassetti-t kedvelem, de kevés, Cicinho meg már abszolút leírta magát), no meg szükség esetén Burdisso.
Szóval csodálkozom a dolgon. Pesze lehet, h. úgy itélik meg a vezetők, hogy rá még a jövőben szükségünk lehet, de fejlődnie kéne, ezért jobb, ha több játéklehetőséget kap (és mondjuk kicsit fegyxelmezettebb lesz....)
Okaká-val u.az a helyzet (csak neki keménységet kéne tanulni...), de lehet, h. Toni sérülése még más megvilágításba helyezi a dolgot.
Cerci - szerintem köcsönbe ő is mehetne (hasonló okokból, mint Motta), de gondolom ez azt is jelentené, hogy akkor viszont Taddei tuti marad.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2010.01.25. 09:18


Még semmi sem hivatalos, viszont a gazzella ritkán szokott tévedni sajna :( na ők azt írják hogy Okaka a Stoke cityhez, Motta a Man.cityhez kerülhet(kölcsönért 300-400 ezer jurót azért szeretnénk legombolni róluk) Cerci meg Pit pedig a Bari játékosai lesznek/lehetnek.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.01.24. 23:18


hivatalos egy frászt
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2010.01.24. 20:10


Motta ügynöke elismerte a man.city érdeklődését. :(
Helyesbítenék, a csapatot a repcsitéren nem 3000 hanem csak 300 szurker várta tegnap, de hát az is egy fél falu. :D
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2010.01.24. 17:08


Taddeihez ragaszkodom, nem mehet sehova :D
Ő számomra a kabala a csapatnál, s ebből nem engedek!

A hsz-ket olvasgatva egy dolgot nem említ senki, mégpedig azt, hogy minden csapat annyira képes játszani, amennyire az ellenfél hagyja...
Ranieri sztem óvatosan volt kénytelen nekiesni a juvénak, mert;
1. a juve nem piskota játékosokból áll, és bármikor képesek lehettek volna egy kiugró teljesítményre,
2. Toni kiesésével alapjaiban borulhatott fel az előre elképzelt taktika, hisz' Totti jött be, sérülés után, hidegbe, bemelegítés nélkül,


És kis off:
Tegnap parázs hangulatú meccsen legyőzte a ZTE kosárcsapata a Körmend gárdáját, jelentős hátrányt ledolgozva,
És fogadtam egy karton 1,75 Jägerben, hogy 1-2 lesz a meccs ;)
kicsit megnyertem :mrgreen:
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.01.24. 16:13


Taddei el? Pénzt adnak érte? :D Mehet.
Igaz furcsa lenne más olasz csapatban látni, kicsit a szívemhez nőtt, de a kezdőben látni nálunk hétről hétre csak felhúzza az agyamat...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2010.01.24. 16:02


aztarohadt...ide már FANATIC kell, Aldair roppant negatív és pesszimista...:)

Mondjuk úgy tűnik, hogy Riisében bízhatsz is :D
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2010.01.24. 13:59


"Az olasz La Gazzetta dello Sport információi szerint a Roma középpályása, a brazil Rodrigo Taddei megegyezett a klub vezetőivel szerződése meghosszabbításáról.
A 29 éves játékos kontraktusa a nyáron jár le, és a lap információi szerint három évvel toldják meg a szerződést, amelyet hamarosan aláírnak." by Nemzeti Sport Online
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2010.01.24. 11:34


fradista romanista írta:Akárki akrmit mond, nekem hiányozna. Lilában látni meg pláne rosszul esne.

nekem is hiányozna :)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.01.24. 11:32


A Fio hajlanó lenne 3 millióért már most leigazolni Taddei-t, akinek egyébként a nyáron lejár a szerződése, és tervben van a hosszabbítása.
Akárki akrmit mond, nekem hiányozna. Lilában látni meg pláne rosszul esne.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Masterposi Dátum: 2010.01.23. 12:41


Szimpatikusan nyilatkozik Del Piero Tottiról. Hát igen sajna kevés ilyen ikon van a mostani Serie A-ban(Totti-Roma, Del Piero-Juve, Zanetti-Inter, de ilyen volt Maldini-Milan), akiknek minden a klubhűség, és megalkuvás nélkül szolgálják szeretett klubjukat. Hú ez nagyon meghatóra sikeredett, mindjárt elsírom magam, ha belegondolok :mrgreen:
Avatar
Masterposi
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2007.07.03. 09:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2010.01.23. 10:17


DDR magától sose menne el...esetleg ha a drága Rosi rá nem beszéli hogy ezzel nagyon segít a csapaton...vagy csak simán muszájból kell mennie. DDR-be hiszek, Albertoba sose hittem, de vmiért nem is rázott meg hogy elment, Daniele távozása viszont elég rosszul esne. De nem hiszem, annak is idején is nagy volt a baj, mégsem adtuk el Tottit pedig simán megtehették volna...én ebbe bízok és Danielebe.
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2010.01.22. 17:33


rochi19 írta:ez a Marcio Azevedo gyerek ügye kezd elhúzódni mindenféle pletykra tereng szinte minden második nap jön :D valaki tud erről az arcrról valami konkrétumot?Mert ha mondjuk Pesta és Menez is marad meg Okaka is és még úgy néz ki,hogy Simplicio és ez a gyerek jön x összegért akkor felesleges csakazért,hogy elmondhassuk,hogy hosszabb a padunk.Bár ki tudja...mostmár jó,hogy ilyen gondjaink vannak "a cserepad hosszával" egy éve ilyennel nem kellett foglalkozni :D


nem csatár ugyhogy nem Baptistáék helyere jönne, védő sztem Riise cseréje lenne
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Hunszi 2010.01.22. 17:35-kor.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2010.01.22. 16:34


Hunszi írta:bocs h beleszólok de van egy kis hiba a kint Ranieris hírben

jogos. javítva. thx
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2010.01.22. 16:10


bocs h beleszólok de van egy kis hiba a kint Ranieris hírben

"Nem adnék érte 80 millió eurót. Olyan messzire szeretném a Romát elvezetni, ameddig csak lehet. Visszatértem Rómába, ez az én városom, a többi nem számít."

az eredeti nyilatkozatban az van h "Nem adnám el 80 millió euróért sem"
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2010.01.22. 13:57


DDR hűsége a klubhoz sztem nem kérdés. Csak meg kell nézni a gólörömeit... De lehet ha telebeszélik a fejét olyan hülyeségekkel, hogy ezzel teszi a legtöbbet a csapatért, akkor kétszer is meggondolja, hogy elmenjen-e. Persze akkor szurkolói tüntetés meg stb... Ez mind fikció...
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.01.22. 13:06


én sem hinném, hogy derossi elmegy.
de azért hogy inkább abbahagyja a focit. ez egy kicsit erős. mintha a realban játszani valami Istentelen rossz dolog lenne. azért a real az mégiscsak real... namindegy.
akvillánit meg hova? 1: semmi pénz nincs rá, nem hinném, hogy 20-éert megvették, és 2-ért visszaadják, többet meg nem tudnak roziék fizetni. 2: vegyük vissza az állandóan sérült játékost? minek? azért mert római születésű? ennyi erővel mind a 2,5 millió embert le lehetne igazolni, aki odavalósi.... (én a fifa-ban már rég ki is penderítettem a keretből, toni viszont stabil kezdő :D )
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2010.01.22. 11:40


De Rossi86 írta:A jellenlegi keretről szerintem annyit!Jó lenne AA vissza jönne!/sajnos ez csak álom/

Igen álom, de olyan álom ami egyre valósabb képet ölt; Benitez nem játszatja, pedig anno ő ragaszkodott hozzá + annak is van esélye, hogy Benit lecserélik, szal az esetleges új edző nem biztos, hogy ragaszkodna egy állandóan felépülőben lévő játékoshoz. No meg a Liverpool is eléggé le van gatyásodva, szal lehet örömmel megválnának egy ilyen költséges spílertől, és hogy hozzánk jönne az azért is valószínű, mert a Pool csak részletben fizet nekünk érte, szal... persze ez csak fikció. :)
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.01.22. 11:31


inkább örökre befejezné a focit!

erre azért mérget ne vegyél...
a klubhűség szép, de nem az egyetlen dolog a világon...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2010.01.22. 10:36


Trigoria írta:Mondok durvát: szerintem DDR jobban érez "úgy" a csapat iránt mint Totti.

Így érzem én is!
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.01.22. 10:22


Mondok durvát: szerintem DDR jobban érez "úgy" a csapat iránt mint Totti.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2010.01.22. 09:30


reméljük ugy érez a csapat iránt mint Totti s akkor nem lesz baj :) öt is vagy 3-4éven keresztül minden nyáron szóba hozták a Reallal
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.01.22. 00:39


nem fog elmenni nyugi
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 35 vendég

cron