Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2012.08.27. 08:19


csak a meccsen nyújtott teljesítményeket értékeltem, mint írtam: egy meccsből nem vonok le messzemenő következtetéseket - hülyeség is :wink:
én Angellel is türelmes voltam, sőt még a szezon végén is vártam, hogy hátha javul, LE-vel is ugyanígy voltam, ZZ-vel is ugyanígy leszek (bár tőle jóval többet várok el majd) :roll:

Le lehet hurrogni: de az intertől ki fogunk kapni. Nem akarom gerjeszteni a pesszimizmust, meg még a labda is gömb alakú, de ezt én érzem realitásnak. De nem ezen a meccsen fog múlni a szezon.

UI: NE LEGYEN IGAZAM!
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.08.27. 07:47


Gyerekek, Piris még marha fiatal és ez volt az első serie a-s meccse, szerintem több türelmet érdemel (más kérdés, hogy neki kellett kezdeni, mert nem igazoltunk mást). Én nem csalódtam az eredmény miatt, most kezdődött a szezon és nyilván ilyenkor minden csapat motiváltabb, mint egy bari meccsen. Ami nekem hiányzott az az agresszív letámadás, a nyári meccseinken rendre labdákat szereztük 25 méterre a kaputól, ez most nem volt meg. Az inter ellen meg én nem várnék feltétlen sikert, párhuzamosan néztem az ő meccsüket is, Cassano úgy játszik össze a többiekkel, mintha mindig is együtt fociztak volna, nekünk meg még bele kell lendülnünk.Igazatok volt, hogy LE nem érdemelte meg azt a türelmet, amit megkapott (és amiért az én szám sírt fél éven át), na de ZZ-nek csak megadjuk :D
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: májki77 Dátum: 2012.08.27. 07:40


Én nagyjából azt vártam amit kaptam, mindkét gólt lesből rúgták, ne felejtse senki. ha 2-0 mindenki happy... Személyek felett egy meccs után nem törnék pálcát, de Totti ezen a poszton többet ne.:) És kapust én eladnám mindenképp. Az Inter meccset éljük túl, utána még két hét szünet, és szeptember közepére összeállunk. Ebból a meccsből az öreg is levonja a konzekvenciákat, nyugi, ért hozzá!
májki77
 
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2011.10.26. 21:11

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.08.27. 07:12


azért piris fölött igen könnyen pálcát törtök 1 db meccs alapján....
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2012.08.27. 06:56


az én véleményem:
akik csalódások:
Piris alias Jose Angel 2: csak a másik szélen, a második gólban vastagon benne volt a helyezkedésével, sok labdát veszített és viszonylag kevés jó beadása volt
Marquinho: eszméletlenül gyenge volt, mintha focizni se tudna, elveszítette a labdákat és aztán elborult az agya és felvágta az embert nagyjából ennyit csinált
Florenzi: semmilyen volt, de hát tőle nem tudtam sokat várni, fiatal még

akik hozták a kötelezőt:
Castan: kicsit nekem darabos a mozgása, de még neki is szoknia kell a légkört
Stek: védett egy ziccert, kettőt bekapott (amikről szerintem nem tehetett) és a végén a kapufát nagyon nyugodtan nézte
Burdi: ő lelkes mint mindig örülök hogy felgyógyult
DDR: csak azért teszem ide, mert adott egy gólpasszt, amúgy szerintem önmagához képest gyengén játszott, a messzi bombái nagyon levesre sikerültek

akik kicsivel többet hoztak:
Totti: sokat futott, voltak szép passzai, voltak rosszak is és még mindig megőrülök a legurítós szabadrúgásoktól :D
Bradley: első meccsnek egész jó volt, adott gólpasszt is, az ő szememben ő mindig is egy erős középszintű játékos volt a Chievoban, remélem itt még jobb teljesítményt hoz majd
Pjanic: a kis bosnyák játékával alapból elfogult vagyok, mert nagyon bírom, most sem csalódtam szerintem ő volt a tavalyi év legnagyobb fogása, igazi motorja lesz a középpályának
Lamela: ő a másik, sajnáltam, hogy lehozta ZZ, a srácban megvan a lendület és az akarás, a seria a egyik felfedezettje lesz
Oszi: sajnos én is bírom a krisztusi formáját, ahogy örül és bíztat és rohadt szép gólt lőtt

Lopez: gratula az első és gyönyörű góljához

Összességében sajnos rám ragadt tőletek a csoda várás, így én is pofára estem, de nem kételkedem, hogy jobbak leszünk mint tavaly. Abban viszont már igen, hogy a többi csapat, (Inter, Napoli, akár a Lazio és még a Fió is (ha Joveticet nem viszik el vagy sérül le hosszabb időre) ugyan azt a gyenge teljesítményt hozza. Az első forulóból nem vonnék le messzemenő következtetéseket, de ez a Catania az alacsony indiánokkal mindenkinek nehéz dió lesz, és az összes versenytárs (kivéve a Milant) nyert, ami nekik önbizalmat ad, nekünk meg remélem motivációt! Szép napot!
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2012.08.27. 00:02


Trigoria írta:és Osvaldo megint hogy örül Lopez góljánál, nem tudom utálni a palit :D
és Bradley adta a gólpasszt, nem is csúnyát
padon Ferenc meg Bojan ül fapofával a gólnál


Ezt mi is megjegyeztük: Bojan enyhén szólva nem igazán örül, sőt ijedt. Ferenc pedig látja a jövőt, és gondolkodik?
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.08.26. 23:41


és Osvaldo megint hogy örül Lopez góljánál, nem tudom utálni a palit :D
és Bradley adta a gólpasszt, nem is csúnyát
padon Ferenc meg Bojan ül fapofával a gólnál
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2012.08.26. 23:33


Trigoria írta:http://postmatchfootball.blogspot.hu/2012/08/watch-roma-2-2-catania-highlights-goals.html
összefoglalóban megnézheted :wink:

Grazie Roma! (Trigoria)
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.08.26. 23:30


http://postmatchfootball.blogspot.hu/20 ... goals.html
összefoglalóban megnézheted :wink:

(tényleg nem akarok okostelefon-reklámot csinálni, de egyik focialkalmazáson máris olasz és orosz összefoglalót is nézhetek a meccsről. Nem hiába, 2012 van, de meccset tv-n, na azt nem tudunk nézni...)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2012.08.26. 23:12


Trigoria írta:ahogy mondtam, nekem a tavalyi klasszisokkal nagyobb volt


Így van az szebb, az értékesebb, ezt a megjelenést Te szervezted? Mert Lopez gólját is látnám újra valahol! :D
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.08.26. 23:00


és ha legközelebb sem fog, máris a padra fogja rakni szerintem


http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... ak-2168079
már itt is van :)
ahogy mondtam, nekem a tavalyi klasszisokkal nagyobb volt
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2012.08.26. 22:48


Trigoria írta:Bradley és Oszi túlértékelt
előbbi mert amcsi és kell marketing miatt, utóbbi meg azért, mert sokba került


Ma valóban nem volt rendben az amcsi srác, sőt sokkot is okozott nekem néha. Oszi sokba került, de okozzon csak minden meccsen ekkora bajt a védők között! Ami viszont valóban egetverően zavaró, az a szétszakadt védelem, és a szerencsétlen Piris. Középen és elől van kit játszatni, szerintem Bojan is ad majd nekünk idén szép pillanatokat. Azt azért tudjuk (?), hogy ha az első 3ban leszünk az csoda, ha a 6ban az jó. Én maradok azok között, akik azt gondolják, hogy bekerülünk a 3ba. És azért, mert ezt a 20 percet MINDIG hozni tudjuk. Majd 10 forduló után hozunk 60 percet. Ezzel ebben a mezőnyben elől leszünk. Ráadásul az idei bajnokság izgalmasabb lesz, mert a tuti biztos Juve bajnoki cím mellett sokan küzdünk majd a 2. 3. helyért. És fogadok, hogy a zebra csaló csapatot verjük 2x! :) Inter-ASRoma 2:3, mert szeretem, és szeretek álmodozni. És a két gól miatt érdemes volt a meccset nézni. Mert ha ilyenek lesznek, érdemes akkor is Roma meccsre "járni", ha nem nyerünk.
Ki a túró jöhetne még hátra???
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.08.26. 22:40


Nem tudok aludni, nem így terveztem ezt az estét. Egyszerre vagyok szomorú és pesszimista, ugyanakkor reménykedem nagyon. Inter meccs után okosabbak leszünk. De addig, hogy alszom? :D
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: soprano_p Dátum: 2012.08.26. 22:39


Inter ellen DE ROSSI hátramehetne védelembe.



LOPEZ DESTRO
MARQUINHO TACHTSIDIS PJANIC BRADLEY

Balzaretti - Castan- DE ROSSI- Burdisso
STEK
Avatar
soprano_p
 
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2011.04.10. 10:00

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.08.26. 22:37


én nem tudom mit húzzátok itt a szátokat (máraki) volt egy halál gyenge első félidő. ok. első meccs, mindenki tiszta ideg, lesgól. aztán szétnyomtuk őket. mi kell ennél több? ha nincsenek a hülye birók (vicces mert én kardoskodtam a birózás ellen, de ez sok volt a jóból) simaliba győzelem.

elégedett vagyok majdnem teljesen.

ja és oszi: lehet, hogy gyenge a labdakezelése, de amig adagolja a gólokat, tőlem lehet akármekkora faláb...
bradly meg amerikai. ennyi
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.08.26. 22:32


Bradley és Oszi túlértékelt
előbbi mert amcsi és kell marketing miatt, utóbbi meg azért, mert sokba került
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.26. 22:30


kialszom magamat és holnapra lehiggadok, meracto közelébe se megyek..... :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.26. 22:27


ja, és ha esetleg nyertünk volna, akkor se hagytam volna szó nélkül ezt a hitvány védekezést.........

a köv.2-3 mecsre qrvára kiváncsi leszek, egyrészt a védekezésre, javul é, másrészt a kpályára, meg DDR-re, hogy tényleg kín neki ebben a szerepkörben,csapatban játszani....no meg Bradleyre........mert zongorászni lehet a különbséget közte és Gago között.........

Piris meg nem létezik hogy xarabb legyen Rosinál is, az kizárt.... :lol:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.08.26. 22:26


feree, azért ne menj a Dunának! :wink:

amúgy az a furcsa, hogy LE-ének első meccsei utána azt mondtuk hogy az új fajta taktikát ne várjuk el tőlük pár meccs alatt. Na most Zemantól meg már az első meccsen számon kérjük a csodát? Ok, ő a teljes felkészülést végigcsinálhatta a csapattal, de akkor is...
Igen, ez ma harmatgyenge volt, apró jó momentumokkal. Lesz ez még jobb is. :wink:
és nekem úgy tűnt hogy a helyi nézők sem törtek pálcát a csapat felett

tboy70: üdv nálunk!
jól beszéltél

amúgy arra gondoltam hogy ZZ azért hozta most még ide ezt a Marquinhos-t is, hogy ha Marquinho-n felsülne, beállítja a másikat, hátha nem vezsik észre az egy s betűs különbséget :D :D

h miért nem ült 12 ember a kispadon.
mert baromság
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.26. 22:17


cejas írta:
feree80 írta:Akkor csak én vagyok elégedetlen, egyrész a bíró miatt, másrészt a védekezés miatt, most komolyan ezt fogjuk egész évben imitálni védekezés címszóval, hogy a belső védőink majd egy az egyeznek a támadókkal?


Ezt tudtuk hogy így lesz Zemannál, de nézd a pozitív oldalát: cserébe mi is rúgtunk 2-t. Ez fejlődés tavalyhoz képest, mert tavaly is szívtuk egy az egyben a gólokat, csak nem rúgtuk. Azért valljuk be, hogy a Catania elég jó volt és a Serie A-ban ők a jobbak közé tartoznak kontrajátékban. Egy kis csapatnak ha eleget rúgunk, akkor összeroppan, ha jól nyomázza akkor ilyen lesz mint a mai meccs, és bizony a nagyon jók ellenében bele fogunk nézni egy négyesbe-ötösbe...
Legalább a semleges nézők is jól szórakoznak.


én amit ma láttam, egy első félidőt, amikor nem csináltunk az égadta egyvilágon semmit, se védekezés, se kpálya, se mozgás elől, se bármi olyan ami arra utalt volna hogy ezek együtt alapozták végig a nyarat,második félidő első 20 percében nyomtunk, és egyenlítettünk, max beszoptuk újra, és feladtuk, a végén szerencsénk volt Hogy Lopezhez eljutott a labda, és hogy eltalálta.....
40000 ember kimegy a stadionba, lát 2 szép Roma gólt, meg egy Oszi sarkalást, az sztem keves, meg 20 perc focit, azért csak 2x volt alapozás, én mindenképpen többre számítottam.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tboy70 Dátum: 2012.08.26. 22:17


Uraim !
Úgy vártam a mai meccset mint a messiást a tavalyi szezon után.
De mintha az előző idényt láttam volna.Csalódás.
Stekelenburg-ok nem rajta múlott
Piris-nagyon gyenge ezt még Casetti is simán jobbra hozta volna
Burdisso-ok
Castan-talán az egyik legjobb igazolás
Balzaretti-ő legalább amíg el nem fáradt jól húzta meg a bal szélt
De Rossi-volt már jobb is,de az emelése zseniális
Pjanic-két dudás egy csárdában Totti mellett szervezni nem is sikerült,ráadásul védekezni sem
Totti-bal szél?,lassú nagyon lassú kár tovább rombolni a nimbuszt és a Roma-t sem
Bradley-abszolút nulla sem támadás,sem védekezés
Lamela-langyos ez kevés bár Piristől sem kapott elég támogatást
Osvaldo-gyönyörű gól,egy téves les,egy kapufa amúgy semmi

Marquinho-Zeman óriási baklövése jobb szél nem Bradley helyett!
Florenzi-?
Lopez-bámulatos 5 perc alatt helyzetbe kerülés és gól ne ez az ami kell nem pedig a Totti féle labdatemető

Szóval Inter ellen szerintem:
Stekelenburg
Balzaretti,Burdisso,Castan,?
De Rossi
Marquinho,Pjanic,Thachtidis
Destro.Lopez
Avatar
tboy70
 
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012.08.26. 21:43

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2012.08.26. 22:15


Lopez, az uru válogatott leendő sztárja még csak 18 éves?

(az milyen már, hogy Tádét láttam volna inkább hátul...)
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2012.08.26. 22:14


Ez a Destro dolog engem is érdekelne, de az is, h miért nem ült 12 ember a kispadon.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.26. 22:09


Ha lehet hinni Fenuccinak, Stek marad, Borisnak meg számos lehetősége van, ezek közül egy a Fio, a köv.héten döntenek hogy mi légyen vele.....

Én örülök ha így lesz, viszont a mai védekezést látva, vagy Steknek kellene szállyítani a bravurokat, vagy bravurkapust kéne venni......
Az Inter jövő héten kitöm minket......... :(
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.08.26. 22:03


Én csak azért bízom ZZ-ben meg az igazolásaiban, mert a Pescarat is felhozta harmad osztályból a Seria A-ba. Valamit tud az Öreg! Az a kérdés, hogy ami a fejében van, azt mi mikor láthatjuk a pályán???? Erre szeretnék választ kapni, meg arra, h mikor játszhat Destro. Kíváncsi vagyok mit nyilatkozik az öreg. Rá lehet fogni itt minden meccsen a bírókra mindent, de azért azt lássuk be, h nem voltunk jobbak egyáltalán....Na jó éjt mindenkinek. Várjuk a nyilatkozatokat!
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 50 vendég