Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2012.08.27. 12:56


Ami számomra igen érdekes hogy a meccs után még mindenki (=a hangosak) ön és tömeggyilkos akart lenni most viszont hogy megnyugodtunk már sokkal világosabban látjuk a helyzetet. (ismétlem csak a kommentelők átlaghangulatából tudom levonni a következtetést az egyén véleménye ettől eltérhet) És ez szerintem kifejezetten pozitív, egyrészt mert mutatja a csapat iránti szenvedélyt, másrészt viszont azt is mutatja, hogyha nem is az esemény hevében, de képesek vagyunk reálisan látni a helyzetet. Vagy legalábbis optimistán, ami rá fér a csapatra.
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2012.08.27. 12:42


:D
talán az orra...
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.27. 12:39


F72
egész nyáron egyszer sem merült fel bennem hogy vajh a Roma erősödött vagy sem, kitakarították Burdi mellől a védőkat, szal posztra igazoltunk, annyi szent, :) meg már mennyiségre meg vagyunk, mert ki tudunk állítani 2 kezdő 11et is.

nem tom mennyire mérvadó vagy sem, de sztem a juve erősödött, ha vesznek egy topcsatárt akkor a serie a megnyerése mellett tényezők lehetnek a bl-ben is, plusz az inter, akik meg hasznosan, jól igazoltak...............nem a futbalqrva ragyás miatt.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2012.08.27. 12:37


Tegnap a közvetítés alatt mutatják közelről a kispadon üldögélő Nico Lopezt. Megjegyzi a riporter, hogy egyébként Conejo (nyúl) a beceneve. Majd kéri a TV nézőket, hogy maguk döntsék el, vajon miért...

Kép
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.08.27. 12:31


F72:
Szóval ez az első forduló után a fél társaság már temet és csak kritizál... Nem értem, komolyan.

2012 van, a világ felgyorsult, a szurkolók elvárásai is :wink: :)
Ez sajnos baj, de ez van. Ne akadj ki rajta.
De valóban most az lehet az oka, hogy ÓRIÁSI várakozás előzte meg a meccset. Ennyi és nem több.

én hiszem hogy most ezek a téves ítéletek nem direkt voltak
bár nem zárom ki, hogy így üdvözölték Zemant újra a Serie A-ban
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tboy70 Dátum: 2012.08.27. 12:30


Molto grazie!
Hidd el jönni fog!
GrazieRoma írta:Welcome "tboy70" / tetszik a hozzaszolasod, ene ugyanezt lattam. Minden jatekos eseteben, le is irtam ezeket.
Orulok, hogy "egy meccset neztunk" / ne tartsd vissza legkozelebb sem, ami ki akar jonni, engedd ki. :) :)

tboy70 írta:Uraim !
Úgy vártam a mai meccset mint a messiást a tavalyi szezon után.
De mintha az előző idényt láttam volna.Csalódás.
Stekelenburg-ok nem rajta múlott
Piris-nagyon gyenge ezt még Casetti is simán jobbra hozta volna
Burdisso-ok
Castan-talán az egyik legjobb igazolás
Balzaretti-ő legalább amíg el nem fáradt jól húzta meg a bal szélt
De Rossi-volt már jobb is,de az emelése zseniális
Pjanic-két dudás egy csárdában Totti mellett szervezni nem is sikerült,ráadásul védekezni sem
Totti-bal szél?,lassú nagyon lassú kár tovább rombolni a nimbuszt és a Roma-t sem
Bradley-abszolút nulla sem támadás,sem védekezés
Lamela-langyos ez kevés bár Piristől sem kapott elég támogatást
Osvaldo-gyönyörű gól,egy téves les,egy kapufa amúgy semmi

Marquinho-Zeman óriási baklövése jobb szél nem Bradley helyett!
Florenzi-?
Lopez-bámulatos 5 perc alatt helyzetbe kerülés és gól ne ez az ami kell nem pedig a Totti féle labdatemető

Szóval Inter ellen szerintem:
Stekelenburg
Balzaretti,Burdisso,Castan,?
De Rossi
Marquinho,Pjanic,Thachtidis
Destro.Lopez
Avatar
tboy70
 
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012.08.26. 21:43

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.08.27. 12:23


valóban szeretném, hogy ne a birózásról szóljon az egész év, de ez nekem is sok!
gyenge első félidő ide vagy oda, ez sima győzelem volt...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2012.08.27. 12:07


tomm ugyan kérte, hogy a játékvezetőkkel ne nagyon foglalkozzunk. De még a Roma-barátsággal nehezen vádolható milánói GDS honlapja is négy vitatható esetet említ, ebből szerintük kettő egyértelmű (első gól hatalmas les, Osvaldo egyedül tör kapura, les címén megállítják, de nem les), másik kettő vitatható (szerintük a második cataniai gól lehet, hogy les, de nem biztos, illetve Bellusci kezezése a tizenhatoson belül talán vétlen kezezés szerintük).
Állítólag azért nem érdemes ezeket a hibákat felemlegetni, mert egyszer a károdra, egyszer a javadra hibáznak. Most négy ítélet, mind a négy a Roma kárára, mind végeredményt befolyásoló hiba. Reméljük, hogy nem válik tendenciává és csak teljesen véletlen esetről van szó. S csupán az Olasz Szuperkupa döntő bíráskodása is teljesen véletlen eset.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.08.27. 12:07


Köszönöm! Szerintem tuti, hogy ők nem állnak be ellenünk védekezni és kontrázni, ha mi is orrvérzésig támadunk, biztos jó meccs lesz és sok gól. Amúgy Stramaccioni nagyon összekapta őket, remélem egyszer még visszajön a csapathoz.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.08.27. 11:54


slider írta:Mikor játszunk az Inter ellen?

Vasárnap 20:45
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.08.27. 11:49


Mikor játszunk az Inter ellen?
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.08.27. 11:44


Kihagytad a Monti féle Fiót, szerintem a merda előtt végeznek idén a sok "ics"ükkel :D Én azt látom, hogy lesz itt még őrjöngés a fórumon (főleg az elős pár meccsen), mármint azokból, amiket F72 írt (Lamelaék nem tudják, hogy mi lenne a dolguk :D ) még nem felkészült a csapat. Részemről türelem van meg jó kedv, Lopez azért felvidít. Én a Capitanot pedig nem játszatnám szélen, ő ennél sokkal többre is képes (még mindig). Pirishez meg annyit, hogy én senkinek sme mondtam, hogy ne írja le, hogy rossz teljesítményt nyújtott, de a José Angel 2-zni nem kéne szegényt (főleg, hogy az illető az első bajnokiján jól teljesített, utána tört meg benne valami :D )
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: FANATIC-AS ROMA! Dátum: 2012.08.27. 11:28


No comment...csak F72 !!! :) Mindent leírt...én is ezt gondolom,jó lesz ez... :)FORZA AS ROMA!!!
"Insieme verso il trionfo"
AS ROMA EGY ÉLETRE!!!
Avatar
FANATIC-AS ROMA!
 
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2005.03.04. 22:38
Tartózkodási hely: Komárno,Szlovákia

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.08.27. 11:16


A hétvégi Inter elleni meccs jó erőfelmérő lesz, hogy hova érhetünk oda, de akkor se lesz katasztrófa ha kikapunk.
A Milan gyenge, az Udine se túl veretes..
Legjobb 4-be várom a csapatot, a Juve, az Inter és a merda mellett. Aztán, hogy azon belül hova érünk oda az attól függ, hogy mikorra tud úgy összeállni a csapat, hogy hozza a kötelezőket, és a rangadók nagy részét.
Forza! :D
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2012.08.27. 10:48


én meg feree80-al értek egyet, de hát emberek vagyunk és ettől kevésbé unalmas az élet :)
de amit gondolok a tegnapi meccsről nagyjából elmondta ZZ is. a második félidő elején nekem is borsózott a hátam, szerintem ezt várja el az edző is, és az összes szurkoló ebben reménykedik
én speciel nem láttam a Romát játszani a 90-es években, de mint szerintem itt mindenki, én sem véletlenül vagyok már kicsivel több mint 10 éve szurkoló és abszolút nem várom, hogy scudettot nyerjünk, persze nem taszítana azért a dolog :D
Nem olvastam hogy ki mit írt a mérkőzés alatt, mert meccs alatt a meccset nézem, szünetben meg a sört kell kivennem a hűtőből, utána meg sokáig tart végigbogarászni a hsz-eket. De Pjanic és Oszi jól játszott. Piris meg (ez szigorúan az én véleményem) szar volt, akár első meccse és 23 éves, akár a 80-ik és 28 éves. De én senkitől nem várom el, hogy egyből ő legyen a számomra elfogadható szint. Én se szeretem, ha valakit egyből leírnak.
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2012.08.27. 10:31


bence írta:Ahogy annak idején Simon mondta:,,Rosszul lehet játszani de lélektelenül soha." Szerintem aki felveszi a Róma mezét az nem engedheti meg magának, hogy a 90 percből 80-at végigsétál még akkor se ha minden meccsen ollóz egy gólt. És azt az embert le fogom szarozni, aki nem teszi oda magát, a csapatért és legfőképpen értünk szurkolókért.


Ezzel egyetértek bence, de én tegnap nem láttam, hogy nagyon valaki lézengett volna a pályán.
A nagyon szarul, csak Dél-Amerikában kukázó Sabatini meg azért csak szerzett a Romának olyan játékost, mint Lopez, akit fél éve talán még sokan értéktelen hulladéknak tartottak, de tegnap a felkészülési mérkőzések, Serie A bemutatkozása és gólja után valószínűleg már euro milliókat ér... 18 évesen!

Kihozta úgy a Roma az átigazolási idényt, hogy szinte nem is költött, mégis mondjuk a milánói gazzetta.it honlap olvasóinak 68 %-a szerint a Roma erősített a legjobban. Miközben ezen és más fórumokon meg hulladékokról és kukázásról panaszkodnak állandóan.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: májki77 Dátum: 2012.08.27. 10:31


Én volt hogy évig rá sem néztem erre a fórumra, annyira bántott sokan milyen szinten szapulták a csapatot. Most is képes valaki egy meccs után, de ha kicsit tisztában lennének a klub múltjával, tudnák, ez a meccs sokkal többről szólt, mint h döntetlennek rajtoltunk egy évadnyitón... Kritizálni nyilván lehet, de néhányan elvetik a sulykot rendesen már most. Mi lesz itt ha mondjuk 3 meccs után is csak 1 pontunk lesz??? Ez nem a Barcelona emberek!!!
májki77
 
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2011.10.26. 21:11

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.08.27. 10:19


F72Quadraro írta:Maga a mester nagyon reálisan értékelte a meccs után a látottakat, összességében nem volt egy nagy mérkőzés, a Roma különösen az első fél órában túlságosan is lassú volt, sosem indultak meg, csak labdabirtoklás, túl sok területet engedtek át az ellenfélnek. Sajnálja, hogy a gól nem kis lesről született, de ez nem befolyásolja abban, hogy a csapat játéka nem tetszett neki. A második félidő már lényegesen jobb volt, de itt is a végéig izgulni kellett. Totti túlságosan a szélen játszott, nem ezt kérte tőle, sokkal többször kellett volna betörnie, ez nem sikerült neki. Lamelának is csak néha... Ezen sokat fognak még dolgozni. Tehát kritizálja a játékvezetőt, ehhez szerinte joga van, de természetesen ez nem mentség a csapat játékára, amit ugyanúgy kritizál... Nem mellékesen megjegyezte még egy héttel ezelőtt talán, hogy Lamela és Lopez elképesztő tehetségek, de még nem egészen értik, hogy mi is lenne a feladatuk.

Azt azért látom, ki az, aki a ’90-es évek végén még nem nagyon követte figyelemmel a Roma eredményeit vagy azóta sem Zeman pályafutását. Azt gondoltátok, hogy mostantól minden meccsen 5-0 vagy legalább 5-3 lesz a Roma javára? Hogy augusztus végén már sziporkázni fognak? Ilyen felkészülés után? Majd októbertől talán...
Azt gondoltátok, hogy fiatal, tizenéves, első Serie A-s meccsüket játszó gyerekek egyből, első mérkőzésükön megváltják a világot? Komolyan én azért hagytam abba a fórumok látogatását, mert rossz volt nézni, hogy „mesteredzők” szinte gyűlölettel pocskondiázták saját csapatukat, játékosaikat. Minden szar. Pires szar, Pjanic szar, Osvaldo szar, egyik-másik játékosról már ne is beszéljünk, minden igazolás szar, csak kukázunk hulladékot, Baldini szar, Sabatini szar, aki csak kukázik szarokat, miért nem ez, miért nem az, Zeman szar, minden szar, inkább ő kellene, meg az a játékos és nem ez a hulladék... atya ég, gyerekek, ez az AS Roma, nem Barcelona vagy Real Madrid vagy Juventus. Így fröcsögni a saját csapatotok játékosaira... Rossz csapatot választottatok magatoknak, ha ennyire sikerorientáltak vagytok. 85 év alatt 3 bajnoki cím nem sok. Ha az arányokat nézzük úgy 25-30 év múlva várhatjuk a következőt... A Románál azért sírtak a boldogságtól szurkolók, mert az utolsó előtti fordulóban egy döntetlennel kiharcolta az első osztályban maradást a csapat. Képzeljük ott mekkora "hulladékok" játszhattak... Mégis csókolgatták őket a szurkolók.

Én láttam egy gyengécske első félidőt, egy remek, 20-25 percet a második félidőben, amin úgy leizzadtam és olyan extázisban voltam, mint már régen ASR meccsen, láttam két lesgólt ez egyik oldalon és két ritkán látható, parádés gólt a másik oldalon. Az egyiket egy 18 éves szar „kikukázott” dél-amerikaitól...
Szóval ez az első forduló után a fél társaság már temet és csak kritizál... Nem értem, komolyan.

Nagy részével egyetértek, de szerintem itt senki se szarozott le valakit azért mert 1meccsen rosszul játszott. Ahogy annak idején Simon mondta:,,Rosszul lehet játszani de lélektelenül soha." Szerintem aki felveszi a Róma mezét az nem engedheti meg magának, hogy a 90 percből 80-at végigsétál még akkor se ha minden meccsen ollóz egy gólt. És azt az embert le fogom szarozni, aki nem teszi oda magát, a csapatért és legfőképpen értünk szurkolókért. DDR például tegnap nagyon rosszul játszott, de ment mint a mérgezett egér, volt, hogy Totti a félpályán becsúszva szerezte vissza a labdát és ezek a momentumok tetszettek akkor is ha még döcögött a gépezet és döcögni is fog egy darabig.
Az igazolások meg szerintem jók voltak, mondjuk én a legtöbbet a görög fiútól vártam és várok is. Remélem, ha Zeman kedvéért jött ide meg is fogja kapni a bizalmat.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: remus Dátum: 2012.08.27. 10:07


Nem szaporítom a szót F72Quadraro leírt mindent, hasonló gondolatok kavarogtak bennem is.
Nekem tetszett, hogy a szünetben Zeman csere nélkül rendet tudott tenni a fejekben és a második félidőre ritmust tudott váltani a csapat.
Ilyen esetben LE nézet bambán, Spaletti meg számolgatta a fűszálakat és mindketten várták a csodát.
FORZA ROMA !!!
remus
 
Hozzászólások: 497
Csatlakozott: 2007.02.26. 10:42
Tartózkodási hely: Szigetvár

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2012.08.27. 09:45


Sajnos csak most tudtam megnézni a meccs összefoglalóját....
Mind a két Catania gól les volt.Szerintem győztünk volna simán,ha nem kerülünk igazságtalan hátrányba.
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.27. 09:34


Nyilván egy kicst elhamarkodottam mondtam véleményt, akár fel is lehet úgy fogni, hogy pálcát törtem a játékosok feje felett, de realista ember volnék voltaképp, szal ami a szívemen az a számon, akarom mondani a hszeimben, annak meg semmi értelmét nem látom hogy hazugságokat írjak a fórumra, vagyis olyan dolgokat amiket látni szeretnék, de valójában nem ezeket látom a pályán. :wink: amiket tegnap írtak, ha tetszik, ha nem, ma is így gondolom.

A bari meccsekből kiindulva, nem :!: nem az erdményekből, a muatott játékból,én nem ezt vártam, én egy jobb Romát vártam, de igazában ebből semmi az égvilágon nem működött az első félidőben, se védelem, se kpálya, se lendület, mozgás elől, se összeszokottság, a másodikban voltak értékelhető dolgok hogy legyen vmi pozitívum is. :|

ZZ taktika, rúgjunk több gólt, mint kapunk, ám legyen, de akkor csináljuk is meg. :wink: :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: JOSBOMO Dátum: 2012.08.27. 09:30


Én azt gondolom, hogy így elsőre ebben ennyi volt...
Gondoljatok bele alapoztak ZZ olyat mint még soha, a kezdőben 4-5 első meccses újonc, közel 50 000 néző, óriási nyomás rajtuk.
Szerintem azt senki nem gondolta komolyan, hogy gála lesz...Ez a Catania nem rossz csapat vissza álltak 4-5-1-re védekezésben teljesen a saját térfelükre kurva nehéz ezt át törni, csak úgy lehet ha kockáztatsz, de akkor meg benne van a kontra, lásd második gól.

Nyilván voltak gyenge teljesítmények beleértve a bírót is, de első meccs után szerintem is sok a negatív hang.

Én F72Quadraro értek egyet, mi a Romát szeretjük,akinek a lehetőségei mindig is behatároltak voltak!
Egyébként lásd Real Magdit 2 forduló 1 pont...pedig ott minden van edző, sztárok, pénz stb...

Jó lesz ez szerintem.
JOSBOMO
 
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2010.10.22. 05:58

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.08.27. 09:07


sajnos a meccset nem láttam, csak ezt az orosz összefoglalót néztem meg. ez alapján nem lehet vélemáényt mondani a meccsről persze, de azamit leszúrtem:
- az első góljukr prsze les volt, de: mondhatjuk némi jóindulattal, hogy itt direkt lestaktitát játszott a védelem. De mint bebizonyosodott, ez egy életveszélyes taktika, mert amit félre lehet nézni, azt általában félre is nézik a bírók.
- a másik góljuk (amiben nem láttam lest) a jobb bunkó irtózatos nagy betlije volt
- osvaldo gólja csodálatos volt, az ollózósból is a legnehezebb fajta. Lehet szidni, h. pld összjátékra nem igazán alkalmas a fickó, de akkor is óriási értéke a csapatnak.
- Ennek a Lopez gyereknek a gólja döbbenetes volt, pláne az, hogy kölyök létére ilyen higgadtan oldotta mg a feladatot. Viszont igen tanulságos volt, hogy az utsó pillanatos egyenlítő gól után a padon Totti meg Krkic ahelyett, hogy ujjongtak volna, csak ültek mereven fapofával. Vsz érzik a vesztüket, hogy ez a gyerek simán a padra fogja őket kényszeríteni?

Azt viszont kérdezném, hogy látszott valami elképzelés a játékból? Volt valami, ami arra utalt, hogy a csapatnak van valami karaktere?
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2012.08.27. 09:04


Maga a mester nagyon reálisan értékelte a meccs után a látottakat, összességében nem volt egy nagy mérkőzés, a Roma különösen az első fél órában túlságosan is lassú volt, sosem indultak meg, csak labdabirtoklás, túl sok területet engedtek át az ellenfélnek. Sajnálja, hogy a gól nem kis lesről született, de ez nem befolyásolja abban, hogy a csapat játéka nem tetszett neki. A második félidő már lényegesen jobb volt, de itt is a végéig izgulni kellett. Totti túlságosan a szélen játszott, nem ezt kérte tőle, sokkal többször kellett volna betörnie, ez nem sikerült neki. Lamelának is csak néha... Ezen sokat fognak még dolgozni. Tehát kritizálja a játékvezetőt, ehhez szerinte joga van, de természetesen ez nem mentség a csapat játékára, amit ugyanúgy kritizál... Nem mellékesen megjegyezte még egy héttel ezelőtt talán, hogy Lamela és Lopez elképesztő tehetségek, de még nem egészen értik, hogy mi is lenne a feladatuk.

Azt azért látom, ki az, aki a ’90-es évek végén még nem nagyon követte figyelemmel a Roma eredményeit vagy azóta sem Zeman pályafutását. Azt gondoltátok, hogy mostantól minden meccsen 5-0 vagy legalább 5-3 lesz a Roma javára? Hogy augusztus végén már sziporkázni fognak? Ilyen felkészülés után? Majd októbertől talán...
Azt gondoltátok, hogy fiatal, tizenéves, első Serie A-s meccsüket játszó gyerekek egyből, első mérkőzésükön megváltják a világot? Komolyan én azért hagytam abba a fórumok látogatását, mert rossz volt nézni, hogy „mesteredzők” szinte gyűlölettel pocskondiázták saját csapatukat, játékosaikat. Minden szar. Pires szar, Pjanic szar, Osvaldo szar, egyik-másik játékosról már ne is beszéljünk, minden igazolás szar, csak kukázunk hulladékot, Baldini szar, Sabatini szar, aki csak kukázik szarokat, miért nem ez, miért nem az, Zeman szar, minden szar, inkább ő kellene, meg az a játékos és nem ez a hulladék... atya ég, gyerekek, ez az AS Roma, nem Barcelona vagy Real Madrid vagy Juventus. Így fröcsögni a saját csapatotok játékosaira... Rossz csapatot választottatok magatoknak, ha ennyire sikerorientáltak vagytok. 85 év alatt 3 bajnoki cím nem sok. Ha az arányokat nézzük úgy 25-30 év múlva várhatjuk a következőt... A Románál azért sírtak a boldogságtól szurkolók, mert az utolsó előtti fordulóban egy döntetlennel kiharcolta az első osztályban maradást a csapat. Képzeljük ott mekkora "hulladékok" játszhattak... Mégis csókolgatták őket a szurkolók.

Én láttam egy gyengécske első félidőt, egy remek, 20-25 percet a második félidőben, amin úgy leizzadtam és olyan extázisban voltam, mint már régen ASR meccsen, láttam két lesgólt ez egyik oldalon és két ritkán látható, parádés gólt a másik oldalon. Az egyiket egy 18 éves szar „kikukázott” dél-amerikaitól...
Szóval ez az első forduló után a fél társaság már temet és csak kritizál... Nem értem, komolyan.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.27. 08:56


gólok vs lesgólok
http://www.sportsaim.com/AS_Roma_2_2_Ca ... DqaVKCBBak

demarco meg 6ost kap a gds, mint aki qrva jól végezte dolgát.....

Zeman tiszta calciot szeretne, ezt tegnap megkaptuk, köszönjük :twisted:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 46 vendég