Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.09.03. 08:10


Esetleg a Catania elleni meccshez tudtok olasz, vagy angol linket?, nekem oroszul van meg, úgy nem a legjobb, plusz az első félidő nem jó... ha nincs más az orosz is jó, csak legyen jó.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.09.03. 08:06


csebi77 írta:
feree80 írta:asszem holnap letöltöm a meccset, és vissza fogom nézni vmikor a jövő héten..... :)



Honnan töltöd le?Én is szeretném.Küldenél linket?Köszi

Csoda meccs volt!Jó játékkal.Ha így mennénk tovább,akkor igenis félhetnének tőlünk!

FORZA ROMA!!!


sztem tesznek még fel linket, de a hotfile se lassú....
http://forum.rojadirecta.es/showthread. ... 858101d1cc
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2012.09.03. 07:35


feree80 írta:asszem holnap letöltöm a meccset, és vissza fogom nézni vmikor a jövő héten..... :)



Honnan töltöd le?Én is szeretném.Küldenél linket?Köszi

Csoda meccs volt!Jó játékkal.Ha így mennénk tovább,akkor igenis félhetnének tőlünk!

FORZA ROMA!!!
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.09.02. 23:46


az a kiállitás-tizenegyes teljesen tiszta volt: továbbfejelte, elütötte. nem látom, hol itt a probléma...
talán erős a piros, de nem ordenáré
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2012.09.02. 23:37


F72Quadraro írta:Bírókkal ne foglalkozzunk, de érdemes megnézni az Udinese-Juventus 15. percét... egy érthetetlen büntető a Juventusnak és még a kapust is kiállítja. 15. percben el is döntötte a meccset a független játékvezető. Ezek mindig a véletlen művei.

0:3-nal kapcsoltam oda es neztem hogy milyen tukorsima, aztan kesobb olvasom, hogy kiallitas+11es...akkor ereztem
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2012.09.02. 23:22


Van ZZ, van Roma, vagyunk szurkolók. És ez lesz is. A Juve meg nyer egy darabig, a többiekket meg verjük. A fiatalokat meg 2x idén. Ezzel meg lesz a 3.
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2012.09.02. 23:18


F72Quadraro írta:Ezek mindig a véletlen művei.

Igen, és ez így lesz, csak míg 2015-ben nem taszítjuk le az "mindenek istene, mindenki imádott, "meghurcult" Juvét!
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.09.02. 23:17


F72: a juvét úgyse fogjuk be idén - így meg pláne
és max meglesz neki a "31 a pályán" is :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.09.02. 23:16


asszem holnap letöltöm a meccset, és vissza fogom nézni vmikor a jövő héten..... :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2012.09.02. 23:12


Bírókkal ne foglalkozzunk, de érdemes megnézni az Udinese-Juventus 15. percét... egy érthetetlen büntető a Juventusnak és még a kapust is kiállítja. 15. percben el is döntötte a meccset a független játékvezető. Ezek mindig a véletlen művei.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.09.02. 23:12


Corso22 írta::D Trigo, barátok!

Ez nagy nagy meccs volt. Nagyon nagy örömmel. Viszont ha vesztettünk volna is szeretnénk a csapatunk! Mert Forza Roma! Roma, Roma, Roma! ha nyerünk, ha vesztünk! Csak harcoljunk! Én írtam nektek a 3:1-et, de nem hittem. Most újra nézve a gólokat, nem értem, hogy hogyan lehet, hogy az elmúlt 2 forduló 7 legszebb góljából 4 Roma gól! Talán ZZ?

igen, ha ma vesztettük volna, a kihagyott helyzeteknél, még 1-1nél eszembe jutott, a kihagyott helyzetek........akkor se károgtam volna, mert ez egy brutálisan nagy, és félelmetes teljesítmény volt a csapattól........az akarat diadala, mert ezek a gyerekek ott a pálya közepén elhitték, ha megnyerhetik a meccset. :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.09.02. 23:10


Trigoria írta:mondjuk a catania ellen ők kontráztak, most mi is megtehettük
bár a 2. félidő túlnyomó részében már nem is kellett kontrázni, simána kapujuk előtt játszottunk

ez az érdekes, múltkor mi voltunk a nagy, most meg a kis csapat szerpkörében......

Ha ZZ tényleg hagyná ezt a dolgot, hogy elöl 3 csatár helyett 2 szerepeltet Tottit(Lamelát) meg mögöttük, nem bánnám. :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2012.09.02. 23:07


:D Trigo, barátok!

Ez nagy nagy meccs volt. Nagyon nagy örömmel. Viszont ha vesztettünk volna is szeretnénk a csapatunk! Mert Forza Roma! Roma, Roma, Roma! ha nyerünk, ha vesztünk! Csak harcoljunk! Én írtam nektek a 3:1-et, de nem hittem. Most újra nézve a gólokat, nem értem, hogy hogyan lehet, hogy az elmúlt 2 forduló 7 legszebb góljából 4 Roma gól! Talán ZZ?
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.09.02. 23:02


mondjuk a catania ellen ők kontráztak, most mi is megtehettük
bár a 2. félidő túlnyomó részében már nem is kellett kontrázni, simána kapujuk előtt játszottunk
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.09.02. 22:57


hullámzom? hullámzom? persze hogy hullámzom....
catania ellen nem azt kaptam amit vártam, és ma se azt kaptam amire számítottam, de nem bánom. :)
kell 5 meccs, hogy belőjön mire is számíthatok a csapattól, és utána rendben lesz, annyit reméélek hogy nem a a catania ellen talán az egyik végletet láttam, bár nem volt annyira rossz főleg a 2dik félidő, és rem. hogy ez a mai meg nem a másik......

Szal ha ezt a teljesítményt ma le tudták adni, a későbbiekben is remélhetőleg le fogják adni, nyilván egész szezonban nem leht majd így játszani, de megközelíteni remélem igen..... :) :)

mondjuk van egy blog, ahol tippelek az eredményekre, asszem én voltam az egyedüli a tippelők között aki Roma győzelemre tett, telibe nem vertem, mert 2-3at tippeltem, de így is tökéletes.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.09.02. 22:50


http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 0305_n.jpg
hát imádom ezt a palit! :D

Na baxátok meg akkora élménybombát kaptam a csapattól hogy nem hiszem el, ez a teljesítmény, már tényleg vmi, a cataniai amin károgtam, a bokorban sem volt ezzel, fantasztikus......
feree rendesen hullámzol :D Mondtuk hogy ne temesd a csapatot a Catania meccs után! :wink:

F72: nyugi :wink:

meccsről: anyámmal kiabáltam együtt! Évek óta nem láttam meccset tv-ben, pláne nem vele (ő évek óta nem látott Roma-meccset digi hiányában)!
Szóval mondtuk mi ezt hogy első meccs után nyugi van! Igaz most is azt mondom, hogy nyugi van, nem szabad elszállni. Volt egy rosszabb és egy parádés meccsünk. Persze a pozitív szemlélet és változás látszik.

Én azt gondolom, hogy Cassano levitele (szívprobléma miatti pihentetés? vagy nehogy agyérgörcsöt kapjon? :) ) kb kiherélte az Inter támadójátékát. Utána kezdtük nagyon kézbe venni a meccset. Addig - valljuk be - egyetlen helyzetünk volt (a gól). Nem mondom, hogy tuti összefüggés van a kettő között, de egybeesett a kettő.

Castannal óriásit húztunk! Tudtuk ezt az előkészületi meccsek alapján is, de brutálisan jó. Burdissoval pláne.
Osvaldot meg továbbra sem tartom ügyesnek annyira, amennyire ide kéne, de amíg rugdossa a gólokat, és imádnivalóan viselkedik, addig kezdő nálam is. A kiállítása vicc. Arccal kellett volna belenéznie a labdába????
Totti meg végigtolta a 90 percet emberek!! :shock: És bírta! Bár ha nincsenek a sérülések, lehet leszedi ZZ a végén.
DDR sérülése semmi komoly nem lesz szerintem.
Lamela szélső játéka nem neki való. Lendületből középen, több variációs lehetőséggel - ez kéne neki.

5 gól, mindegyik gyönyörű - így tovább!
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.09.02. 22:49


Nagyon szép gesztus, persze.... Most könnyen beszélnek, mert momentán véletlenül nem ők a tiszta futball legfőbb akadálya, henme ismét történelmi ellenfelük, a giuve, és ZZ is inkább velük foglalkozik. . Úgyhogy én ettől nem esnék hasra . Az intereek csak ne ömlengjenek a tiszta futballról, mer hányingert kapok :D !

Más. Stramaccioni külön megemlékezett Florenziről, akinek annak idején ő volt az edzője az ifiknél... :) :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fradista romanista 2012.09.02. 22:51-kor.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.09.02. 22:45


Szép gesztus, sőt :wink: :wink:

Oszi azért kapott egy behívott Praditől, meg Destro, Balza, és DDR is, sztem Balza sérülése súlyos lehet :(
nem olvastam semmit, meg egyelőre nem látok az örömtől.... :) :) :)

itt egy másik osztályozás, egyedül Piris lógott ki
http://romanews.eu/it,a99861/Le-Pagelle ... hwinner-Br
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára feree80 2012.09.02. 22:50-kor.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.09.02. 22:42


feree80 írta:Interesek kitettek egy drapit, sztem ma/holnap lesz róla kép, vmi olyasmiről szól.....
Tiszteld Zemant, a tiszta calcioért....vagy vmi, pontosan nincs még meg :S



http://www.repubblica.it/sport/2012/09/02/foto/striscione_tifosi_inter_pro_zeman-41870837/1/?ref=HRER3-1
"Tisztelet Zemannak, a tiszta futball ikonjának"
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2012.09.02. 22:40


CaPy írta:Amúgy visszaolvastam és lehet én vagyok fáradt, de a fórumozók közül senkiben sem merült fel az h Osvaldo csak az arcát féltette és ezért kezelt(önvédelemből), ez ilyenkor alap sárga?


Az arcát védte... az olasz kommentár szerint érthetetlen volt a kiállítás...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.09.02. 22:39


http://www.vocegiallorossa.it/?action=r ... izia=42132

itt van, mondjuk a minőség olyan amilyen......
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2012.09.02. 22:38


Corso22 írta:
F72Quadraro írta:Akinek a foci egy szenvedély, akiben van valami pozitív érték iránti vágy, az Zemant tiszteli. Az büszke arra, hogy ez az ember ül a csapata kispadján. Ennyi.


F72! Mi a baj?


Semmi, Válasz arra, hogy az Inter szurkolói is tisztlik a cseh mestert...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.09.02. 22:36


A la repubblica azt írja, h. a asiker annak volt köszönhető, h. Zeman életében először nem 4--3-3-at játszatott, hanem elfogadta, hogy felülírhatja az Egyléniség a Játékrendszert. És így Tottinak nem kellett kötött szerepben játsszon, hanem szabadon bejátszhatta az egész pályát. és ez ma nagyon bejött, a Róma így volt szinte tökéletes!
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2012.09.02. 22:36


F72Quadraro írta:Akinek a foci egy szenvedély, akiben van valami pozitív érték iránti vágy, az Zemant tiszteli. Az büszke arra, hogy ez az ember ül a csapata kispadján. Ennyi.


F72! Mi a baj?
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.09.02. 22:33

A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 40 vendég