Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.09.06. 10:03


IlPrincipe írta:nem néztem utána, nem tudjátok, hogy kinek adták végül az Inter gólját? Szerintem az olyan mértékben pattant meg a védőn és változtatott irányt, hogy nem lehetne Cassanonak adni és nem is szeretném, ha lenne jegyzett gólja :)

Akkor nem neki adták volna ha mondjuk visszafelé akarja passzolni a labdát és úgy pattan be Burdiról. Ez egy kapuralövés lett volna, a szándék meg volt, abszolút jogosan neki adták.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.09.06. 08:52


Cassanonak adták. Szvsz jogos
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: altaky Dátum: 2012.09.05. 20:48


sajnos szép gólt kaptunk..
Tu non vedrai nessuna cosa al mondo maggior di Roma!
Avatar
altaky
 
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2008.04.28. 15:29
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.09.05. 20:18


Góóóól:) 2-0 :)
Frediani! Levette a mezét.. egy sárgát is kapott
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.09.05. 19:47


Kösz Trigo :)
Valaki nézi még a meccset? Nem rossz, ami azt illeti.. Egy újabb 3-1 megfelelne.. az 1-0 -s vezetés már megvan hozzá 8 pedig csak a 13. ban vagyunk 8)
Továbbá olyan vicces, mikor Bumba kerül helyzetbe.. Nem tudok olaszul, de magyarul leírva: kb: "átencióne, átencióne, BUMBAAAA!!!" :lol:
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.09.05. 13:20


Xaba: megkapod a haladékot :)
GR: köszönjük a véleményed! (egyetértek :wink: )
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.09.05. 12:13


A szezon kezdete előtt megígértem, hogy nem tippelek előre a helyezésünkkel kapcsolatban, hanem az Inter elleni mérkőzés után mondom el, hogy szerintem hol végzünk a tabellán. Nos az ígéretemet be szoktam általában tartani, de most kérek 1 hét haladékot, ugyan is a nagyszüleimnél voltam az utóbbi két hétvégén és ezért egyik meccset sem láttam. Tudom, tudom.. szégyelem is magam, de mentségemre szóljon, hogy már letöltöttem és csak időt kell "szakítanom". Szombaton vizsgázok az iigggyetemen, de ÍGÉREM, hogy utána bepótolom és leteszem a voksom ide is!
Forza Roma! :flagbig:
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2012.09.05. 07:28


Trigoria írta:...
de itt elsősorban a játékosainkra tett sértő megjegyzések a téma most

Én is erre gondoltam elsősorban, nem csak a csúnya beszédre, Totti mezét sem dobták volna vissza a földre, ha az utcán adja oda a tisztelt szurkernek és nem a meccs hevében.
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2012.09.05. 00:18


Szurkolásról: Most azzal, hogy egyszerre tudom nézni a TV-n rendesen a meccset, mellettem ül 1-2 szurkoló barát (tipikusan az Inter meccs, ők nincsenek regisztrálva) és tudom püfölni a gépet a TV nézés mellett, így megnőtt a veszélye az azonnali indulatos beírásoknak. (bár azt hiszem, velem nem ezzel volt eddig soha a baj...) Egyébként: Forza egyre okosabb szurkolás, de remélem érzelmek akkor is lesznek, csak jobb a jövőben, ha mindenki a szobában kiabál a saját játékosainkról rosszat, mint itt. (Másról sem alázókat, bár mondjuk a Lazio és a Juve szidás mellett mintha Cassano-ról is bejött volna egy-két erős hsz. meccs közben- és bevallom nem zavart.) Ha valaki bénázik a szeretett csapatunkból, akkor úgyis leírjuk. De nem a sokak kedvenc "kukázott" jelzőivel. :)
Aktuális meccs: a sorsolás alapján hiperoptimistaként azt is gondolhatom, hogy a 29-i következő Nagy Győzelmünkig lesz még 9 pontunk? :)
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.09.04. 23:35


ez így van blint63, meccs alatt itt többet elnézünk - pont az általad is említett okok miatt
nem is szoktam szólni egy egy kiszaladt csúnyaságért :wink:
de itt elsősorban a játékosainkra tett sértő megjegyzések a téma most

Mondjuk általánosan is gondolom, hogy aki a nyugodt meccsnézést szereti, az ne olvasson közben fórumot! :)
(Persze azt is megértem, hogy aki mondjuk egyedül nézi otthon, az szeretne másokkal együtt örülni, vagy bosszankodni, ezért van fent fórumon meccs közben.)

sebastian: tudom mire gondolsz (utaltam rá én is hogy kicsit álszent dolognak tartom ezt), de az élő meccsnézés és a fórumra írogatás meccs közben nem ugyanaz. Amit az ember a tv előtt kiad magából azt már nem kell ugyanúgy beírni ide. Üvöltözünk, megnyugszunk, kulturáltan beírjuk - ha szükséges.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2012.09.04. 21:04


Általában meccsnézés közben van ez a probléma, amikor a topik átvált chatszobává, értelemszerűen kevésbé moderálják magukat a szurkertársak. Én nem vagyok annyira őrjöngős, de a meccs hevében ebben a topikban szerintem több belefér ilyen szempontból, természetes, hogy elragadnak az indulatok és ebből néha csúnya dolgok sülnek ki.
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.09.04. 20:37


snatch írta:Lássuk be, sosem volt jellemző az ellenfelek pocskondiázása, egy-egy merda leírása pedig simán belefér, főleg ja a juvét és a laziot illetjük vele.


Big Like..:D Főleg A Lazio a fő merda nálam, amióta lefeküdtek az internek, hogy véletlenül se nyerhessünk bajnokságot!!! Mi ez ha nem gusztustalan?? Amit a pályán csináltak, azzal kiérdemelték egy életre nálam a Grande Merda jelzőt...:DDDDD És írnék még csúnyábbat is, csak moderált a fórum és nem bírja a fórum etikettje azokat a szavakat, amik most az eszembe jutottak ezekről a ....... Már fel is idegesítettem magamat rajtuk....MERDA!!!!

Más...

Annyira jó dolog ez a viselkedjünk uri emberekként a fórumon és ne szidjunk a meccs hevében senkit sem....:D Azért megnéznék én bárkit ahogyan körbe körbe és fel s alá mászkál a Curva Sud-ben és arra bíztatja a srácokat, hogy ne káromkodjanak és ne szidják a sporit, mikor nem ad meg egy tizit, mondjuk a Dzsúve ellen....Na aki erre vállalkozik az szóljon, mert én meg kimegyek és megnézem, hogy hogyan reagálnak erre Olasz barátaink....:D Jóó? :lol: :lol: :lol:

Boccs, de ez meg az én véleményem....
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.09.04. 20:26


bence írta:...örülök, hogy Tacsi bekerült a csapatba.


Tákcsidisz, Zeman kérésére került ide, fura lenne ha nem kerülne be, jól is játszott... Balzaretti hozta a klasszis szintet, kár hogy ez volt az utolsó meccse egy időre, az újak közül még Castan játéka tetszett.
Tádé megint "kiharcolta" magának a kezdőt, hát igen, biztosan "tud" valamit... :P
Régen értékeltem. :)
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.09.04. 19:59


snatch írta:Lássuk be, sosem volt jellemző az ellenfelek pocskondiázása, egy-egy merda leírása pedig simán belefér, főleg ja a juvét és a laziot illetjük vele.

így van

DONI19: amint látod most mindenki leírja/leírhatja a véleményét ez ügyben, sőt örülünk is neki! :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2012.09.04. 19:03


Lássuk be, sosem volt jellemző az ellenfelek pocskondiázása, egy-egy merda leírása pedig simán belefér, főleg ja a juvét és a laziot illetjük vele.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8093
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.09.04. 18:51


idézem a saját etikettünket:
Továbbá más csapat szurkolóinak, játékosainak, vezetőinek, illetve az AS Roma játékosainak, szurkolóinak, vezetőinek sértegetése tilos.

Tehát azokat a szavakat amiket nem akarunk rómásokkal kapcsolatban olvasni, azokat nem akarjuk más játékosoknál sem olvasni.
Nyilván nem fogja az itteni közösséget sérteni ha pl DiNatalet erős , már már durva kritika éri, vagy sok merda, bastardo stb elhangzik (sőt, ez szokás is), de az esetleges (és felemlegetett) pocskondiázása nálam ugyanazt az elbírálást érdemli.
Nekem meg ez a fontos. Engem pontosan ugyanúgy zavarna ez is. Attól hogy nem nálunk játszik, nem nekünk szurkol, ugyanolyan ember. Majd ha mégis hozzánk igazol, akkor hirtelen ő lesz a nagy jó, akit tilos sértegetni, de addig meg szinte "ajánlott"? Ugyan...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2012.09.04. 18:23


Szerintem az összes többi a ligás csapatot, szurkolót, játékosait, a Romából már korábban távozó és volt kenyéradójára visszaköpködő szarháziakat lehet bármilyen jelzővel illetni. Sőt... Azok legkevésbé sem fognak zavarni. Szóval tomm, nyugodtam bastardo biancoblúzzál... Bár nem vagyok moderátor...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.09.04. 17:55


akkor az "ooooo bastardo bianco blu" már nem is mehet?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10289
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.09.04. 17:27


:D

IlPrincipe: szívesen? :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.09.04. 15:58


Trigoria írta:):
szar köcsög buzi hulladék kukázás (pedig de szeretem az utóbbi kettőt :D ) stb stb



nem is tudtam, hogy lomis vágy, tázstvír :D
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.09.04. 15:25


egy kis pontosítás, és iránymutató:
Levy szerint kerülendő kifejezések (többek között)(remélem nem haragszik meg hogy beírom ide):
szar köcsög buzi hulladék kukázás (pedig de szeretem az utóbbi kettőt :D ) stb stb

a káromkodás tilos, a játékosokat becsmérlő "magatartás", jelző használat tilos
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.09.04. 15:10


na igen, ezért van félreértés
hogy ki mit tart már eltúlzott jelzőnek

amit bence mond, azzal semmi gond szerintem, az meccs előtti, alatti vélemény
mondjuk ha Oszi kihagy valamit, és azonnal jön a hsz, hogy Oszi te idióta! Ok ez lehet hogy erős :)

túl van ez a téma lihegve
biztos előfordult egy két túlkapás, egy két csúnyább jelző, és ebből lett általánosítva - én ezt gondolom

Pár éve viszont iszonyat mi ment.

igen, azok az emberek távoztak innen

Folytassátok a fórumozást srácok ahogy eddig, csak óvatosan szidjátok a játékosokat, és véletlenül se "pocskondiázzuk" őket!
És mivel nem tudom konkrétan kinek mi a baja épp melyik jelzővel, ezért ha ilyet láttok, írjatok privátban nekem akár, hogy legalább tisztában legyek vele.
(A Levy által javasolt hsz jelentése ugyan nem rossz (mocskos besúgók :D ) de nem mindig egyértelmű hogy épp mivel, melyik szóval van benne gond.)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.09.04. 14:40


Én Trigóval értek egyet a témával kapcsolataban. Osvaldo a gólja előtt kihagyott 3 nagy helyzetet, a fórumra beírtam, hogy megint szerencsétlenkedik, itthon kicsit azért jobban szidtam, ehhez képest a gólja után 2 percig futkostam a házban :D
---> nem hiszem, hogy lenne olyan aki a csapat ellen szurkolna, az nem is igazi szurkoló, bár nem az én tisztem eldönteni, hogy ki az, illetve ki nem.
A meccs előtti kezdő elemezgetéssel kapcsolatban.. én pl. mindig leírom, hogy mit várok. Ha jót várok jót, ha rosszat akkor rosszat. Ha így gondolom miért írjak mást? Vagy ez nem tartozik hozzá a fórum jogosultságához, hogy leírjam meccs előtt az aktuális topicba, hogy Piris gyenge ide és szerintem nem fogja tudni megoldani, vagy éppen örülök, hogy Tacsi bekerült a csapatba. És a ,,pocskondiázó hozzászólások 99%-a ilyen. Nem tudom ez miért baj, nem lehet mindenkinek azonos a vérhőmérséklete.
Részemről a téma lezárva :)
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.09.04. 14:01


remélem belőle lesz a Totti DDR hűség legújabb példája, eddig ígéretes, reméljük csak még jobb lesz
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: májki77 Dátum: 2012.09.04. 13:55


Bigg, idézd akkor az utolsó mondatom is, miszerint mostanában azért nem vészes, 1-2 ember van aki túllő a célon.:) Pár éve viszont iszonyat mi ment. De erről ennyit részemről, majd a szerkesztők tudják a dolgukat.:)

Florenzivel azonnal hosszabbítani kell, ha a nyáron lejár a szerződése, már tuti keresik mások is, hatalmas tehetség. 4 évest neki!:)
májki77
 
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2011.10.26. 21:11

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 67 vendég