Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.09.16. 14:06


hány percig fogják így bírni? :)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.09.16. 13:39


Én örülnék ha nyuszi barátunk kezdene...:D Nagy gólt vágott a múltkor.

....................... Destro
................Totti...........Lopez

Ejjj de jól hangzik ez így.....:DDD

......Florenzi.........Taxidísz..........Pjanic

............ Jó lesz gyerekek...:DDD

.....Balza......Castan......Burdi.......Piris


Közben látom a hivatalosat. Annyi a különbség, h Nyuszi helyett Lamela nyomja....
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.09.11. 10:31


nem lehetett kihagyni :lol:
reaosns(Roma bella)
 

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.09.10. 19:52


ááá, annyira tudtam, hogy ebbe valaki beleköt :lol:
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.09.10. 09:03


Xaba írta: Tulajdonképpen menteni akart és majdnem sikerült is neki. De most komolyan.. Mennyi az esélye annak, hogy pont így pattanjon a labda??


ugyanannyi mint amugy :D
reaosns(Roma bella)
 

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2012.09.10. 08:57


Én is belenéztem tegnap és feltűnt, hogy amikor hátrányba került az inter, elkezdtek fát vágni. Főleg a guarin-pereira-gargano hármas. Guarint szerintem nyugodtan le lehetett volna küldeni. Balzarettire kétszer is igen csúnyán rátartott. Cassano meg vagy háromszor elrúgta a labdát sípszó után míg Oszi az első esetnél azonnal sárgát kapott. Érdekes.
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.09.09. 21:41


hát én a 67. percre odakapcsoltam megint :)
imádom nézni ahogy DDR rázza az ökleit Oszi góljánál
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.09.09. 18:13


mit láttam véletlenül:
aki esetleg nem látta, vagy szeretné élvezni még egyszer:

sportklub
21:15

Labdarúgás (ism.)
Serie A, Inter - Roma
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.09.09. 16:34


Én is így voltam.. mármint vártam a meccset:D
F1? fúúúúj :lol: :lol:
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Scrym Dátum: 2012.09.09. 15:18


Uuuu..., nagy hévvel leültem a gép elé 3/4-d 3 kor, hogy most mekkora meccs nézés lesz! :) És rá kellett döbbenjek, hogy üres a fórum és ez már gyanús volt. Akkor nézem, hogy egy hét csúsztatás van a VB s. miatt! :S Pedig, hogy rákészütem, no minden így megnéztem a Forma 1-t, Perez nagyon alakított! ;)
AS Roma per Sempre!
Avatar
Scrym
 
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2007.03.12. 09:19
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.09.06. 11:09


igen, a szándék az fontos, pl ha van egy beadás laposan és belelép a védő az nyilván öngól, de ha ugyanúgy szélről kapuralövi és bepattan akkor meg ő lőtte. Jó példa a megpattanókra szerintem a szabad, megpattan a sorfalon és az ellenkező irányba ment volna a labda, de azért a lövő játékos kapja a gólt és nem öngól.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.09.06. 11:08


persze, hogy számít! Igaza van Virganak! Ha mondjuk szélről egy közepre irányuló passz lett volna, akkor öngóltként írták volna fel. Mondjuk semmi vízhangja nem lett a dolognak.. és ha kikaptunk volna ez a gól miatt, szerintem akkor sem hibáztatná senki Burdit. Tulajdonképpen menteni akart és majdnem sikerült is neki. De most komolyan.. Mennyi az esélye annak, hogy pont így pattanjon a labda??
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.09.06. 10:03


IlPrincipe írta:nem néztem utána, nem tudjátok, hogy kinek adták végül az Inter gólját? Szerintem az olyan mértékben pattant meg a védőn és változtatott irányt, hogy nem lehetne Cassanonak adni és nem is szeretném, ha lenne jegyzett gólja :)

Akkor nem neki adták volna ha mondjuk visszafelé akarja passzolni a labdát és úgy pattan be Burdiról. Ez egy kapuralövés lett volna, a szándék meg volt, abszolút jogosan neki adták.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.09.06. 08:52


Cassanonak adták. Szvsz jogos
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: altaky Dátum: 2012.09.05. 20:48


sajnos szép gólt kaptunk..
Tu non vedrai nessuna cosa al mondo maggior di Roma!
Avatar
altaky
 
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2008.04.28. 15:29
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.09.05. 20:18


Góóóól:) 2-0 :)
Frediani! Levette a mezét.. egy sárgát is kapott
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.09.05. 19:47


Kösz Trigo :)
Valaki nézi még a meccset? Nem rossz, ami azt illeti.. Egy újabb 3-1 megfelelne.. az 1-0 -s vezetés már megvan hozzá 8 pedig csak a 13. ban vagyunk 8)
Továbbá olyan vicces, mikor Bumba kerül helyzetbe.. Nem tudok olaszul, de magyarul leírva: kb: "átencióne, átencióne, BUMBAAAA!!!" :lol:
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.09.05. 13:20


Xaba: megkapod a haladékot :)
GR: köszönjük a véleményed! (egyetértek :wink: )
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.09.05. 12:13


A szezon kezdete előtt megígértem, hogy nem tippelek előre a helyezésünkkel kapcsolatban, hanem az Inter elleni mérkőzés után mondom el, hogy szerintem hol végzünk a tabellán. Nos az ígéretemet be szoktam általában tartani, de most kérek 1 hét haladékot, ugyan is a nagyszüleimnél voltam az utóbbi két hétvégén és ezért egyik meccset sem láttam. Tudom, tudom.. szégyelem is magam, de mentségemre szóljon, hogy már letöltöttem és csak időt kell "szakítanom". Szombaton vizsgázok az iigggyetemen, de ÍGÉREM, hogy utána bepótolom és leteszem a voksom ide is!
Forza Roma! :flagbig:
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2012.09.05. 07:28


Trigoria írta:...
de itt elsősorban a játékosainkra tett sértő megjegyzések a téma most

Én is erre gondoltam elsősorban, nem csak a csúnya beszédre, Totti mezét sem dobták volna vissza a földre, ha az utcán adja oda a tisztelt szurkernek és nem a meccs hevében.
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2012.09.05. 00:18


Szurkolásról: Most azzal, hogy egyszerre tudom nézni a TV-n rendesen a meccset, mellettem ül 1-2 szurkoló barát (tipikusan az Inter meccs, ők nincsenek regisztrálva) és tudom püfölni a gépet a TV nézés mellett, így megnőtt a veszélye az azonnali indulatos beírásoknak. (bár azt hiszem, velem nem ezzel volt eddig soha a baj...) Egyébként: Forza egyre okosabb szurkolás, de remélem érzelmek akkor is lesznek, csak jobb a jövőben, ha mindenki a szobában kiabál a saját játékosainkról rosszat, mint itt. (Másról sem alázókat, bár mondjuk a Lazio és a Juve szidás mellett mintha Cassano-ról is bejött volna egy-két erős hsz. meccs közben- és bevallom nem zavart.) Ha valaki bénázik a szeretett csapatunkból, akkor úgyis leírjuk. De nem a sokak kedvenc "kukázott" jelzőivel. :)
Aktuális meccs: a sorsolás alapján hiperoptimistaként azt is gondolhatom, hogy a 29-i következő Nagy Győzelmünkig lesz még 9 pontunk? :)
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.09.04. 23:35


ez így van blint63, meccs alatt itt többet elnézünk - pont az általad is említett okok miatt
nem is szoktam szólni egy egy kiszaladt csúnyaságért :wink:
de itt elsősorban a játékosainkra tett sértő megjegyzések a téma most

Mondjuk általánosan is gondolom, hogy aki a nyugodt meccsnézést szereti, az ne olvasson közben fórumot! :)
(Persze azt is megértem, hogy aki mondjuk egyedül nézi otthon, az szeretne másokkal együtt örülni, vagy bosszankodni, ezért van fent fórumon meccs közben.)

sebastian: tudom mire gondolsz (utaltam rá én is hogy kicsit álszent dolognak tartom ezt), de az élő meccsnézés és a fórumra írogatás meccs közben nem ugyanaz. Amit az ember a tv előtt kiad magából azt már nem kell ugyanúgy beírni ide. Üvöltözünk, megnyugszunk, kulturáltan beírjuk - ha szükséges.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2012.09.04. 21:04


Általában meccsnézés közben van ez a probléma, amikor a topik átvált chatszobává, értelemszerűen kevésbé moderálják magukat a szurkertársak. Én nem vagyok annyira őrjöngős, de a meccs hevében ebben a topikban szerintem több belefér ilyen szempontból, természetes, hogy elragadnak az indulatok és ebből néha csúnya dolgok sülnek ki.
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.09.04. 20:37


snatch írta:Lássuk be, sosem volt jellemző az ellenfelek pocskondiázása, egy-egy merda leírása pedig simán belefér, főleg ja a juvét és a laziot illetjük vele.


Big Like..:D Főleg A Lazio a fő merda nálam, amióta lefeküdtek az internek, hogy véletlenül se nyerhessünk bajnokságot!!! Mi ez ha nem gusztustalan?? Amit a pályán csináltak, azzal kiérdemelték egy életre nálam a Grande Merda jelzőt...:DDDDD És írnék még csúnyábbat is, csak moderált a fórum és nem bírja a fórum etikettje azokat a szavakat, amik most az eszembe jutottak ezekről a ....... Már fel is idegesítettem magamat rajtuk....MERDA!!!!

Más...

Annyira jó dolog ez a viselkedjünk uri emberekként a fórumon és ne szidjunk a meccs hevében senkit sem....:D Azért megnéznék én bárkit ahogyan körbe körbe és fel s alá mászkál a Curva Sud-ben és arra bíztatja a srácokat, hogy ne káromkodjanak és ne szidják a sporit, mikor nem ad meg egy tizit, mondjuk a Dzsúve ellen....Na aki erre vállalkozik az szóljon, mert én meg kimegyek és megnézem, hogy hogyan reagálnak erre Olasz barátaink....:D Jóó? :lol: :lol: :lol:

Boccs, de ez meg az én véleményem....
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.09.04. 20:26


bence írta:...örülök, hogy Tacsi bekerült a csapatba.


Tákcsidisz, Zeman kérésére került ide, fura lenne ha nem kerülne be, jól is játszott... Balzaretti hozta a klasszis szintet, kár hogy ez volt az utolsó meccse egy időre, az újak közül még Castan játéka tetszett.
Tádé megint "kiharcolta" magának a kezdőt, hát igen, biztosan "tud" valamit... :P
Régen értékeltem. :)
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 34 vendég