Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

ide jöhet minden

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.01.12. 01:41


így már jogos
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.01.12. 01:31


Mármint én úgy értettem, hogy a deriválás és a hasonló matematikai egyenleteknek nagy hatással vannak a fejlődésre. Mivel ezeknek a megértése és átértelmezése egy csomó mindenben fejlesztik a kognitív rendszerünket. Többek közt kialakítja kisebb korban szenzormotoros készségeket, szimbólumok használatát, téri tájékozódást, finom motorikát, szem- kéz kordináció, szerialitást, szemléletes gondolkodás, csoportosítás, szummativ gondolkodást, redukciót, inverziót, reciprocitást, stb! Nagyobb kórban is egy csomó mindenre jó de a lényeg mégis nem az, hogy tudj deriválni, khi négyzetet vagy éppen csuprov mutatót számolni, hanem, hogy ezek segítségével alakíts ki egy felsőbb/logikus gondolkodásmódot!
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.01.12. 00:40


A deriválással kapcsolatban, utólag rájöttem, hogy hasznosak!

Ha nem ilyen területen dolgozol akkor mihez? Tényleg érdekel. Én az elmúlt 15-17 évben dolgoztam pár szakmában, de még sehol sem kellett.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.01.11. 22:55


A tantervet nem olyan emberek írják, akik értenek a tanításhoz. Sok esetben életükben nem tanítottak és ez itt egy kiemelkedő probléma szvsz.
A deriválással kapcsolatban, utólag rájöttem, hogy hasznosak! Én csak 12. -ben értettem meg, hogy miért is tanultunk/tanítottak a tanárok annyi süketséget matekből, aminek a való életben semmi értelme nincs.
Én is imádtam amikor elmaradt egy óra, vagy beteg volt egy tanár úgy délután kettő fele.... Visszagondolva a tanárok részéről voltak célozgatások arra, hogy fel kéne ébredni, nem csak Counterezni kellene egész nap. De akkor nem sikerült felfognom és most is iszom a levét az akkori lustaságomnak és amíg élek szívni fogok e miatt... Mit meg nem tennék, hogy a mostani eszemmel mondjuk kilencedik legyek... Az életemet ugyan ilyen irányban alakítottam volna, csak pár dolgot még elintéztem volna :wink:
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.01.11. 21:09


akkor jó, nem örülnénk ha "miattunk" lenne bajod a dologból :wink:

mennyire örültem volna fiatalon annak ha kevés magyarórám lett volna - mondjuk kevesebb rpg és kevesebb repülőzés lett volna osztályrészem akkor :D
matek detto - mindig is tudtam hogy deriválni soha életemben nem fogok pl :)

de nem véletlenül kellett ezeket tanulni, fejlesztik az agyat, a gondolkodást, az ismereteket
népbutítás folyik ez egyértelmű
A magyar oktatásnak jó híre volt még 10-15 éve is, most egyre kevésbé. Nincs olyan hogy ezt a folyamatot ne lássák odafent. Mégse tesznek ellene. Ez nem lehet véletlen.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.01.11. 20:57


Trigo,ha munkanélküli leszek,az nem a revizionista nézeteim miatt lesz,hanem amiatt,hogy Rózsika néni és bandája drasztikusan csökkentik a közismereti órák számát,és nem lesz szükség szeptembertől annyi magyar-,matek-,töri- stb. tanárra.Szakiskolában például heti 1 magyaróra lesz.De persze nem folyik népbutítás...Ők tudják.
Tudják,hogy Roma-szurkoló vagyok,hogyne tudnák.Szivatnak is rendesen a nagy Real- meg Barca-drukkerek."Hogy lehet egy AS Romának szurkolni?" Kedvelem őket,főleg akik tényleg konyítanak valamit a szurkoláshoz.
A cigányoknak meg folyamatosan viszi el a tippmixeit a Roma. :) Azok meg azért szidnak.Persze ez mind-mind csak zrika.Épp ma mondtam nekik,hogy nyugodtan tegyék meg vendégre a hétvégi meccsünket.Pedig jól tudjuk,hogy nem nyerni járunk Cataniába. :wink: Hű,mit fogok hétfőn kapni...Bár győzelmünk esetén azt sem bánnám,ha gyarapodna a romák pénze.
Ja, és Trigo,amit kérdeztél:nem kell attól tartanom,hogy bármelyik diákom felnéz ide.Sajnos.Lesz.rják ők az ilyet.Bárcsak itt szörföznének!Legalább ragadna rájuk valami.
Zárszóként pedig annyi,hogy szinte az összes kollégám gyűlöli ezt az egész cigányhelyzetet,mindenki szabadulna tőlük,de amikor valami durvább kritika jelenik meg róluk,azonnal visszabújnak a saját kis bal és jobb liberális köntösükbe.Hányinger.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.01.11. 20:39


zsolti: csak óvatosan, vagy hamarosan munkanélküliként fogsz írogatni ide :D
persze ha csak kérdezel a srácoktól, és a választ és a gondolkodást rájuk hagyod valóban, akkor nem érhet komoly vád - max a töritanár nem zár a szívébe :D
Az első gondolatra meg, hogy miért nincs legalább egy "nevevan" zsidó ember aki megmondja a frankót? Nos, mert onnantól eláshatja magát. Ahogy összetartó népcsoport, ugyanúgy könnyen ellehetetleníthetik egymást.
(A cigányvajda nekem is sántított mindig is, de mindegy miért, de kimondta az igazságot)

(amúgy tudják a sulidban hogy Roma drukker vagy? Mert akkor óvatosan, simán idetalálhat bármelyik mástvalló diákod, és már megy is a panasz)

Xaba: nem győzött meg az illető
És csak azok a zsidók, akik úgy is élnek... vagyis a zsidó hagyományok és hit szerint.

Szóval a lezsidózottak nagy részének annyi közük van a zsidókhoz, hogy a nagyapjuk az volt
Szerintem nem. És ha a zsidó származás előjogokkal jár, abban a pillanatban zsidók lesznek hidd el.
Azok viszont akik ott vannak mondjuk úgy magas pozícióban azok nem is számítanak zsidónak
nem a frászt nem, ezt ők maguk tudják a legjobban
Úgy példázott, hogy ha egy magyar állampolgárságú ember ki megy külföldre, ahol a népnek nem tetsző dolgot tesz, akkor nem azt az illetőt szidják, hanem a magyarokat is.
Ez így igaz. Épp ezért nem szeretik idehaza a zsidókat se. Mert amit látnak belőlük, abból általánosítanak.

tomm: értem amit mondasz, teljesen igazad is van benne, alapban is szid a néző mindenkit
de ha még oka is van rá, akkor aztán pláne
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.01.11. 19:45


Én azt nem értem,hogy miért nincs egy olyan zsidó (mondjuk Magyarországon),akinek még valami "neve" is van a hazánkban,és aki kimondaná nagy nyilvánosság előtt,hogy nincs itt kérem semmiféle antiszemitizmus,fel van fújva az egész,stb.Biztos megkapná a magáét a saját sajtójától,de borzasztó hiteles lenne az "ellenfél" szemében.Mondjuk ezt nem sokan kockáztatnák meg.A Naturei Karta nevű ortodox zsidó szervezeten kívül még egy izraelita egyesület sem tett ilyesmit.Jó,miért is tenne...Úgy kellene,mint Lakatos Attila cigányvajda.Bár mondjuk nekem az a sztori is sántít Orbán Viktor jelenléte miatt.
Ma már én sem bírtam megállni egy osztálynál,hogy ne mondjam el a véleményemet,mikor előkerült ez a téma.Az egyik tanuló mesélt a töriórás élményeiről.Vetítettek nekik csonthalmazokat,vékony embereket,hullahegyeket.Előjött a szappan,a tetovált,lenyúzott emberi bőrből készített lámpaernyő.És végül a gázkamra.Egyszerűen nem bírtam tovább.Figyeltem az objektivitásra,de a gyerekek simán tudták,hogy melyik oldalon állok.És meglepődtem,mikor páran bólogattak,hogy már hallottak azon dolgokról,amiről én beszéltem.Persze mondtam nekik,hogy ha felelés vagy érettségi közben erről van szó,akkor CSAK azt mondják,amit a töritanár mondott.Nyilván simán lebukhatok.Kis lószar bujtogatónak érzem ilyenkor magam,de már nem vette be a gyomrom azt,amiket hallottam.Ha már egy cseppet el tudom gondolkodtatni őket,már megérte.
Szintén ma történt,hogy egy echte cigány gyerek úgy elkezdte kiosztani a cigányságot,hogy alig bírtam leállítani. :) Baromi jó fej volt.És tudott a föld- és vízeladásokról.Képben volt.Ráadásul rocker.Kedvencem.Sza.rá szapulta a saját népét,basszus.Öröm volt hallgatni.Még nekem kellett megvédeni a romákat.A magyarok csak úgy röhögtek.
Szóval ez egy fasza nap volt.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.01.11. 16:01


Egy érdekes beszélgetésem volt ma egy illetővel. Az fent linkelt két videóról beszéltem neki. Szerinte a zsidó nép hazátlan. Ezért vannak mindenhol ott, de mégsem otthon. És csak azok a zsidók, akik úgy is élnek... vagyis a zsidó hagyományok és hit szerint. Azok viszont akik ott vannak mondjuk úgy magas pozícióban azok nem is számítanak zsidónak, még is mindenki a zsidókat szidja és nem azt az egy vagy ezer illetőt. Úgy példázott, hogy ha egy magyar állampolgárságú ember ki megy külföldre, ahol a népnek nem tetsző dolgot tesz, akkor nem azt az illetőt szidják, hanem a magyarokat is.
Szerintem eléggé elgondolkodtató és érdekes ez az érvelés is. Még ÉN IS bizonyos szinten, bizonyos részeit elfogadnám. De nincs honnan tudjuk, hogy melyik 1d1óta mennyire gyakorolja a vallását és milyen motivációja van a tetteit illetően.
Meg azt is mondta, hogy van magyar Talmud fordítás. Aztán meg kijavította, hogy talán még sincs. A lényeg az, hogy nagyon védi őket. Szerinte azért nincs Talmud fordítás, mert aki akarja az olvassa el az eredeti nyelven, héberül. Egy igazi zsidónak kötelezettsége megtanulni héberül. Az én kérdésem az volt, hogy ez miért jó? Miért jó az, hogy ne tudják elolvasni azok a magyar állampolgársággal rendelkező zsidók, akik nem tudnak héberül. Szerinte ez tartotta fent és össze őket évezredek óta és aki megtanul héberül az valamivel okosabb/intelligensebb lesz az a bizonyos írásmód miatt. Gondolom ez ilyen mellékhatása a nyelvnek... :roll:
Szóval a lezsidózottak nagy részének annyi közük van a zsidókhoz, hogy a nagyapjuk az volt. Igen elgondolkodtató...
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.01.11. 12:53


de pont, hogy nem. ez egy rossz megközelités, és erre világitottam rá az előbbi hsz-emmel. nem kell ahhoz semmi rosszat csinálni, hogy az egész lelátó krva anyázzon, fütyüljön stb. akárki jön ide, jó vagy rossz, megy a fütty.

de mindannyian tudjuk miről van szó: hüye német, hülye angol, hülye olasz, magyar, arab, ezeket mind ki lehet mondani. a hülye zsidót nem. nekem speciel ez a bajom.

én vagy nem szerveznék izrael elleni meccset, vagy eleve az lenne zárt kapus
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.01.11. 12:12


fantasista76:
Ha a magyar nép nevében(!!!) a kedves vezetőink Izrael mellett állnak ki egy olyan szituációban, ahol a nép (de egy részük tuti) esetleg neadjisten épp az ellenkezőjét gondolja a dologról, és ennek semmilyen formában nem tud hangot adni (és tilos is), akkor úgy érzem jogosan ragadja meg az egyetlen lehetőséget arra hogy kinyilvánítsa véleményét.
Amúgy hidd el, ha épp Kína jönne ide és épp öldökölnének Tibetben (mondjuk kb teszik is), ők is kapnának.
De bárki lenne ilyen sáros, és idehívnák megkapná.
Az tény, hogy a zsidókra (és tetteikre) allergiásabb a magyar.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.01.11. 10:56


egyszer voltam egy magyar-horváton. azt skandálta a közönség, hogy ki nem ugrál rohadt horvát hej-hej. nem értettem egyet velük, nem is ugráltam, de nem éreztem, hogy akkor most jajdenagy bűnt követtek el. nem is lett belőle semmi. ezt hivják kettősmércének, a horvátok ugyebár nem tartoztak bele a szentháromságba...
a dolog pikantériája, hogy egy horváth nevű barátommal voltam kint. :D
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2013.01.11. 10:09


én is az általánosításra mutatok rá. Miért nem lehet csak azokat elítélni, akik ezt tették azon a meccsen? Miért büntetnek egy válogatottat és vagy 40ezer embert, aki ki szeretett volna menni? Ja, és azt a pár milliót, aki igaz csak tévén nézni majd, de milyen lesz már egy kongó stadionban hangulattalan meccset játszani és ha emiatt bukja tényleg vb-t a válogatott (szerintem nem), akkor őket is.
Ja, hogy nem lehet különvenni azt a pár embert? Ezért inkább általánosítunk, és büntetünk mindenkit...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2013.01.11. 09:59


A döntés jogosságát lehet és kell is vitatni, bár a szabályok úgy néz ki egyértelműen fogalmaznak - persze itt meg fel lehet tenni a kérdést, hogy mindenkire? Én a hozzászólásomban az általánosításra, annak helytelen mivoltára kívántam felhívni a figyelmet.
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2013.01.11. 09:31


fantasista76 írta: Az a 11 izraeli játékos a Puskás stadionban mit ártott a magyar nemzetnek, hogy kiérdemelje ezt a fajta a "szurkolói" megnyilvánulást? Miért kell általánosítani?

A labdarúgó válogatott mit ártott annak a 11 izraeli játékosnak? Miért kell őket büntetni azzal, hogy zárt kapuk mögött kell játszaniuk majd? Miért érdemelték ki ezt a fajta megnyilvánulást?
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.01.11. 08:18


Az a 11 játékos lehet,hogy semmit sem ártott.A himnusz kifütyülése nem nekik szól.Az államnak.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2013.01.11. 06:53


Értem és megértem Corso állásppontját. Nem részletezve a témát - a véleményem megvan róla - csak néhány kérdés: Az a 11 izraeli játékos a Puskás stadionban mit ártott a magyar nemzetnek, hogy kiérdemelje ezt a fajta a "szurkolói" megnyilvánulást? Miért kell általánosítani? Mi bűn nélkül élünk? Biztos, hogy csak zsidók, cigók, stb. ártanak a magyar nemzetnek, saját kölykünk nem?
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.01.11. 01:44


De el kell távolítani, utasítani, ítélni, ha olyat tesz, ami nem Magyarország javát eredményezi.
Pontosan erről beszélünk mi is.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2013.01.11. 01:06


Húú, picit rossz irányba ment a "társalgás". Mert én valóban nem hiszem azt, hogy mint valaki írta: (nem pontos idézet) a másik oldalon állok. Mert nem értem, mi az egyik és a másik oldal. (ja, nem tudom az utcán és nem is érdekel ki kicsoda) Én tök normális Roma szurker magyar vagyok, aki szeretné, ha nekünk itt a hazánkban jobb, és a mainál sokkal jobb lenne. És úgy lenne jobb, ha embereket ítélnénk, és nem csoportokat. (Kivétel, ha engem mint az általam választott Roma szurkolásom miatt, de azt én választottam). Mert azt hiszem, hogy - sokat járva kis falvakban - ember lehet rossz, és nem csoport. És baromi sok idézetet (akarjátok? hozok fontos költőktől és butabeszélő politikusoktól), mutathatok, amikor kik? Magyarok? Mi? Olyat tettünk, ami alpári. És mindenkit érdemei szerint, mindenkit tettei alapján. Mert sokan sokféle magyarok vagyunk, de az fontos, hogy ezért a hazáért, a mi hazánkért éljünk. És nem bélyegezhetünk meg senkit azért, mert "szerintem valamiben más". De el kell távolítani, utasítani, ítélni, ha olyat tesz, ami nem Magyarország javát eredményezi. Viszont a döntés nem csapatszellem alapú, hanem a közösen épített :D Római jogra épülő közösség által felállított jog alapján.
"corso és bence olyan szintű homályban tengeti mindennapjait" - szeretem azt a homályt, ami a normál erőre, a normál visszavonulásra, a normál ütésre és a normális és mást nem bántó életre vonatkozik.
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.01.10. 19:26


Bármilyen gyalázkodó mondatok hangzanak el zsidó emberek szájából,mindig félrefordításra és szövegösszefüggésre hivatkozva semmisnek tekintik ezen rasszista kijelentéseket.Persze Gyöngyösi Márton esetében szó sem lehetett szövegösszefüggés-vizsgálatról...De ahhoz nem is kell.Az a mondat önmagában is megállja a helyét.
Visszareagálnék még Xaba azon videójára,amely még a "sima" offtopikban lett közzétéve: volt egy hétperces,szabadkőműves videód.Tanulságos volt,de a Sátán és a sátánista vallás összemosása a cionizmussal nekem kicsit még rejtélyes.Lehet,hogy egy az egyben összefügg a kettő,ám eddigi nem túl mély "sátáni" tudásom szerint nem tudom e két dolgot összekapcsolni.Furcsa nekem a vallás szerepe a nacionalizmus kérdésében.Hitler is mélyen vallásos volt.Tudjuk,hogy a vallás mennyi,de mennyi áldozattal járt már a világban.Kérdőjeles számomra a Führer bigott hite.Szeretett mindent aprólékosan megmagyarázni racionálisan,erre itt van a mély vallásimádata.Én imádom a keményebb metált,és bizony gyakran sátánista tartalmú dalszövegekkel találkozom.De nem hiszem,hogy ezen zenekarok is egy szabadkőműves csoport tagjai.Lehet,hogy csak bratyiból sátánisták,lehet,hogy csak a különböző vallások egymás elleni csatája miatt ördögimádók.Az én kedvenc bandám frontembere (Cradle of Filth) angol bölcsészdiplomával rendelkezik,és kívülről fújja ezt a témát.Ő is cionista lenne? Nagyot nyelnék akkor...Szerintem ez csak a bigott kereszténység elleni reakció.Csalódnék,ha nem így lenne.Szóval a vallás egy brutálisan kemény dolog,nem is értek hozzá,úgyhogy maradjunk csak más témáknál. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.01.10. 19:11


Nagyon nem mindegy milyen szövegkörnyezetben mondják valóban (lásd épp Gyöngyösi Márton esetét), de aki pl a magyar parlamentben így szidja a magyar népet (ha igaz), azt kirugdostam volna onnan - a Duna felé
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.01.10. 15:00


Az érdekes az az ilyen hozzászólásokban, hogy ha fordítva történt volna, akkor az illető személy aki mondta kb. börtönben végezné. Míg így pár nacionalista felháborodásán kívül SEMMI sem történik!
Továbbá azért kíváncsi lennék a szöveg kontextusra. Vajon miről beszélhettek, ami közben ilyeneket mondtak?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Xaba 2014.12.20. 19:13-kor.
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2013.01.10. 09:38


Zsidók a magyarságról
Az alább egy interneten keringő magyarellenes zsidó kirohanás gyűjteményt olvashatunk, a teljesség igénye nélkül:

"Mi sokkal jobban gyűlölünk titeket, mint ti minket."
(Kornis Mihály drámaíró, Beszélő, 1993. december 21.)

Schweitzer József rabbi 2000-ben a parlamentben mondta: "Önök magyarok, Kelet-európa szégyene. Egész életemet arra fogom szentelni népemmel együtt, hogy önöknek ott ártsak, ahol tudok."

"Én bátran kimondom - mert én nem egy lehorgasztott fejű, gyáva, szar zsidó vagyok, nekem van vér a pucámban - hogy én úgy utálom a
magyar népet, hogy azt csak egy költő tudná megfelelően szavakba foglalni." (Regös Péter, a Magyar Zsidók Világszövetségének elnöke levele Lipták Bélához, az Amerikai Magyar Lobby egyik vezéralakjához, 2002. július.)

2003-ban szenteste rendezett keresztényellenes gyűlöletorgiát a Tilos Rádió három zsidó megmondóembere, Bencsik Gyula, Vranik Krisztián és a magát "Barangónak" nevező HVG-munkatárs, Bajtai Zoltán. Utóbbi meglepően őszinte kijelentésre ragadtatta magát, egészen pontosan ezt mondta: "Kiirtanám az összes keresztényt!" "Természetesen" azóta sem kértek bocsánatot. Ezt a rádiót eddig közpénzből támogatták, most pedig "közösségi médiaszolgáltató" lesz.

Az MTA volt elnökének véleménye a magyarságról: "A magyar embernek évszázadnyi időbe tellett, amíg a lovaglástól elgörbült lábával megtanulta az eke utáni egyenes testtartást és leszokott arról, hogy gyönyörűségét lelje az asszonyok és gyermekek lemészárlásában." (Glatz Ferenc)

"Ha felsorolnánk azoknak a zsidóknak az értékeit a magyar kultúrában, amit ha kivonnánk Magyarországról, akkor nem maradna más, csak a bőgatya és a fütyülős barack." (Landeszmann György főrabbi a Heti Magyarország 1993. február 26-i számában megjelent Zsidók és magyarok című interjúban.)

Brutálisan rátámadtak az Operába igyekvő Szentmihályi Szabó Péter író, költőre, valamint feleségére a baloldali tüntetők. Az írót hátba verték, letépték a kabátját, feleségét megrugdosták. A brutális támadás után a rendőrség közleményben tudatta, hogy a rendezvényen atrocitás nem történt. (2012. január 12.)

Tom Lantos, magyar gyűlölő amerikai szenátor mondta: "Mindenki antiszemita, és mindenki Izraelnek az ellensége, aki Izraelnek a politikáját és a cionista politikát nem támogatja."

Nem tudunk arról, hogy a fenti kijelentésekért az elhangzásuk óta bárki, bárhol, bármikor bocsánatot kért volna.
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Előző

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 22 vendég