Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: remus Dátum: 2013.05.05. 10:08


A fantasztikus védekezésről meg annyit, hogy tényleg jó volt, de ezt a védekezést tudja produkálni minden olasz csapat, ha akarja. A mezőny hátsó fele (kb 10 csapat ezt is játsza). Ha minden 4.-ik mérkőzésenként bejön nekik akkor bent maradtak a Seria A-ban, ha csak minden 5.-en akkor nem. Ha ez a cél akkor gyakoroljuk ezt.
FORZA ROMA !!!
remus
 
Hozzászólások: 497
Csatlakozott: 2007.02.26. 10:42
Tartózkodási hely: Szigetvár

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: remus Dátum: 2013.05.05. 09:58


Nem tudom srácok, hogy ugyanazt a mérkőzést néztük-e? Természetesen örülök a győzelemnek, de én nem szeretnék jövőre egész szezonban ilyen focit nézni, a második félidő szörnyűbb volt mint Ranieri összes műve zanzásítva. Azt, hogy nyertünk köszönhetjük a jóistennek és a játékvezetőnek. Nagyon jól védekeztünk, DDR, Burdisso, Lobont és Goico is fantasztikus volt, DE ez nem taktika volt, hanem oroszrulett.
FORZA ROMA !!!
remus
 
Hozzászólások: 497
Csatlakozott: 2007.02.26. 10:42
Tartózkodási hely: Szigetvár

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.05.05. 09:10


Egyetértek Atival, egyáltalán nem kellene Bl -ről beszélni. Még csak fel sem kéne hozni. De mivel van egy hangyányi esélyünk, ezért biztos mindenki nyilatkozott már róla. Amúgy meg nem igazán érdemeljük meg a BL helyet, meg egyáltalán nem is elérhető. A Milan ma nagy valószínűséggel nyerni fog és akkor már 7 pont lesz a különbség köztünk. Amit meg lehetetlen, hogy behozzuk! -és nem is szükséges.



fogkefe1 írta:Apa, mi az a passz? Nem tudom fiam, mi Osvaldo drukkerek vagyunk.

Ez ... :!: :!: :!: kemény volt
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.05.04. 23:37


fradista romanista írta:A La Repubblica kommentárja: "paradox, hogy a romának van egy remek csatára és egy remek edzője, mégis jövőre valószínűleg már egyikük sem lesz az. " :(

Nem szeretem az ilyen hatásvadász kijelentéseket. Mind a kettőnél bőven jobbat lehet találni a nyáron. Persze ha a következő 4 meccset hozzuk 1-0-ra és mind Osvaldo gól akkor el lehet gondolkodni, hogy akkor most mégse?
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.05.04. 23:19


fradista romanista írta:A La Repubblica kommentárja: "paradox, hogy a romának van egy remek csatára és egy remek edzője, mégis jövőre valószínűleg már egyikük sem lesz az. " :(

Azért Baldini már azt nyilatkozta, hogy nincs Allegri megállapodás és közel se biztos hogy lesz edző csere. Oszit meg szídjuk eleget, de óriási űrt hagyna maga után, ráadásul ferenc jövőre sem lesz fiatalabb. Következő mérkőzésen jó lenne Destro Oszi Lopez triót látni a pályán. Totti és Lamela pihenjen a milan elleni varázslatra :D
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.05.04. 22:59


A La Repubblica kommentárja: "paradox, hogy a romának van egy remek csatára és egy remek edzője, mégis jövőre valószínűleg már egyikük sem lesz az. " :(
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.05.04. 22:48


úgy fociztunk mintha a Barca lett volna az ellenfél. Fio adogatott 25 méteren körbe vazze!
Persze élveztem, mert ilyet idén még nem láttunk, ráadásul működött is. De vajon miért x volt a cél azt nem tudom :shock:
3 középső védő a végén... hmm

De mindegy, megoldottuk úgy ahogy kellett.
Ezzel a 47 fio és 47 Roma győzelem után át is billent a mi javunkra a mérleg :wink:

óriási mák kéne a 3. helyhez, és egy kis adag szerencse a 4-5. helyhez
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27959
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.05.04. 22:40


Na akkor a forgatókönyv a következő: a palermo elveri a fio-t, ahogy minket is, különben kiesnek. Allegri meg tart egy edzést, ahol Pazzini, Balotelli és Shaarawy megsérül, közben aláírja a szerződést hozzánk. AA marad Allegri mellett segédként aztán ketten zsinórban 30x megnyerik a scudetto-t. Totti 5 év múlva 320 rúgott góllal a 3. BL győzelme után visszavonul. Nevét az óriási látogatottság miatt 98 000-esre bővített stadion viszi tovább, ahol 2021-ben Cristian Totti belövi első gólját, mellyel elindít egy csodálatos, apjához méltó karriert.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.05.04. 22:38


Ja, egy kis csapat nagy napja :D
(olyan tipikus volt az egész. amikor még ifjú koromban kijártam a züllői útra, hogy gyűlöltem az ilyen meccseket... :) )
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2013.05.04. 22:29


Parádés futball, parádés győzelem!
Nem értem mi a bajotok... :D
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.05.04. 22:25


snatch írta:Jahh, lemaradt egy s a jpg-nél. Kijavítom, de nem ma. Az ágyban fekszem ugyanis :D

Grazie :)

Azért abban reménykedek, hogy most nem kezdenek el újra BL-ről beszélni :). Viszont egyre jobban érdekelne, hogy ha ZZ helyett rögtön AA-val nyitjuk a szezont és beleszólhatott volna egy kicsit az igazolásokba akkor hol lennénk most. Vagy akár a januári igazolási időszakban, lett volna valami beleszólása. Tényleg érdekelne, hogy kit lát gyengének és nem odavalónak a csapatban, kit kért volna stb. Jó volt nézni egy kis támadófocit, de AA-nál látni hogy gondolkodik és képes belenyúlni a meccsbe, hogy a javunkra fordítsa (még ha ez nem is mindig jön össze).
Amúgy szerintem a pesszimista hozzáállás emiatt van többünkben. Az elmúlt két évben leültünk meccset nézni akkor kb. 10 perc után meg lehetett jósolni a végeredményt. Egyedül olyan meglepetések történtek, hogy leadtunk meccseket több gólos előnyről.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Mecső Dátum: 2013.05.04. 22:23


snatch írta:Vannak ilyen meccsek, amikor nem lehet elvárni, hogy a harmadik fiorentina ellen idegenben gálázzon a csapat.

Akkor nem kell nagy fantázia elképzelni hogy milyen játékra számítsunk a hátralévő meccseken.
Amely csapatok előttünk tanyáznak, azokat valahogy verjük meg, akik megettünk vannak, velük szemben lehet villogni.
Avatar
Mecső
 
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2007.01.27. 14:40
Tartózkodási hely: Csorna

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2013.05.04. 22:22


Végre egyszer nekünk van szerencsénk!!!!!
El sem hiszem.NAGYON-NAGYON jó volt a védelmünk!Végre...
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.05.04. 22:16


snatch írta:Jahh, lemaradt egy s a jpg-nél. Kijavítom, de nem ma. Az ágyban fekszem ugyanis :D


Akkor ne cseréld ki, mert valamelyik kép véletlenül a kispárnád alatt köt ki a nagy csere-bere közben....:DDDD
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2013.05.04. 22:12


Jahh, lemaradt egy s a jpg-nél. Kijavítom, de nem ma. Az ágyban fekszem ugyanis :D
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8111
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.05.04. 22:09


snatch írta:És én pl egyáltalán nem láttam osvaldo mai produkciójában kivetnivalót. A középpálya volt az, amelyik semmilyen támogatást nem adott előre, úgy pedig baromi nehéz elől alkotni. Ilyen alapon Totti sem csinált semmit és tényleg...ahogy Lamela sem. Egyedül a pontrúgásokban és a kontrákban bízhattunk, de az utóbbi ilyen középpályás támogatással eleve halálra volt ítélve.


Engem azért rettenet bosszantott, hogy párszor ott volt a közelében a labda és szép komótosan sétált hátra még csak próbált se tett a letámadára. De egy csatárt a gólja alapján ítéljünk meg, neki ez ma sikerült, szóval minden elismerésem. Totti viszont tényleg nem sok vizet zavart. Ez a felállás számomra azért érthetetlen volt: három támadó elől, két romboló kp hátul és kb florenzi volt az egyetlen, akinek építenie kellett volna a támadásokat. De AA legalább időben észrevette és lekapta Lamela-t, jobb is lett utána a játék, egy-kétszer Oszihoz is eljutott a labda.

off:
a marquinhos-os hírnél nem akarod marquinho képét marquinhos-ra kicserélni? :)
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.05.04. 22:08


GrazieRoma írta:Egy kis statisztika:

Andreazzolival 12 meccsen szereztunk 24 pontot.

Ha igy megy a szezon vegig, akkor 35 meccsen most 70 pontunk van es a 2. helyen allunk.

Persze ezek csak szamok...


Akkor most csak az a kérdés, hogy kap e, új szerződést jövőre?? Mondjuk a hátralévő meccseket hozzuk, akkor az a minimum elvárás szerintem...
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.05.04. 22:02


MIért nem érdemeltük meg?? 91 percig nem engedtük a Fiot gólt szerezni? Sőt, nagyobb helyzetük sem volt. Próbálkozásaik és lehetőségeik voltak, de egyre nem lehet mondani, hogy ezt 10/9x berúgják, de ma van az az egy. Szerintetek akkor az Inter és a Chelsea nem érdemelt BL győzelemet? Sem Olaszország EB ezüstérmet?
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2013.05.04. 22:01


És én pl egyáltalán nem láttam osvaldo mai produkciójában kivetnivalót. A középpálya volt az, amelyik semmilyen támogatást nem adott előre, úgy pedig baromi nehéz elől alkotni. Ilyen alapon Totti sem csinált semmit és tényleg...ahogy Lamela sem. Egyedül a pontrúgásokban és a kontrákban bízhattunk, de az utóbbi ilyen középpályás támogatással eleve halálra volt ítélve.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8111
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.05.04. 22:00


GrazieRoma írta:Megbolondulok ha a Pescara elleni -2 pont a vegen szamit valamit...

2 pontra lennenk a Milantol, es meg jatszunk ellenuk... -1 lenne a Fiorentina...

A milan, napoli ütős zárás, nem hiszem, hogy fognunk kéne a fejünket a végén. Ha valami óriási csoda folytán viszont behúznánk a hátra levő 4 meccset, erősen elkezdenék agyalni AA hosszabbításán.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.05.04. 21:59


Szerencsétlen Fio.
ha ezek után nem verjük meg a Milant, nagyon dühös leszek magunkra! ha meg még a Chievo-t sem, pláne.

Tényleg attól félek, hogy ennek a mai érdemtelen győzelemnek semmi haszna nem lesz, csak kára: a Milan indul majd bronzérmesként a BL-ben
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.05.04. 21:59


egyetértek, nem érdemeltük meg, és sajnálni fogom montit, ha ezen úszik el a bl helyük, úgy hogy nincs más hátra, tényleg, és az a fair, ha a milant is megbaxuk idegenben.

amúgy meg idén kedvenc ellenfelünk volt a fio és az inter, még a milan is az lehet.

oszvaldo vajh így is kell majd a fionak nyáron, vagy rajtunk marad? :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.05.04. 21:59


Komolyan ha ezen múlik a jövőhéten Lamela gyereket fogom ann'áig szidni, csak vágjon egy hármast.....:DDDD
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2013.05.04. 21:56


AA azért jól nyúlt a meccsbe Marcosa becserélésével. Gyakorlatilag onnantól megbénult a Fio játéka. Az előre játékban is ekkortól adódtak lehetőségeink, gondoljunk csak Oszi és Pjanic helyzetecskéjére. Gyakorlatilag lekopíroztuk a kupameccset, akkor is végig a Fio nyomott, mi pedig a végén találtunk egy gólt.

Nem érdemeltük meg, de kit érdekel...
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.05.04. 21:55


GrazieRoma írta:Pablo Daniel Osvaldo...

Hihetetlen!

Most nem latom a meccset, de amit itt Oszi kapott ma toletek, azt nem teszi zsebre, erre gyoztes golt lo.

Deja vu-m van, ahogy az Inter elleni kupa elodonton (jomagammal egyetemben) szidtuk Destro, majd a "meccs embere" lett.

Most a szarra szapult Oszi megnyerte a meccset, milyen gol volt??? Vki irj le lecci.

GRAZIE OSZI! :D :D :D

szöglet
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: feram89, Trigoria, Zsolti valamint 190 vendég