Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2020.07.08. 20:44


Mindhárom ballábas szélső támadónk a padon...
Cristante középső védő... (Mert egyszer bejött Parmában.)
Imádom ezeket a zseniális húzásokat.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11419
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2020.07.08. 20:41


De a tököm tegyem bele a 21.45-be...
Ki találta ezt ki ?
Zsolti
 
Hozzászólások: 11419
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.07.08. 20:29


ne már, ma is meccs van??? most szólt a teló:DDD
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27931
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.07.07. 07:31


Szerintem semmi meglepő nincs abban, ami velünk történik. Mint klubbal és mint szurkolókkal sem.
Az pedig egyéni preferencia és beállítottság kérdése, hogy ki hogy reagál. Én még nagyon messze vagyok attól, hogy ne várjam a meccseinket vagy csak úgy háttérben menjen. Sőt valószínűleg nem is lesz (sokáig) ilyen, mert akkor minek. Ha nem okoz örömöt, bizsergést, akkor nem fogom nézni. Annyi időn nagyon régen volt, hogy ilyesmi beleférjen. Lehet ha nyugger leszek eljön ez is. :)
A globális változás (= egyre kevesebb esély a játékosok megtartására, a címekre) nem zavar. Csak az csesz fel, ha ezen belül, saját "hatáskörben" bénázunk vagy csinálunk böszmeségeket. Lásd DDR vagy Florenzi story, illetve sokkal kevésbé de egy Mkhitaryan, Kalinic, Pastore, Perez, Spinazzola igazolás is. Cristantet, NZonzit, Coricot be lehet nézni. Schicket is, bár az ezért elég húzós deal volt. Ha egy út egyértelműen rossz, akkor lépjünk le róla. A sportdirik kirakása rendben van. Fonsecának ez az év jár, de ha így megy le a maradék pár meccs, akkor több már nem. Azonnal felkoncolni, széttépni, beszántani nem akarok senkit. Pallotta is teszi, amit tehet. Nem jöttek be a tervei, szar tulaj, de többet nem várhatunk tőle, minthogy megpróbál túladni a klubon. GYűlölni nem fogom azért, mert áron alul nem hajlandó ezt megtenni.
Hosszú távon jót is tesz majd nekünk, hogy most mélyre kerülünk. Így legalább nem lesz elvárás az új managementtől, hogy azonnali eredményt érjen el. EL kell engednünk a kétezres évek elejét. Úgy tűnik 10-15 év nem volt ehhez elég. Felülteljesítettünk, túl jók voltunk. Most hogy szarok leszünk, majd kikopik ez az érzés az Olimpicoból. És akkor lesz idő szépen építkezni. Csak kellen evégre egy olyan vezetés, akikkel egy ilyen folyamat elindulhat. Friedkin nem okvetlenül ez. Kicsit sem zavar, ha ők elengedik ezt az adásvételt.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2020.07.07. 06:45


Corsónak ez kevés, mcsabi. :wink:
Kellenek még érvek, még, még, még. :lol:
Forza Roma, Torghelle most hagyta el a Vasast...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11419
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2020.07.06. 23:55


De nincs minek szurkolni. Akkor is eladták azokat a játékosokat, akik miatt lehetett szeretni a Romát, amikor stabil top4 csapat volt és most is, hogy az EL se lesz meg. Koncepció nélküli öreg zsoldosok gyülekezete egy ötlettelen edzővel és egy sok negatív jelzővel illethető tulajdonossal. Senki nem a top4 miatti helyek most szurkol a Romának. Pont az a fő probléma, hogy azt vették el tőlünk, amiért szerettük, rajongtunk ezért a csapatért: saját nevelésű játékosok, legendák, szép játék. Ezekre esélyünk sincs. Ne hozzanak ide Mikitharyanokat, az Olimpicoban vörös és bordó mezben Florenzik szaladjanak ki a gyepre. Nekik a mez nem munkaruha, hanem megtiszteltetés. Számomra az ő kiárusítása volt a végső törés, ennél lejjebb szerintem nincs.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.07.06. 23:49


...jegelni kellene
rögtön az éjjeli piás kommentjeid után :wink:

amúgy igazad is lehetne, de ha a kesergők csendben lennének, akkor lefeleződne a fórumozók száma (kb 10-ről 5-re :DDD)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27931
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2020.07.06. 23:02


Sziasztok!

Szerintem Trigo elképesztően szurkolást, drukkolást, csapat iránti érdeklődést romboló világát egy jó időre (amig a Roma nem lesz stabil 3-5 között jegelni kellene.
Ez a Roma most akkora bajban van, amit csak - gyakran látunk az elmúlt években.
Mi a dolgunk ?- elemezni, elemezni, kritizálni, kritizálni. De akkor is ebben a hihetetlenül - és meglepően - béna időszakban is FORZA ROMA! Szurkolni!
És Trigo - döbbenetes, ha végig olvasod azt a kesergést, szurkolásrombolást. Amit írsz.
Elnézést, tisztellek ezért a fórumért, amit csináltatok. De menjünk szurkolni, keseregni elég a magyar focin! (Mondjuk a Roma-n is jogos)
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.07.05. 23:00


de még ha hasznosat csinálnék mellette, de híreket olvasgattam. :D Ennél nem nagyon van lejjebb már :() Azaz de, amikor már be se kapcsolom.

de sajnos nem tudom magamat hibáztatni ezért az egészért. Erről a világ, az olasz liga, és a Roma tehet.

azért egy Cavanis Romát néznék - egy ideig :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27931
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2020.07.05. 22:56


Pont irni is akartam amugy Trigo, hogy a te eljarasod lehet a jo, de en olyan vagyok, ha nezem a meccset akkor tenyleg nezem, fel szemmel nem tudom sajnos.
Pedig egyszerubb lenne az eletem :)
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.07.05. 22:54


mostanaban azon kaptam magam, hogy agyalok, hogy a meccset nezzem vagy a sorozatomat.
én már nem agyalok. Első 20 percben még a soroaztomat néztem. Még a meccset se nyomtam be.
utána benyomtam, de összesen, az egész meccsre 2 percet néztem kb oda. Mondom ÖSSZESEN. :) Ebben a gólunk pont benne volt élőben. :)
Sőt, most olvasom tőletek, hogy beállt Zaniolo. :))
Spanyolul ment (az nem akadozott), és hát nem tűnt fel a fülemnek, hogy beállt :)

az eredmény sem érdekel a legkevésbé sem
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27931
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Lami90 Dátum: 2020.07.05. 22:54


4 meccs 3 pont, 3-7
Sajnálom Fonsecat, de így azért nem mehet sokáig.
Lami90
 
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2012.12.02. 15:26
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2020.07.05. 22:53


F.Totti írta:
bence írta:Jaj de orulok Zaniolonak!
Remeljuk csak a szepsege kopott es a jatektudasa nem.
Forza!


Durva hogy 20 évesen is látványosan híznak ACL alatt. Durva milyen kalóriaégetés van egy profi játékosnál, hogy ilyen fiatalon is felszalad egy-két kg ha nincs edzés.


Nekem ne mondd, most mutenek juliusban ezzel a remek serulessel, mar felszaladt par kilo, mi lesz utana? :D
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2020.07.05. 22:52


F.Totti írta:Spinazzola és Dzeko jó volt. Helyenként Mkhitaryan és Veretout is

Pau Lopez is jó volt. Meg az első félidőben Pellegrini sem volt rossz.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 945
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.07.05. 22:51


bence írta:Jaj de orulok Zaniolonak!
Remeljuk csak a szepsege kopott es a jatektudasa nem.
Forza!


Durva hogy 20 évesen is látványosan híznak ACL alatt. Durva milyen kalóriaégetés van egy profi játékosnál, hogy ilyen fiatalon is felszalad egy-két kg ha nincs edzés.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2020.07.05. 22:50


Igazabol sose ereztem ekkora kozonyt a csapat irant. Vagy az edzovel, vagy par jatekossal tudtam szimpatizalni, akik adtak egyfajta identitast, most ez nincs meg, raadasul szurkolok sincsenek...
Ha nem tert volna vissza Zaniolo, ezt a szezont kihagynam. Fajo ez a kozony.
Korabban a mindenkori baratnom tudtara volt adva, hogy a Roma meccs az elso, nem lehet annal fontosabb semmi, mostanaban azon kaptam magam, hogy agyalok, hogy a meccset nezzem vagy a sorozatomat.
Kosz Pallotta, kosz Fonseca!
Mindketto fejen latszik, hogy milyen emberek amugy...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bence 2020.07.05. 22:51-kor.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.07.05. 22:48


Összeségében vállalható volt. Átlagos játék, némi lendület, meló. Többet reálisan nem várhattunk. Spinazzola és Dzeko jó volt. Helyenként Mkhitaryan és Veretout is.

De pont ma sem jött. Gáz ez :(
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2020.07.05. 22:46


Érdekes próbálkozás volt ez a 3-5-2, nem rémlik, hogy Fonseca alatt játszottunk-e már 3 védővel.
Mindenestere a csapat szintű védekezés továbbra sem megy.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 945
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2020.07.05. 22:43


Na, ugye, Bence ?! :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11419
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2020.07.05. 22:41


Minden kiraly, csak 2-1-re kaptunk ki!
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2020.07.05. 22:31


Na most menjen Fonseca a verbe, 85. percben, 1-2nel, 10 mezonyjatekos vedekezik le egy szogletet.
Szanalmas
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2020.07.05. 22:22


Lopez amilyen jol ved olyan buta labbal, meg lehetne jatszani, erre kanolja elore, raadasul rossz helyre.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feram89 Dátum: 2020.07.05. 22:19


Pellegrini nevét nem hallottam még a félidőben... pedig ő neki kéne a csapatot mozgatni....
feram89
 
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2013.03.13. 08:13
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2020.07.05. 22:12


Jaj de orulok Zaniolonak!
Remeljuk csak a szepsege kopott es a jatektudasa nem.
Forza!
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.07.05. 22:07


azért ezt szépen kilőtte
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27931
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 19 vendég

cron