Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.07.30. 21:08


Azért Schick bizonyított azonnal, hogy elment. De amúgy nyilvánvalóan ez csak egy tipp volt a részemről.
Ahogy a tied is, hogy nem lesz hozzá hasonló kaliberünk. :)) Igaz azt be lehet majd bizonyítani. Évek múlva. Amikor már kutya se fog emlékezni erre a gondolatodra sajnos.
de a mai csapatnak olyan ő, mint a 2000-01-esnek Batistuta.
ez meg szimplán egy érzelem/megérzés a részedről, statisztika nélkül. De még viccnek is rossz.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.07.30. 19:59


Trigoria írta:Schick kisujjból hozta volna amit Dzeko, ha nem lett volna itt Dzeko

bírom az ilyet, mikor olyan példát hoz valaki, amit lehetetlenség bebizonyítani. Vagyis be lehet, de ugyanannyira az ellenkezőjét is. Mert írhatom én is, hogy Schick a tizedére nem képes, mint Dzeko. Ez ugyanúgy megállja a helyét.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.07.30. 19:48


snatch írta:Lehet ekézni Dzekot, de ha ő elmegy/visszavonul, hozzá hasonló és jobb kaliberű csatárunk jó ideig nem lesz. Dzeko nagyon jó játékos, ezt bizonyította többször is. Nem a szupersztár kategória, mert akkor nem itt játszana, de a mai csapatnak olyan ő, mint a 2000-01-esnek Batistuta.

nagy troll vagy, mondom én :D és még smileyt sem raksz a végére :) Profi lettél ebben vazze :shock: Szinte már hihető amit írsz, de azért mi is profin átlátunk a trollokon :D
Te vagy az az ember, akire a statisztikák nem hatnak, nem léteznek. :D
Schick kisujjból hozta volna amit Dzeko, ha nem lett volna itt Dzeko
Az meg nem érv, hogy egy leszállópályán lévő klub jelenlegi anyagi és egyéb vonzerejét hasonlítod össze az akkorival, amikor Dzekót hoztuk.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.07.30. 18:08


Az kicsit sem erős, hogy ha leigazol 5 éven belül nem valószínű hogy lesz ilyen kaliberű csatárunk.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2020.07.30. 18:05


Ha az edzője lennék, lehet én is csontsimán mindig őt játszatnám, de tévés szurkolóként nagyon erősnek érzem ezt a kinyilatkoztatást, snatch. ☺
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.07.30. 17:30


Lehet ekézni Dzekot, de ha ő elmegy/visszavonul, hozzá hasonló és jobb kaliberű csatárunk jó ideig nem lesz. Dzeko nagyon jó játékos, ezt bizonyította többször is. Nem a szupersztár kategória, mert akkor nem itt játszana, de a mai csapatnak olyan ő, mint a 2000-01-esnek Batistuta.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.07.30. 14:58


Csak kíváncsiságképp belepörgettem a G-xG mutatóba. Leszorították a trónról, de még a Juve ellen visszaelőzhet :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.07.30. 14:50


tomm írta:Jopofa ez az xg murato, de arra is kene valami, hogy hanyszor kerul helyzetbe az ugyessegenek koszonhetoen. Arrol valahogy mindig elfeledkeznek a zembörök, hogy a helyzet nem fan terem. Meg, hogy hogy tartja meg a labdat. A csapatbol (es nem csak a mostani gadarol van szo) talan tole a legnehezebb elvenni a labdat. De az elso kettoben biztos, hogy benne van. Erre is van valami csodamutato?


Vannak ilyen mutatók tomm, csak épp nem publikusak. Havi 1000-2000 eurós előfizetéssel olyan adatbázisokat kapsz, hogy beszarsz. Persze főleg scoutingra vannak kihegyezve, de tényleg mindenre van stat. Egyszer volt szerencsém látni egy ilyet. Az kezelő megadott 8-10 paramétert (olyanokat pl, hogy előrepassz pontosság 5-15méter között vagy klucspassz a támadóharmadban legalább 2 védőt átjátszva) és elindult egy keresés. A végét persze nem láttam (órákig is tarthat), de több mint 100 ligából szűrte az adatokat és a paramétereknek megfelelő játékosok teljes profilját hozta, a kért skilleknek megfelelő videókkal.

Az a baj, hogy free statok csak a sportfogadásra vannak. De a fantasy adatbázisokat érdemes böngészni. A PLről simán találsz ilyen adatokat, de a Serie A fantasy gyerekcipőben jár.
De lényeg, hogy ha vége a szezonnak majd statisztikázok. Persze a hitében megingatni senkit nem fognak a számok, de azért én szeretem őket :)

OFF
Apropó fantasy. Ha valaki tud jó serie a fantasy oldalt, az ossza már meg velem. A Fantasy Serie A elég gyengusz.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2020.07.30. 13:06


Olyan mutató is van h ki hány meccsen érte el az adott gólszámot?? Mert most feljött ugye az örökranglista 4ik helyére ha jól olvastam... Dzekonál ez 221 meccs/106 gól. és még 50 assistja is van (bizisten egyre se emléxem :D)
ez egy köbö minden második meccsen 1 gólos átlag. ami nem is rossz, de kíváncsi lennék a többi Roma-ikon ilyen jellegű statjára is :)
Dzeko a wolfsburgban ennél jobban teljesített, a cityben viszont rosszabb volt a statja.
összességében tehát vállalható statja van, engem az idegesít h mennyivel jobb lehetne, ha csak a helyzetei FELÉT!!! berúgta volna ( az abszolút ezen a szinten ziccereket)

Kiegészítés: most láttam a roma.com-on kilencvenvalahány próbálkozása volt a szezonban, abból 16 gól... na az viszont már egy kifejezetten xar stat, h egy befejező csatár kábé minden 7ik lövése gól....
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.07.30. 12:38


nem, én tényleg nagyon kamálom Dzekot, és örülök, hogy a Romában vágdossa a (pofákat :mrgreen: ) gólokat.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.07.30. 10:53


sn te átmentél trollba már. tommot jobbról előzted :D
nem lehet már komolyan venni ezeket az írásaidat :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2020.07.30. 10:52


Jopofa ez az xg murato, de arra is kene valami, hogy hanyszor kerul helyzetbe az ugyessegenek koszonhetoen. Arrol valahogy mindig elfeledkeznek a zembörök, hogy a helyzet nem fan terem. Meg, hogy hogy tartja meg a labdat. A csapatbol (es nem csak a mostani gadarol van szo) talan tole a legnehezebb elvenni a labdat. De az elso kettoben biztos, hogy benne van. Erre is van valami csodamutato?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.07.30. 10:42


nincs más esélyetek, Dzeko az Isten!

Múltkor amúgy átkapcsoltam spílerre és B.Tibi vezetett valami, talán angol meccset (mondjuk mi mást), és kimondottan zavart a hangja. Annyira elszoktam tőle. Ez a srác nekem szimpi volt, tök jókat mondott, Fonseca szezonja tényleg megsüvegelendő. Lehetett volna sokkal sz*rabb is... :mrgreen:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.07.30. 10:39


az idei xg és hasonló statokat hozhatnád majd valamikor az uccsó forduló után :)
azok nem hazudnak
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Trigoria 2020.07.30. 10:44-kor.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.07.30. 09:42


Ja, ez a Dzeko imádat feltűnt. Mondjuk ha Kalinic és közte kell választani, akkor én is imádom.
És a whoscored osztályzatai alapján magasan a legjobb játékosunk volt a szezonban. A liga 6. legjobbja. Előbb-utóbb kénytelenek leszünk meghajolni a nagysága előtt :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.07.30. 09:22


Akkor már nem is fog olyan böszmeségeket mondani, hogy Fonseca éve megsüvegelendő. Egyébként tényleg ezt mondta? Nem is hallottam :-o.
ezt. Elején kivonuláskor kb. Mutatták Fonsecát, és magyarázta, hogy ez az első éve még csak, és ha innen nézzük akkor megsüvegelendő amit elért. Kb így.
Na meg azt a meccs vége felé, amikor odanéztem és ráadtam a hangot, hogy Dzeko megérdemli, hogy beírja magát a Roma történelmébe. Hát én inkább lemondtam volna az itteni pályafutásáról. :)
És ja B. Tibi nálam is a kedvenc, de ezt tudod.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.07.30. 08:47


Amúgy rohadt nagy különbség van kommentátor "teljesítmények" között attól függően, hogy mennyire szeretik az adott sportágat illetve bajnokságot. Van aki angolban pl tök jó, de olaszban szar. Az pedig evidencia, hogy egy zseniális kosárkommentátor, simán lehet élvezhetetlen fociközvetítő. A focis kedvenceim között is van olyan például, aki teniszben dögunalom. Még kb konszenzusos legjobbnak tartott Egri Viktor sem jó mindenben.
Amennyire én le tudom venni, ott dől el, hogy ki mennyire szereti az adott témát. Nem azért mert akkor lelkesebb, hanem mert jártasabb. Matuz Krisztián pl annyira benne van a spanyol fociban, hogy egy random spanyol bajnokit inkább vele néznék, mint pl az általam egyébként eléggé preferált Baumstark Tibivel.
És ezért gondolom hogy jó lesz olaszosnak Nagy Viktor. Mert nem csak meló miatt követi a bajnokságot, hanem mert imádja. Pár éven belül annyi infója lesz (historikus és aktuális is) a csapatokról és játékosokról, hogy nagyon érdemes lesz figyelni rá. Akkor már nem is fog olyan böszmeségeket mondani, hogy Fonseca éve megsüvegelendő. Egyébként tényleg ezt mondta? Nem is hallottam :-o.

Jelenleg olaszt csak vele és Egri Viktorral nézek magyarul. Ha nem ők adják, akkor inkább sky stream.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.07.30. 08:08


ja, tudom, hogy tud jobb lenni ennél. De most élvezhetetlen volt.
És jah, a Milan jött jött jött, de azért csak előttük végeztünk valahogy :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.07.30. 00:15


Nagy Viktor volt. Nem rossz ő, csak még majdnem kezdő. De jó lesz szerintem. Issza-eszi az olasz focit. A francia arca lehetett volna, de inkább az olaszra kérte magát. Én nagyon bírom, amikor storyzik. Most nem tette. Valószínűleg felrótták neki pont a Spal-Roma után. Ja, és valószínűleg őt zavarja a leginkább az atmoszféra hiánya.

A meccs amúgy szar volt. Nulla csapat ez a Toro, mégis izzadtunk. De a lényeg hogy a Milan előtt zártunk. Kis győzelem id győzelem.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.07.29. 22:44


nem igazán néztem, és a hangot is levettem, mert ez a kommentátor ALSZIK BAMMEG. Rosszabb a hangszíne mint Egrinek. Ő kéri a végén ne aludjunk még el, miközben ő már alszik kb

közben azért felrobbant a fórum, anynian írtak :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2020.07.29. 21:04


Ez szep volt
Elotte viszont sztem mancini hibazott, lesre allithatta volna az ellent, ha jobban figyel
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2020.07.29. 20:52


csak azt hallottam, hogy megsuvegelendo az elso ev.
De nem tudtam kire.
Kosz.
Ez hulye.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.07.29. 20:50


azt mondja a kommentátor, hogy Fonseca első éve megsüvelendő....
ha ő mondja biztos így van :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.07.29. 20:45


kár hogy nem bordó nadrágban játszunk ma, az szebb lenne
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.07.27. 15:36


ja, és még akkor annyi, hogy akkor Bruno Perest imádhatja :D
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 33 vendég