Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.08.01. 20:12


vazze egyszerre vannak a gólok mindenhol már másodszor
Inter 2-0, roma 1-1, lazio 1-1
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.08.01. 19:32


Trigoria írta:ezt pont te mondod, ezen a fórumon? :)
4 tizit is fújnak nekik ha ez kellett volna:))

Jabaszki, tényleg, igazad van. Max ha ilyen csocsóbábukkal állunk fel...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.08.01. 19:05


ja, egészen biztosan az atalanta meccset fogom jobban nézni, ez majd elcsordogál a háttérben
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2020.08.01. 18:49


Nalunk ez a mindegy is minden felallas
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.08.01. 18:30


ezt pont te mondod, ezen a fórumon? :)
4 tizit is fújnak nekik ha ez kellett volna:))
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.08.01. 14:47


Bekerult volna sem lőtt volna annyit még a Romának sem
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2020.08.01. 13:06


CR nem került be a mai meccskeretbe, szép volt Immobile :lol:
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.07.31. 21:52


Fonsecára Florenzi miatt? És ja, én is kedvelek mindenkit, aki Roma mezt húz magára.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.07.31. 21:31


Fantasista76, alap hogy szeretjük most is őket. Egyébként miért írogatnánk ide? De ezen belül széles a skála. Anno nálam Menez és Pjanic is egyfajta kattanás volt. Mindkettőt a leigazolásuk első percétől kezdve szerettem és kicsit sem akartam objektív lenni velük kapcsolatban. Ha vki kritizálta őket, azonnal jöttem. Tény, hogy most nincs ilyen játékosunk (számomra) és kicsit még irigykedek is, hogy másnak most is van. Talán Veretout áll a legközelebb hozzám és persze Pellegrini. Ha őket dzekóza valaki, akkor átmegyek snatchbe :)
De tényleg szeretem az összes falábút. Még Brúnót is egy picit. Egyedül Fonsecára vagyok kiakadva. Vele nehéz objektívnek lenni, ezért nem is igazán írok róla.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.07.31. 20:31


ok, elfogadom hogy te így vagy vele, saját kölköd. De fogadd el hogy én meg nem. Nekem 70%-ban rajta múlik egy ideje a szerethető csapat kb. Nyilván nem tudatosan gondolom így, hanem így alakult.

A statjával pedig sarkítasz, Te is tudod.
ezt kérlek fejtsd nekem ki! :shock: Keress vissza tavaly F.Totti statjaira, nemrég megtettem, megvannak még a fórumban. Az öt top bajnokság legrosszabb helyzetkihasználása Dzekóé volt. A statok nem hazudnak. Sőt talán tegnap írta be F.Totti, hogy majd hoz statokat megint az idei szezonról, de annyit már említett, hogy lecsúszott az első helyről Dzeko épp.
Bár sarkítanék cimbora, bár sarkítanék....

sn:
na, jól megfogalmaztad, ez a helyzet. Sok lett már a negatív kritika
na ez így korrekt érv. Örülök, hogy a szádba adhattam :). De így nem b.sztatlak többet ezzel.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.07.31. 20:24


Trigoria írta:És én akkor is azt érzem, hogy az utóbbi időben megváltozott a kommunikációd Dzekóval kapcsolatban, és túltolod a szeretetet felé - ami hitelteleníti ez egészet. Természetesen ez lehet reakció arra, hogy mi évek óta kritizáljuk (standard megszokott szinten:)), és eleged lett.:)

na, jól megfogalmaztad, ez a helyzet. Sok lett már a negatív kritika
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2020.07.31. 12:52


Trigoria írta:

fantasista: akinek az eredmény a fontos, az lehet hiányolja majd. Akinek meg a szerethető csapat, jó közösség a pályán, az meg pezsgőt bont. A statisztikái pedig - mondhat bárki bármi - nem hazudnak. Németben k.rva jó volt (hiszitek vagy sem, de nagyon drukkoltam a bajnoki évükben nekik), angolban nem annyira, olaszban meg a világ legrosszabb statját hozta.


Na, ne már, hogy Dzeko-n múljon a szerethető csapat. Ha Carew szaladgálna elől, sem lenne szerethetőbb a csapat (halkan jegyzem meg én most is szeretem őket, Brunóstul, Mikistől, Edinestül együtt :) ) Olyan ez, hogy van három gyereked, az egyik irgalmatlanul rossz, felesel, nem fogad szót, visszabeszél stb., a másik kettő pedig mintagyerekként viselkedik. Mindettől függetlenül imádod mind a hármat, mert a tied. Így vagyok a Romával, lehet akár milyen sete-suta egy játékos, ha felveszi a bordó-sárgát, onnantól kezdve ő a number 1 a szememben....A statjával pedig sarkítasz, Te is tudod.
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.07.31. 12:34


snatch írta:Trigo, én nem trollkodok. Szeretem Dzekot, jó játékosnak tartom, ennyi. És ezt leírom. Ti rühellitek, ti is leírjátok. Engedd el ezt a "trollkodsz" szöveget, mert nem azt teszem. Próbálom megvédeni Dzekot, habár nem szorul rá, szóval inkább csak leírom a saját véleményem, ami szöges ellentéte a Dzekoutálóéknak. Attól ez még nem trollkodás. Vagy akkor a Dzekoutálók is trollkodnak. Az én, mi (mert van még rajtam kívül olyan még, aki kedveli, hidd el) szemszögünkből igen.

Tudom, hogy szereted Dzekót, nincs ezzel gond. De ettől még a beidézett mondatod kimeríti a trollkodás fogalmát szvsz. Egy általad indított eszmecserébe dobsz be egy teljesen hülye szarkazmust.

És én akkor is azt érzem, hogy az utóbbi időben megváltozott a kommunikációd Dzekóval kapcsolatban, és túltolod a szeretetet felé - ami hitelteleníti ez egészet. Természetesen ez lehet reakció arra, hogy mi évek óta kritizáljuk (standard megszokott szinten:)), és eleged lett.:)


fantasista: akinek az eredmény a fontos, az lehet hiányolja majd. Akinek meg a szerethető csapat, jó közösség a pályán, az meg pezsgőt bont. A statisztikái pedig - mondhat bárki bármi - nem hazudnak. Németben k.rva jó volt (hiszitek vagy sem, de nagyon drukkoltam a bajnoki évükben nekik), angolban nem annyira, olaszban meg a világ legrosszabb statját hozta.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2020.07.31. 12:19


Dzeko ilyen idős korában, mint most Schick már Bundesliga gólkirálynak mondhatta magát. Sőt már egy évvel fiatalabban....Bizonyított 3 top bajnokságban és biztos vagyok benne, hogy a jelenlegi csapatban benne van abban a 3 játékosban, akik a leginkább akarják a győzelmet. Persze vannak negatívumai - kinek nincsenek? -, de összességében sajnálni fogjuk, ha már nem lesz itt, mert hasonló kaliberrel pótolni a mostani anyagi helyzetünkben nem tudjuk. Szerintem a római közeg is kedveli, mikor még volt közönség a stadionokban, többször megénekelte a nevét a tábor. Tottin és De Rossin kívül azért ez másra nem volt jellemző.

Úgyhogy snatch +1
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.07.31. 12:13


Trigo, én nem trollkodok. Szeretem Dzekot, jó játékosnak tartom, ennyi. És ezt leírom. Ti rühellitek, ti is leírjátok. Engedd el ezt a "trollkodsz" szöveget, mert nem azt teszem. Próbálom megvédeni Dzekot, habár nem szorul rá, szóval inkább csak leírom a saját véleményem, ami szöges ellentéte a Dzekoutálóéknak. Attól ez még nem trollkodás. Vagy akkor a Dzekoutálók is trollkodnak. Az én, mi (mert van még rajtam kívül olyan még, aki kedveli, hidd el) szemszögünkből igen.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.07.31. 12:03


snatch írta:Sőt, Dzeko volt az, aki kiebrudalta Tottit és De Rossit is! :mrgreen:

Ennyire telik a szenzációs hasonlatod keltette hullámok után? Egy újabb trollkodás? Ejj ejj snatch, ennél többet várunk tőled... :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: h.zsotti Dátum: 2020.07.31. 11:35


[url][/url]Pellegrininek kene a jovo csapikapijanak lenni. Neki kell tobb szerepet szanni. es igenis legyen meg a bizalom es melle a felelosseg. bele tudna noni. De ha olyan kell aki vegig a palyan van akkor az nekem Kolarov.
h.zsotti
 
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2006.06.07. 00:59
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2020.07.31. 10:19


Kolarov, Mancini.
De ha végleg a mi játékosunk lenne, nálam Smalling a legalkalmasabb cséká.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.07.31. 09:53


tomm írta:Tehat akkor eddig megvolt a kemia. Szoval nem dzeko a hibas, hanem az, aki elkuldte azt vagy azokat, akik miatt megvolt ez az un kemia es dzekonak adta a karszalagot. Na. Azt az illetot kene paros labbal kirugni. Hozzateszem, a jelen csapatbol megis kinek kene a kapitanynak lennie? Nyilvan olyan johet csak szoba, akinek berelt helye van a palyan, ez meg dzeko.


Vagy Brúnó Peres!
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.07.31. 09:52


Sőt, Dzeko volt az, aki kiebrudalta Tottit és De Rossit is! :mrgreen:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2020.07.31. 08:57


Tehat akkor eddig megvolt a kemia. Szoval nem dzeko a hibas, hanem az, aki elkuldte azt vagy azokat, akik miatt megvolt ez az un kemia es dzekonak adta a karszalagot. Na. Azt az illetot kene paros labbal kirugni. Hozzateszem, a jelen csapatbol megis kinek kene a kapitanynak lennie? Nyilvan olyan johet csak szoba, akinek berelt helye van a palyan, ez meg dzeko.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2020.07.31. 08:38


Én is ugyanezt érzem betűről betűre.
Márpedig Dzeko tuti marad.
És az ő kapitánykodása tényleg degradáló a többiekre nézve, valóban minimális kémia működik a pályán.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: h.zsotti Dátum: 2020.07.30. 23:33


en mar evek ota Dzeko nelkuli Romanak akarok szurkolni.
Foleg meg igy karszalaggal. Tuti benne van h Florenzi tovabballt. Azota nem latom h lenne igazi kemia a csapaton belul. Vagy szenvedely, vagy orom. Csak a fikat tolja a tobbiekre meg a szajat huzogatja. Tegyunk be egy csatart a helyere, pumpaljuk ot is tele lehetosegekkel es nezzuk meg h mennyit lo be belole. Fura h az o szemelye nekem azt jelenti h nem azt varom h eredmenyes legyen a csapat hanem szeretheto. vele nekem nem az.
Ha most se megy el akkor kockasra marom magam
h.zsotti
 
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2006.06.07. 00:59
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.07.30. 23:05


Batistutahoz hasonlítani Dzekot nagyon erős. Az argentin ha jól emlékszem 3. volt az aranylabda szavazáson, amikor igazoltuk. Az most Croni, Mané, Salah, de Bruyne, Mbappe, Neymar szint. Oké, hogy azóta a klub is gyengébb lett, de 2000ben sem voltunk a világ top10 klubja között. Ha arányosítom, akkor most Batigol szintű erősítés Aubameyang, Aguero vagy mininum Benzema lenne. Ők lehetnek top20 körül. Lássuk be, Dzeko tőlük kib@szott messze van.

De ettől még igaz, hogy Dzeko szintű játékost (nem potenciális Dzeko szintűt, hanem olyat aki kapásból ezt tudja) nem tudnánk igazolni. Miért nem? Lásd Schicket. A srác edzésen egész biztos jobb, mint Dzeko volt bármikor. De a tét agyonnyomja. Roma sokkal több feszültséggel jár, mint Lipcse. Hiába szeretem, hiába szurkolok nagyon neki, ő soha nem lesz náluk 15-20 gólos csatár. Nincs az a G-Gx negatívum, ami ehhez neki elég lenne.
Persze soha nem láttuk fix kezdőként, Dzeko árnyéka nélkül. De amit láttunk belőle, az bőven elég hogy ezt kijelenthessük.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2020.07.30. 22:53


Dzeko? Batistura? En is akarok ilyet szivni!
Briom dzekot, de a magam reszerol inkabb schick.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 49 vendég