Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2020.10.28. 10:48


Persze, csak ez a 3-3 most inkább ránk nézve hízelgő, pedig legerősebb keret volt Smallingot leszámítva. Tavalyi Milan össze vissza szaladgált, ahhoz képest most sokkal jobbak voltak. Mi is nyerhettünk volna nem azt mondom, de inkább úgy nézett ki, hogy ők fognak. Pedig tavalyi kerettel tolták.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Aquilani Dátum: 2020.10.28. 00:17


fogkefe1 írta:Ja plusz volt annyi kezezésünk is a tizenhatoson belül, most nem tudom mi a szabály, de ott is szerencse h nem fújta le.

Én két kezezős sztorira emlékszem, az elsőnél Ibra gyakorlatilag rásarkazta a labdát Kumbulla testére és onnan pattant a karjára, a másik esetnél meg a leshelyzet felülírta a kezezést, ha volt egyáltalán. A Milan amúgy meg az Inter ellen úszott meg egy piros lapot, amikor Kessie nagyon csúnyán odataposott talán Barellának, egyszer ad a gép, egyszer nem...
Tény, hogy a spori nem volt a helyzet magaslatán, de nem hiszem, hogy ezek a szituációk döntöttek volna. A Milannál elég rossz volt a cserekapus, nálunk meg Karsdorp volt irtó gyenge, szóval így is egál. :D
"Amikor nagyon szeretnél segíteni a csapatnak, de nem jönnek az eredmények, olyankor még jobban szenvedsz. Viszont a szenvedélyt és szeretetet, amit ez a mez jelent, sosem szabad megkérdőjelezni." - Il Capitano
Avatar
Aquilani
 
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2010.01.24. 13:14
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2020.10.27. 22:47


Karsdorpnak vagy Veretoutnak járt a piros szerintem. Főleg Karsdorp legalább 2x becsúszott úgy h köze nem volt a labdához, de legalább veszélyes volt. Szerintem le akarta hozni a bíró ezt sárga nélkül, aztán a végére kicsúszott a kezéből a meccs. 1 kamu tizi itt 1 ott azt aláírom, de végig úgy éreztem, hogy több sárgát is kaphatnánk. Aztán a végére bepótolta és össze-vissza osztogatta, de szerintem ott is rosszul.
Magánvélemény, de a bírói bénáskodás most inkább nekünk kedvezett.
Ja plusz volt annyi kezezésünk is a tizenhatoson belül, most nem tudom mi a szabály, de ott is szerencse h nem fújta le.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.10.27. 19:58


fogkefe, a bírónak mit kell köszönni? szerintem semmit. én nem láttam semmi olyan ítéletét, ami kétes lett volna, vagy bármennyire hátrányos a Milan számára.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2020.10.27. 19:07


Spinának az volt a szerencséje, hogy nem volt aki beálljon helyette. Rém rossz volt, szerintem 10 eladott labdája simán volt abból h leszerelték a támadás során. Pellegrini szerencsére ma jó volt. Pedro is jól mozog egyelőre, December közepére már bele fog szürkülni. Emlékszem Kolarovra is amikor idejött. Csapat legjobbja volt minden meccsen. Aztán szépen lassan beleszürkült. Persze úgy is jó volt, csak már nem ugyanaz.

Mirante pedig azért volt jó mert tisztában van a képességeivel és nem akar többet. Kiöklözi, elrúgja stb, nem cifrázza. Egyedül az zavar benne, hogy olyan fejet vág mindig mint aki meglenne illetődve. Pedig tutira nincs, de az a benyomásom.

Amúgy a Milan jobb volt, a 3-3 ránk nézve hízelgő. Köszönjük a bírónak is. Csütörtökön folytatás.

Utosló gondolat, ahol Santon a megmentő ott már kár mindenért.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.10.27. 15:48


Azért ért bele úgy és ott mert csak igy érte el a labdát :)
Ettől függetlenül szép gól volt, de Ibra oldaláról semmi extrát nem látok,
Dzekót kell csak megnézni ugyanilyen helyzetekben, és rögtön észreveszed az extrát Ibránál :D

a passz volt az extra, nem a befejezés.
Pontosan akkor és oda ahova kellett, tökéletes ütemű klasszis kiugratás.
jaja, ez így van
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.10.27. 11:06


Én nem látok jó taktikát. Meccsenként vagy inkább meccs periódusonként van ilyen. Tegnap volt, de idén szerintem először ült a kitalált játékunk. Más kérdés, hogy ez is 3 kapott gólt hozott (oké, ebből a 11es full kamu volt), mert Ibrát ugyan megoldottuk az eltolódó 3,5 védővel, de Karsdorp totális tévedés volt a ebben a 80% középpálya, 20% védő szerepkörben. A srác nem tud védekezni. Még középpályás szinten sem. A védekezés két céljából így csak egyet sikerült megoldani.
Tegnap Dzeko, Pellegrini (92%-kal passzolt, 3 kulcspasszal) és helyenként Ibanez közepesen jól játszott, Mirante fogott pár fontosat. De ezen kívül nem volt átlagosnál jobb teljesítmény. Mégis jó meccset játszottunk és jött egy fontos pont. Ilyen az, amikor az edző hozzáteszi, amit kell.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2020.10.27. 10:01


Mikitarján, sőt jó párszor még Pedro is ott volt h segítsen nek, nem volt ez kettő az egy, vagy csak nagyon ritkán, ő csinált belőle kettő az egyet, mert mindent egyedül akart. mondjuk az elején akart passzolni, de hát az se ment neki, , és így van, amikor egy az egy volt azt se nyerte meg, szóval tegnap abszolút értékelhetetlent játszott. Pedig nem a világ legacélosabb jobb bunkója állt vele szembe.
Megvan a jó taktika a csapatnál, csak a kulcsposztokon arra totál alkalmatlan emberek rohangálnak, és így nehéz lesz... mindkét szélre embert kell szerezni, de sürgősen...
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2020.10.27. 09:23


Kis Pellegrini szerintem még nem Fonsi sara, őt a vezetés adta el.

Villarban van potenciál, de nekem egyelőre kevés, meg fizikailag is kevésnek tűnik. Meglátjuk mi lesz belőle.
Pedro eddig poizitv csalódás, de nincs benne 3 év az biztos.
De ez az egész támadótriónkra igaz, 3an együtt majdnem 100 évesek.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.10.27. 09:10


Így valahogy. Mondjuk én ezt a spanyol mániát sem adom. Egyedül Villar az aki minden szempontból jó. Pedro is hajt, láthatóan vezér akar lenni, érzi a felelősségét, de jövőre kb vége is a karrierjének.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2020.10.27. 08:42


Ha nem lenne a Flo-Under-Kluivert sztori, én valószinűleg nem is nagyon akarnám elküldeni, biznék benne és szurkolnék neki, a hibái lelenére. De igy, ezek után ez nem megy.


Talan nem lovok melle, ha azt mondom, ezzel mind igy vagyunk. Esetleg kluivert helyere luca pellegrinit irnam.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2020.10.27. 08:07


tomm írta:Mindenesetre megallitottuk az elsot, ha ezzel sokra nem is megyunk. Jobbara csak konzervalja telefonsecat
Az a baj, hogy Fonseca annyira nem szar edző, hogy sorozatosan bukjunk. és ezért kib.sszák. Vele nem fogunk lecsúszni a tabella alsó felére, de BL se nagyon lesz, ellavirozunk a hig fosban, úgyhogy adding nem fogják kivágni, amig nincs helyére egy egyértelműen jobb. Olyan meg max nyáron lesz, ha lesz egyáltalán.
Ha nem lenne a Flo-Under-Kluivert sztori, én valószinűleg nem is nagyon akarnám elküldeni, biznék benne és szurkolnék neki, a hibái ellenére. De igy, ezek után ez nem megy.

Spinát kicsit megvédem, ma tényleg szar volt, de nem egyszer volt mostanában az egyik legjobb, ami ugyan a csapatot is minősiti, de messze nem ő a legnagyobb probléma.
Zsolti írta:Bizony készültek. Ahogy nála volt a labda, rögtön jött a kisegítő ember. Kettő az egyezni nehéz azért.
Igen valóban nehéz, de sajnos tegnap 1-1 ellen se sikerült szinte soha megoldania.

Trigoria írta:POntosan úgy ért bele ahogy kellett, anynira amennyire kellett, akkor amikor kellett, és ott ahol kellett
de valóban, nem vágta

Azért ért bele úgy és ott mert csak igy érte el a labdát :)
Ettől függetlenül szép gól volt, de Ibra oldaláról semmi extrát nem látok, a passz volt az extra, nem a befejezés.
Pontosan akkor és oda ahova kellett, tökéletes ütemű klasszis kiugratás.

És tegyük hozzá, hogy a végére még egy gólpassz is összejött Ibrának. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ericcartmen 2020.10.27. 09:23-kor.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2020.10.27. 07:56


Bizony készültek. Ahogy nála volt a labda, rögtön jött a kisegítő ember. Kettő az egyezni nehéz azért.
Veretlenek vagyunk a pályán eddig. :)
Az eredményeink meg pont olyan félfaszák lesznek, hogy Fonseca bőven kihúzza évekig nálunk. :D
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.10.26. 23:14


Spinazzola tényleg nem volt ma jó támadásban, de legalább gólt nem kaptunk az oldaláról. Másrészt direkt készültek rá.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2020.10.26. 23:08


Bocsanat. A ket szelso vedonket en hoztam ide es en allitottam be oket. Vallalom a felelosseget.

Egyebkent mirante es pellegrini tetszettek. Meg, hogy veretout nemigen tud tizit hibazni!
Mindenesetre megallitottuk az elsot, ha ezzel sokra nem is megyunk. Jobbara csak konzervalja telefonsecat
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.10.26. 22:57


Még nem is Spina volt gáz, hanem a másik oldalon Karsdorp. Nagyon fogalmatlannak tűnt, és nem kizárt, hogy az is...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Gabesz Dátum: 2020.10.26. 22:54


Angolul néztem, a két PL meccseken edződött kommentátor kikészült a bírói döntésekről. A vicc, hogy ez a legtapasztaltabb olasz bíró.
Avatar
Gabesz
 
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2020.08.27. 13:13

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2020.10.26. 22:49


Spina egy istencsapása, egyetlen párharcot, beadást, szitut semmit se volt képes megoldani... egy közepes balszélsővel simán meccset nyerünk a milány jobbszárnyán... de ezzel a majomparádéval lehetetlenség.
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.10.26. 22:49


csak nem megfelelő embereket tett fel.
Jaja, a mágnestáblán még Messiék voltak a korongokra írva nála :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.10.26. 22:47


NA ebben ennyi volt. Tetszett a játékunk. Fonseca jó meccset talált ki, csak nem megfelelő embereket tett fel. Ha Santon játszik a jobb oldalon, szerintem nyerünk is. De ezért a meccsért nem fogom szidni, mert jól felkészítette a csapatot. Ibra ellen persze nem volt emberünk, de ezt tudtuk. Viszonylag jól limitáltuk. Tetszett ez az aszimmetrikus előrejáték is. Veretout volt kicsit elveszve, de Pedro és Pellegrini jól mozgatta a csapatot. ÉS legalább kétszer változtattunk amellett, hogy a védekezést folyamatosan variáltuk. Egészen spallettis volt. Tényleg tetszett. Hát ha még lenne egy Florenzink is az ilyen Karsdorp és Peres féle hibridek helyett...
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.10.26. 22:46


akkor levette. de meccs előtti haverkodásnál volt még.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2020.10.26. 22:37


Nincs Piolin sem.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.10.26. 22:36


snatch írta:Apró megjegyzés, hogy Pioli teljesen korrektül maszkban van, Fonseca teljesen nemkorrektül sz*rt sem visel az arca előtt. Gondolom akkora, hogy nincs rá maszk...:D

hát előbb mintha nem lett volna már Piolin maszk
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Gabesz Dátum: 2020.10.26. 22:35


tomm írta:Mert fonsecat meg a virus IS tiszteli

de más nem hiszem.
Avatar
Gabesz
 
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2020.08.27. 13:13

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2020.10.26. 22:33


Mert fonsecat meg a virus IS tiszteli
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 40 vendég