Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.12.06. 15:27


És a meccsről... A Sassuolo sokkal élesebbnek tűnik
Kicsit olyan, mintha a Sass játszana otthon
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.12.06. 15:24


Ha már Mexes, akkor ő az egyik legalja...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.12.06. 13:15


lehet
de hogy nem mindenki látja/érzékeli ezt ugyanúgy, az hétszentség
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.12.06. 12:40


Trigoria írta:
és nagyon sok mindent le tudok olvasni képernyőn keresztül testbeszédből arcjátékból stb
akkor én ösztönös tehetség vagyok, mert sosem tanultam, mégis ugyanígy vagyok vele


Lehet azért, mert ez egy alapvető emberi, sőt állati tulajdonság? :wink:
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2020.12.06. 11:11


Dzeko,mint beleszaros, meg zsoldos stb.. aha, persze...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.12.06. 11:00


Manolas azt hitte feljebb lép :))
Cristante olasz és válogatott, az ilyenekkel nekem nincs bajom a Romában:)

és nagyon sok mindent le tudok olvasni képernyőn keresztül testbeszédből arcjátékból stb
akkor én ösztönös tehetség vagyok, mert sosem tanultam, mégis ugyanígy vagyok vele

(Messit utálom az érzelemmentes fejéért többek között, igaz nem vagyok Barca-szurker:))
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2020.12.06. 10:08


FR34: megvan neked Steven Seagal emotion chartja? Nagyjából ugyanaz a helyzet Cristanteval is. Ha gólt lő, esetleg felemeli a kezét, de az arckifejezése kb végig ugyanaz, mint mikor a kispadon üldögél. Egy mosolygós képet láttam róla, amikor leigazoltuk és a kezébe nyomtak egy Roma sálat a reptéren, de szerintem ezt is csak photoshoppal csinálták. Az ő arcjátékából szerintem képtelenség bármit is leolvasni, persze ha te mondod, legyen így.
Én amúgy bírom a srácot és nem hiszem hogy ennek a csapatnak egy olasz válogatott lenne a legnagyobb problémája, aki csendben teszi azt, amit kérnek tőle. A nyilatkozatai alapján is egy pozitív, szerény srácnak tűnik, kellenek ilyenek is egy csapatba.
Amúgy nem kell Cafuig vagy Mexesig visszamenni, ott van Manolas, aki aztán még nem is lépett nagyon feljebb
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.12.06. 00:14


Hát ennyi erővel minden szurkoló utálhatná a választott csapata 90%-át. Kíváncsi lennék hány Parma/Lecce/Cadiz /Hannover/Kistarcsa játékos szereti jobban a klubját, mint Cristante a Romát.

Ez a címer csókolgatás is iszonyú elcsépelt. Oké, egy saját nevelésnél oldalhelyes (nem véletlenül szeretik mindenhol őket a legjobban), de hány olyan játékost láttunk már , aki az első meccsén, az első gólja után is egyből csókolgat.

Mexes és Cafu annyira szerette a klubot, hogy sikerült kapásból egy riválishoz pattanniuk. Pedig Mexes is nagy csókolgatós volt. Hálából amikor először felfelé tehette egyből lelépett. Akkor már inkább Cristante. Pedig én nem utálom Mexest sem.

Cristantenak, Bruno Peresnek, Karsdorpnak kb. a Roma a legerősebb szint ami elérhető. Kétlem, hogy ők nagyon elvágyódnának. Persze ettől még érezhetik szarul magukat ezer ok miatt. De abban biztos vagyok, hogy mikor Cristante, Perez vagy Peres pályán van, mindent megtesz a csapat sikeréért. Nem szerelemből, nem klubhűségből, hanem mert profi sportoló, aki akkor lesz sikeres, ha az aktuális csapata is az. Tartósan sikeres sportoló enélkül nem leszel vagy csak akkor ha brutálisan, döbbenetesen, kivételesen tehetséges vagy. De akkor sem biztos.
Messi mondjuk tipikus beleszarós arccal néz a meccsek 95%-ában. Mégis viszonylag kevés Barca szurker utálja. Bár lehet az összes barcelonás pszichomókus gyűlöli, csak épp egy ilyet sem ismerek ;)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2020.12.05. 23:47


snatch írta:Mondjuk azt, hogy Roma mezben futballozó játékost hogyan és miért lehet kifejezetten utálni, azt sehogy nem értem...

Jó, Nedved határeset lenne...

Hát pont azért snatch :D mert láttam Roma mezben focizni Tottit, DDR-t, Cafut, Panu-t, Mexes-t és hosszan sorolhatnám. nálam van egy szint, aminek a legalja az h legalább tegyek úgy, mintha érdekelne ez a klub, ne csak egy újabb pénzfelvevő hely legyen a karrieremben. és ettől a klubtól az elmúlt 2-3 évben elüldözték ezeket a játékosokat és feltöltötték mindenféle zsoldos xarcsimbókkal, akiket igen nehéz szeretni, mez ide, mez oda. :( és ez nem pénz kérdése, olyan játékos kell, akit érdekel a Roma. lásd pl Calafiori. gólja után első volt h a címert csókolta. ezek az apró kis különbségek ;)
Nem felvágni akarok, félreértés ne essék, de anno rengeteg pszichológiát tanultam felsőoktatásban, és nagyon sok mindent le tudok olvasni képernyőn keresztül testbeszédből arcjátékból stb. nálam innen ered az utálat játékosk felé, h látom rajtuk, süt róluk, h nagyjából lexarják az egészet.
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.12.05. 22:36


Örülünk Capt! Mindig jó, ha vki úgy dönt nem csak olvas, ír is. Tedd gyakran! Üdv itt írva is
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.12.05. 19:57


CaptRizzo írta:Sziasztok!
Sok ev olvasas utan ugy dontottem, h regisztralok kozetek, had legyek en is egy fasza kozosseg tagja. Roma imadat megvan sok 10 eve rosszban joban. Nem offolnam a topicot, csak gondoltam elso korben udvozollek titeket. CaptRizzo neven regisztraltam, alkalomadtan ha Rizzo ur anyazva lesz nem veszem magamra. Koszonom h itt lehetek.

Üdv köztünk!
Nem szép időkben érkeztél ide, se a fórumot, se a csapatot illetően, de épp ezért respect!
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.12.05. 16:18


Mondjuk azt, hogy Roma mezben futballozó játékost hogyan és miért lehet kifejezetten utálni, azt sehogy nem értem...

Jó, Nedved határeset lenne...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: CaptRizzo Dátum: 2020.12.05. 16:00


Sziasztok!
Sok ev olvasas utan ugy dontottem, h regisztralok kozetek, had legyek en is egy fasza kozosseg tagja. Roma imadat megvan sok 10 eve rosszban joban. Nem offolnam a topicot, csak gondoltam elso korben udvozollek titeket. CaptRizzo neven regisztraltam, alkalomadtan ha Rizzo ur anyazva lesz nem veszem magamra. Koszonom h itt lehetek.
Avatar
CaptRizzo
 
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2020.10.29. 15:34
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2020.12.05. 12:42


Cristantén gondolkoztam én is, hogy Villar mennyire kiszorította a középpályáról és teljesen jogosan. Villar nagyzsugás lehet simán, a vérében van a foci.
Egy esélye van, amiről nagyon sokat olvasni, hogy Diawara 18 millióért megy Angliába, akkor Cristanténak megint lenne helye a pályán. Bár sajnálnám Diawarát mert ő is hajt miden meccsen, Cristante pedig mindig olyan unott fejet vág. Pár év alatt Cristante eljutott oda, hogy támadó középpályásból védő lett, mert nem fejlődött sokat vagy nem úgy fejlődött ahogy kellett volna. Érdekes a helyzete, pedig közben olasz válogatott. Kicsit olyan érzésem van vele mint Florenzivel.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.12.05. 12:06


látom már a dupla "tt" ellen is lázadsz tomm, nem csak a j vs ly ellen :D :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2020.12.05. 07:13


Zaniolo, pellegrini, veretout, smalling dzeko a kedveltek listaja. Es termeszetesen fonseca. Erte egyenesen rajongok!
Utalni senkit nem utalok. Maximum nem ertem minek van it..
Illetve hat a szakmai stabban van 1-2 meg nem nevezett figura, akit egy kis kanal vizben meg tundek folytani. Dee fonseca semmikepp nem tartozik kozelyuk.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2020.12.04. 23:50


Van kábé 5 arc, akit kedvelek, régen ez úgy volt h volt 5 arc akit nem kedveltem...
Ezen Edin se segítene sokat. :D

Akiket bírok a stabil játékosok közül: Zaniolo, Pellegrini, Miki, Veretout, Smalling és Villar. A nagy többség semleges, és párat kifejezetten utálok: Edin, a két Peres/Perez, Karsdorp, Cristante, Mayoral.
De a legnagyobb baj h nincs identitása a csapatnak, nincs vezér (illetve, aki van az inkább ne lenne), az egészből hiányzik valami. Most egy darabig, ha döcögősen is de működtek a dolgok, kíváncsi vagyok a folytatásra, de én nem érzem h a bajnokság egészét nézve a top 4 reális lenne.
Ne legyen így, és nem károgok tovább! ;) Béke!
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.12.04. 16:43


száz szónak is egy a vége: a klubot imádom, de ezt a csapatot nem lehet szeretni..... :(
sajnos egyetértek ezzel egy ideje. Talán ha szuperEdin lelépne...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: JOSBOMO Dátum: 2020.12.04. 11:24


Nekem is tetszett a tegnapi meccs, elsősorban azért, mert ismét komolyan rotált Fonseca, és valóban a svájci bajnok ellen játszottunk. Ha jól emlékszem volt olyan mikor a BL-ben a Basel komoly skalpokat szedett, szóval szép eredmény ez.
Cristante, igen intelligens játékos, de az első gólnál a mozgása katasztrófa volt.... többször is hibázott az akció során, a végén az a kitámadás jellegű mozgása pedig nagyon gáz volt...
Fiatalok közül Villar extra lesz, Calafiori jó lehet szerintem.
JOSBOMO
 
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2010.10.22. 05:58

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.12.04. 10:43


Ja, a meccsről kevés szó esett. Villar tényleg nagyon intenzív és ügyes. Örökmozgó a gyerek. Diawara is jól játszott, de ketten együtt középpályán nem lennének jók egy élesebb meccsen. Kell a meccsrutin mindkettőnek, mondjuk Veretout és Pellegrini mögött nehezen fog gyűlni. Calafiori jó mozog csak rettentő szétszórt még. De szívesen látom én is a csapatban, mert van benne élet. Kifejezetten emlékeztet a fiatal Florenzire.

De mondok durvábbat: Mayoral is egész jó volt. Kezd akklimatizálódni. Pedro és Miki viszont nem tetszett. Rajtuk azért éreztem, hogy nem túl motiváltak. Ibanez is inkább a kötelezőt hozta csak, de azt is túl lazán. Oké, hogy nem lett belőle baj, de ne kezdjen szólóba saját térfélen 3 svájcigárdistával a nyakán. Cristante? Nincs kialakult véleményem. Mikor elkezdem leírni magamban, mindig jön egy-egy kifejezetten jó meccse. A középpályán most nincs helye. A védelemben nem lenne rossz, mert könnyen váltunk vele szerkezetet. Kellenek az ilyen játékosok. Valóban intelligens, de nem szokta még a posztot.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.12.04. 09:30


Nekem is kellemes estém volt. És F.Tottihoz hasonlóan, bár nem én tanulok gyerekkel, hanem asszony, de melót max maszekot "hozok" haza, de olyankor is nézem a meccset, és várom. Mindig várom. Én hülye. És örülök minden egyes gólunknak, a 18 évesének különösen, de az öreg bosnyákénak is nagyon. Legalább picit elfelejtettem a vasárnapot, és bizakodó vagyok a következő vasárnapot illetően, azt is várom, nem csak a Mikulás miatt :D
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2020.12.04. 09:00


Érdekes, mennyire másként látjuk a dolgokat.

Nekem a tegnapi meccs egy kellemes estét hozott. Volt lendülete a játéknak, láthattam szép összjátékokat a támadó harmadban, 2 gólunk kifejezetten tetszetősre sikeredett. Ahhoz képest, hogy már továbbjutottunk, nincsenek nézők, érződött a motiváció a játékunkon, nem szartunk bele, pedig az EL-ben erre bőven volt példa a közelmúltban. Úgy éreztem, hogy kb. 60-70 %-os teljesítménnyel is könnyű győzelmet arattunk az aktuális svájci bajnok ellen. Egy pillanatra sem éreztem 0-1-nél, hogy ebből gond lehet. Épp arra gondoltam, ha az első félidőben kiegyenlítünk, akkor 3-1-re nyerünk :D Voltak jó egyéni teljesítmények: Villar (ismét meggyőzött, nagyon jó formában van, főleg, ha kezdőként kap szerepet), Pedro, Calafiori (18 évesen is érett játékot láttam tőle, a gólja pedig szenzációs volt).

Cristante-ról pedig azt gondolom, hogy az egyik legintelligensebb játékosunk, lát a pályán. Persze vannak hibái, de, aki ennyi poszton képes teljesíteni, az nem lehet hülye a futballhoz.
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2020.12.03. 23:46


Cristantét ki és miért találta ki középső hátvédnek?? Se futni, se ütközni, se fejelni nem tud... meg agya se sok... pálya környékére nem engedném, nemh a legfontosabb pozícióba... meg még csk is... télleg, van még ennél lejjebb??
tudom, nyertünk, fogjam be :D
de nem megy, én aki 20 éve nézem ennek a csapatnak szinte minden meccsét, állítom Nektek - a fiataloknak szól :D - h ilyen egy nézhetetlen, elképzelés nélküli, arctalan, fazontalan AS Romaval az elmúlt 20 évben nem volt dolgunk...
idekukázzuk a létszámfeletti Real és Barca játékosokat, akik 10 fillért nem érnek, élükön ezzel a Mayorral, meg a lazavagyokszétesem Perezzel, több már a spanyol, mint az olasz, a játékosaink 90 százalékáról süt a xarokbele stílus, a fizut úgyis megkapom stb...
a napoli elleni meccset kihagytam, pedig ráértem volna, de nagyjából sejtettem mi vár ránk, nem bántam meg...
száz szónak is egy a vége: a klubot imádom, de ezt a csapatot nem lehet szeretni..... :(
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.12.03. 22:56


:D :D :D
hát a meccset kéne kiveséznünk, de arról nem tudnék mit mondani :))
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.12.03. 22:54


Na, így legalább volt pár komment a meccs alatt. Nem fognak minket nagyon leb@szni :D
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 35 vendég

cron