Serie A

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.04.19. 20:09


Szerintem simán lesz Szuperliga. Az UEFA ezt semmiképp nem tudja megakadályozni. Az mocskos, korrupt, ingyenélő UEFA remélem jó gyorsan bedől. Bár annál sokkal opportunistábbak, úgyhogy inkább meg fognak egyezni.
Kik maradtak ki? A németek, akik mindig nagyon figyelnek a látszatra és akiknél messze a legerősebb a szövetség. Aztán a katariak egyik fele, akik meg katariak. Agyfaszt kapnék, ha egyfajta royalty költségként a bevételeim 80%át elvennék és a fejem felett döntve osztanák szét. A BLben kb ezt teszi az UEFA. És persze jó szöveg, hogy nem lennének nagyok, ha nem lenének kicsik is, de pontosan tudjuk hogy miről szól ez. Szimpla szavazatvásárlás, azaz korrupció. Felrobbantani, beszántani, sóval behinteni.

Simán lehet, hogy az új rendszer még szarabb lesz, de a jelenlegi sem fenttartható, így logikus, hogy keresik a megoldást. AKkor pedig egyszerűbb egy nagyot dobni, mint a szart passzírozni jobbról balra, majd vissza.

Ha tényleg valid az a forrás, amire a ligát építik, akkor nincs az az UEFA szankció, ami hosszú távon hatásos lenne. Cé pedig nem tévén fogja nézni az EB-t, hanem játszik majd egy másik tornán, az alternatív EBn. És akkor kíváncsi leszek ki mit fog nézni tévén :D
Azaz a döntés a játékosok kezében van. Aki mellett a sztárok kiállnak, azt fog győzni. És mivel a nagyobb pénz a Szuperligában van, a fizetéseket pedig a klubok osztják, ráadásul a reklmérték is nagyban a kluboktól függ, így szerintem logikus, hogy a sztárok ki mellé állnak.

Ceferin meg maga a megtestesült szánalom. Az ő az egyik főfőszélhámos és zokog, hogy átb@szta a cimbi, aki azért lett cimbi, mert fasza szélhámos :D :D :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára F.Totti 2021.04.19. 20:28-kor.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9903
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.04.19. 18:43


nem lesz szuperliga. Így semmiképpen ahogy kigondolták.
mindkét fél bedobta a blöfföt, meglátjuk melyik call-olja le a másikét előbb :)

ha mégis lenne, és úgy, hogy olasz csapatok kiszállnak a serie-a-ból (legyen az akár nemRoma vagy a Roma), nekem befejeződik a focinézés
Nem is mondanék erről mást. Totál őrület az egész elképzelés szvsz. Számomra 0%-ig tolerálható

Kár is erre több szót vesztegetni. Meg kell várni a f.szméregetéses pár napot, aztán majd amikor kimegy a vér a kisf.szukból, lenyugodva majd reformálnka egy kicsit a BL-en, átenged az UEFA a bevételekből egy jelentős szeletet, és meg is vagyunk.

(és mivel tökéletes időzítéssel a BL elődöntők előtt jelentették be, kényszerhelyzetet és gyors döntést generálva, pár napon belül tényleg el is dől majd)

Ott van Andrea Agnelli (a Juventus elnöke – a szerk.), ő az, aki leginkább cserbenhagyott. Sosem találkoztam még olyan emberrel, aki ennyit hazudott volna. Szombat délután azt mondta nekem, ezek csak pletykák. Azt mondta, egy óra múlva felhívlak, majd kikapcsolta a telefonját.
na kit lep meg hogy a juvénál csalnak lopnak hazudnak?:))) :D
https://www.nemzetisport.hu/bajnokok_li ... bl-2821721


azért elképzelem , ahogy Cével közlik, hogy fiam, akkor most tv-n nézheted az EB-t :D
abban a pillanatban elhagyná a juvét
és a sztárok fele így tenne a klubjában - ha jogilag valahogy meg lehet oldani
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27932
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2021.04.19. 17:51


Ha a szuperligaban szereplo jatekosok fifa engedelyet torlik, akkor vege is a szuperliganak es a topklubok meg labon is lottek magukat.
De amugy hajra, a futbal reneszanszat hozhatna el, ha ujra nyitottabbak lennenek a bajnoksagok
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10283
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2021.04.19. 17:03


Most olvasom, hogy a JPMorgan kapásból 400 millióval megfinanszírozza csapatonként a szuper ligát. Na ha ez igaz, akkor mindenkit össze fognak vásárolni ennyi pénzből. Úgy néz ki el kell felejteni azt amit eddig hívtunk focinak.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.04.19. 16:58


mcsabi írta:
F.Totti írta:Nem vagyok kifejezetten Szuperliga ellenes. Mi jogon tiltaná meg bárki, hogy a klubtulajok a saját üzleti érdekeiket szemelőtt tartva egy új ligát szervezzenek?

Azért ilyenkor azt vedd figyelembe, hogy ha nem tiltják ki őket, az nekünk nagyon nem lenne fasza. Így is elég nagy a különbség az anyagi lehetőségeket illetően a két milánói gárda, illetve a juve javára. Ha ehhez még hozzáadsz további iszonyatos mennyiségű pénzt, az olyan izgalmas versenyt eredményezne a bajnokságokban, mintha egy autóversenyen indulna 3 Ferrari és 17 Trabant. A független közönség manapság szerintem Leicesterhez hasonló történeteket vár, ezzel még azt a kevés esélyt is elvennék, ami az ilyen ritka csodákra eddig volt.


Sajnos ez igaz és hosszabb távon valóban elértéktelenedhet a nemzeti foci. A Szuperliga jelenlegi formájában a Romának nem jó. De attól, hogy sokak üzleti érdekét sérti, miért ne lehetne létrehozni? Márpedig ha létrejön, akkor inkább maradjon a 3 Ferrari is a ligánkban. Egyrészt és elsősorban azért mert a üzletileg is jobban járnánk, másrészt pedig inkább legyünk másodikak a 3 nagy jelenlétéban, mint bajnokok egy kiherélt serie a-ban.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9903
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2021.04.19. 16:53


Szerintem most is jelentkezhetnénk tárt karokkal várnának. Azzal nekem sincs problémám amúgy, hogy legyen szuperliga, de szerintem így nagyon gyenge. A 12. Barca-Arsenal olyan unalmas lesz már mint az állat. Főleg H semmi tétje nem lesz. Jó a végén lesz egy kupa, de azon kívül semmi, mert jövőre ugyanez.

Vagy maradjon meg a nemzeti bajnokság is és legyen mellette szuperliga. Vagy amit írtál legyen mondjuk 3 osztály 3*16 fővel Európa szerte, na azt adnám.

A másik meg, hogy igen a Corotone meccseket nem kell nézni, de engem special tényleg jobban lekötött a hétvégi Sassuolo-Fiorentina, Cagliari-Parma, PSG-St.Etienne, mint a 142. Barca,Bayern, Pool meccs.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.04.19. 16:44


jnzsblzs írta:
feram89 írta:Egy bajom van a szuperligával, nincs kieső csapat , sokkal jobb lenne ha lenne ott is tét hogy bent tudsz e maradni illetve másnak lenne esélye feljutni.

Igen ez tényleg jobb lenne. Lenne három négy liga egymás alatt, darabonként 16 csapat keresztül kasul európából, harminc meccs harminc héten át, aztán 4 hét rájátszás/osztályozók utána szünet. Már csak valahogy a draftot kéne bevezetni és már jók is vagyunk.


Ezt nagyon adnám én is :)
Ja, kicsit gáz, hogy nincs kieső, de első lépésként megteszi. Ha sikerül lenyomniuk az UEFAt, akkor pár éven belül szinte biztos, hogy lesz még egy "osztály" annyi jelentkező lesz és annyi pénz, hogy megérje. Ez már nekünk is jó lenne, mert 24-32 csapat közé már a mi Románk is beférne.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9903
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2021.04.19. 14:58


feram89 írta:Egy bajom van a szuperligával, nincs kieső csapat , sokkal jobb lenne ha lenne ott is tét hogy bent tudsz e maradni illetve másnak lenne esélye feljutni.

Igen ez tényleg jobb lenne. Lenne három négy liga egymás alatt, darabonként 16 csapat keresztül kasul európából, harminc meccs harminc héten át, aztán 4 hét rájátszás/osztályozók utána szünet. Már csak valahogy a draftot kéne bevezetni és már jók is vagyunk.
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.04.19. 14:33


OFF
engem pont az ilyen Barca-Real, Real-PSG, PSG-Bayern sz*rok nem érdekelnek.
ezek a meccsek divatdrukkereknek valók.
ON
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8079
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: feram89 Dátum: 2021.04.19. 13:41


Egy bajom van a szuperligával, nincs kieső csapat , sokkal jobb lenne ha lenne ott is tét hogy bent tudsz e maradni illetve másnak lenne esélye feljutni.
feram89
 
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2013.03.13. 08:13
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2021.04.19. 13:14


Jelentsd fel a rendorsegen az illetot, aki pisztolyt tart a fejedhez, hogy nezd! Hacsak nem tiborcz istvannak hivjak az illetot, nem fogja meguszni a rohadek. Drukkolunk neked!
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10283
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2021.04.19. 11:54


Én hatalmas szuperliga fan vagyok, senki se akar crotone elleni meccseket nézni. (tisztelet a crotoneieknek) Az egyetlen baj hogy nem szüntetik be a nemzeti ligákat a faty-ba
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2021.04.19. 11:43


F.Totti írta:Nem vagyok kifejezetten Szuperliga ellenes. Mi jogon tiltaná meg bárki, hogy a klubtulajok a saját üzleti érdekeiket szemelőtt tartva egy új ligát szervezzenek?

Azért ilyenkor azt vedd figyelembe, hogy ha nem tiltják ki őket, az nekünk nagyon nem lenne fasza. Így is elég nagy a különbség az anyagi lehetőségeket illetően a két milánói gárda, illetve a juve javára. Ha ehhez még hozzáadsz további iszonyatos mennyiségű pénzt, az olyan izgalmas versenyt eredményezne a bajnokságokban, mintha egy autóversenyen indulna 3 Ferrari és 17 Trabant. A független közönség manapság szerintem Leicesterhez hasonló történeteket vár, ezzel még azt a kevés esélyt is elvennék, ami az ilyen ritka csodákra eddig volt.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2021.04.19. 09:11


Senki nem tiltotta meg nekik.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10283
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.04.19. 07:09


Még a végén bajnok lesz az Atalanta, mi meg ELt nyerünk :D

Az UEFA kitilt minden Szuperliga résztvevő klubot az összes tornáról, beleértve a saját bajnokságukat is. Komoly hirig indult a nagyok között. Pénzsóvár okádék világ. Nekem rohadtul mindegy mi lesz a vége. Nem vagyok kifejezetten Szuperliga ellenes. Mi jogon tiltaná meg bárki, hogy a klubtulajok a saját üzleti érdekeiket szemelőtt tartva egy új ligát szervezzenek?
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9903
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.04.13. 08:14


conte nem nyert 7 bajnoki címet a Juvéval.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8079
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2021.04.12. 20:48


Minden edzo ilyen. Kerdes, mi az a szint.
De ez akkor sem pusztan keret kerdese. A juveval persze konnyu dolga volt, de 7szer(?) Nyerni zsinorban akkor sem kispalyas feladat. A cselzinek is jo kerete volt, de angol bajnoksagot mindig minden kerettel nagy dicsoseg megnyerni.
Es a hamvaba hullott interrel is most ott van, ahol. Tavaly vettek 1 lukakut 74 misiert, meg iden hakimit 40ert, de egyebkent 30 millio alatti atigazolasokkal operalnak, szoval mega, hanem az okos transzfereknek koszonhetik a jo keretet. Ellentetben pl velunk.

Nem egy kupaedzo, ezt mar tobbszor is bizonyitotta. De azert na, nehogy mar lebecsuljuk a bajnoki gyozelmet, mint mi minden evben 3-4-et bezsebelnenk....
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10283
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.04.12. 19:59


adni kell hozzá neki olyan keretet is. vannak edzők, akik egy bizonyos szint alatt nem vállalnak el csapatot. mi az alatt a bizonyos szint alatt vagyunk most.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8079
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2021.04.12. 16:58


snatch írta:
Hát az Inter kerete max Olaszországban számít sztárkeretnek.

éppen ez az, ez elég is egy bajnoki címhez. minden másra gyíkarc conte, a bl csoportból nem tudott továbbjutni a nagy géniusz....



Ja! Nekunk mar egy olasz bajnoki cim smafu. A hulyenek se kell. Azert vagyunk csak a hetedikek.
Ide nekem azt az edzot, akivel 0 ponttal esunk ki az el-bol, de megnyerjuk a bajnoksagot!
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10283
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.04.12. 06:22


Azt direkt nem tettem hozzá, hogy ilyen alapon Olaszországban sztárkerete van a Juvénak és a Napolinak is.
Csak sztáredzője nincs. :) :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11424
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.04.11. 22:20


én hülye, etettem a trollt :) :twisted:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27932
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.04.11. 20:55


Hát az Inter kerete max Olaszországban számít sztárkeretnek.

éppen ez az, ez elég is egy bajnoki címhez. minden másra gyíkarc conte, a bl csoportból nem tudott továbbjutni a nagy géniusz....
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8079
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.04.11. 19:58


Hát az Inter kerete max Olaszországban számít sztárkeretnek.
Kiegyenlített a bajnokság is.
Ha nem lenne snatch a végletek embere, akkor annyiban igaza lenne, hogy bármelyik Juve az elmúlt 10 évben maga mögé utasította volna őket. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11424
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.04.11. 17:57


és a vicc, hogy te ezt halál komolyan is mondod :D :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27932
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.04.11. 16:36


ugyanolyan tré, mint eddig volt. Nézz rá az Interre, a keretére. Del Neri bajnok lenne vele. De még a nagyanyám is. Nagyon nehéz dolga van. Egy gyengébb keretű Juve, gyenguszabb edzővel, több gyenge másik csapat. Ebben kiemelkedni azzal a kerettel na, lássuk be, nem kell hozzá géniusznak lenni.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8079
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 31 vendég