Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2021.09.16. 19:16


Rui Patricio, Karsdorp, Mancini, Pellegrini maradt, a többiek cseréltek. Akkor nem lett sorcsere, de így is érdekes lesz, ki tud majd bizonyítani és ki az aki teljesen kijátsza majd magát a keretből.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2021.09.14. 23:47


Minden kontextus kerdese. Ha pl kulonosen nagy vagyon sikkasztasaval vadolnak, azonnal jobb no lesz hando, mint palvin!
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2021.09.14. 22:19


Sajnálom,(nem politikának szántam),csak próbáltam rájönni F.Totti ízlésvilágára, mert szerintem még Boga anyukája sem gondolja, hogy Boga jobb mint Mikhi. De zárjuk le. :)
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.09.14. 19:50


fogkefe1 írta:
F.Totti írta:
Boga pedig egyértelműen jobb, mint SES vagy Mkhitaryan.

Ok, és Handó Tünde is jobb csaj mint Palvin Barbi nem?

héééé, ezt itt ne!!!!!
Barbit ilyen szövegkörnyezettel szátokra ne vegyétek :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.09.14. 19:09


Fura az ízlésed, de értem a logikád. Handó parlagon hever, így könnyű préda. De én inkább maradok a kihívásoknál ;)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2021.09.14. 19:02


F.Totti írta:
Boga pedig egyértelműen jobb, mint SES vagy Mkhitaryan.

Ok, és Handó Tünde is jobb csaj mint Palvin Barbi nem?
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.09.14. 09:55


Inkább az első félidő volt antifoci.
A másodikban meg szétesett a pálya. Csúnyán ránk jöttek szélen és a középpályán is. Teljes ellentét volt a két játékrész. Egyáltalán nem volt mourinhós. Ezért volt ijesztő. :)
Ám olykor szükségünk van az ilyenekre.
Olykor. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: szilardbence Dátum: 2021.09.14. 07:27


Számomra, is érthetetlen hogy az Antifocit miért negatív jelzővel kezeljük. Az antifoci is lehet szép a maga módján, csak kérdés hogy a védelmünk képes e hosszútávon antifocit játszani (3 meccs 2 kapott gól remek mutató eddig).

Vinaban én még bízok, és Mou is látványosan akarja, hogy jó legyen de egyenlőre ezt a szintet Callafiori is hozná.

Nem tudom miért akarom hogy ez a srác ennyire jó legyen :D
"Az elmúlt években követtem el hibákat. Nem fogom még egyszer elkövetni ezeket. Lesznek inkább új hibáim!" - J.M.
szilardbence
 
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2018.04.24. 07:40

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.09.13. 22:27


ez már kiderült szerintem :D

sn: jogos amit írtál, hisz csak most jött Európába. Sry
amúgy megnéztem én azt a válogatottsági számot: 18 a felnőtteknél

Istenemre mondom, imádni akarom őt, de egyelőre egy vicc
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2021.09.13. 21:22


még a végén kiderül, hogy vina xarabb mint karsdorp.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: wini Dátum: 2021.09.13. 20:44


Vina pénteken még Dél-Amerikában játszott,szombaton ért Rómába,szerintem vasárnap még nem állt át az időeltolódás miatt.
Bátorság volt játszatni.De megúsztuk.
Hétvégén már sokkal jobban fog játszani.
"Rómában csak egy főnök van,aki nem más mint,Francesco Totti."/K. Strootman/
wini
 
Hozzászólások: 381
Csatlakozott: 2008.08.09. 23:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.09.13. 19:56


fogkefe1 írta:F.Totti
Jók a nevek akiket felsoroltál, erős Seria A felső közép csapat, de tedd a szívedre a kezed akármelyik is jobb mint a posztján lévő Roma játékosok? Na ugye.

Beszélhetünk arról, hogy egyenlő félek küzdelme, de ha BL-be szeretnénk jutni akkor egy Sassuolotól nem szabad kikapni.
Scamaccát elfogadnám, de nem Tammy helyett. Illetve Berardit is szeretem, mint mindenki, de azért inkább Zaniolo legyen csak a jobb szélen, persze szívesebben néznem Berardit, mint Perezt, de ez nem opció. Bogát pedig El Sharaawyra sem cserélném el, Gervinhot sem szerettem, Boga nem tudom miben jobb nála. Maxime Lopez pedig lehet egyszer jó lesz (bár sok pénzt nem tennék erre az tuti), de jelenleg Diawaránál nem jobb.


Alap, hogy azokat szeretem, akik nálunk játszanak. Nem cserélném őket senkire. De Berardi jelenleg magasabbra taksált, mint Zaniolo. Reméljük nem sokáig. Boga pedig egyértelműen jobb, mint SES vagy Mkhitaryan. Abraham más kávéház és Pellegrini nem kérdés, hogy mindenki felett áll.
Szóval ja, nem cserélnék el senkit, de ettől még jók ők. A védelmünkkel szemben pedig jobbak is voltak minőségben is. Látványosan nem tudtuk lassítani őket.

Remélem a többi nagy ellen több szerencséjük lesz.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2021.09.13. 19:39


fogkefe1 írta:Az nem az olasz megfelelője a park the busnak?


Forditva


Annak, hogy megforgatnak, mint a bugicsigat, meg ugy adnak be melloled, minhta ott sem lennel, mi koze van bajnoksagnak vagy a megszokasnak? Majd akkor lesz jobb, mikor spinazzola visszater
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.09.13. 18:51


Trigo, Vina nem Európából lett sokszoros válogatott, onnan talán a legutóbbi 1-2 jött. De persze én is bízom abban, hogy idővel felveszi a ritmust és megszokja az olasz bajnokságot, és überkirályistencsászár lesz.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2021.09.13. 18:39


Az nem az olasz megfelelője a park the busnak?
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2021.09.13. 18:26


Catenaccio
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2021.09.13. 18:01


Az antifoci miért negatív jelző? Miért sértődtök meg ezen? :D ha elmondjátok mi ennek a neve akkor továbbiakban azt használom, de a sajtóban így jellemzik ezért jobbat nem tudok. Talán részben egy kontrajátékhoz, részben route one taktikához tudnám hasonlítani, főleg utóbbi, de nagyon sokszor váltogatja például, hogy mennyire erős a pressing, illetve egyértelmű, hogy a kozeppalya közepét kell lezárni, hogy eszükbe ne jusson ott támadni, így marad nekik a szél nekik még íveltetés.

F.Totti
Jók a nevek akiket felsoroltál, erős Seria A felső közép csapat, de tedd a szívedre a kezed akármelyik is jobb mint a posztján lévő Roma játékosok? Na ugye.

Beszélhetünk arról, hogy egyenlő félek küzdelme, de ha BL-be szeretnénk jutni akkor egy Sassuolotól nem szabad kikapni.
Scamaccát elfogadnám, de nem Tammy helyett. Illetve Berardit is szeretem, mint mindenki, de azért inkább Zaniolo legyen csak a jobb szélen, persze szívesebben néznem Berardit, mint Perezt, de ez nem opció. Bogát pedig El Sharaawyra sem cserélném el, Gervinhot sem szerettem, Boga nem tudom miben jobb nála. Maxime Lopez pedig lehet egyszer jó lesz (bár sok pénzt nem tennék erre az tuti), de jelenleg Diawaránál nem jobb.

Örülök a győzelemnek és nem érdekel, hogy milyen áron, ha nyerünk. (Kivéve csalás és sportszerűtlenség), de a Sass-t 10/7x verni kell.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.09.13. 17:50


Spallettinek a nagy évét nem az idő szépíti. Szép az magában is.

Vinat én nem láttam olyan rossznak, támadásban kifejezetten jónak tűnt számomra, a védekezése tényleg nem volt egy népünnepély, de Karsdorp legalább annyira rossz volt, a végén konkrétan csak az ő oldalán bontottak meg minket, nem hiába cserélte le a mágus.
Konkrétan minden labdát eladott vagy elvesztett. :)

F.Totti: ha már szóba került az uru válogatott... azért nem eszik azt ott olyan forrón. :) Nem olyan nehéz oda bekerülni Európában játszva. Na mindegy, addig addig nyomatja őt Mou, hogy csak lesz ez jobb. :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.09.13. 16:41


Fura, mert eddig tényleg sok a védekezési hibája. De valami harmincsokszors uru válogatott. És azért ott láttak már jó védőket. Ahol Godinhoz, Maxi Pereirához vagy régebben Monterohoz szoktak, ott ilyen teljesítménnyel 3 válogatottsága se lenne. Egész biztos tud ő ennél többet. Reméljük kijön belőle.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.09.13. 16:32


megnéztem párszor az összefoglalót, és nem akarom szegény Vinát cseszegetni, bántani, de a gólt, és a két lesgólt is róla kaptuk. Berardi az első lesgólnál úgy vitte, majd rúgta el mellette, mintha én védekeztem volna vele szemben, bár lehet én jobban megoldom. Aztán a góljuknál is róla fordultak ott le, majd az utolsó másodpercben az ő feje felett szállt át a labda a lesen lévő csávóhoz, aki segilbekúr volt. Borzasztóak ezek a helyezkedései.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: wini Dátum: 2021.09.13. 13:35


Ha a Sassuoloval leállsz ész nélkül futni,focizni akkor bucira vernek! Így is majdnem!
Ez nen antifoci hanem okosság.
Ezek az antifocis ökörségek ki tudnak akasztani!
"Rómában csak egy főnök van,aki nem más mint,Francesco Totti."/K. Strootman/
wini
 
Hozzászólások: 381
Csatlakozott: 2008.08.09. 23:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.09.13. 09:29


Ibanez a leggyorsabb középeső védőnk. Sajnos emellett időzített bomba is, mert benne van a játékában a hiba. Az egy eladott labdáján kívül én most nem láttam rossznak. Alapvetően bírom a játékát. Nagy kérdés, hogy Smalling hogy tér vissza.
A Mancini-Smalling kettős látszik a legerősebbnek, de az angol már csak kopni fog. Valaki kell mögéjük, aki előbb-utóbb átveszi Smalling helyét. Kumbulla erre nem lesz jó. Egy éve azt hittük, hogy Ibanez viszont igen. Énmég nem engedtem el.

Antifoci? Jobb játékosok? Hát, azért a Berardi, Boga, Scamacca, Raspadori, Djuricic ötös, de akár ide vehetjük Maxime Lopezt vagy Traoret, minőségben legalább van olyan, mint a mi védőink és védekező középpályásaink. Én imádom a focijukat. Szerintem csak annyi történt, hogy mindig annál volt többet a labda, akinek jobban kellett a gól. Mindig az volt inkább fölényben, aki az adott pillanatban jobban akart. Ha nagyjából egynelő erők küzdenek, akkor ez mindig így történik. És ugyan jobb csapat vagyunk (remélem), de a tegnapi formák alapján ez egyenlő erők küzdelme volt. szerintem nem érdemes ebbe többet belelátni, mint amennyi tényleg van benne.
Ha Mourinho akarja, egész biztos tudta volna zárni a széleket Karsdorppal és Vinaval is. De akkor nem lett volna támadójátékunk. Na az lett volna antifoci. Baromira örülök, hogy az öreg Mou egyáltalán nem ezt az utat járja.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: szilardbence Dátum: 2021.09.13. 06:49


Tegnapi katarzis után, aludni akartam egyet mielőtt reflexből írok bármit is.
Hát KB. minden fentebbi hozzászólással egyet tudok érteni. Vina/Rick oldalán rendre megbontottak minket, a hatalmas nagy mákunk az volt hogy sem Berrardi, sem Boga nem tud befejezni normálisan (ez egyébként náluk állandó probléma). Vinát eddig 5 meccsen láttuk és hát... Támadásban használható ezt nem tagadom le bár ma rendre későn érkezett fel (ez betudható hogy pénteken kezdett), de az a védekezés te jezusisten. Berardi a gól előtt konkrétan elhagyta a labdát (nyakam rá hogy ezt nem így akarta), ő meg megállt annyira meglepte + Ibanez köténye. Bár én nem érzem a Brazilt flopnak kiváló hátvéd lehet hosszútávon, de Smalldini nagyon hiányzik. Tény, hogy Sass nagyon készült ránk de akárcsak a Fio ők is remek csapat (Lásd Atalanta). Pellegrini nálam akármennyire is tartott ma nagyon önző játékos benyomását tette, egy csapatkapitány ennyire öncélúan nem focizhat. Abraham hatalmas igaolási, azért amikor meccs legvégén ő ment vissza szerelni Rick helyére, az egészen elképesztő volt. Mou remekül cserélt, külön öröm Eldor gólpassza és Sári gólja.
Itt megjegyzem hogy XG mutatóban jobbak voltunk de nem sokkal, az alapján 2-2 lett volna a reális. Illetve Köszönjük meg Ruinak, és a vezetőségnek, mert idejét sem tudom mikor nyert meg meccset kapus Rómában...
Szerintem a srácok is rástresszeltek erre Mou1000 dologra nem véletlenül hazudott neki José. Probálunk felnőni az edzőnkhöz és ez nagyon jó, de az út elején vagyunk.

Vezetjük a bajnokságot 3 forduló után
5/5 az eddigi mérleg
2. legkevesebb kapott és legtöbb rúgott gól a bajnokságban
5 Meccs Alatt rúgtunk 14 Gólt , és Kaptunk 3-at, nem lesz mindig szerencsénk de az ilyen meccseket évek óta mindig elbuktuk (kivéve atom kis csapatok ellen)

Csürtörtökön Sofia, egy fasza kis B csapattal.

Forza
"Az elmúlt években követtem el hibákat. Nem fogom még egyszer elkövetni ezeket. Lesznek inkább új hibáim!" - J.M.
szilardbence
 
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2018.04.24. 07:40

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2021.09.13. 06:38


Ezen a mérkőzésen pedig Mancininél szerintem egyáltalán nem volt gyengébb Ibanez. Volt pár mentése, pl valamelyik nagy Rui védés után ő vágta ki a labdát a gólvonal előtt. Ami szembetűnő volt, hogy Bogahoz képest mindkét belső védőnk lassú volt, mint a dög.
Az antifocis résszel egyetértek, ezt a Ranieri féle Romához kár hasonlítani.
Fogkefe: a Spalletis dolgot azért az idő is megszépíti, no meg szerintem adjunk még Mounak egy kis időt. Ha látunk pár olyan összjátékot, mint ami Veretout gólja előtt volt a múltkor, én egyáltalán nem fogok bánkódni.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2021.09.13. 06:36


Bence, nálam az antifoci ha összességében nálad vannak a jobb játékosok, simán kontrolálhatnád a meccset, de te tudatosan átengeded a kezdeményezést. Lehet nem ez a hivatalos neve, de jobbat nem tudok. Azt látod, hogy a játékosaid kergetig a labdát, közben teljesen tudatos.
Nekem amúgy ez jobban tetszik mint a Fonseca féle ötlettelenség vagy Rudi Garcia utolsó éve, amikor csak kóvályogtak a játékosok a pályán, de azért nem ér fel a tar féle hamis 9-es tottis taktikával, amikor eu legszebb fociját játszottuk. Bár mégegyszer kiemelném, pont nem érdekel a játék ha ez lesz eredményes.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 31 vendég