Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.12.04. 17:59


amúgy nagyon tetszik ez az új bevezetés a meccsre mstanság
jó kis (főleg rómás) zenék, jó hangulat
mintha legalábbis a Scudettóért mennénk :))

és ott is van Ferencünk
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.12.04. 17:58


snatch írta:De tényleg, akik nem örültek (direkt sarkítok!) régen a Dzeko góloknak és folyamat fikázták, azok ma örülni fognak, ha gólt szerez? Remélem ma sem.

Amúgy sztem nem szerez, ha valakit, őt nagyon jól ismerik a srácok, tudják hogyan kell fogni. Bízom Manciniben, Ibanezben, de sztem őt még most Micki is képes lenne góltalanul őrizni.



Extra motivált lesz. Szerintem lő. És ezerszer inkább ő, m8nt Correa.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára F.Totti 2021.12.04. 17:59-kor.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9917
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.12.04. 17:58


Tét és nyomás nélkül. Hajrá srácok!
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9917
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.12.04. 17:56


megtaláltam a motivációmat a mai meccsre :)
Intert nem akarom bajnoknak, ezért tehetünk egy szívességet a Napolinak (akiket meg akarok). Ennyi. Ez elég is lesz mára nekem :))

állítólag ma Totti kint lesz a meccsen (fb oldalon írták)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Trigoria 2021.12.04. 17:58-kor.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Csebi977 Dátum: 2021.12.04. 17:52


Én csak azt kérem, hogy ne legyen nagyon csúfos vereség! Sajnos a győzelemre nem is gondolok.
Csebi977
 
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2019.03.20. 20:12

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.12.04. 17:44


De tényleg, akik nem örültek (direkt sarkítok!) régen a Dzeko góloknak és folyamat fikázták, azok ma örülni fognak, ha gólt szerez? Remélem ma sem.

Amúgy sztem nem szerez, ha valakit, őt nagyon jól ismerik a srácok, tudják hogyan kell fogni. Bízom Manciniben, Ibanezben, de sztem őt még most Micki is képes lenne góltalanul őrizni.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8093
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.12.04. 12:53


Tőlem mesterhármast is rúghat.
Mondjuk arra nem számítottam, hogy ennyi gólt szerez az Interben.
Jó helyen van ő ott.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11437
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2021.12.04. 12:11


Tegyünk meg téteinket:

Fog-e Dzeko ma gólt rúgni nekünk?


igen-re tippelek
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Aquilani Dátum: 2021.12.03. 16:16


OFF
Ha már All or Nothing sorozat, most nézem a Juvés részt - kíváncsi vagyok Pirlo edzői munkásságára - és az egyik epizódban szerepel Totti pár percet. :D
ON
"Amikor nagyon szeretnél segíteni a csapatnak, de nem jönnek az eredmények, olyankor még jobban szenvedsz. Viszont a szenvedélyt és szeretetet, amit ez a mez jelent, sosem szabad megkérdőjelezni." - Il Capitano
Avatar
Aquilani
 
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2010.01.24. 13:14
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2021.12.03. 10:56


snatch írta:OFF
2 moderna, gyerek hozta haza, vasárnap őt teszteltettük, pozitív lett, hétfő óta (bár vasárnap este inkább) vagyok szarabbul, nem durva, de azért szar. Én kértem magamra tesztet, tudni akartam, mert a héten akartam a 3. oltást, de az most akkor elmarad érdeklődés hiányában.
ON

OFF
Jobbulást SN, nálam ugyanez volt a helyzet, egy hónapja. 2 moderna után, 3. oltás előtt. Ez most így elcsúszik pár hónapot.
ON
Én továbbra is bízok Mou-ban. Ha ő nem látná a lehetőséget arra, hogy itt nyertes csapatot tud csinálni, szerintem lelépett volna Newcastle-be magasabb lóvéért.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2021.12.03. 10:21


szilardbence írta:Szerintem is a bajnokság gatya már idén, de még van egy Olasz kupa, és egy konferencia liga amivel legalább kompenzálhatunk, persze ott sem feltétlenül esélyesként indulunk :D

Legyünk pozitívak skacok, lehetnénk Lazio is

Igen ebben bízhatunk, hogy jövőre összeáll a játék. Plusz nagyon remélem, hogy Mourinho legalább az olasz kupára felspanolja a játékosokat. Eddig mindenhol nyert valamit (Tottenham a kivétel persze, de ott is összejött egy döntő)

Ma szabin vagyok lehet végig pörgeten az all or nothing sorozatot Mourinhoval, hátha jobban megismerem.

U.I.: jobbulást snatch!
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.12.03. 10:05


OFF
2 moderna, gyerek hozta haza, vasárnap őt teszteltettük, pozitív lett, hétfő óta (bár vasárnap este inkább) vagyok szarabbul, nem durva, de azért szar. Én kértem magamra tesztet, tudni akartam, mert a héten akartam a 3. oltást, de az most akkor elmarad érdeklődés hiányában.
ON
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8093
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.12.03. 09:33


snatch írta:
szilardbence írta:Legyünk pozitívak skacok

én ma hivatalosan is az lettem....


Hány oltás után? Jobbulást!
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9917
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.12.03. 09:33


Trigoria írta: Ennek a szezonnak nálam már sanyi. Tök letojom, hogy meglesz-e a 4. hely vagy sem, ha nem lesz dobogó. Még egy dolog lesz ebben a szezonban fontos nekem, hogy a játékunk összeáll-e a végére, hogy a köv szezont majd komolyan nyomjuk.


Jaja, pontosan így vagyok vele én is. Kizárólag azt érdemes nézni, hogy merre alakul a csapatjáték és a csapatdinamika.
Még az egyéni teljesítmények sem igazán érdekesek, mert hiába egy jobb forma most, messze van még az az időszak, amikor igazán számítani fog.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9917
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.12.03. 09:30


szilardbence írta:Legyünk pozitívak skacok

én ma hivatalosan is az lettem....
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8093
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: szilardbence Dátum: 2021.12.03. 07:56


Szerintem is a bajnokság gatya már idén, de még van egy Olasz kupa, és egy konferencia liga amivel legalább kompenzálhatunk, persze ott sem feltétlenül esélyesként indulunk :D

Legyünk pozitívak skacok, lehetnénk Lazio is
"Az elmúlt években követtem el hibákat. Nem fogom még egyszer elkövetni ezeket. Lesznek inkább új hibáim!" - J.M.
szilardbence
 
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2018.04.24. 07:40

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.12.03. 00:40


ok, köszi hogy kifejetted!
tényleg érdekelt. Mert én jelenleg a nagy eredmény alatt a top3-t gondolom a szezon végén. Az elvárás a 4-5 lenne. Alatta csalódás.

F.Totti: hát vazze, az lenne a fura, ha még hinnék a Scudettoban :)))
Azért járt már olyan edző felénk aki kapásból lendületet adott a csapatnak
ez így van. Mou nem adott. Ennek a szezonnak nálam már sanyi. Tök letojom, hogy meglesz-e a 4. hely vagy sem, ha nem lesz dobogó. Még egy dolog lesz ebben a szezonban fontos nekem, hogy a játékunk összeáll-e a végére, hogy a köv szezont majd komolyan nyomjuk.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2021.12.02. 22:53


Trigoria írta:
Azt hittem végre jön egy nagy edző, nagy eredmények lesznek.
Első FÉL évében ezzel a kerettel mit értesz nagy eredmények alatt?

Nagy eredménynek? Azt amit a tar csinál Nápolyban.
Normál eredmény: 7 ponttal több és 4. helyen lenni. 3 kis csapattól már kikaptunk, plusz 3 rangadón is cumiztunk már. 6 vereség nálam 15 meccs után plusz grátisz vereség a norvég Fradi ellen minden csak nem jó eredmény, nagytól pedig messze van mint az állat.

6 vereség helyett 2 győzelem, 1 döntetlen 3 Verseg lenne az eredmény, elégedett lennék és azt mondanám Mou tud valamit, de ez így keves

Amikor mi játszottuk Európa legszebb fociját 15 éve 2007/08 szezonban 4 vereségünk volt és nem lettünk bajnokok. Nálam azóta is ez az etalon. Aztán 2 évre rá jött Ranieri papa és 6 vereséggel zártuk az idényt és nem lettünk bajnokok.

Rákövetkezö években egyből mind a kétszer 11 vereségünk volt és 6. helyen végeztünk. Tehát nem a kerettel volt a baj.

Látszik, hogy efelé megyünk, sőt, innen a 11 vereség már bravúr lenne...

Tudom, hogy 1 pont és mindegy, hogy most a Bologna nyert vagy nem, de higgyétek el, egy nagy csapat tartásból sem kap ki, mert gyűlöl veszíteni és egy gólt bekotor, főleg ha van rá 60 perce. Szerintem szégyen, hogy nem rúgtunk gólt. Szégyen, hogy kikaptunk.

A keret egyáltalán nem gyenge. Gondoljunk olyat, hogy megnézzük a Milan, Napoli és Atalanta kezdőjét és a miénket. Hasonlítsuk össze. Nem leszünk sokkal rosszabbak, ha rosszabbak leszünk egyáltalán. Ezekkel. Csapatokkal fel kellene venni a versenyt.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2021.12.02. 20:00


Én az új tulajdonosok érkezésével nulláztam a számlálót. Ha úgy tetszik restartoltam a projektet.
Ferkosz
 
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2021.12.02. 19:56


Ez az adjunk idot neki, mert 3 eves projekt duma szerintem a legnagyobb atveres az egeszben!
Adjunk 3 evet Rudi Garcianak, meg Spalettinek, meg Fonsecanak meg Mounak meg mindenkinek mert maaaaajd jon az eredmeny.

Nem fog!
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2021.12.02. 19:37


Trigoria írta:
Azt hittem végre jön egy nagy edző, nagy eredmények lesznek.
Első FÉL évében ezzel a kerettel mit értesz nagy eredmények alatt?

ha jól emléxem, regina di mercato= as roma = 100 milla eltapsolva.

az eredményeket látva, ti hatékonynak gondoljátok a 100 milla elköltését? mert én nem. :wink:
ez az év, ismét mehet a levesbe, 7.hellyel, és 100 milla ide vagy oda, ez a keret egy rakás fos, nem erős az első négyhez, és soha sem volt az. :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.12.02. 19:28


Trigoria írta:
Azt hittem végre jön egy nagy edző, nagy eredmények lesznek.
Első FÉL évében ezzel a kerettel mit értesz nagy eredmények alatt?


Hát én ezeket semmiképp. De ha jól sejtem te sem hiszel már a scudettoban. Azért járt már olyan edző felénk aki kapásból lendületet adott a csapatnak. L
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9917
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.12.02. 18:23


F.Totti írta:Viszont volt az oldalvolnal és a 16os között egy eset, amikor Svanberg letarolta. Azt egész elképesztő, hogy továbbengedte a rigó.
Ez: https://twitter.com/IomechiamoRoma1/sta ... 76068?s=20

Ez egészen döbbenetes volt, ráadásul ha jól emlékszem a spori nem is volt borzasztó messze. Ezt nem tudtam csak szándékosnak vélni, g*ciskedésnek Zaniolóval szemben. De tényleg, így lezúznak, és még kb be is szólhatott neki, hogy még egy szimulálás és sárga, engem is felb*szna.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8093
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2021.12.02. 18:16


Akárhogy is nézzük, az eddigi eredmények csalódást keltők. Vereség Velencében, Bolognában, vereségek a rangadókon. Ha megnézzük, a szezon elején nem a Mourinho stílusra jellemző focit toltuk és jöttek az eredmények. Az egyik Konferencia Liga meccs után, amit sz.rrá nyertünk, meg is jegyezte, hogy neki nem ez a játéka, nem tetszett a csapat, stb.... Szóval azóta már olyan focit tolunk, ami tetszik neki (vereségek után is dicséri a játékosokat), csak az eredmények maradnak el. Ha a papírformát nézzük, ezzel a kerettel is legalább 6-8 ponttal kellene többel rendelkeznünk a jelenleginél. A sorsolásunkra sem lehetett panasz, hiszen az első 5 meccsen rangadónk sem volt.

Mondjuk én már a hosszú évek alatt megszoktam - mi mást is tehetnék Roma szurkolóként -, hogy a szezon egy bizonyos időszaka után már reménykedni sem lehet a jobb helyezésben, de eddig ez az időszak inkább a szezon második felében jött el. Lehet itt a keretre hivatkozni, de Mou sajnos még ezt a keretet sem használja rendesen. Több olyan játékost is leépített, akik az előző szezonban meghatározók voltak és jó formát mutattak. Szóval a bajnokságban elért, alig több, mint 50 %-os teljesítmény és a Konferencia Ligában a norvég csapattól elszenvedett megsemmisítő vereség nagyon vérszegény a 7 milliós trénertől.

Persze a leírtaktól függetlenül, már alig várom a szombat 18.00 órát (vigyázat a Roma függőséget okoz!) :D
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.12.02. 17:40


Azt hittem végre jön egy nagy edző, nagy eredmények lesznek.
Első FÉL évében ezzel a kerettel mit értesz nagy eredmények alatt?
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 65 vendég