Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.02.06. 01:04


Szerintem legyen hogy lejátszák a meccseket. Eredményt nem kell írni, csak játszanak. Aztán másnap a bírók videón visszanézik, kitalálják mi és hogy történt volna az éppen aktuális szabályok szerint és közzétesznek egy eredményt.

Esetleg lehet az is, hogy ha az eredmény nem olyan amit szeretnének, akkor változtatnak a szabályokon és úgy pontozák le a meccset.

Egy csomó idegeskedéstől meg lehetne kímélni mindenkit.

Sokadik meccsünket csalják el. Mout én nem értem. Ez pont az a foci, ami Olaszországban mindig is volt. Ő is tudja, hisz volt a bré másik végén is. Mi csak ezen.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2022.02.05. 21:58

Ferkosz
 
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2022.02.05. 21:53


Trigoria írta:tényleg fontos?
szerintem a "te" után rakj oda random 5 káromkodó szót egymás után, a végére az "anyád" és megkaptad a választ :wink:

Hát a Materazzi Zidane esetnél is azt hittük egy egyszerű káromkodás volt aztán kiderült h a lánytestvér került szóba :roll:
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 942
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.02.05. 20:55


tényleg fontos?
szerintem a "te" után rakj oda random 5 káromkodó szót egymás után, a végére az "anyád" és megkaptad a választ :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2022.02.05. 20:35


Vajon mit mondhatott a bírónak amiért egyből pirosat kapott ?
Mert nem második sárgára kapta.. ilyen szempontból mindegy a mezlevételes sárga…
De remélem kiderül a szöveg :D
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 942
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: gyuri67 Dátum: 2022.02.05. 20:13


Trigoria írta:Kivételesen tv-n láttam a meccset.

mcsabi: én is ezt kérdezem egy ideje. Hogy pl Zaniolo sárgája mezlevételért törlődik, ha visszavonják a gólt? Mert még mindig be van neki írva appon.
De hogy más elvi kérdésem legyen:
Mi van ha ilyenkor pirosat kapsz olyanért, hogy mondjuk a csapattársadat tiziért felk.rják, de a spori nem látja. Ellenfél kontrázik, te utolsó emberként lefaltolod, kiállítanak.
Most nézik vissza a tizit és megadják. Mi van a piroslapoddal?

Amúgy mi van akkor, ha Abraham szabálytalansága után Nicolo-t agyonrúgják a 16-oson belül és büntetőt + piros lapot ítélne a bíró? Akkor a tizit visszavonnák, de piros lap még élne?
hát szzerintem jah, piros marad ezek szerint
Amikor van Dijkot a Pickford elküldte fél évre a gyenguszra, sima piros és tizi, igen ám csakhogy előtte les volt, így szabad kifele, lapot se kapott


vicc hogy volt egy futball nevű jéték, érthető szabályokkal, most meg azt se tudjuk mi van

B+ Abraham lépett egyet és alá tette lábát az ellen.....
pont ugyanezt mondtam apámnak. Hogy ha egy lépés közben alád rakják a lábukat (mindegy hogy elrúgta a labdát is vagy nem), akkor mégis mit kéne tenned? Meg kell változtatnod a mozdulatodat úgyis, hogy észre se veszed hogy ott a lába esetleg??

Srácok, az szabálytalan volt.
én vitatom


mcsabi írta:Trigo, ezek biztosan felemelő percek számodra, hogy ilyen hosszan mutatják a kedvenc játékosod a kapitányi karszalaggal
első pár percről lemaradtam :)

kivételsen maximálisan egyetértek Mouval:
"Ha a játékvezető jól döntött, akkor a mi sportágunk, amely sok évvel ezelőtt azzá a sportággá vált, amit az emberek szeretnek, akkor ez megváltozott. Ez egy másik sportág, ez nem futball."
"Ha ez egy szabálytalanság, akkor ez már nem futball, máshogy kell neveznünk. Más elnevezésre van szükségünk, mert ez egy más sportág."
"Ha a játékvezető hibázott, és nem adta meg a gólt, akkor ő lesz az első, aki felháborodik, hogy tévedett, míg a Roma számára ez egy déjà vu, hiszen ez már sokszor megtörtént velünk ebben a szezonban."
"Van egy harmadik lehetőség is, mégpedig az, hogy a Roma "kicsinek" számít a hatalmasok szemében. Ezt itt hagyom, hiszen az a Mourinho, aki hét hónapja érkezett ide, más profillal rendelkezik, mint korábban."
gyuri67
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2007.09.23. 17:55

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: JOSBOMO Dátum: 2022.02.05. 19:41


Valóban szabályos volt szerintem is a gól, DE egy pár kérdésem lenne Mouhoz.
Miért nem támadjuk le az utolsó előttit hazai pályán????
Miért játszunk 3 védővel, ha ők 1 csatárral játszanak???
A végén Mikhi volt a jobb szélső, aki az egyetlen aki tud minőségi passzt adni az akkor már 3 csatárnak!!!!
Cristante 50 perc körül úgy elfogyott, hogy utána csak totyogott, és nem volt jó döntése!
Szerintem ezek is problémák nem csak a biró....
JOSBOMO
 
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2010.10.22. 05:58

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2022.02.05. 19:29


jahh, spori magától hagyta volna, csak segítettek neki a szobából... :(
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8070
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.02.05. 18:51


és találkoznak majd a bírói kávézóban
- Te is Roma meccs?
- Én is.


hát ki vagyunk vele segítve
és amúgy ezért a szituért valójában nem is a bírót hibáztatom, hanem a k.rva VAR-t, mert ők maguk se tudják már hogy mi merre hány méter sokszor
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Gabesz Dátum: 2022.02.05. 18:49


Ezt a bírót is jegelni fogják egy időre mint a pár meccsel ezelőttit.
Avatar
Gabesz
 
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2020.08.27. 13:13

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.02.05. 18:32


https://streamja.com/R13JE
azt el is felejtettem hozzátenni, hogy ennek a senkiházi f.szszopó bírónak még volt pofája ezért sárgát adni Abrahamnak!
Hogy nem sz.pod le a k.rva anyádat
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.02.05. 18:17


Kivételesen tv-n láttam a meccset.

mcsabi: én is ezt kérdezem egy ideje. Hogy pl Zaniolo sárgája mezlevételért törlődik, ha visszavonják a gólt? Mert még mindig be van neki írva appon.
De hogy más elvi kérdésem legyen:
Mi van ha ilyenkor pirosat kapsz olyanért, hogy mondjuk a csapattársadat tiziért felk.rják, de a spori nem látja. Ellenfél kontrázik, te utolsó emberként lefaltolod, kiállítanak.
Most nézik vissza a tizit és megadják. Mi van a piroslapoddal?

Amúgy mi van akkor, ha Abraham szabálytalansága után Nicolo-t agyonrúgják a 16-oson belül és büntetőt + piros lapot ítélne a bíró? Akkor a tizit visszavonnák, de piros lap még élne?
hát szzerintem jah, piros marad ezek szerint

vicc hogy volt egy futball nevű jéték, érthető szabályokkal, most meg azt se tudjuk mi van

B+ Abraham lépett egyet és alá tette lábát az ellen.....
pont ugyanezt mondtam apámnak. Hogy ha egy lépés közben alád rakják a lábukat (mindegy hogy elrúgta a labdát is vagy nem), akkor mégis mit kéne tenned? Meg kell változtatnod a mozdulatodat úgyis, hogy észre se veszed hogy ott a lába esetleg??

Srácok, az szabálytalan volt.
én vitatom


mcsabi írta:Trigo, ezek biztosan felemelő percek számodra, hogy ilyen hosszan mutatják a kedvenc játékosod a kapitányi karszalaggal
első pár percről lemaradtam :)

kivételsen maximálisan egyetértek Mouval:
"Ha a játékvezető jól döntött, akkor a mi sportágunk, amely sok évvel ezelőtt azzá a sportággá vált, amit az emberek szeretnek, akkor ez megváltozott. Ez egy másik sportág, ez nem futball."
"Ha ez egy szabálytalanság, akkor ez már nem futball, máshogy kell neveznünk. Más elnevezésre van szükségünk, mert ez egy más sportág."
"Ha a játékvezető hibázott, és nem adta meg a gólt, akkor ő lesz az első, aki felháborodik, hogy tévedett, míg a Roma számára ez egy déjà vu, hiszen ez már sokszor megtörtént velünk ebben a szezonban."
"Van egy harmadik lehetőség is, mégpedig az, hogy a Roma "kicsinek" számít a hatalmasok szemében. Ezt itt hagyom, hiszen az a Mourinho, aki hét hónapja érkezett ide, más profillal rendelkezik, mint korábban."
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2022.02.05. 17:25


Zsolti írta:Jogos, hogy visszavonták a gólt a VAR világában.

Remélem az első félidőben is ilyen figyelmesen kielemezték azt a kezezés gyanús szituációt...
Igazából nagyon érdekel az is, hogy Zaniolo mit mondhatott a bírónak, hogy egyből pirosat kapott. Amúgy mi van akkor, ha Abraham szabálytalansága után Nicolo-t agyonrúgják a 16-oson belül és büntetőt + piros lapot ítélne a bíró? Akkor a tizit visszavonnák, de piros lap még élne?
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2022.02.05. 17:24


Minden jogos. Ez így van.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11417
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: gyuri67 Dátum: 2022.02.05. 17:20


szabálytalan volt, ez nem vitás, de ha Zanioló mellérúgja, nincs sárga, nincs piros, kirúgás lesz.
A gól előtt volt két passz, 2-3 csel, de ha egy jogtalan szögletet befejelnek, akkor már nem vonják vissza.
A VAR egy fos tönkre teszi a focit.
Az már csak hab a tortán, hogy 10-ből 8-szor mi jövünk ki belőle rosszul
gyuri67
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2007.09.23. 17:55

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2022.02.05. 17:06


Srácok, az szabálytalan volt. Abraham vétlenül rátaposott a védő lábára. Jogos, hogy visszavonták a gólt a VAR világában.
Méregre inkább az ad okot, hogy full következetlenül jelzik a szobában ülő okostojások, hogy mikor mit nézetnek vissza. És ebben a kontextusban szopóágon vagyunk, ja. Jó döntés született sajnos.
Inkább azon háborogjunk, hogy mi a picsát műveltünk hazai pályán 25 perces emberelőnyben az utolsó előttivel. Tragikus teljesítmény.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11417
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Gabesz Dátum: 2022.02.05. 17:03


Egy meccsen egy rakás ilyen van. Pont ezt kellett visszanézni mert eljátszotta a nagy halált a genoai muksó. Ha az utcán rálépek a lábára vajon akkor is eldobja magát? Vicc
Avatar
Gabesz
 
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2020.08.27. 13:13

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: danikov Dátum: 2022.02.05. 17:02


Lehet, le kéne állni a meccsnézéssel, amíg ezt a kibasz...tt VARt használják.
Hová az isten kva f.szára kellett volna lépnie nyomorultnak?!?! Minden szabálytalan lassan, mint a kosárlabdában.
Avatar
danikov
 
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: 2014.02.01. 14:13
Tartózkodási hely: Pápa

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2022.02.05. 17:01


Nagyon helyes, holy elkuldte a krva anyjaba ezt a tetves szemetlada kis fsztleszpo gcit

Zaniolo amugy mekkora kiraly
De abraham se lesz nalunk sokaig , ha igy folytatja
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tomm 2022.02.05. 17:02-kor.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10281
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feram89 Dátum: 2022.02.05. 16:57


B+ Abraham lépett egyet és alá tette lábát az ellen.....
feram89
 
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2013.03.13. 08:13
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2022.02.05. 16:56


Vicc!
Ferkosz
 
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2022.02.05. 16:35


Hahahaha
Oriasi volt a fojtogatos jelenet
Kosz haver, kiraly vagy!
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10281
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2022.02.05. 16:18


Na, ezt illett volna befejelni.
Ferkosz
 
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Aquilani Dátum: 2022.02.05. 15:51


Nekem is elsőre Alberto ugrott be, de szerintem neki jelenleg rövidebb a haja.
"Amikor nagyon szeretnél segíteni a csapatnak, de nem jönnek az eredmények, olyankor még jobban szenvedsz. Viszont a szenvedélyt és szeretetet, amit ez a mez jelent, sosem szabad megkérdőjelezni." - Il Capitano
Avatar
Aquilani
 
Hozzászólások: 329
Csatlakozott: 2010.01.24. 13:14
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Gabesz Dátum: 2022.02.05. 15:47


Totti mellett szemből nézve balra nem AA ült?
Avatar
Gabesz
 
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2020.08.27. 13:13

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 11 vendég