Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2022.05.16. 20:58


DK-ban is Ferkosz voltam, csak ritkán írtam. A fotót magadról küldted, meccsre készülve, asszem unicummal. Bocs, de nem mentettem le… :)
Ferkosz
 
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2022.05.16. 19:41


Ferkosz írta:Én is jól emlékszem rá még a “dk”-ból! :) Elképesztő mennyiségű komment, egyszer még fotó is jött! De a “kacsák-átigazolási pletykák” még itt is voltak régebben.

az jó, ha maradandó emléket hordozok a számodra, de őszintén megvallva, én nem tom hogy te ki vagy? esetleg mi volt a nick-ked a dk-ban?

amúgy milyen fotó? rólad? biztos lehetsz benne, hogy nem tettem be.

most látom 14 éve regeltem ide, atyaég!
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2022.05.16. 18:41


En nem tudtam mi az a dk

De mondjuk 15 evvel ezelott meg nem volt demokratikus koalicio
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.05.16. 15:27


snatch írta:
Trigoria írta:drukkerkocsma - index fórum

nekem nem kell mondanod, tudom jól :) csak van demokratikus koalíció is :D :mrgreen:

jó csak nem értettem, hogy az hogy jönne ide
mert viccnek gyenge :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2022.05.16. 12:39

Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2022.05.16. 12:20


Trigoria írta:drukkerkocsma - index fórum

nekem nem kell mondanod, tudom jól :) csak van demokratikus koalíció is :D :mrgreen:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2022.05.15. 23:03


Én is jól emlékszem rá még a “dk”-ból! :) Elképesztő mennyiségű komment, egyszer még fotó is jött! De a “kacsák-átigazolási pletykák” még itt is voltak régebben.
Ferkosz
 
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2022.05.15. 22:55


F.Totti írta:
fogkefe1 írta:F.Totti. szerinted ki adna Zalewskiért 40 milliót? Az aláírom, hogy jövőre valaki ad majd ha tovább fejlődik, de emiatt a 2 hónap miatt nincs az a csapat amelyik adna. Reálisan 20 körül lehet most. Zanioloval egyet értek, érte adnának, de nem az idei szezonja miatt sajnos. (Pellegrinit én is írtam. )


Bármelyik angol középcsapat. Ahol Joelinton, Mangala, Danny Drinkwater elkelt 40ért,ott ez a minimum egy Zalewskiért.

Angol??? A kis vékonyka Zalewski teljesen meghalna ott szerintem 19 évesen. Drinkwater a bajnok Leicesterben jó volt, húzó ember simán, érte én is adtam volna 40-et akkor. Mangaláért a City fizetett 40-et, ugye az masszív túlárazás. Joelinton pedig 22 éves csatár volt egy jó fél év után, ő túl lett fizetve akkor, de fiatal volt és látták benne a bugit. Szerintem Piatek is valami ilyen árban lehetett, azóta is rúgott kb 3 gólt 3 év alatt. Nem ér annyit már egyik sem, de most én is keressék 2019-ben 3 átigazolást amikor 20 milliós játékos igazolt át és bevált? :D szerintem ez home-biased simán a részedről. Szélső védő/futó 19 évesen 40 millióért 2 hónap jó játék után nem megy el 40 millióért. Egy csatár előbb.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.05.15. 22:35


feree80 írta:
F.Totti írta:
fogkefe1 írta:F.Totti. szerinted ki adna Zalewskiért 40 milliót? Az aláírom, hogy jövőre valaki ad majd ha tovább fejlődik, de emiatt a 2 hónap miatt nincs az a csapat amelyik adna. Reálisan 20 körül lehet most. Zanioloval egyet értek, érte adnának, de nem az idei szezonja miatt sajnos. (Pellegrinit én is írtam. )


Bármelyik angol középcsapat. Ahol Joelinton, Mangala, Danny Drinkwater elkelt 40ért,ott ez a minimum egy Zalewskiért.

te ahogy öregszel (feltételezem -dk-s múlt - meg van neked is a 4 x) úgy foglalkozol többet a romával, és más csapatok játékosaival, ezt csak azért mondom, mert ebből én egyet se ismerek, annó 20-30 között voltam ilyen, hogy szinte minden játékost tudtam hogy ki vagy hol játszik, manapság meg egyre kevesebbet alszok és egyre többet dolgozok, és egyre kevésbé foglalkoztatnak más csapatok játékosai, azzal még csak-csak megvagyok hogy a romában kik játszanak. :)


Látod, látod! Én még emlékszem a régi fereere. Mercato alatt napi 20 komment, többségében olyan játékosokról, akikről soha nem hallottam, de vmi olasz pletykalap szerint a barátnőjük vonatjegyet vett Rómába és ez egyet jelent a potenciális Rómába igazolással :D

Jaja, rég túl a negyediken.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.05.15. 22:21


drukkerkocsma - index fórum
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2022.05.15. 21:39


ez a dk-s múlt kicsit megrémisztett :mrgreen:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2022.05.15. 20:53


F.Totti írta:
fogkefe1 írta:F.Totti. szerinted ki adna Zalewskiért 40 milliót? Az aláírom, hogy jövőre valaki ad majd ha tovább fejlődik, de emiatt a 2 hónap miatt nincs az a csapat amelyik adna. Reálisan 20 körül lehet most. Zanioloval egyet értek, érte adnának, de nem az idei szezonja miatt sajnos. (Pellegrinit én is írtam. )


Bármelyik angol középcsapat. Ahol Joelinton, Mangala, Danny Drinkwater elkelt 40ért,ott ez a minimum egy Zalewskiért.

te ahogy öregszel (feltételezem -dk-s múlt - meg van neked is a 4 x) úgy foglalkozol többet a romával, és más csapatok játékosaival, ezt csak azért mondom, mert ebből én egyet se ismerek, annó 20-30 között voltam ilyen, hogy szinte minden játékost tudtam hogy ki vagy hol játszik, manapság meg egyre kevesebbet alszok és egyre többet dolgozok, és egyre kevésbé foglalkoztatnak más csapatok játékosai, azzal még csak-csak megvagyok hogy a romában kik játszanak. :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.05.15. 20:29


fogkefe1 írta:F.Totti. szerinted ki adna Zalewskiért 40 milliót? Az aláírom, hogy jövőre valaki ad majd ha tovább fejlődik, de emiatt a 2 hónap miatt nincs az a csapat amelyik adna. Reálisan 20 körül lehet most. Zanioloval egyet értek, érte adnának, de nem az idei szezonja miatt sajnos. (Pellegrinit én is írtam. )


Bármelyik angol középcsapat. Ahol Joelinton, Mangala, Danny Drinkwater elkelt 40ért,ott ez a minimum egy Zalewskiért.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2022.05.15. 16:17


Hát nem tudom, majd ha a dortmundi 80 ezret hozzuk örülök. Tudom, hogy kiragadtam a fanatikusok csapatát, de a Bundesliga átlag nézőszáma 42-43 ezer. De Marseille hoz 52 ezres átlagot az elmúlt években (covidtól eltekintve). Mondjuk Valencia, Sevilla kicsivel 40 ezer alatt volt Covid előtt, ott csak a 3 nagy csapat tud nálunk jobbat. Magunkhoz képest jók a számok, de szerintem egy 50 ezres átlagnak kellene lennie, hogy azt mondjam sok. Majd jövőre talán. Ha úgy érted, hogy gyenge a csapat és miért vannak ennyien akkor José faktor lehet és az alacsony ár. Valószínűleg ha a mennyeiben 500 Ft lenne a jegy, kicsivel többen lennének ott is, persze nyilván akit nem érdekel a foci, felőle ingyen is lehet... Másik példa Anglia, ahol piszok drágák a jegyek mégis teltház van mindig.

F.Totti. szerinted ki adna Zalewskiért 40 milliót? Az aláírom, hogy jövőre valaki ad majd ha tovább fejlődik, de emiatt a 2 hónap miatt nincs az a csapat amelyik adna. Reálisan 20 körül lehet most. Zanioloval egyet értek, érte adnának, de nem az idei szezonja miatt sajnos. (Pellegrinit én is írtam. )
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.05.15. 10:19


Trigo azért vannak sokan, mert nálunk a legolcsóbbak a jegyek. Valahol olvastam hogy féláron adjuk a tavalyi évhez képest és a Seria A-ban nálunk a legolcsóbbak.
tisztában vagyok vele. De ennek ellenére mondom, hogy ez durva. Hogy ennyi komoly Roma-drukker van, akit ez így is - ilyen áron, de - szórakoztat. Azért van az a határ, amikor már ingyen se mennék ki...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2022.05.15. 10:13


“A nihilizmus egy olyan filozófiai felfogás, eszmerendszer, amely a társadalmi értékeket és normákat, minden elvet, szabályt, erkölcsi követelményt, törvényt tagad, mivel mindenféle értelem, értelmezés vagy értékelés hiábavaló. A cselekvés hiábavalóságát, a lét teljes értelmetlenségét, az emberi haladás hiányát hirdeti.”
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2022.05.15. 09:46


Trigoria írta:ami nekem durva, hogy a nézők újra és újra megtöltik a stadiont. Eskü mintha lenne valami titkos alku a háttérben amiről nem tudnánk. Ingyen sör egy hétig, ingyen pizza, vagy tudja a fene. Mert ha nem Mou lenne az edző (és nem lenne olcsó a jegy), akkor ugyanezért a játékért máskor fütyöltek és lézengtek a stadionban

vazze, ezen én is agyaltam már, vagy egy qrva középszerű, nihil roma meg egy mourinho, és ezek megtöltik a stadiont, ez már majdnem olyan mint az m1 agymosása, már aki képes nézni.
komolyan van ez a mourinhizmus és van friedkin, meg egy jó 7.hely, ahogy vártam/várom, de ezt a portugált elővenni bármiért is, hogy nem jó az irány, nincsenek eredmények, stabil játék, gyenge képességű játékosok tömegével, tényleg senki sem kérdőjelezi ezt meg, az eszem megáll, jobban mondva, de igen, zeman. :) [és közben meg most qrvára igaza van. :wink: ]

én elaludtam a meccset, de jó meccs ide vagy oda, qrva nagy gáz a tök, csont utolsóval szemben 4 pontot bukni, és még 10 ember ellen.

amúgy sztem ha pali lenne még az elnök(vissza nem kívánom), mourinho már nem lenne a roma edzője, mondjuk ezzel nem friedkint ekézem, pusztán megjegyzem nála van türelem, ami nem feltétlen rossz, de év végén azért mérleget lehetne vonni.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2022.05.15. 08:07


Valahol azt olvastam, hogy a napoli szurkoloi szeretnek spallettit egy masik csapat elen latni
Es mennyiben is jobb spall? Mit is nyert esdig?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2022.05.15. 07:29


Hát a Milannak meg a Napolinak ez edzője és a kerete is jobb.
Az Atának meg a Laziónak talán csak az edzője.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.05.15. 05:24


Zaniolo, Pellegrini és Zalewski is 40 milkás játékos. De isten ments, hogy eladjuk bármelyik is.

És igen, az ilyen meccsekre 5 Euróért is be tudsz menni. Persze van azért olyan csapat, akit 5 Euróért sem nézne 60 ezer ember. Jó ez így.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2022.05.15. 00:22


Szerintem is gáz eredmény volt. Ha 8-ak leszünk a bajnokságban,akkor kb csak a kupa fogja megmenteni Josét (nálam), mert tudom a vezetőség tartani fogja.

Csalódott vagyok, mert az első 5 meccs alapján mást vártam, illetve a Lazio és Atalanta véres után is úgy voltam, hogy akkor náluk jobbak vagyunk, előttünk fogunk végezni. Nem jött össze.

Bajnokság előtt top4-be vártam a csapatot, aztán rájöttem, hogy ehhez kevesek vagyunk. Bár máig nem értem a Milan vagy Napoli kerete, hogyan szerez 15-20 ponttal többet. Meg az évtized leggyengébb Juveja is bőven előttünk végez. Tényleg ekkora évezredes zseni volt Totti és De Rossi, hogy velük rengetegszer meg volt a dobogó?

Annyit aláírok, hogy idén nem tudnánk kit 40 millióért eladni (max Pellegrini), tehát nem volt nagyon kiugró szezonja senkinek, aki régen meg volt szinte mindig.

Trigo azért vannak sokan, mert nálunk a legolcsóbbak a jegyek. Valahol olvastam hogy féláron adjuk a tavalyi évhez képest és a Seria A-ban nálunk a legolcsóbbak.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2022.05.14. 21:54


Én még gáznak sem tartom, hogy nem nyertünk. Ha a kapufák fele bemegy, már akkor kitömjük őket.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.05.14. 21:52


Zsolti, igen, egy serie b középcsapat ellen nem sikerült emberelőnyben nyerni. Gáz. De a meccs hihetetlenül élvezhető volt.

És most nézem, hogy pont ezt írtad te is :D
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2022.05.14. 21:50


Tisztességesen küzdöttünk a győzelemért.
Szidást, gúnyt most nem érdemel senki.
Csak kábé 70 perces emberelőnyben tettük ezt hazai pályán az utolsó ellen, úgyhogy elég gáz, hogy ilyen izgi és szupi lett a meccs vége.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2022.05.14. 21:49


Akkor jól láttam, hogy ő.

Imádom!
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 42 vendég