Serie A

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.08.08. 11:36


Fenébe, Fábián Ruz a kedvenc nem Roma játékosom volt. Mehetett volna olyan kl7bba, akiket nem gyűlölök :S
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2022.08.08. 10:25


Na, Fabian Ruiz megy a PSG-be.
Ezek után a top4 tényleg kötelező. ha Mourinho hozzáteszi amit kell, akkor a top3ból is kiszorítható valamelyik.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2022.08.05. 20:45


Amúgy lassan a Seria B is elkezd érdekelni, pl. Reggina ma úgy állt fel, hogy elől Menez és Ricci.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2022.08.05. 06:30


fogkefe1 írta:Ezt a tulaj dolgot én sem tudtam. Elvileg DDR és Ranieri volt a két jelölt. Amúgy a Seria B ezek szerint ilyen milliárdosok gyülekezete. A Como 1907 tulajának pedig 45 milliárd dolláros vagyona van. :D


Le is igazolták Fabregast…
Nagyon drukkolok DDR-nek, mennyire jó lenne, ha tehetséges edző lenne és majd jönne hozzánk! :)
Ferkosz
 
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2022.08.05. 06:17


Ezt a tulaj dolgot én sem tudtam. Elvileg DDR és Ranieri volt a két jelölt. Amúgy a Seria B ezek szerint ilyen milliárdosok gyülekezete. A Como 1907 tulajának pedig 45 milliárd dolláros vagyona van. :D
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2022.08.05. 05:40


Azt olvastam, hogy DDR lesz a frissen B-be jutott Palermo edzője (tudom, rossz topic). :) Ami nekem új még, hogy a Man. City tulaja ott is a tulaj.
Ferkosz
 
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2022.08.03. 08:45


F.Totti írta:Fábián Ruizért odaadnám a teljes DM sorunkat azokkal együtt, akik itt sincsenek csak szóba hozták velünk. Remélem semmi esélyünk nincs rá, mert ha van és nem adtuk oda érte a világ pénzét, akkor komolyat hibáztunk.
Egyelőre szerintem igyekeznek legalább őt megtartani, de láthatóan nem tudnak épkézláb bért ajánlani neki.
Azért ő a miénknél komolyabb csapatba is igazolhat, ha elmegy, lenne kérője.

Közben Damsgaardot nem kell tovább figyelnem, mint Serie A tehetség, a Brentford elvitte 20 misiért... Kár érte. :/
Így viszont lesz pénze a Sampnak Villarra, vagy Perezre. :)
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.08.01. 17:33

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.07.31. 20:07


Fábián Ruizért odaadnám a teljes DM sorunkat azokkal együtt, akik itt sincsenek csak szóba hozták velünk. Remélem semmi esélyünk nincs rá, mert ha van és nem adtuk oda érte a világ pénzét, akkor komolyat hibáztunk.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2022.07.31. 09:44


Ahányszor néztem Szoboszlait vilagklasszisokat megszégyenítő technikája van. Labdakezelés, rúgás, cselezés terén. De ahányszor néztem a Lipcsében semmit nem adott hozzá a játékhoz. Lehet a Napoliban ha nem szélső lenne hanem középen játszhatna akkor jó lenne, örülnék egy ilyennek. Főleg ezzel jövőre bőven gyengülne a Napoli... Így is elment Koulibaly, Insigne, Mertens. Ha Zielinski és vagy Fábián Ruiz is elmegy nem látom, hogy 6-7-nél előbb végeznek...
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2022.07.31. 06:58


F.Totti írta:
jazon írta:A Milan meg úgy tűnik, csak megszerzi a belga csodagyereket.

Ráadásul alig több, mint 30 milkáért. Ez kb olyan deal lesz, mint mikor Kakát vették meg 10ért.
Nem örülök. Ha elől nem erősödnének, szerintem előttük lehettünk volna.
Nekem is Kaka ugrott be egyébként róla, de a kinézete miatt csupán. :) A többi majd kiderül.
Én mellette Damsgaardra leszek kíváncsi (szinte az egész szezont kihagyta sérülés miatt, most a nemzetek ligájában jól tolta), meg a Napoli új, grúz csodagyerekére.

Ha már Napoli: friss hír, hogy Fabian Ruizzal továbbra sem tudnak megegyezni a hosszabbításról, és Zielinski is közel a távozáshoz, a West Ham eléggé határozott az ügyben. (Állítólag Szoboszlaival pótolnák, ezt kétlem, hogy összejönne. :))
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.07.29. 21:08


szerintem dobogón sem lesznek
legalábbis eddig így gondoltam
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.07.29. 20:05


jazon írta:A Milan meg úgy tűnik, csak megszerzi a belga csodagyereket.

Ráadásul alig több, mint 30 milkáért. Ez kb olyan deal lesz, mint mikor Kakát vették meg 10ért.
Nem örülök. Ha elől nem erősödnének, szerintem előttük lehettünk volna.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2022.07.29. 19:07


Mcsabi Interes összefoglalója jó volt. :) Annyit tennék hozzá, hogy Dumfriesre is van kereslet a keretükből, de mind őt, mind Skriniart igyekszik megtartani az edző.

fogkefe1 írta:A srác biztos, hogy ebbe a 4.5+1.5-be nem fog bele menni jövőre, azért direkt ilyen a szerződés, hogy ha jó szezont fut ki tud lépni. Ha tartani akarjuk ide jelentős emelésre lesz majd szükség.
A szerződősében -ahogy már írtam-, elvileg (úgy olvastam) a kivásárlási opciót ki lehet lőni egy előre meghatározott fizuemeléssel. Szóval, ha valóban meg akarjuk tartani, akkor csak élni kell azzal az opciónkkal.
(Az Inter jövőre inkább azon törheti majd a fejét, hogy Lukakut hogyan tartsák meg a kölcsöne után. Akkor Dzeko is távozni fog, aki ugyancsak hasonló erőcsatár. Nem Dybala lesz akkor a prioritás, amire költeni akarnak majd.)

Más: nem tudom, ki hallott a Torinónál lévő botrányról. Ott az edző, és a DS kapott össze, mivel nem nagyon érkeztek erősítések, miközben azért távozott két kulcsjátékos (Belotti és Bremer). A tulajt is szidták, aki a Bremerért kapott pénzt nem annyira akarta rendelkezésre bocsátani. Most el is kezdődött valami mozgás a részükről a piacon, talán Shumot is elviszik így.

A Milan meg úgy tűnik, csak megszerzi a belga csodagyereket.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2022.07.27. 21:48


Igen most is félek. Szerintem azon is múlhat, ki végez előbb a tabellán. Juventusnál 8+2 kevés volt neki novemberben. A srác biztos, hogy ebbe a 4.5+1.5-be nem fog bele menni jövőre, azért direkt ilyen a szerződés, hogy ha jó szezont fut ki tud lépni. Ha tartani akarjuk ide jelentős emelésre lesz majd szükség. Inter simán oda fogja neki adni Dzeko lejáró bérét és ahogy olvastam mi tarthatjuk az ajánlatot. Most nem tudom Dzeko 7 vagy 8 milliót keres, de félek, hogy egy olyannal fogják megkínálni. Aztán az is lehet, hogy az Internél egy gyenge szezon után állni fog a bál, de nem gondolom.

Továbbra is csak azon múlhat, mennyire szeret majd itt játszani. De ebben benne vannak a szurkolók, az edzők és a csapattársak is. Az biztos a tegnapi fogadtatás plusz pont volt.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.07.27. 10:13


fogkefe1 írta:Nem azt mondom, hogy elmegy, hanem jövőre lesz pénze rá az Internek. :)

jó csak "attól féltél", én meg mondom hogy semmi félnivalónk ettől :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2022.07.27. 07:48


Én az Intereseket már valahol sajnálom is. A napokban olvasgattam kicsit az ottani fórumot is, hát nincs jó helyzet náluk. Eleve úgy kezdődött a mercato, hogy Zhang kijelentette, 70m €-s bevételt kell produkálniuk és a fizetéseket 15-20%-kal csökkenteni kell.
Eddig nem állnak túl jól, mert most fizették ki Correat (24m), illetve kölcsönökre még további 10m ment el. Bevételi oldalon eddig nem sok mindenről lehet beszámolni, Pinamonti lenne az egyik távozó, illetve ott Skriniar főszereplésével zajlik a szappanopera. Elvileg őt a PSG akarja és ha időben leszurkolták volna a pénzt, akkor létrejöhetett volna a Bremer üzlet, így viszont a Juve kihasználta a helyzetet és köszönték szépen, elvitték a brazilt. Most az új célpont a Fio-s Milenkovic, ám olvasni olyan híreket, hogy a Juve érte is bejelentkezik, hogy mélyítsék a barátságot a milánóiakkal. Viszont hiába nézelődnek, ha a PSG-vel végül nem sikerül megállapodni. Ez esetben nagyjából két opciójuk marad: Lautaro vagy Barrella, de közülük az előbbi távozására lesz akkor nagyobb esély.
Ami a fizetések csökkentését illeti, Dzekot és Alexist szerették volna lapátra tenni, de mindkettő nagyon ragaszkodik a klubhoz és Diawarahoz hasonlóan dobálják vissza a lehetőségeket.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2022.07.27. 06:43


Nem azt mondom, hogy elmegy, hanem jövőre lesz pénze rá az Internek. :)
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.07.26. 22:31


nyugi, Dybala - hacsak le nem égeti magát - ezt a szeretetet egy életre megkedveli, amit itt kap Rómában, és esze ágában nem lesz elmenni oda
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2022.07.26. 22:21


Inter támadó szekció: Lukaku, Martinez, Correa, Dzeko, Sanchez, Mikhi, Calhanoglu. Ez most fejből, de biztos van még ott valaki megbújva. Na ezek a srácok annyi pénzt elvisznek. Főleg Dzeko tavaly sokat játszott és jó volt, de idén padozni fog. Mennyit keres 7-8? Sanchez, Correa stb mind padoznak. Mikhi 3.5 milliós fizetéssel valszeg padozni fog. Szerintem most jöttek rá, hogy ezt túltolták. Jövőre elmennek 3-an legalabb lesz pénzük Dybalára attól félek.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2022.07.26. 17:51


Értem, akkor ez olyan, mint a hazai közbeszerzések: személyre szabott. :)
OFF vége

Mondjuk, tulajügyileg/pénzügyileg jelenleg a legrosszabb helyzetben a Sintérek vannak. Ott a tulajok teljesen elzárták a pénzcsapot. Jó nézni, hogy azért fizetnek játékosoknak, hogy elmenjenek. :D Az is megérne egy összefoglalót.

Más: Pogba lesérült, két hónap is lehet belőle, ha műtik. Szóval kihagyhatja ellenünk a meccset.
Egyébként Pogba az elmúlt években jóval többet volt sérült, mint Dybala.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.07.26. 17:00


jazon írta:
F.Totti írta:Nekem igen. Kell a rezsire!
Valamit rosszul csinálok, mert nekem nem fizet... :(

8000 komment felett jár csak és ebből minimum 2000 Dzekot kell dicsérje.

Asszem lekésted :D
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2022.07.26. 16:51


F.Totti írta:Nekem igen. Kell a rezsire!
Valamit rosszul csinálok, mert nekem nem fizet... :(
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2022.07.26. 16:50


A kérdés az, hogy 'alulról' tudják-e pótolni, ha nem, akkor venni kell. (Kalulu szélső hátvéd is, szezon első felében is ott játszott, Kjaer kérdés, vissza tud-e valaha igazán térni a formájához, Gabbia meg tavaly is csak akkor játszott, ha muszáj volt. Középpályán én Pobegát simán el tudom képzelni, hogy beépítik, de láthatóan vesznek oda embert.)

jazon írta:Szerintem szánalmas az, hogy a Milan képtelen volt kifizetni a megegyezésben szereplő 4,5m-t (egyébként ezt eljátszották Messias kapcsán Crotonéval is) pláne, hogy az ottani sportigazgatónak (Massara, aki elképesztően jó munkát végez ott) van bőven múltja velünk.
A zárójelben a véleményem az ottani sportigazgatóról. Nem abban vitázunk, hogy szar-e a munkájuk. Vitán felül áll, hogy mióta Massara ott van, dimenzióváltás történt; a drága, félszezonos csodák után, olcsó, okos igazolások, amik sorra bejönnek.

Az a tökölés, ami most lemegy ott, arra hívtam fel a figyelmet: a DS-duó szerződésével való szórakozás, és azóta az igazolás képtelensége, és gyanítom minkettő visszavezethető a tulajokra, akik egy bajnoki cím után sem képesek költeni (nem tudom az okát, miért mentek ennyire nehezen bele a DS-ek a hosszabbításba, de gyanítom ez lehet). Azért, ha csak a DS-eken múlna, gyanítom már meglettek volna az igazolások.
A belgát könnyen lehet, hogy elhozzák, és elnézve az eddigi munkájukat, könnyen lehet, hogy ebben is igazuk lesz.

Ment itt a fórumon, hogy már mindjárt kezdődik a szezon, és még nem jött senki: erre akartam rámutatni. Nem a munkájukat kritizálom, hanem azt, hogy ott még annyira se haladnak, 2 (Ibrával egtyütt 3) emberből kettőt nem tudtak pótolni eddig. Nálunk jóval több a meló.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.07.26. 16:45


Nekem igen. Kell a rezsire!
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 33 vendég

cron