Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.08.14. 19:35


fogkefe1 írta:Persze, persze világos. Csak mindenki azt jósolta kb F.Totti, Szanics, olasz újságot, hogy Cristante a pad végére kerül és inkább a kupákban játszhat.

Én Wijnaldumot jósoltam igazából. Maticot csak reméltem. De pont ezért írtam, hogy ez lesz az a kakas, ami 3 nap után elévül :)

Amúgy hosszabb távon tényleg nagyon meglepne, ha Cristante kezdő tudna maradni. De semmiképp nem bánnám.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2022.08.14. 19:01


Hát majd kiderül. Szerinte Cristante Pellegrini cseréje lesz és támadóbb felállásban fog játszani. Jazon szerint pedig Bove lesz Pellegrini cseréje. Majd kiderül, de egy szakértő azért nem tudhat mindent, de azért jó ha többnyire olyanokat mond ami stimmelni fog.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2022.08.14. 18:58


Csak mindenki azt jósolta kb F.Totti, Szanics,

pedig ő minden is tud... :D :mrgreen: ;)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2022.08.14. 18:53


Persze, persze világos. Csak mindenki azt jósolta kb F.Totti, Szanics, olasz újságot, hogy Cristante a pad végére kerül és inkább a kupákban játszhat. Ahhoz képest, most szerencsére kezd és remélem 2 gólt is lő, hogy továbbra is így legyen. :D
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.08.14. 18:50


ericcartmen írta:Szerintem simán csak nem akar 4-⁴5 változtatást a tavalyi kezdőhöz képest, plusz Pellegrini is más poszton játszik. Dybalát nehéz a padon hagyni, de a többiek szépen lassan lesznek majd beépítve. Azon sem lepődtem volna meg, ha Spinazzola sem kezd.



Így van. Az újak csak szokják a közeget.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2022.08.14. 18:47


Fogkefe, szerintem simán csak nem akar 4-⁴5 változtatást a tavalyi kezdőhöz képest, plusz Pellegrini is más poszton játszik. Dybalát nehéz a padon hagyni, de a többiek szépen lassan lesznek majd beépítve. Azon sem lepődtem volna meg, ha Spinazzola sem kezd.

F.Totti, nem ellenfelet akartál írni? :)
Azért most nem a juvéval vagy a merdával játszunk
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ericcartmen 2022.08.14. 18:50-kor.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.08.14. 18:47


Zalewski egészséges?

Az ellenségnél Fazio, Gyömbér és Candreva. Hát gyorsak azok biztos nem lesznek.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára F.Totti 2022.08.14. 18:48-kor.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2022.08.14. 18:38


Mou amúgy tényleg jó edző. Minden lap Maticot várta Pellegrini mellé a középpályára, de mint régi motoros Cristante kapja meg a lehetőséget a szezon nyitó meccsén. Pszichológia mögötte: te vagy a kezdő öcsém, de ha elcseszed akkor nem sokáig, mert Matic és Wijnaldum is ott van mögötted. Karsdorp is kezd jobb oldalon, ott is voltak azért kérdőjelek... Ilyenkor jó, hogy 5 csere van, lehet tényleg értelmesen cserélni. Zalewski, Matic és Wijnaldum szerintem tuti érkezni fog, Celik is benne van, kipróbálás szintjén. Az ötödik meg lehet Afene vagy SeS lesz esetleg Bove. :D tehát van lehetőség bőven... Mély a keret végre.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2022.08.08. 21:16


F.Totti írta:Sn még az ukrán másodosztályt is :D

alap... :mrgreen:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.08.08. 21:05


tomm írta:
F.Totti írta:
SPQR írta:Azért volt vicces, mert De Zerbi játszatott ilyet tavaly a Donyeckkel (ők mondjuk mindkét oldalon csinálták, mert 4 védővel játszottak


Ezt honnan tudod? Igy ertem, honnan a tok.mbol tudod?
Minek nezel szatyor meccseket vagy minek olvasol roluk elemzest? Vagy

Nem is értem a kérdést. Gondolom mindenki néz ukrán bajnokit itt, nem? Sn még az ukrán másodosztályt is :D

Shakhtar meccset nem néztem soha (max mikor ellenünk játszottak), viszont De Zerbi elemzést annál többet olvastam. A faszi volt az egyik kedvenc jelöltem a padunkra. Bátor, újító taktikus. Guardiola is bevallottan figyeli. Most onnan ugrott be, hogy pont a meccsünk előtt néztem a West Ham-City meccset, ahol a védőket úgy mozgatta Guardiola, mint anno De Zerbi az ukránoknál. A fullback nem a szélen jön fel, hanem a félterületet támadja. Pont ahogy SPQR is írta a tegnapi Vina-ról. Szóval szépen egymás után jött minden, így beugrott a 2021es De Zerbi féle Donyeck.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2022.08.08. 20:06


hát akkor én foglalkozok a lényeggel, tegnap, számomra nézhető, élvezhető meccsen nyertünk, ergo erre talán alapozhatok, ha leülök a tv elé roma meccset nézni, gondolom kevesebbszer fogok a meccsünkön elaludni, mint korábban, egy uefa kupa vagy olasz kupa :flagbig: győzelmet azért el tudnék képzelni a szezon végén, és 1-4. hely vmelyikét. :wink: :flagbig:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2022.08.08. 17:57


F.Totti írta:
SPQR írta:Azért volt vicces, mert De Zerbi játszatott ilyet tavaly a Donyeckkel (ők mondjuk mindkét oldalon csinálták, mert 4 védővel játszottak


Ezt honnan tudod? Igy ertem, honnan a tok.mbol tudod?
Minek nezel szatyor meccseket vagy minek olvasol roluk elemzest? Vagy
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: SPQR Dátum: 2022.08.08. 15:27


Igen, Ibanezzel próbálkoztunk, de ő nyilvánvalóan alkalmatlan a szerepkörre. Az előrejáték szenvedésének egyik oka volt tavaly (a számos közül) a hiányzó profil. Mondjuk Vinával nem tudom, mi lesz.

Én is simán tévedhetek, mert ku**a covidosan próbáltam koncentrálni. :) Vagy a két CM (de inkább Matic) vagy pedig Celik, ahogy írod.

Bailey nem rossz, amikor ott van fejben, de 90 percig rágnánk a körmünket, hogy baki, mészárlás/kiállítás vagy sérülés lesz-e belőle. :) Igazi őrült a fickó. Senesit is ezért tesztelhettük, profil alapján illett volna a képbe.

F.Totti írta:
SPQR írta:A lényeggel senki nem foglalkozik. :) Mourinho Vinát wide centre-backként próbálgatja. Ment fel a támadásokkal, a középpályáról zártak vissza mögé. Azt hiszem, erre a posztra és profilra keresnek még valakit a csapatba.


Ibanez játszotta ezt tavaly, de az többynire labdaeladásba csúcsosodott ki, így elég önveszélyes volt. Ami nekem új volt, hogy nem annyira a két CM közül az egyik lépett ilyenkor vissza (de simán tévedhetek, mert nem néztem vissza a meccset), hanem sokkal inkább Celik maradt vissza a felezőt alig átlépve és tolódtunk el bal oldalra a két CB-vel. Azért volt vicces, mert De Zerbi játszatott ilyet tavaly a Donyeckkel (ők mondjuk mindkét oldalon csinálták, mert 4 védővel játszottak) mi meg pont ellenük próbálgattuk. Ha ezt 4 védővel csinálod, akkor az utlra támadó, mert gyakorélatilag 235 a felállás labdával. Guardiolás. Nálunk azért ennyire nem borult az egyensúly, de kettő és fél védőnél nálunk sem volt több hátul. Ha Vina megindult a félterületen, Matic maradt a felezővonalnál és Celik sem ment fel. 2224-gyel lehetne találn leírni, de leginkább őskáoszra emlékeztetett :) Érdekes volt, csak épp Vina nem passzol ahhoz elég pontosan, hogy bontani tudjunk vele. De jó meglátás, hogy ilyesmi embert kereshetünk. Erre nem is gondoltam. Mondjuk se Bailly-t sem az örökifjú Zagadout nem ismerem annyira, hogy lehetnének-e szegény ember Cancelo-i.
SPQR
 
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2022.08.07. 08:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.08.08. 14:49


SPQR írta:A lényeggel senki nem foglalkozik. :) Mourinho Vinát wide centre-backként próbálgatja. Ment fel a támadásokkal, a középpályáról zártak vissza mögé. Azt hiszem, erre a posztra és profilra keresnek még valakit a csapatba.


Ibanez játszotta ezt tavaly, de az többynire labdaeladásba csúcsosodott ki, így elég önveszélyes volt. Ami nekem új volt, hogy nem annyira a két CM közül az egyik lépett ilyenkor vissza (de simán tévedhetek, mert nem néztem vissza a meccset), hanem sokkal inkább Celik maradt vissza a felezőt alig átlépve és tolódtunk el bal oldalra a két CB-vel. Azért volt vicces, mert De Zerbi játszatott ilyet tavaly a Donyeckkel (ők mondjuk mindkét oldalon csinálták, mert 4 védővel játszottak) mi meg pont ellenük próbálgattuk. Ha ezt 4 védővel csinálod, akkor az utlra támadó, mert gyakorélatilag 235 a felállás labdával. Guardiolás. Nálunk azért ennyire nem borult az egyensúly, de kettő és fél védőnél nálunk sem volt több hátul. Ha Vina megindult a félterületen, Matic maradt a felezővonalnál és Celik sem ment fel. 2224-gyel lehetne találn leírni, de leginkább őskáoszra emlékeztetett :) Érdekes volt, csak épp Vina nem passzol ahhoz elég pontosan, hogy bontani tudjunk vele. De jó meglátás, hogy ilyesmi embert kereshetünk. Erre nem is gondoltam. Mondjuk se Bailly-t sem az örökifjú Zagadout nem ismerem annyira, hogy lehetnének-e szegény ember Cancelo-i.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: SPQR Dátum: 2022.08.08. 09:49


A lényeggel senki nem foglalkozik. :) Mourinho Vinát wide centre-backként próbálgatja. Ment fel a támadásokkal, a középpályáról zártak vissza mögé. Azt hiszem, erre a posztra és profilra keresnek még valakit a csapatba.
SPQR
 
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2022.08.07. 08:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2022.08.07. 23:10


Elsha asszem lejáró szerződésű. Hírbe hozták a Monzával, Genoával és az Atalantával, de egyik sem volt komoly. Valszeg most már marad, szinte tuti hogy marad. Abban igazad van, hogy luxus a padra. De nem annyira luxus mint Diawara vagy Santon és a többiek.

Cristante mindig úgy van, hogy ha jó a csapat nem kezdő státuszú, ő egy olyan játékos aki nem kezd de beáll... EB döntő például. Ő jó csere ember. Sőt nagyon jó. Nem kérdés, hogy Wijnaldum előtte van a sorban, de az hogy ő vagy Matic/Bove majd a pályán derül ki.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.08.07. 22:14


fogkefe1 írta:Ugyanez, szerintem Fáraónak lesz helye csereként, ahogy Cristanténak is. Erős csapat az ahol ilyen cserék vannak.

Ó nem is kérdés, hogy jó lenne SES cserének, de ennyi fizuért padoztatnánk úgy, hogy gyakorlatilag most is azon poszton szállt be, ahol Spinazzola és Zalewski révén a Serie A legerősebb kerete a miénk? Oké, tud mást is játszani. De padra elvileg drága. Ha megengedhetjük magunknak én örülni fogok neki. Bírom a búráját.

Cristante azért nagyon más helyzet nálam, mert ő szerintem sokat fog játszani, aztán elássa magát a két új és Pellegrini alá. Bove is leginkább az ő helyére kellene hogy jöjjön és jönni is fog. De második-harmadik cserének ő is állat jó. Olasz válogatott bakker.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2022.08.07. 21:53


feree80 írta:fáraó qrva jó :wink: , de hogy ebben az afenében mi a bűbánatos faxt látnak, azt nem tudom

Ugyanez, szerintem Fáraónak lesz helye csereként, ahogy Cristanténak is. Erős csapat az ahol ilyen cserék vannak.
Hosszú a szezon, fognak játszani, persze kevesebbet.

Aminek nagyon örülök Zaniolo kezdett. Jelzés értékű a Spursnek... Ha kell nyúljatok a zsebetekbe. De mi számolunk vele. Ami nem tetszett Shoma beállt, igaz csak 10 percre de játszott, ott még ezek szerint nyitva van hogy megy vagy nem. Belotti lassan már nem várhat tovabb. Szegénynek kimaradt az idei év alapozása... Szerintem jövőhéten már ha nemet mondunk aláír a Wolveshoz vagy aug 31-ig várni fog?

Másik: Tripinek kellene lennie az 5. védőnek. 20 éves a srác, felesleges egész szezonban padoztatni. Ha nem fér be kölcsön kell adni már nem fiatal... De jó volt szerintem beférne.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.08.07. 21:41


na, ez tökéeltes este volt Rómában. Kimentek a nézők, jól szórakoztak. Mi is. Srácok is elhiszik, hogy jó lesz ez. Ennyi kellett.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.08.07. 21:38


Vazze ez Pjatov a kapuban? Hány éves? 45?
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.08.07. 21:37


feree80 írta:fáraó qrva jó :wink: , de hogy ebben az afenében mi a bűbánatos faxt látnak, azt nem tudom

pénzt. El kell adni, játszatni kell ehhez. :) Remélem.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.08.07. 21:36


feram89 írta:Bove :flagbig:


Ahhoz képest, hogy középső védőnek jött be :D
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.08.07. 21:34


Az ma nem derülhetett ki, hogy védekezni tudunk-e Dybalával és Zanioloval. Ez elég nagy kérdés lesz. Aggasztó, hogy a sebesség ellen lesz bajunk. Elvileg magasabban játszunk majd és a védőink közül csak Ibanez nem lassú.
Fura leírni egy Mourinho csapatnál, de az előre játékkal szerintem nem lesz gond. Minden meccsen meglesznek a lehetőségek.

Pellegrini és Matic atom jó lesz együtt. Az pedig hogy Zaniolo vagy Dybala fog-e többet varázsolni, egyelőre nehéz megmondani. Ugyanígy a Spina vs Zalewski kérdés is nehezen eldönthető. Több poszton is a bőség zavara köszönt be ránk. Annyi baj legyen :D
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2022.08.07. 21:34


fáraó qrva jó :wink: , de hogy ebben az afenében mi a bűbánatos faxt látnak, azt nem tudom
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feram89 Dátum: 2022.08.07. 21:33


Bove :flagbig:
feram89
 
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2013.03.13. 08:13
Tartózkodási hely: Szeged

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 39 vendég