Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.11.11. 11:08


Értelmezheti annak, aminek akarja, kiteheti a csapatból örökre, ez az ő hatásköre.
De könyörgöm ne a sajtónak teregesse már ki a dolgot. Ezzel konkrétan kért okoz a klubnak. Milliókkal csökkent az értéke, hisz problémás a mentalitása az edzője szerint és azt is mondenki tudja, hogy el akarjuk adni.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2022.11.11. 06:26


Jó kérdés.
Mert ha a mestert felidegesítette a laziósokkal való bulikázása, akkor mi a bánatért teszi be a következő meccsre?
Ám ha a helyezkedésével és a hozzáállásával árulta el a csapatot, akkor rengeteg áruló van a gárdában.
Ebből nem tud jól kijönni Mourinho.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2022.11.10. 21:55


Miert arulo?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2022.11.10. 21:09


Az előző szezonban többször agyondicsérte Mourinho Karsdorpot.
A gesztusokból, mimikából nem mindig lehet jól következtetni, de valóban volt az arcán egy beleszaromság.
Viszont tényleg itt kell megnyomni a tapsvihargombot a kedves Misternek, hogy folyton beteszi a csapatba. Még akkor is, ha "elárulja" a társaságot.
Jóska bácsi, keresve sem találnánk jobb alkalmat a távozásra.
Ez kedvesebb, mint a Mourinho, takarodj. Szerintem sok játékos kivirágozna nélküle.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2022.11.10. 20:57


vmi olyasmit mondott az ügynöke, hogy magyarázatot követel a romától, és hogy egy játékossal nem így bánnak aki 5 éve szolgálja a romát. ezt osztom.

de bárcsak ne igazoltuk volna le, ettől függetlenül sztem a szezon legnagyobb floppja bellotti lehet, még jó hogy ingyé volt.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2022.11.10. 20:23


Amúgy Mourinhot sem értem, azt mondja egész szezonban amatőr Karsdorp hozzáállása.
Akkor minek játszatja? Sírt 5. Védőért, de Kumbullát sem játszatja annak ellenére, hogy azért bizonyított már szerintem. Inkább túlpörgeti a játékosokat. Pellegrini szerintem minden meccsen játszott, meg is sérült. Cristante szintén, mert nem bízik Bovéban. De Karsdorpban miért bízik akkor?

Amúgy olvastam kommentben valaki írta, hogyha visszanézed a meccset, akkor tényleg látszik a beleszarása, de akkor miért nem hozta le? Elvileg sétálva ment fel a pályára és szinte az összes labdát elveszítette. Egyszer Cristantéval össze is szólalkozott, mondjuk arra pont emlékszem. Újságok azt írják 100%-ban ő a hibás a gólért, mert rosszul helyezkedett.

Amúgy elvileg az ffp miatt nagyon igazolni sem tudunk. 2017-ben 16 millióért vettük Ricket. Most szerintem max 3-5 millióért tudjuk majd elpasszolni, ha tényleg ennyire motiválatlan lett.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.11.10. 19:56


Amúgy ez megint csak azt a teóriát erőlteti, hogy a szurkolók és a média többet lát bele. A játékosok nem feltétlenül utálják egymást.
szerintem egy két párost leszámítva soha nem utálták egymást

(nyitottam vb-topikot is a társalgóban)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2022.11.10. 19:36


az angol válogatottat ne itt, hanem az arra megfelelő topikban beszéljük meg.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2022.11.10. 18:18


Hunszi írta:Maddison.

Southgate nyiltan kijelentette, hogy formán kívül van Tammy, ezért nem viszi.

Forwards: Harry Kane, Callum Wilson, Raheem Sterling, Phil Foden, Jack Grealish, Bukayo Saka, Marcus Rashford, James Maddison

Maddison támadó középpályás. Ahogy nézem Rashford és Wilsont vitték a padra. Mindegy nem kell izgulni az angolok miatt, de sajnálom Tammyt.

mcsabi írta:
fogkefe1 írta:Nekem az volt fura, hogy láttam, hogy a Lazio ellen Rick egyből bement az öltözőbe, ami egyértelmű jel, nem értek egyet az edzővel. De aztán végül csak ott ült a kabátban a padon

Ehhez kellett az is, hogy valaki utánamenjen és szóljon neki, hogy a spori még nem fújta le a meccset. Kár, hogy ez a valaki azt nem mondta el neki, hogy nem feltétlenül célszerű mérkőzés után elmenni a Lazio játékosokkal bulikázni.

Elment a Lazio játékosokkal bulizni? Az igen. :D
Amúgy ez megint csak azt a teóriát erőlteti, hogy a szurkolók és a média többet lát bele. A játékosok nem feltétlenül utálják egymást.
Akkor Rick többet nem játszik nálunk. vB-re megy? Gondolom nem.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2022.11.10. 18:15


Ferkosz írta:Feree-nek beköszöntött a korai karácsony…

mire érted karsdorpra?

igazából csak találgatnak, nem?! ha 100%, akkor érdekel a sztori, de ettől eltekintve, ha ő az amatőr(nálam mióta itt van nem roma szint, ezen semmi nem változtat) kedves mourinhonak sem szegeztek pisztolyt a fejéhez, hogy cserélje be a meccsbe.... :wink: úgyhogy inkább magára mutogasson

amúgy qrva jó és hót nyugalmas fiú vagyok, hónapok óta nem küldtem el a halál faxára senkit, nem káromkodtam, de ennek is megvan az oka, mert már régóta nem hiszek semmilyen bajnokok ligája helyben, ezt a szezont már rég elengedtem.

meccseket próbálom nézni meccsről meccsre, de mint egy végeláthatatlan felvételt, minden meccsen ugyanazt a kínlódást látom, semmi fejlődés, semmi sima meccs, csak a fogak csikorgatása, fakír vagyok. :wink: :(

f.totti írja hogy szereti ezt a keretet, hát én továbbra sem sok szeretnivalót látok, egyedül a múlt, a színek és az a több mint 20 éves történelem amit megéltem, ennyi. :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2022.11.10. 15:56


fogkefe1 írta:Nekem az volt fura, hogy láttam, hogy a Lazio ellen Rick egyből bement az öltözőbe, ami egyértelmű jel, nem értek egyet az edzővel. De aztán végül csak ott ült a kabátban a padon

Ehhez kellett az is, hogy valaki utánamenjen és szóljon neki, hogy a spori még nem fújta le a meccset. Kár, hogy ez a valaki azt nem mondta el neki, hogy nem feltétlenül célszerű mérkőzés után elmenni a Lazio játékosokkal bulikázni.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2022.11.10. 15:30


Maddison.

Southgate nyiltan kijelentette, hogy formán kívül van Tammy, ezért nem viszi.

Forwards: Harry Kane, Callum Wilson, Raheem Sterling, Phil Foden, Jack Grealish, Bukayo Saka, Marcus Rashford, James Maddison
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2022.11.10. 14:39


Tammy nem megy a VB-re? Az igen. Ha nyáron lett volna tuti ment volna. Kíváncsi vagyok kit hívtak be helyette. Kb Kane után nem tudom ki lehet angol még aki csatár. Rashford?
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: SPQR Dátum: 2022.11.10. 13:56


Mourinho alkalmatlan senkiházi, akit az ffp miatt kirakni is több, mint nehéz. Karsdorp csak simán alkalmatlan, egyszerűen nem kompatibilis a célokkal. Van valakinek ötlete, hova indult?

https://youtu.be/uQw1LD30mr0?t=108
SPQR
 
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2022.08.07. 08:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2022.11.10. 13:28


Ez a stat azért sok mindent elmond...10 kimaradt ziccer úgy, hogy annyira sokszor azért nem lövünk kapura idén. Nem hívták be a VB-re utazó keretbe.

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Hunszi 2022.11.10. 14:07-kor.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2022.11.10. 13:02


Nekem az volt fura, hogy láttam, hogy a Lazio ellen Rick egyből bement az öltözőbe, ami egyértelmű jel, nem értek egyet az edzővel. De aztán végül csak ott ült a kabátban a padon, mondom lehet csak a he went for shit második felvonását láthattuk.
Amúgy ha ennyi baj van vele miért játszik? Mou dönti el ki kell ki nem. Fonseca is simán leultette Flot a padra és játszott helyette Bruno Peres...
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2022.11.10. 09:55


Feree-nek beköszöntött a korai karácsony…
Ferkosz
 
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2022.11.10. 09:28


F.Totti írta:Nem feltétlenül eredményekben (oké, az EKLt ne vegyük el), de presztizsben, marketingértékben mindenképp. Dybala és Wijnaldum sem valószínű, hogy nálunk köt ki, ha nem ő az edző (és tök mindegy, hogy a sérülésük miatt sokra nem mentünk velük idén). A nemzetközi sajtóban többet forgott a nevünk, mint a BL elődöntőnk évében.


Ezt hívtam én valamiféle manipulációnak...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.11.10. 09:06


F72Quadraro írta:Egészen hihetetlen, ami történik, ennek az embernek az egója,
arroganciája, a minimális alázat hiánya... meg az, hogy sokaknál
még mindig érinthetetlen...


Nem tudom megítélni, hogy a saját életművét és állását védi ezzel a viselkedéssel, vagy tényleg így érez. Valószínűleg az utóbbi. Senki nem várhat tőle objektivitást.
És mindezzel együtt azt gondolom, hogy Friedkinék jól döntöttek, mikor idehozták. Unszimpatikus egy faszi, de a klubon emelt egy szintet. Nem feltétlenül eredményekben (oké, az EKLt ne vegyük el), de presztizsben, marketingértékben mindenképp. Dybala és Wijnaldum sem valószínű, hogy nálunk köt ki, ha nem ő az edző (és tök mindegy, hogy a sérülésük miatt sokra nem mentünk velük idén). A nemzetközi sajtóban többet forgott a nevünk, mint a BL elődöntőnk évében. Szóval Friedkinék jól döntöttek, de ha valóban fasza tulajok, akkor fel voltak készülve arra is, ami most következik. Mert ez eddig a nagyon-nagyon papírforma Mou forgatókönyv. És most rövidesen megint fontos döntést kell hozniuk.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2022.11.10. 08:45


Megvan végre minden rossz felelőse: Karsdorp.
Köszönjük Mourinho! Végre tudjuk, hogy ki miatt
nem lő 300 per alatt sem kapura az AS Roma... te szemét Karsdorp...
Egészen hihetetlen, ami történik, ennek az embernek az egója,
arroganciája, a minimális alázat hiánya... meg az, hogy sokaknál
még mindig érinthetetlen...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.11.10. 06:58


Pont az a baj, hogy baromira szeretem ezt a keretet és azért rossz látni a folyamatos szenvedést. Pellegrini, Zaniolo, Zalewski, Volpato, Spinazzola abszolút kedvenc, de még a tényleg béna Abrahamot vagy Shomurodovot is bírom. Rég volt olyan csapatunk, amiben ennyi szimpatikus játékos volt.

Mou reakciója pedig papírforma. Mindig ez megy, ha nem jönnek az eredmények. Sajnos tök szép gólt kaptunk. Én nem láttam egyértelmű egyéni hibát, de ettől még biztos volt. Céltábla pedig kell.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2022.11.10. 00:47


Pedig ez a nyilvános gyalázás mindenképpen érdekes... sajnos...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.11.10. 00:00


Nem nagyon van mit írni. Vagy kedvem nincs. Szar ez így.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.11.09. 23:41


bárkire gondolt, ilyet edzőtől nem nagyon hallottam még. Talán nem is kellene...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2022.11.09. 22:45


Szerintem ez gyengébb volt mint a Lazio. Statisztikát nézd meg. Több kapura lövése volt a zöldeknek, több kaput eltaláló lövés, több szöglet és több sikeres cselt mutattak be. Kapura lövés, passzok száma kb egál.
Amiben jobbak voltunk az a szerelések, labdaszerzesek száma. xG-t nem néztem, de szerintem az is azonos lehet. Ez a meccs egy totál döntetlen volt a játék képe alapján. Az ilyeneket szokták a nagy csapatok valahogy behúzni mégis, sajnos bebizonyítottuk, hogy nem azok vagyunk.

Amúgy tényleg nem akarom elhinni hogy Karsdorprs gondolt. ElSha lehet a +1, hiába akartam hogy beálljon csak arra emlékszem hogy 2x elveszítette a labdát. Karsdorp szerintem nem volt rosszabb a szokásosnál.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 39 vendég