Serie A

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2022.12.01. 19:10

A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2022.12.01. 18:44

Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2022.12.01. 15:37


Összesküvés. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2022.12.01. 11:36


Akkor johet zsolti, hogy megvilagitsa elmenket, mi is a pontos kifejezes, hiszen egy velemeny meg meg egy velemeny az ket velemeny. De ha mi ketten egy velemenyen vagyunk, akkor az mocsoda.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.12.01. 09:37


a tied is EGY :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2022.12.01. 08:27


Nem, tommé nem EGY vélemény, egy az egyben ezt és így gondolom én is.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.11.30. 14:01


na, ez így korrekt vélemény tomm. Vállalható, egyenes. Csak akkor hagyjuk/hagyjd te is ennyiben. (Mert a tied is csak EGY vélemény)

(előző héten voltam urológusnál, és a háziorvos utalt be, de lehet ő volt a sátán, nem tudom :D )
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2022.11.30. 13:42


Nem, nem, nem es nem! Nem hagyom a vakot lelepni a busz ele. Akkor sem, ha ki kell gancsolnom vagy fel kell rugnom es megutal! A fatoku osapank hagyta annak a rib.nc osanyanknak, hogx szedjen a juve-szurkolas fajarol, de en ezt megegyszer nem hagyom! Na persze kerdes, hogy kinek mi tetszik! Mert ugye adam es eva tobbi leszarmazotja meggyozheto, nade a kigyo leszarmazotja termeszetenel fogva a bundazasnak szurkol, tehat jogosan mondja, hogy a csalo juve sikere jot tesz az olasz focinak. Ilyes forman nem is csodalkoznek, ha megnuntetnenek minket is. Aki a satan agyasa lesz, annak szetreped a segge, mar bocsanat.

Feleim! A satan zebra formajaban kisert (lsd meg gyozike), vastagon megnyomott tv-jogdijakat, sztar jatekosokat es nemzetozi kupasikereket iger, de csak pontlevonast, szomorusagot es egy beutalot ad az urologiara.

Sassuolokrol, atalantakrol, de meg a sampdoriarol sincsen szo -meg amiatt az atkozott meccs miatt sem. EEn a magam reszerol a laziot is csak poenbol utalom.
De igenis vallalom, hogy b.ssza meg a jegesmedve azt, aki a roma forumra(!!!!) beirkalja, hogy ennek a retkes csalo juvenak sikere jot tesz az olasz focinak!
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2022.11.29. 19:45


Szeretnék igazságot tenni.
Szerintem szüksége lenne a bajnokságnak egy kibasz.tt erős Cremonesére.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.11.29. 13:41


erősen OFF
tomm írta:
Trigoria írta:engedd el :))

és te minden egyes alkalommal felhozod, kb hetente a témát
Megértem ha a lelkedbe gázolt ez a dolog, de még egy Roma fórumon is van megfelelő topik arra, hogy a juvet ne csak gyalázni lehessen (ez az a topik - csak szólok).
Szerintem találnál olyan fórumot is a világhálón, amit kifejeztetten erre hoztak létre. Lehet inkább ott kéne nyomulnod ezzel :)


De miert en engedjem el? Miert nem te? Es te mar nagyon sokszor irtad, hogy arrol irsz itt a forumon amirol csak akarsz, mert jogod van hozza. De akkor ezt a jogot masnak miert nem adod meg? Ezzel kapcsolatban kerdeznem, hogy megis ki a tokomnek kepzeled te magad?

MIért te??? Ez komoly kérdés?? Ne viccelj már! Ki a f.szom hozza fel hetente ezt a témát??? Kétszer jött elő komolyan ez "a juve BL győzelem jót tesz a Serie A-nak" téma a fórumon az évek alatt. Kiveséztük/kiveséztétek pro és kontra. KÉTSZER az ÉVEK ALATT! Direkt kerültük ezen kívül. De te MIDEN K.RVA HÉTEN, minden egyes hsz-edben ahol csak érintőlegesen is belekötheted a mondandódba, előhozd és belekötöd!

Próbáljuk viccesen felfogni ezt tőled, és rád hagyni, de g.cire unjuk már. És igen, többesszámot használok. És ezek után van arcod visszaforgatni ezt rám??? Egy sima fórumozó vagyok jelenleg már csak (papíron) és ebben a minőségemben zavar k.rvára amit itt ámokfutsz ebben a témában. És snatchet is zavarta, hisz múltkor törölte is ha jól rémlik az ilyen hszeket. És ő meg ugye az oldal tulaja. :) De ha ez neked kevés, akkor nem tudok mit tenni.

Es te mar nagyon sokszor irtad, hogy arrol irsz itt a forumon amirol csak akarsz, mert jogod van hozz
megint csúsztatsz, sarkítasz, kamuzol. Idézd be, a teljes szövegkörnyezetével együtt, mikor és mire mondtam én ilyet? Van egy fórumszabályzat, az hál istennek rendezi ezt a kérdést. Azontúl marad az illem, etika, jóérzés. Ez az a hármas, ami láthatóan nincsen meg benned. Tudod, hogy a többséget zavarja ez az állandó szurkálódásod, mégis csinálod. Mert neked egyedül jó ez, ami felülírja a többséget.

UI: ja és nem azt mondtam, hogy tilos ilyet írnod, nem is tehetem meg, hanem annyit kértem: engedd el. Már ezt sem szabad írnom? :shock:Ettől én valakinek képzelem magam?
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.11.29. 13:01


Sajnos még messze nincs elítélve egyik söpredék sem. Sőt vádelemlés sincs. Agnelli házi őrizetbe vételét pl elutasította a bíró. Pedig ehhez az alapos gyanú már bőven elég lenne.
Ha tényleg olyan dörzsölt csalók, mint amilyennek hisszük őket, akkor a börtönt meg fogják úszni. Pedig jól állna a csíkos ruha rajtuk :D

Egyébként a Spinazzola-Luca Pellegrini csere is a vizsgálat tárgya, úgyhogy ránk is fröccsenhet valami.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2022.11.29. 12:15


Zsolti írta:A tiszta és erős Juve, Inter, Milan, Napoli szükséges lenne.
Ha viszont kiderül bármi bűn bárkiről, akár rólunk is, akkor bűnhődjön.
Ha folytatták a csalást a legutóbbi kizárás után is, irány a Purgatórium.



A tiszta es eros gyurcsany ferencre ki es miert nem szavazna?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2022.11.29. 12:15


Trigoria írta:engedd el :))

és te minden egyes alkalommal felhozod, kb hetente a témát
Megértem ha a lelkedbe gázolt ez a dolog, de még egy Roma fórumon is van megfelelő topik arra, hogy a juvet ne csak gyalázni lehessen (ez az a topik - csak szólok).
Szerintem találnál olyan fórumot is a világhálón, amit kifejeztetten erre hoztak létre. Lehet inkább ott kéne nyomulnod ezzel :)


De miert en engedjem el? Miert nem te? Es te mar nagyon sokszor irtad, hogy arrol irsz itt a forumon amirol csak akarsz, mert jogod van hozza. De akkor ezt a jogot masnak miert nem adod meg? Ezzel kapcsolatban kerdeznem, hogy megis ki a tokomnek kepzeled te magad?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2022.11.29. 10:20


A tiszta és erős Juve, Inter, Milan, Napoli szükséges lenne.
Ha viszont kiderül bármi bűn bárkiről, akár rólunk is, akkor bűnhődjön.
Ha folytatták a csalást a legutóbbi kizárás után is, irány a Purgatórium.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.11.29. 09:57


engedd el :))

és te minden egyes alkalommal felhozod, kb hetente a témát
Megértem ha a lelkedbe gázolt ez a dolog, de még egy Roma fórumon is van megfelelő topik arra, hogy a juvet ne csak gyalázni lehessen (ez az a topik - csak szólok).
Szerintem találnál olyan fórumot is a világhálón, amit kifejeztetten erre hoztak létre. Lehet inkább ott kéne nyomulnod ezzel :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2022.11.29. 09:48


Nem en mosok ossze, hanem te valasztasz szet osszetartozo dogokat.
A szarvas az nem szar es vas kulon. A juve es a csalas is pont ugyanigy tartozik ossze. 2006 utan meg semmifele “en nem tudtam”ra nem hivatkozhatsz.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.11.29. 08:24


csúsztatsz és összemosol tomm, de sebaj

https://www.nemzetisport.hu/olasz_labda ... eg-2926691
"A vezetőség a lemondással egy időben bejelentette, hogy a klub tavaly rekord nagyságú, 254 millió eurós veszteséget termelt."
hát jah, szétlopom, majd bejelentem :D

de 254???? egy év alatt???
hsz:
Olyannyira nagy, hogy szerintem volt olyan időszak a 2010-es években, amikor pl. a Milannak annyi volt az éves költségvetése... Ehhez még a Barca előző vezetése is megnyalja a tíz ujját...
hát kb
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2022.11.29. 05:41


Forza juve! Milyen jot is tesz az olasz focinak, hogy a juve ossze-vissza csalva nyer. Keszulhetnek a temetkezesi vallalkozok, mert most aztan olni fogjak egymast a befektetok, hogy a serie-ba fektethessenek!

Szerintem ez-a tisztulas- tesz jot az olasz focinak es nem az, ha a juve legyoz (csalassal) egy csiccsiri csaptot es en ennek is drukkolok.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: SPQR Dátum: 2022.11.29. 00:48


Konkrétan csalás, pénzügyi visszaélések, meghamisított könyvelés, amiről olvasni lehet. Ha nem ismerném a tulajdonosok befolyását, bontanám a pezsgőt. A világegyetem legvisszataszítóbb klubja.
SPQR
 
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2022.08.07. 08:14

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2022.11.28. 23:10


Zebráknál botrány van. Agnelli, Nedved és a board többi tagja is lemondott... Elvileg téves/hibás könyvelés gyanúja merült fel. Emiatt kezdtek el nyomozni a csapat háza táján.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.11.27. 20:57

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2022.11.05. 19:59


A Napolinak a lehető legrosszabbkor jön a VB szünet, ilyen lendülettel tavaszra eldönthetnék a bajnokságot :D
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2022.11.05. 19:53


Na, az olasz foci ellensegei most orulhetnek
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2022.10.30. 19:37


Hahahahaha
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2022.10.30. 08:59


És úgysem lesznek bajnokok...
Idegörlő lehet...
...egy Napoli-drukkernek. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 31 vendég