Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.01.22. 18:19


Kapott?
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2023.01.22. 18:17


sárgát zalewskinek
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2023.01.22. 18:14


Zsolti írta:Ez az első 10 perc is bűncselekmény.

nem vagyunk elég stabilak, ábrahám és dybala helyére jöhetne előre kumbulla és tahirovics, ez lenne ám a betonbiztos csapat :lol:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.01.22. 18:12


Ez az első 10 perc is bűncselekmény.
Ha minket letámadnak, konkrétan végünk.
Ha a felívelt labdát Abraham vagy Dybala sarokkal tovább tudja tenni, max akkor fut tovább egy akciónk.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feram89 Dátum: 2023.01.22. 18:04


Az egy törött ujj
feram89
 
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2013.03.13. 08:13
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2023.01.22. 18:02


kínódás, szenvedés, egy raklap fosra számítok a mai meccsen is, ez mourinho védjegye :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.01.21. 09:07


Solbakkennek még kell 6 hónap a beilleszkedéshez.
Inkább játszunk három belső, védekező középpályással, mintsem három támadó felfogású emberkével.
Bár tök mindegy, mert ha 11 Dybala játszana, akkor is 30 méterre lenne a legtávolabbi a kapunktól...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2023.01.21. 07:42


ok, értem én, hogy zaniolo nincs a keretben, de mindenhol tahirovicot írják kezdőnek, holott van egy solbakkenünk is.

amúgy zaniolora visszatérve, két térsérülés után, mourinho ez a megkötöm a kezemet, eredménycentrikus(az :?: :!: ), minden látványt néklülöző focija az ő játékát megöli, ergo felőlem mehet, lehet hogy csak ennyi van benne, de abban meg biztos vagyok, hogy a játékunk nélküle még szürkébb, még ódivatúbb, még látványtalanabb, ergo nézhetetlenebb lesz. :wink: ezt lesz ám nézni igazán fakírság :mrgreen: :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.01.17. 15:49


Írnék szívesen hosszabb beszámolót az egész napról, az odajutástól a hazajutásig, videókkal fűszerezve, de nem ide, ha igény van rá mondjátok hova és pötyögök..
Jöhet persze, és ide, az Utazás topikba:
viewtopic.php?f=1&t=235

ahol amúgy torito két jegyet hirdet a Salzburg vs ASR meccsrem nem tudom láttátok-e!!!!
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.01.17. 10:27


CaptRizzo, köszi az írást (és persze hogy van igény bővebb beszámolóra, nem is kérdés!). Kb pont ezt gondoltam és ugyanezért akarok kimenni. Rohadt kíváncsi vagyok milyen ott átélni, amikor 10 ember ellen bekkelünk hazai pályán. Minden irónia nélkül.
Amúgy vasárnap azért nem voltunk olyan szarok, mint szoktunk lenni. 52%-os labdabirtoklásunk pl nem tudom mikor volt utoljára, de az idei bajnokikon biztos nem. Talán a Lazio ellen, de az már vagy két és fél hónapja volt. Egy korrekt ikszes meccset hoztunk le, ahol azért nekünk voltak nagyobb helyzeteink. Ha nem lettünk volna szinte végig emberelőnyben, akkor azt mondom ez oké.
Csak épp a kontraszt nagy a Milan meccshez képest. Ott 0-1nél meg sem próbáltunk támadni, míg most a Fiorentina emberhátrányban is jött ránk a második félidő jelentős részében. A 70. percben fogytak el, illetve a 3 cserénk hozott annyi frissességet, amire nem volt válaszuk. A meccs vége, (az utolsó pár percet leszámítva) a miénk volt. Az eredmény pedig ismét Mout igazolta, azaz minek változtatna?

Feree írta, hogy Bove neki nem tetszik. Szerintem pedig pont egy ilyen örökmozgó hiányzik a középpályánkról. Tahirovic, Matic, Cristante és Pellegrini is nagyon statikus. Persze szar egy emberelőnyös meccsből bármit levonni, de szerntem kell az ő mozgása ahhoz, hogy kialakuljanak passzsávok. Ennél tényleg nem több a srác egyelőre, de van hozzáadott értéke. Cristantet nem tudom hová tenni. Érezhetően jobb vele a csapat, de az ember képtelen 7-esnél jobbra játszani. Ugyanakkor 6,5-ösnél rosszabbra is. Mindig hozza ugyanazt, ugyanúgy. Régen kiköveteltem a csapatból, most meg örültem, hogy kezd.
Pellegrini? Totál elfogult vagyok. De szerintem kizárható, hogy ő valamit véletlenül csinálna (rendszeresen) vagy alibizne. A legtudatosabb és az egyik legnagyobb szívű játékosunk. Egyszerűen szar meccse volt, de ami rosszabb, hogy idén még nem volt jó. Tőle több kell, de jönni is fog a több. A balra tolódás nem véletlen. Egyrészt Amrabatra elsősorban neki kellett figyelnie (ebben baromi jó is volt), másrészt támadásban Zalewski magasabban játszik, mint Celik és mögötte neki kell biztosítania. Celik pedig ugye Dybala miatt nem mehet túl gyakran fel.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: SPQR Dátum: 2023.01.17. 09:52


Látványosabb már nem is lehetne a kontraszt a Sabatini korszakhoz képest.

feree80 írta:ezt a meccset is elaludtam, de a hsz-ből kiindulva, talán kijelenthetjük, ha dybala van, akkor gólt is képesek vagyunk rúgni, játékunk meg ugyanolyan kínkeserves szenvedés mint a teljes szezonban.

nemtom ki hogy van vele ,talán dybala, smalling és ibanez az az, akikre mourinho jó hatással van, teljesítményükön látszik, viszont van ennek árnyoldala is, zaniolo nálam nem emlékezet játékosra, lehet el is adjuk?! pellegrini is mintha rojtosra lenne hajtva, holott az olaszok ott sem voltak a vb-n, de még lehetne sorolni.....

és még nem beszélve a qrvára nagy mellényúlásokról, egy része nem az amcsik, és mourinho sara, másik része viszont az.

kumbulla 26 milláért? őt az amcsik hozták
karsdorp 16 milla, na ahhoz se az amcsiknak, se mounak nincs köze
shomudorov 18 milla, amcsik és mou találmánya
vina 13 milla, szintén amcsik és mou
reynolds 7 milla amcsi, mou
bellotti ingyé, de qrvára bukónak néz ki
SPQR
 
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2022.08.07. 08:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: CaptRizzo Dátum: 2023.01.17. 09:16


Kíváncsi voltam, mi tartja lendületben hétről hétre a romaiakat, hogy folyamatosan megtöltik az Olimicot, ezért vasárnap kirepültem megnézni, mert Mou alatt még nem láttam a csapatot.
Korábbi évekkel ellentétben, valami teljesen mást éreztem, mint akkor...iszonyatosan ki vannak ezek az emberek éhezve a sikerre. Apró sikerekre is. Felrobban a stadion szinte minden apró mozdulatkor.
Nem gondolom hogy ez Mou hatás, hacsak nem azért mert azt érzik Mou-val lehet nyerni. Lehet akár trófeákért küzdeni. És ennyi. Ennyi elég nekik, hogy hétről hétre megtöltsék a stadiont. Beszélgettem helyiekkel, beszélgettem túristákkal. Nem kell a jó foci, nem kell szép játék. Eredmény kell.
Megmondom őszintén, a Curva Nord-ból ez a meccs, nem tűnt rossznak, nem azt mondom, hogy nagyon űtős volt, de simán élveztem, vagy csak a hangulat vitt magával. Mert az pokoli. Egy pillanatra sem áll meg a szurkolás , se a Sud, se a Nord.
Otthon a TV előtt ez nem így néz ki. Lehet a képernyő beszűkíti a szart egy kis felületre és ott büdös, de így nagyban abszolút nem szarnak nézett ki.
Engem meggyőzött különben, simán mennék a következőre is...
A meccsről meg annyit, hogy bár nem vagyok szakember, meg nagy taktikus, de az nagyon szembetűnő, hogy mennyire Dybalat keresi mindenki labdával. Ami nagyon fájt, hogy sajnos Pellegrini teljesen elbújik , amikor meg indíthatná a játékot, akkor is , Ő is Dybalat választja. Nagyon sokat , labda nélkül is kijött Zalewski mögé az alapvonalhoz, szinte érthetetlenül. Szakértőinket kérdezem, hogy ez taktika lehet, vagy csak alibizés?
Írnék szívesen hosszabb beszámolót az egész napról, az odajutástól a hazajutásig, videókkal fűszerezve, de nem ide, ha igény van rá mondjátok hova és pötyögök..
Avatar
CaptRizzo
 
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2020.10.29. 15:34
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2023.01.17. 08:54


Nem jelenthetjuk ki
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2023.01.16. 19:17


ezt a meccset is elaludtam, de a hsz-ből kiindulva, talán kijelenthetjük, ha dybala van, akkor gólt is képesek vagyunk rúgni, játékunk meg ugyanolyan kínkeserves szenvedés mint a teljes szezonban.

nemtom ki hogy van vele ,talán dybala, smalling és ibanez az az, akikre mourinho jó hatással van, teljesítményükön látszik, viszont van ennek árnyoldala is, zaniolo nálam nem emlékezet játékosra, lehet el is adjuk?! pellegrini is mintha rojtosra lenne hajtva, holott az olaszok ott sem voltak a vb-n, de még lehetne sorolni.....

és még nem beszélve a qrvára nagy mellényúlásokról, egy része nem az amcsik, és mourinho sara, másik része viszont az.

kumbulla 26 milláért? őt az amcsik hozták
karsdorp 16 milla, na ahhoz se az amcsiknak, se mounak nincs köze
shomudorov 18 milla, amcsik és mou találmánya
vina 13 milla, szintén amcsik és mou
reynolds 7 milla amcsi, mou
bellotti ingyé, de qrvára bukónak néz ki
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: SPQR Dátum: 2023.01.16. 00:41


A létszámhátrány Zaniolo kiválásával kiegyenlítődött, fórban illett nyerni. Már csak egy edző hiányzik, és a középpályára a dinamika. A magas, eleve sem igazán agilis csapat látványosan küzd, különösen az esős, csúszós talajon. Maradnak a pontrúgások és Dybala.

A szakadásokra sajnos ráment egy fél csapatnyi karrier az elmúlt években... Tartok tőle, hogy Spinazzolát is felírhatjuk a listára.
SPQR
 
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2022.08.07. 08:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.01.15. 23:35


"Dybala 2015 februárjában szerezte első gólját a 16-oson kívülről a Serie A-ban. Azóta a mostani már a 28. volt, ennél csak Lionel Messi (55) lőtt többet az öt topligában."
meeeeccccsoda érdekességek vannak itt kérem szépen
https://www.nemzetisport.hu/olasz_labda ... ma-2934547
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2023.01.15. 22:44


Szuper kis meccs volt!
Ha nincs kiallitas, 3-0, de nem szabad telhetetlennek lenni
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.01.15. 22:28


Győzhetünk 4-0-ra is, ennyit életemben nem szenvedtem nézőként, mint Mourinho alatt.
A meccsnézés nagyon sok lemondással jár.
Három pont és a szokásos hányinger.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2023.01.15. 22:27


Na végre...
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2023.01.15. 22:19


Ugyanezt akartam írni...10 ember ellen is képtelenek vagyunk 2 gólt rúgni.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.01.15. 22:17


Hátha kihúzzuk valahogy emberelőnyben.
De hát a Lecce után fel sem tűnik...
Hihetetlen és dühítő ez az egész játéktalanság.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: torito9 Dátum: 2023.01.15. 21:56


Hű de rosszul néz ki Nyilasi Tibi :( Az arcára van írva, hogy komoly egészségügyi baja van...
Már hosszú ideje nem láttam, nem néztem a Sport TV-t.
"Omnes viae Romam ducunt."
Avatar
torito9
 
Hozzászólások: 392
Csatlakozott: 2013.11.25. 23:20
Tartózkodási hely: Kőszeg / Sopron

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2023.01.15. 21:25


Hú, de szép volt ez!
Ferkosz
 
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2023.01.15. 21:19


igazából azt várom hogy 10 ellen támadjunk :!: :wink: és solbakkent
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.01.15. 21:17


A meccs eddig felüdülés kategória.
Elég sokszor átlépünk az ellen térfelére.
Még én sem tudom, hogy gúnyolódni akarok, vagy sem.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 48 vendég