Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2023.04.02. 18:28


Most már nincs is a pályán... :lol: :mrgreen:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.04.02. 18:21


Tekintve, hogy Abrahamnek az első 10 perc után már nem kéne pályán lennie, kicsit igazságtalan ez így. Mondjuk tök mindegy, nem moralizálok. Jó meccset úgysem játszunk soha, szóval édes mindegy, hogy nyerünk. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2023.04.02. 17:41


Jó kis meccs.
Ferkosz
 
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2023.03.21. 22:12


Még annyi kellene h a Lazio negyedik lenne , mi mondjuk a 6.! az inter meg az 5.!
Az inter megnyerné a BL-t , mi az el-t , akkor mivel max 5 olasz csapat indulhat , akkor a Lazio hiába negyedik nem indulhatna bl ben :lol:
( lehet a Milán is 5. és bl t nyer )
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 941
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.03.21. 20:25


Köszi, csebi. :)
Tomm, ezt a nyerő gúnyát próbálom valahogy turmixolni a sztoicizmussal, olykor megy egy ideig. De itt tényleg pokol vagy menny van. Nincs köztes. Én meg ezzel birkózok meg nehezen.
Amúgy a 4. hely még mindig egyszerűbb lenne, mint az El-győzelem.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2023.03.21. 18:22


Zsolti írta:A következő a terv.
A bajnokságban nem fog menni, ötödikek leszünk.
Az Európa-ligát 0-0 után behúzzuk büntikkel a United ellen.
Mourinhót és a csapatot ünnepli a város. Poénból szobrot emelnek Mou-nak, és szerződéshosszabbítást ajánl neki a szintén rongyosra ünnepelt Friedkin család.
Ám hirtelen befut a PSG ajánlata, és könnyek között, örökké római szívvel a mester elköszön a klubtól, a várostól, a játékosoktól, a szertárostól es a pályagondnoktól.
Istenem...És még nincsenek is sci-fi elemek a forgatókönyvben.
Újra van motivációm!


Zsolti ba..meg! Ezt NAGYON JÓL leírtad! Az a vicc,hogy szerintem így lesz minden.
De frankón! Bár én még nem mondtam le a negyedik helyről. Nagyon balfaszok a többiek….
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2023.03.21. 17:11


Zsolti írta:És mi van, ha Mou nem nyer semmit? Akkor páros lábbal elhajtanád? Mert valljuk be, hogy egy Romával elég nehéz komolyabb dolgot nyerni.
Én soha nem bírtam a nyerek vagy meghalok felfogást. Nem szabadna erre feltenni mindent.


Ha nem nyer semmit, akkor az egy pocsek szezon. A tavalyi viszont (ha engem nem is hozott lazba) jol sikerult volt. Alapvetoen nagyon nem vagyok hive a zoknicserelos edzovaltasnak, de, hogy komoly valaszt adjak a kerdesre, ahhoz olyan informaciokra lenne szukseg, amit nem fogok megkapni, mintpeldaul mennyi koze van a telthazas meccsekhez, dybala leigazolasahoz, milyen a legkor, mi szerepel a szerzodeseben stb. Meg hogy ko jonne helyette. Tuchelre cserelnem. A barki nevu edzot viszont nem szeretem.

En se birtam, de mout nem is en igazoltam le. Szoval vagy huzd magadra ezt a nyeres-gunyat, mint en vagy sztoikusan bekkeld ki amig itt van. Nem lesz itt orokre, ezt en garantalom neked!
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.03.21. 15:05


A következő a terv.
A bajnokságban nem fog menni, ötödikek leszünk.
Az Európa-ligát 0-0 után behúzzuk büntikkel a United ellen.
Mourinhót és a csapatot ünnepli a város. Poénból szobrot emelnek Mou-nak, és szerződéshosszabbítást ajánl neki a szintén rongyosra ünnepelt Friedkin család.
Ám hirtelen befut a PSG ajánlata, és könnyek között, örökké római szívvel a mester elköszön a klubtól, a várostól, a játékosoktól, a szertárostól es a pályagondnoktól.
Istenem...És még nincsenek is sci-fi elemek a forgatókönyvben.
Újra van motivációm!
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.03.21. 10:52


tomm írta:En mast mondok! A bironak egy husanggal fejbe kellett volna somnia a lacijost!


Oké, de ez alapelvárás minden rendes embertől.

snatch írta:ha az a piros nincs, akkor egy erős 0:0 a meccs. az is fájt volna, persze nem annyira, mint a zakó... :(


Igen, szarul nézett ki az eleje is. De egyetlen meccs után sincs akkora különbség egy 0-0 és egy 0-1 érzete közt, mint a merda ellen. Most le tudtam volna magasról tojni, hogy hogyan játszunk, csak ne kapjunk megint ki.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2023.03.21. 10:15


F.Totti írta:
tomm írta:Xg-ben felulmultuk oket. Neha fontosabbnak tartjak egyesek, mint a gyozelmet. Legalabb valaki tud a mai meccsnek orulni!


Sajnos xG-ben sem múltuk felül őket, nem mintha bármi is számítana, csak apontosság kedvéért.

Az eredmenyekrol vettem. Mar az sem a regi…

“Merjük kimondani, hogy a köcösg tetvedék bíró minimum egy rohadt nagyot tévedett a kárunkra.“
En mast mondok! A bironak egy husanggal fejbe kellett volna somnia a lacijost!
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2023.03.21. 10:04


ha az a piros nincs, akkor egy erős 0:0 a meccs. az is fájt volna, persze nem annyira, mint a zakó... :(
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.03.21. 09:24


A piros lap margójára.
Rápihentem a meccsre, de olvasva a meccs utáni híreket még idegesebb vagyok. Szerintem nem volt egyértelmű piros, illetve második sárga. Sőt, kicsit sem volt az. Adható volt, de messze egyáltalán nem olyan egyértelmű, mint ahogy a "véleményvezérek" szociálismédiaszerte vélekednek róla. Ami "egyértelművé" tette, az szerb cigány látványos esése. De semmi több. Ezért gondolom bírói hibának és nem csalásnak. A szabálykönyv szerint ilyen szituációban két dolog miatt adható sárga: 1. ígéretes támadást akadályoz meg a szabálytalanság, 2. sérülésveszélyes a közbeavatkozás.

Itt egyik sem állt meg. Sőt, rohadtul ordított a helyzetről, hogy se gólveszély nem lett volna, se sérülés. Milinkovic csak el akarta rúgni a labdát, hogy utána eljátsza a nagy halált. Elrúgta, nem is nézte hová megy. Egy az egyban valamelyik védőnknek ment egyébként. Ez hol számít veszélyes akciónak???? Sérülésveszély? Ibanez húzta vissza a testét és a lábát, hogy minél kisebb legyen a kontakt. Alig értek össze. A szerb a szaltó után egyből a bírót nézte (nulla fájdalom) és ugrálva ünnepelt, mikor jött a lap. ennél egy mezei becsúszás is sérülésveszélyesebb. Szóval szerintem egy jól eljátszott sárga volt, amit a hülye Massa bekajált. Tudom, az ilyenért szoktak sárgát adni (tévesen), de a 32. percben??? Legalább ezért mérlegelhetett volna az a segg. Van olyan csapat, akinél meg is tette volna.

Azt az érvet pedig mind közül a leghülyébbnek érzem, hogy Ibanez akkor is hibás, mert egy sárgával a háta mögött már ne menjen bele semmi rizikós dologba. Persze, egy derbin. B+, akkor ennyi erővel cserét kellett volna kérnie a sárga után. Akkor most felállva ünnepelnék a bírálói?

Egyébként meg ha sérülésveszélyesség, akkor Romagnoli hátilról becsúszása vagy könyököse sokkal veszélyesebb volt. Mindkettő sárga nélkül maradt.

Szarok voltunk, szar volt a meccsterv, de akkor is rohadt nagy bírói hiba volt a piros. És ilyen ál pc-s nyálasság minden hozzászólást azzal kezdeni, hogy "jogos volt", meg "nem azon múlt", stb.
Merjük kimondani, hogy a köcösg tetvedék bíró minimum egy rohadt nagyot tévedett a kárunkra. Ezen ment el a derbi. Faszkivan.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.03.21. 09:12


tomm írta:Xg-ben felulmultuk oket. Neha fontosabbnak tartjak egyesek, mint a gyozelmet. Legalabb valaki tud a mai meccsnek orulni!


Sajnos xG-ben sem múltuk felül őket, nem mintha bármi is számítana, csak apontosság kedvéért.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.03.20. 19:21


Szóval tisztelem a hozzáállásodat, tomm. Nagyon fura nekem, de tisztelem. Elképzelhető, hogy nálad egy hajszál fogja eldönteni, hogy Mou isten vagy kókler. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2023.03.20. 19:20


Zsolti írta:Rendben. Világos. De azért ez a bajnokság màr nem érdekel dolog elég fura.
Ha kiesünk az El-ből, azért majd pillants bele. :)
És mi van, ha Mou nem nyer semmit? Akkor páros lábbal elhajtanád? Mert valljuk be, hogy egy Romával elég nehéz komolyabb dolgot nyerni.
Én soha nem bírtam a nyerek vagy meghalok felfogást. Nem szabadna erre feltenni mindent.

pedig most egyetértek tommal, innentől kezdve qrvára semmi értelme a bajnokságnak, hadd ne soroljam hány és hány meccset baxtunk el, sőt aki hitt is benne, sztem a tegnapi választ adott arra, hogy nem fogunk beférni a 4-be, vagyis amíg a nagy spéciván el tudja sütni ezt a nagy semmit, amit eredménycentrikusnak tart vagy vél az uefa kupában az ellenfeleknek, addig fogunk jutni, arra fogunk koncentrálni....

és tommnak, mourinho varázslat csak vicc volt az is a köbön.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.03.20. 19:11


Rendben. Világos. De azért ez a bajnokság màr nem érdekel dolog elég fura.
Ha kiesünk az El-ből, azért majd pillants bele. :)
És mi van, ha Mou nem nyer semmit? Akkor páros lábbal elhajtanád? Mert valljuk be, hogy egy Romával elég nehéz komolyabb dolgot nyerni.
Én soha nem bírtam a nyerek vagy meghalok felfogást. Nem szabadna erre feltenni mindent.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2023.03.20. 14:16


En sose mondtam, hogy eredmenyparti vagyok! Mou az eredmenyparti. Nezhetetlen focit csinal, de nyer. Hat legyen. Nem adhatok mast, csak mi lenyegem (vagy valami ilyesmi). Szoval mou-tol, de kofejezetten csak mou-tol semmi mast nem varok, csak kupa(ka)t a szezon(ok) vegen!

Menti a szezont?
Te mitol beszelsz baratom?
Nem menti a szezont, hanem csucsszezont produkal! Mikor volt utoljara hasonloan nagy siker? 20 eve? Es neked ez szezonmentes lenne?
Tudom, irtatok paran, hogy a bajnoksag sem lenne semmi. Ez igy ok, de akkor a helyetekben nem neznek meccset amig mou az edzo, hiszen ugysem tud jot csinalni.
En a tegnapi meccsnek kb a felet lattam negyed szemmel, mert a bajnoksag mar eluszott, a semmit meg minek bamuljam?!
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.03.20. 14:04


De várjál már, tomm. Te ugye eredménypárti vagy. Érthető.
Most per pill milyen fázisában vagy a Mou-megítélésnek?
Az Európa-liga esetleges megnyerése neked simán menti a szezont?
Mert azért te is gatyáztad itt Mou-t, amikor nem jöttek a pontok.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.03.20. 13:57


Jogos, tomm. Ahogy te is mindig megírtad a kritikádat.
Én viszont megfogadom, amit leírtam, az hétszentség.
Minden edzőt meg fogok becsülni, aki modern, támadó focit próbál majd játszatni a csapattal.
Nekem 20 év alatt ez az élvezeti mélypont, és ezen egy Európa-liga győzelem vagy egy harmadik hely sem segít.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2023.03.20. 13:36


Ugyanma. Akarki is jon mou helyere, azt is ugyanigy fikazni fogjatok. Ahogy az elodjeivel is megtettetek. Soha senki nem volt jo.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.03.20. 12:53


Jókat írtatok.
A játékot csalva az egyenes kieséseknél lehet valamit elérni.
Ibanez egy állat, egy pióca, nagyon jó védő, elemi hibákkal ciklikusan. Ezért nem klasszis. Mourinho rendszerében max a 3 belső védőnek fog felmenni az ára, a többieknek nem.
Mit tudna lubickolni ez a Dybala mondjuk, ha nem ilyen felfogásban játszanánk...?
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: SPQR Dátum: 2023.03.20. 12:08


Ibanez a csapat egyik legnagyobb értéke. Itt az egyéni hibáknál sokkal súlyosabb problémák vannak. Miközben az ffp-vel gúzsba vagyunk kötve, a keret értéke a gyenge teljesítmény miatt elolvad. BL nélkül reális forgatókönyv, hogy egy Fiorentina kaliberű klubbá válunk.

JOSBOMO írta:Kumbulla és Ibanez elintézte a BL-t.... nem tudok nekik megbocsátani.
Egyébként 10-11 ellen rendben volt a csapat. Utálom Mou-t de mi semmiről nem tehetett.
Egy sima passz 6 méterre pattant Iba lábáról....gyerekek brazil védő, vigye az Inter azonnal!!!!
SPQR
 
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2022.08.07. 08:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: danikov Dátum: 2023.03.20. 06:55


JOSBOMO írta:Kumbulla és Ibanez elintézte a BL-t.... nem tudok nekik megbocsátani.
Egyébként 10-11 ellen rendben volt a csapat. Utálom Mou-t de mi semmiről nem tehetett.
Egy sima passz 6 méterre pattant Iba lábáról....gyerekek brazil védő, vigye az Inter azonnal!!!!


épp ezen gondolkodtam mérgemben tegnap, hogy már az régen rossz, ha annyira "stabil" a BL-ért való küzdelemben a helyünk, hogy két játékos 3 bugyuta hibája képes legyen elintézni a komplett szezont
vhol azt érzem, most adja vissza az élet azokat a sz.r 1:0-kat, amiknek úgy örültem(tünk) az eddigi hónapokban, amikor NULLA játékkal húztuk be a meccseket
most meg, hogy látni vélek némi tudatos játékot (még ha sz.r is), most meg jönnek a bukták egymás után
Avatar
danikov
 
Hozzászólások: 222
Csatlakozott: 2014.02.01. 14:13
Tartózkodási hely: Pápa

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: JOSBOMO Dátum: 2023.03.20. 06:00


Kumbulla és Ibanez elintézte a BL-t.... nem tudok nekik megbocsátani.
Egyébként 10-11 ellen rendben volt a csapat. Utálom Mou-t de mi semmiről nem tehetett.
Egy sima passz 6 méterre pattant Iba lábáról....gyerekek brazil védő, vigye az Inter azonnal!!!!
JOSBOMO
 
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2010.10.22. 05:58

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2023.03.19. 22:39


Szerintem a keret gyengébb,mint Mou
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 46 vendég