Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2023.04.02. 17:41


Jó kis meccs.
Ferkosz
 
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2023.03.21. 22:12


Még annyi kellene h a Lazio negyedik lenne , mi mondjuk a 6.! az inter meg az 5.!
Az inter megnyerné a BL-t , mi az el-t , akkor mivel max 5 olasz csapat indulhat , akkor a Lazio hiába negyedik nem indulhatna bl ben :lol:
( lehet a Milán is 5. és bl t nyer )
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 942
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.03.21. 20:25


Köszi, csebi. :)
Tomm, ezt a nyerő gúnyát próbálom valahogy turmixolni a sztoicizmussal, olykor megy egy ideig. De itt tényleg pokol vagy menny van. Nincs köztes. Én meg ezzel birkózok meg nehezen.
Amúgy a 4. hely még mindig egyszerűbb lenne, mint az El-győzelem.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11417
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2023.03.21. 18:22


Zsolti írta:A következő a terv.
A bajnokságban nem fog menni, ötödikek leszünk.
Az Európa-ligát 0-0 után behúzzuk büntikkel a United ellen.
Mourinhót és a csapatot ünnepli a város. Poénból szobrot emelnek Mou-nak, és szerződéshosszabbítást ajánl neki a szintén rongyosra ünnepelt Friedkin család.
Ám hirtelen befut a PSG ajánlata, és könnyek között, örökké római szívvel a mester elköszön a klubtól, a várostól, a játékosoktól, a szertárostól es a pályagondnoktól.
Istenem...És még nincsenek is sci-fi elemek a forgatókönyvben.
Újra van motivációm!


Zsolti ba..meg! Ezt NAGYON JÓL leírtad! Az a vicc,hogy szerintem így lesz minden.
De frankón! Bár én még nem mondtam le a negyedik helyről. Nagyon balfaszok a többiek….
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2023.03.21. 17:11


Zsolti írta:És mi van, ha Mou nem nyer semmit? Akkor páros lábbal elhajtanád? Mert valljuk be, hogy egy Romával elég nehéz komolyabb dolgot nyerni.
Én soha nem bírtam a nyerek vagy meghalok felfogást. Nem szabadna erre feltenni mindent.


Ha nem nyer semmit, akkor az egy pocsek szezon. A tavalyi viszont (ha engem nem is hozott lazba) jol sikerult volt. Alapvetoen nagyon nem vagyok hive a zoknicserelos edzovaltasnak, de, hogy komoly valaszt adjak a kerdesre, ahhoz olyan informaciokra lenne szukseg, amit nem fogok megkapni, mintpeldaul mennyi koze van a telthazas meccsekhez, dybala leigazolasahoz, milyen a legkor, mi szerepel a szerzodeseben stb. Meg hogy ko jonne helyette. Tuchelre cserelnem. A barki nevu edzot viszont nem szeretem.

En se birtam, de mout nem is en igazoltam le. Szoval vagy huzd magadra ezt a nyeres-gunyat, mint en vagy sztoikusan bekkeld ki amig itt van. Nem lesz itt orokre, ezt en garantalom neked!
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10281
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.03.21. 15:05


A következő a terv.
A bajnokságban nem fog menni, ötödikek leszünk.
Az Európa-ligát 0-0 után behúzzuk büntikkel a United ellen.
Mourinhót és a csapatot ünnepli a város. Poénból szobrot emelnek Mou-nak, és szerződéshosszabbítást ajánl neki a szintén rongyosra ünnepelt Friedkin család.
Ám hirtelen befut a PSG ajánlata, és könnyek között, örökké római szívvel a mester elköszön a klubtól, a várostól, a játékosoktól, a szertárostól es a pályagondnoktól.
Istenem...És még nincsenek is sci-fi elemek a forgatókönyvben.
Újra van motivációm!
Zsolti
 
Hozzászólások: 11417
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.03.21. 10:52


tomm írta:En mast mondok! A bironak egy husanggal fejbe kellett volna somnia a lacijost!


Oké, de ez alapelvárás minden rendes embertől.

snatch írta:ha az a piros nincs, akkor egy erős 0:0 a meccs. az is fájt volna, persze nem annyira, mint a zakó... :(


Igen, szarul nézett ki az eleje is. De egyetlen meccs után sincs akkora különbség egy 0-0 és egy 0-1 érzete közt, mint a merda ellen. Most le tudtam volna magasról tojni, hogy hogyan játszunk, csak ne kapjunk megint ki.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2023.03.21. 10:15


F.Totti írta:
tomm írta:Xg-ben felulmultuk oket. Neha fontosabbnak tartjak egyesek, mint a gyozelmet. Legalabb valaki tud a mai meccsnek orulni!


Sajnos xG-ben sem múltuk felül őket, nem mintha bármi is számítana, csak apontosság kedvéért.

Az eredmenyekrol vettem. Mar az sem a regi…

“Merjük kimondani, hogy a köcösg tetvedék bíró minimum egy rohadt nagyot tévedett a kárunkra.“
En mast mondok! A bironak egy husanggal fejbe kellett volna somnia a lacijost!
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10281
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2023.03.21. 10:04


ha az a piros nincs, akkor egy erős 0:0 a meccs. az is fájt volna, persze nem annyira, mint a zakó... :(
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8070
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.03.21. 09:24


A piros lap margójára.
Rápihentem a meccsre, de olvasva a meccs utáni híreket még idegesebb vagyok. Szerintem nem volt egyértelmű piros, illetve második sárga. Sőt, kicsit sem volt az. Adható volt, de messze egyáltalán nem olyan egyértelmű, mint ahogy a "véleményvezérek" szociálismédiaszerte vélekednek róla. Ami "egyértelművé" tette, az szerb cigány látványos esése. De semmi több. Ezért gondolom bírói hibának és nem csalásnak. A szabálykönyv szerint ilyen szituációban két dolog miatt adható sárga: 1. ígéretes támadást akadályoz meg a szabálytalanság, 2. sérülésveszélyes a közbeavatkozás.

Itt egyik sem állt meg. Sőt, rohadtul ordított a helyzetről, hogy se gólveszély nem lett volna, se sérülés. Milinkovic csak el akarta rúgni a labdát, hogy utána eljátsza a nagy halált. Elrúgta, nem is nézte hová megy. Egy az egyban valamelyik védőnknek ment egyébként. Ez hol számít veszélyes akciónak???? Sérülésveszély? Ibanez húzta vissza a testét és a lábát, hogy minél kisebb legyen a kontakt. Alig értek össze. A szerb a szaltó után egyből a bírót nézte (nulla fájdalom) és ugrálva ünnepelt, mikor jött a lap. ennél egy mezei becsúszás is sérülésveszélyesebb. Szóval szerintem egy jól eljátszott sárga volt, amit a hülye Massa bekajált. Tudom, az ilyenért szoktak sárgát adni (tévesen), de a 32. percben??? Legalább ezért mérlegelhetett volna az a segg. Van olyan csapat, akinél meg is tette volna.

Azt az érvet pedig mind közül a leghülyébbnek érzem, hogy Ibanez akkor is hibás, mert egy sárgával a háta mögött már ne menjen bele semmi rizikós dologba. Persze, egy derbin. B+, akkor ennyi erővel cserét kellett volna kérnie a sárga után. Akkor most felállva ünnepelnék a bírálói?

Egyébként meg ha sérülésveszélyesség, akkor Romagnoli hátilról becsúszása vagy könyököse sokkal veszélyesebb volt. Mindkettő sárga nélkül maradt.

Szarok voltunk, szar volt a meccsterv, de akkor is rohadt nagy bírói hiba volt a piros. És ilyen ál pc-s nyálasság minden hozzászólást azzal kezdeni, hogy "jogos volt", meg "nem azon múlt", stb.
Merjük kimondani, hogy a köcösg tetvedék bíró minimum egy rohadt nagyot tévedett a kárunkra. Ezen ment el a derbi. Faszkivan.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.03.21. 09:12


tomm írta:Xg-ben felulmultuk oket. Neha fontosabbnak tartjak egyesek, mint a gyozelmet. Legalabb valaki tud a mai meccsnek orulni!


Sajnos xG-ben sem múltuk felül őket, nem mintha bármi is számítana, csak apontosság kedvéért.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.03.20. 19:21


Szóval tisztelem a hozzáállásodat, tomm. Nagyon fura nekem, de tisztelem. Elképzelhető, hogy nálad egy hajszál fogja eldönteni, hogy Mou isten vagy kókler. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11417
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2023.03.20. 19:20


Zsolti írta:Rendben. Világos. De azért ez a bajnokság màr nem érdekel dolog elég fura.
Ha kiesünk az El-ből, azért majd pillants bele. :)
És mi van, ha Mou nem nyer semmit? Akkor páros lábbal elhajtanád? Mert valljuk be, hogy egy Romával elég nehéz komolyabb dolgot nyerni.
Én soha nem bírtam a nyerek vagy meghalok felfogást. Nem szabadna erre feltenni mindent.

pedig most egyetértek tommal, innentől kezdve qrvára semmi értelme a bajnokságnak, hadd ne soroljam hány és hány meccset baxtunk el, sőt aki hitt is benne, sztem a tegnapi választ adott arra, hogy nem fogunk beférni a 4-be, vagyis amíg a nagy spéciván el tudja sütni ezt a nagy semmit, amit eredménycentrikusnak tart vagy vél az uefa kupában az ellenfeleknek, addig fogunk jutni, arra fogunk koncentrálni....

és tommnak, mourinho varázslat csak vicc volt az is a köbön.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.03.20. 19:11


Rendben. Világos. De azért ez a bajnokság màr nem érdekel dolog elég fura.
Ha kiesünk az El-ből, azért majd pillants bele. :)
És mi van, ha Mou nem nyer semmit? Akkor páros lábbal elhajtanád? Mert valljuk be, hogy egy Romával elég nehéz komolyabb dolgot nyerni.
Én soha nem bírtam a nyerek vagy meghalok felfogást. Nem szabadna erre feltenni mindent.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11417
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2023.03.20. 14:16


En sose mondtam, hogy eredmenyparti vagyok! Mou az eredmenyparti. Nezhetetlen focit csinal, de nyer. Hat legyen. Nem adhatok mast, csak mi lenyegem (vagy valami ilyesmi). Szoval mou-tol, de kofejezetten csak mou-tol semmi mast nem varok, csak kupa(ka)t a szezon(ok) vegen!

Menti a szezont?
Te mitol beszelsz baratom?
Nem menti a szezont, hanem csucsszezont produkal! Mikor volt utoljara hasonloan nagy siker? 20 eve? Es neked ez szezonmentes lenne?
Tudom, irtatok paran, hogy a bajnoksag sem lenne semmi. Ez igy ok, de akkor a helyetekben nem neznek meccset amig mou az edzo, hiszen ugysem tud jot csinalni.
En a tegnapi meccsnek kb a felet lattam negyed szemmel, mert a bajnoksag mar eluszott, a semmit meg minek bamuljam?!
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10281
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.03.20. 14:04


De várjál már, tomm. Te ugye eredménypárti vagy. Érthető.
Most per pill milyen fázisában vagy a Mou-megítélésnek?
Az Európa-liga esetleges megnyerése neked simán menti a szezont?
Mert azért te is gatyáztad itt Mou-t, amikor nem jöttek a pontok.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11417
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.03.20. 13:57


Jogos, tomm. Ahogy te is mindig megírtad a kritikádat.
Én viszont megfogadom, amit leírtam, az hétszentség.
Minden edzőt meg fogok becsülni, aki modern, támadó focit próbál majd játszatni a csapattal.
Nekem 20 év alatt ez az élvezeti mélypont, és ezen egy Európa-liga győzelem vagy egy harmadik hely sem segít.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11417
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2023.03.20. 13:36


Ugyanma. Akarki is jon mou helyere, azt is ugyanigy fikazni fogjatok. Ahogy az elodjeivel is megtettetek. Soha senki nem volt jo.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10281
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.03.20. 12:53


Jókat írtatok.
A játékot csalva az egyenes kieséseknél lehet valamit elérni.
Ibanez egy állat, egy pióca, nagyon jó védő, elemi hibákkal ciklikusan. Ezért nem klasszis. Mourinho rendszerében max a 3 belső védőnek fog felmenni az ára, a többieknek nem.
Mit tudna lubickolni ez a Dybala mondjuk, ha nem ilyen felfogásban játszanánk...?
Zsolti
 
Hozzászólások: 11417
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: SPQR Dátum: 2023.03.20. 12:08


Ibanez a csapat egyik legnagyobb értéke. Itt az egyéni hibáknál sokkal súlyosabb problémák vannak. Miközben az ffp-vel gúzsba vagyunk kötve, a keret értéke a gyenge teljesítmény miatt elolvad. BL nélkül reális forgatókönyv, hogy egy Fiorentina kaliberű klubbá válunk.

JOSBOMO írta:Kumbulla és Ibanez elintézte a BL-t.... nem tudok nekik megbocsátani.
Egyébként 10-11 ellen rendben volt a csapat. Utálom Mou-t de mi semmiről nem tehetett.
Egy sima passz 6 méterre pattant Iba lábáról....gyerekek brazil védő, vigye az Inter azonnal!!!!
SPQR
 
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2022.08.07. 08:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: danikov Dátum: 2023.03.20. 06:55


JOSBOMO írta:Kumbulla és Ibanez elintézte a BL-t.... nem tudok nekik megbocsátani.
Egyébként 10-11 ellen rendben volt a csapat. Utálom Mou-t de mi semmiről nem tehetett.
Egy sima passz 6 méterre pattant Iba lábáról....gyerekek brazil védő, vigye az Inter azonnal!!!!


épp ezen gondolkodtam mérgemben tegnap, hogy már az régen rossz, ha annyira "stabil" a BL-ért való küzdelemben a helyünk, hogy két játékos 3 bugyuta hibája képes legyen elintézni a komplett szezont
vhol azt érzem, most adja vissza az élet azokat a sz.r 1:0-kat, amiknek úgy örültem(tünk) az eddigi hónapokban, amikor NULLA játékkal húztuk be a meccseket
most meg, hogy látni vélek némi tudatos játékot (még ha sz.r is), most meg jönnek a bukták egymás után
Avatar
danikov
 
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: 2014.02.01. 14:13
Tartózkodási hely: Pápa

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: JOSBOMO Dátum: 2023.03.20. 06:00


Kumbulla és Ibanez elintézte a BL-t.... nem tudok nekik megbocsátani.
Egyébként 10-11 ellen rendben volt a csapat. Utálom Mou-t de mi semmiről nem tehetett.
Egy sima passz 6 méterre pattant Iba lábáról....gyerekek brazil védő, vigye az Inter azonnal!!!!
JOSBOMO
 
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2010.10.22. 05:58

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2023.03.19. 22:39


Szerintem a keret gyengébb,mint Mou
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.03.19. 22:30


A keret sem túl acélos, meg Mourinho sem túl jó edző.
Mindenféle irónia nélkül jó a szereplésünk. A csoda szót azért nem mertem használni.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11417
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2023.03.19. 20:56


feree80 írta:mourinho magica :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

következő meccsen 9en is kezdhetnénk, letextelnénk hogy tudunk e nyerni 11 ellen. :mrgreen:

elegem van mourinhoból ,elegem van ebből a bélférges, idegbeteg, bohóc, buta roma keretből, a rengeteg középszerű, vagy még annál is gyengébb képességű materiából. :wink: :twisted: :twisted: :twisted:



De ha ennyire gyenge a keret, akkor mi a bajod mou-val? Hat a leirasod alapjan csodat muvel. Szeretned ha a csapat kiesne a serie-a-bol?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10281
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 16 vendég

cron