Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2024.08.07. 07:43


F.Totti írta:F72, nyugtass meg, hogy most nem mi vitatozunk, hanem csak szurkolói lelkivilágot és attitüdöt ütköztetünk.


Természetesen... :-)
Már csak azért is, mert nem állítok semmit, nem gondolom, hogy bármiben a biztos tudás birtokában lennék.
Meg döntően a szurkolás érzelem, mindenki máshogy éli meg, nagyon szubjektív, ha akarom, akkor vak is...
így mint ilyen, vitatkozni sem szeretnék. Szurkolói attitűdöt, lelkivilágot ütköztetünk, így van.
S még csak eldönteni sem akarom, hogy melyik jobb.

Nem hiszem, hogy valaki Pellegrinire irigy, Lukakura vagy Mancinira meg nem.
Én itt irigységet sehol sem látok. Szerintem ahhoz képest, hogy mennyit nyújt, borzasztóan túl van fizetve.
Persze ez is szubjektív, mihez vagy kihez képest... De szerintem is olyan fizetése van Pellegrininek,
mintha olyan játékos lenne, aki a hátán viszi a csapatot. Aki, amikor a többieknek nem megy, amikor szar a helyzet,
akkor többet vállal magára és valami pluszt nyújt. Szerintem ő nem ilyen, lehet, hogy szerinted meg igen.
Vitatkozni ezen sem fogunk.

Dybala meg az érkezésekor látott "hisztérikus imádat". Na bevallom őszintén, hogy ezt az előző hozzászólásomból
kihagytam, pedig bennem volt. Mert ez is része annak az érzelmi, irracionális hullámzásnak, ami jellemző Rómára,
meg nagyon gyakran a Roma szurkolókra. Még kedves barátaimat is megkérdezem, hogy minek mentek ünnepelni
egy volt Juventus játékost, aki a Roma mezben még pályára sem lépett. Mert ilyennel már sokszor "megégették"
magukat a Roma szurkolók. Talán még vannak képek Adriano leigazolása utáni napokról... Jön a császár, az "Imperatore",
micsoda igazolás, bajnokok leszünk, a legnagyobb, ezrek várják és ünneplik őt... Majd, ha nagyon finoman akarok
fogalmazni, a talán 5 vagy 10 meccsén gólt sem lő és nagy nyomot nem hagy maga után, úgy zavarják el.
Nekem Dybala sem lesz soha kedvenc. Technikás, örülök, hogy a Romában játszik, de nagy érzelmeim nincsenek
az irányában... Lassan 30 évesen kisgyerek feje van, úgy néz ki, mint egy 11 éves, nem az a karakter, akiket kedvelek.

Jó kérdés az is, hogy "romano meg romanista".... római és Roma szurkoló. Ez is gyakran felmerül, mint kérdés.
Akkor azoknak többet nézünk el? Erre én sem tudnék magamban válaszolni... Igen... ja mégse.
Mert akkor játsszon 11 bérletes a stadionból...

Majd folytatjuk. Küldd az árkérést! :-)
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 993
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2024.08.06. 23:45


Zsolti írta:Én meg azért, hogy titeket olvashatlak. :)
Amúgy Sorost akartál írni? :)
Én senkit sem utálok, ja, Mou-nak például minden más csapatnál óriási rajongója vagyok. :)


A lófaxt Sorost. Javítva :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 10276
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2024.08.06. 21:37


Na, most bedobtak egy nevet a kozeppalyara:
Boubakary Soumaré
Fogalmam nics, ki a figura, de elso pillantasra, rendkivul szimpatikus a 25 eves korhatalmista.
A hideg futkos az ilyentol a hatamon

El lehet azon merengeni, hogy bealdoznek-e egy (vagy tobb) scudettoert egy szeretheto csapatot es jojjon a fekete sereg, de az sziklaszilard, hogy nincs szeretheto csapat olasz ill sajat jatekosok nelkul.
Negyedik meg harmadik helyert meg akkor se aldoznam be, ha Szuz Maria kerne ra...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10700
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.08.06. 21:34


Én meg azért, hogy titeket olvashatlak. :)
Amúgy Sorost akartál írni? :)
Én senkit sem utálok, ja, Mou-nak például minden más csapatnál óriási rajongója vagyok. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 12044
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2024.08.06. 21:03


F72, nyugtass meg, hogy most nem mi vitatozunk, hanem csak szurkolói lelkivilágot és attitüdöt ütköztetünk. Azért kellene tudnom, mert holnap akarok árat kérni egy melóra Tőletek, úgyhogy ha ez vita, akkor inkább halasszuk pár nappal :D

Az utálat túlzás volt. Előszeretettel használom ezt a szót, akár már a "nem kedvelni" helyett is. Pedig még Zsolti sem tudta utálni igazából Mout. :) Jogos észrevétel, hogy nem helyes a kifejezés.
Az irigységnél viszont nem jut jobb eszembe. Nyilván nem rád értem. De rengeteg ember irigy a fodbalistákra. Könnyű pénz, hisz a hobbijára jár. Rengeteg pénz. Fényűző élet. Modell macák. Én is jó vagyok a szakmámban mégsem keresek közelében sem. Számtalanszor hallottam itthon. Nem tudom Rómában mennyire általános. Gondolom kevésbé, de azért jelen lehet.

Pellegrini a 32-39. legjobban fizetett Serie A játékos, Cristante pedig a 46-50. Túlfizetettek? Nem hiszem. Sőt, most döbbentem le, hogy milyen reális ez a pénz. Találd ki hanyadik legjobb Pelle a Serie A-ban az idei (szar éve volt!!) osztályzatai lapján? 33. Cristante? 43. Telitalálat. A fizulistán Lorenzo mögött a kapusokon kívül talán Dumfries, Rahmani és De Ketelaere az aki fixen jobban teljesít és kevesebbet keres. Előtte több igen szar formában játszó srác van. Tök reális a fizuja. Csapaton belül még alul is súlyoztuk, hogy Smallinggal és Mancinivel az 5-7. helyen vannak. Cristante utánuk jön csak. Az EPL-ben egy Aston Villának mondjuk a 10. legjobban kereső embere lenne, a West Ham-nek a 12..
Erősen sántít, hogy máshol ennek töredékét sem keresnék.
És igen, szerintem ez az egyik leggyakoribb alapja az ellenérzéseknek. Dybalát nem lehet kikezdeni, hisz az egész világ meghatódva nézte, hogy ünnepeljük. Pedig teljesítményben kb ugyanott mozognak (Svilar, Dybala, Pellegrini, Cristante a sorrend). Ha a kis argentín nem jó célpont, akor adja magát az a srác, aki sokat keres, az arca valamennyire a csapatnak, de nem ünnepeltük mikor megérkezett. Mert mindig is itt volt. Persze ez hülyeség, tudom. De nem látom mi az ok, így csak ilyen baromságokat tudok írni.

Azzal hogy olasz válogatottak, nem állítottam, hogy világviszonylatban is top játékosok. Sajnos nem. Azt viszont tökéletesen bizonyítja a kerettagságuk, hogy Olaszországban nincs 30 jobb. Én pedig olasz srácokat akarok látni a csapatban. Szóval nekem igenis értékmérő a hazai válogatottság. Nem tudom mennyire vagyok ezzel egyedül, de úgy sejtem Rómában is jobban szeretik a sajátjaikat.

Azt nem tudom ki állítja, hogy nem tudnának eligazolni, de ez szintén elég meredek. Azért nem hallunk ajánlatokról, mert nem akarnak eligazolni. Az ügynökségük nem keres nekik csapatokat, nem dobnak be pletykákat, hogy felverjék az árukat. Pont hogy rohadtul becsüljük meg ezt. A klubhűséget támasztja erősen alá. Lorenzot és Cristantet is röhögve vinnék a PL középcsapatok. Az áruk vicc Angliában, a fizujuk pedig átlagos. A szarrá sérült, csapatból kitett Zaniolonak mennyi ideig tartott csapatot találni?

Szóval én továbbra is áldom a sorsot, hogy vannak nekünk ilyen játékosaink.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára F.Totti 2024.08.06. 23:46-kor.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 10276
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2024.08.06. 18:56


Pellegrini es bove lenne a ket kegutolso, akiket kecserelnek vilagsztarora. Aztan, ha korulottuk mindenki vilagsztar, akkor oket mar nem kell lecserelni, mert elbirja a csapat.
Mert, ahogy irta is f.totti: ki az aki tenylegesen jhetne? Akire van oenz, aki jobb, mint az emlitettek es aki hajlando is lenne idejonni!?
Ddr nagyon dicserte pisilit. Akkor epitse be es nem kell igazolni.

fiam 18 éves születésnapjára bérletet kapott, így szurkolói kártya miatti hosszú kimaradás
után én is újra helyszínről fogok sokszor szorítani a csapatnak.

Igencsak tavol all tolem az irigyseg, de azert most... :wink:

foleg, hogy kineztem magamnak, hogy oktoberben otthonrol ugy jovunk haz, hogy utba ejtjuk a roma-intert, de ennek ez a kva terdserules keresztbe tett. Most, hogy ez eszembe jutott, tenyleg elfogott az irigyseg.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10700
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2024.08.06. 16:42


F.Totti írta:Valaki úgy szurkol a csapatnak, hogy közben utálja a játékosait? Ráadásul pont azokat, akik igazán a sajátjaink? Ez az regyetlen olyan dolog, amiben többek tudunk lenni az északiaknál. Épp hogy erősíteni kellene, nem rombolni. Éz olyan távol áll tőlem az hogy soha nem fogom elfogadni.
Ez semmi másról nem szól, csak irigységről. Tök nyilvánvaló, hisz még el sem kezdődött a szezon, de már ez megy.


Szerintem F.Totti, ha valaki azt gondolja, hogy egy adott játékossal egy bizonyos cél nem elérhető,
az nagyon messze van attól, hogy utálja.
El sem kezdődött a szezon, de valószínűleg az előző években is nézték a meccseket.
Vélhetően egy Lecce szurkoló sem utálja a játékosait, de nem is várja el tőlük, hogy bajnokok legyenek,
mert tudja, hogy a keret erre alkalmatlan. A Roma úgy gondolom, hogy most az első 4 közé pályázik,
költenek is rendesen, nem lehet szerintem panasz arra, hogy az idei igazolásokba nem tesznek sok pénzt.
Erre többeknek az a véleménye, hogy pont a kp. volt rém erőtlen, ezért oda kellene leginkább erősítés.
Nem látok ebben semmi irigységet. Kire irigy? Pellegrinire? Bovéra miért nem irigyek?
S persze ugye az is kritika (ez persze inkább Pintónak), hogy Pellegrini-Cristante (ők a két név) olyan magas fizetést kapnak Romában, amilyennek máshol a töredékét sem kapnák meg, mint máshol a nagyobb tudású sztárok. Innentől kezdve vélhetően eladhatatlanok, nem is érdeklődik irántuk soha senki.
Nem szeretnék igazságot tenni, mert nem tudom... de nem vagyok benne biztos, hogy nincs benne igazság.
Pedig hidd el nekem F.Totti, nem vagyok irigy Pellegrinire... Nem is utálom.
De látom, láttam, hogy rengeteg papíron jóval kevésbé jegyzett csapat ellen is nehezen tudott a csapat egy aprócska
helyzetet is kialakítani. Olasz válogatottak... Persze erre is ott a válasz, nem véletlen, hogy világversenyekre sem jutnak már ki, ha igen, akkor le is szerepelnek.
Meg minden csak egy vélemény... Pellegriniről még azt is olvastam, hogy ő nagyon kreatív, ha éppen hiányzik a csapatból Dybala. De, ha az argentin és a Pellegrini egyszerre vannnak a pályán, előbbi "kiöli vagy elveszi" utóbbiból azt a kreativitást, amiben ő jó, másban meg ő nem jó a középpályán. Igyekeztem érthetően leírni... :-)

Meg persze Róma. A szélsőséges érzelmek minden irányban, amik két nap alatt átlendülnek a másik szélsőség irányába.
Racionálisan sokszor nehezen is érthető. Következetességet ne nagyon keress.
Pellegrinit kifütyülik a tribünről... kanyarban több kiírással is kiállnak mellette, ő a mi kapitányunk, ne bántsa őt senki...
Majd a számomra nehezen érthető "Mou vakság"... kik csinálták ki a tévedhetetlen Mout, kik buktatták meg? Hát az egyik tényleg Pellegrini volt? Aki előtte megvédte, most kiírásokkal küldi el őt a pi...ába, mint árulót. Majd egy hónap múlva a nyakában lógnak egy gól után. Ez mindig ilyen volt.
Nálam szerintem kevesebben tanulmányoztak, olvastak mindent az AS Romáról. Az 1982/83-as idényben az akkor friss világbajnok Bruno Conti egy győztes meccs után akadt ki, hogy a Curva Sudon kívül az egész stadion fütyülte és kikezdte őt, mert gyengébben ment neki a játék néhány hete. A 2000/01 idényben talán emlékeznek is sokan, amikor szegény Antoniolit kezdte ki a fél stadion egy potyagól után, majd Totti mutogatott mindenkinek, hogy "óóó, még elsők vagyunk..."

Én sem vagyok biztos benne, hogy szarok leszünk. Sőt... Szerintem Soulé nagyon jó lesz. Remélem, hogy az ukrán is.
Már csak azért is, mert fiam 18 éves születésnapjára bérletet kapott, így szurkolói kártya miatti hosszú kimaradás
után én is újra helyszínről fogok sokszor szorítani a csapatnak.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 993
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2024.08.06. 13:32


F.Totti írta:Karsdorp egy lelkes csávó. Rohangál, küzd, mindig hajt. Tisztára olyan, mint egy kölyök labrador. Mi a baj vele? :D

:D
Mint labrador, semmi bajom vele. Legyen ott trigoriaban, vakargassak a hasat, aprotirozzak, stb, csak a meccsek alatt zarjak be a kennelbe

A kene egy ddr azert jopofa, mert egy vilagklasszisrol beszelunk, aki kb barhova beferne. Ja, kene egy ilyen, meg egy totti meg egy ronaldinho esetleg messi... Miert is nem ilyeneket igazolunk...?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10700
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.08.06. 12:03


Ám az a bizonyos római közeg ősidők óta létezik.
Lehet, hogy itthon én is ilyen vagyok. :)
Minden korszakos csapatnak meglehettek a szurkolók és újságírók általi hibái.
Zsolti
 
Hozzászólások: 12044
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2024.08.06. 11:38


Még egy gondolat a kellene "egy Strootman, egy De Rossi vagy egy Radja" témához.

Se Spalletti, se Garcia csapatában nem ők voltak az iksz faktorok. Egy rettentő erős alapot és stabilitást adtak, mert pályájuk egy bizonyos pontján mindhárman kétirányú játékosok voltak.
De volt mellettük egy még nem teljesen szar Totti, egy akkoriban is állandóan szapult Pjanic és Lamela, később Salah, Dzeko, Maicon, Rüdiger, Manolas, Gervinho. A padról Ljajic jött és a 10 évvel ijabb El Shaarawy és Paredes. A fiatalokat pedig PEllegrini és Romagnoli neve fémjelezte, akiknek a kispadra se nagyon volt esélye.
Az a csapat nem a 3 dm-től volt csibész vagy tökös. Roma szinten kiemelkedő tehetség koncentrálódott akkor. Ha középpályánkról betennénk egy-egy embert a 2014-2016-os csapatokba, hirtelen zseninek tűnne ő is. Cristante nem lenne mondjuk top Strootman és Pellegrini sem De Rossi, de nem is kezdenének összesúgni a hátuk mögött a hangok, hogy ők a kerékkötők. Más idők voltak. Igazságtalan az összehasonlítás.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 10276
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.08.06. 11:18


Tényleg! :)
Jó kis spíler volt.
Neki meg a büntetőitől irtóztam, de tudom, hogy sokan imádták itt. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 12044
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2024.08.06. 11:05


Szomorkás Perotti hangok...
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 10276
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.08.06. 10:29


Hogy tetovált a nyaka. :) :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 12044
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2024.08.06. 08:25


Karsdorp egy lelkes csávó. Rohangál, küzd, mindig hajt. Tisztára olyan, mint egy kölyök labrador. Mi a baj vele? :D
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 10276
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2024.08.06. 06:53


. százszor inkább Karsdorp, mint

Jaj. Kiegette a receptoraimat ez amondat
Akkor inkabb jatszunk 10 emberrel!

Jol ertem, hogy dovbykkal az a baj, hogy a ruszkik megtamadtak ukrajnat?
Engem nem csesz fel pellegrini hibaztatasa, mert az olyan, mintha azt mondana valaki, hogy az a baj a vilaggal, hogy van benne oxigen. -igen baratom, az a baj. Nezd mar meg legyszives, hogy a konyhaban vagyok-e!
Zeman... legnagyobb tudomanya az volt, hogy olynokat mondott, ami az ultrak a kocsmaban x sor utan hallani akartak. Meg a kezdosipszohoz a kozepvonalra felallitott 7 jatekost, ami tenyleg jol nezett ki...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10700
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.08.06. 06:30


Simán értelek.
És egy-két dolog olykor meg is állhatja a helyét, a jelenség nem túl előremutató.
A legjobban DDR-nek kell ezeket kezelnie.
Zsolti
 
Hozzászólások: 12044
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2024.08.06. 06:17


Nyilván nem F72 húz fel, hanem a jelenség. Fel nem foghatom innen Magyarországról, hogy mi ez. Valaki úgy szurkol a csapatnak, hogy közben utálja a játékosait? Ráadásul pont azokat, akik igazán a sajátjaink? Ez az regyetlen olyan dolog, amiben többek tudunk lenni az északiaknál. Épp hogy erősíteni kellene, nem rombolni. Éz olyan távol áll tőlem az hogy soha nem fogom elfogadni.
Ez semmi másról nem szól, csak irigységről. Tök nyilvánvaló, hisz még el sem kezdődött a szezon, de már ez megy.

És ha megnézed mindig ugyanaz a kotta: "állítólag", "valaki aki közel áll a csapathoz azt mondja" vagy "többek szerint, úgyhogy biztos igaz", "nem küzd", "lázít", "bezzeg régen". Csupa olyasmi, amit bármikor rádobhatsz random bárkire. Még csak meccset se kell nézni hozzá. Ez annyira Roma.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 10276
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.08.06. 05:42


Na azért Karsdorp helyett jöhetne Dumfries. :) :)
Nyugi, F.Totti, nehogy felhúzd magad. :) Gondolom F72 pont emiatt nem akarta leírni a neveket.
Emlékeztek, hogy amikor Zeman padra ültette DDR-t egy időre, akkor állítólag pont Daniele fúrta a mestert, és a római újságírók nagy haverja volt? Ezeket sosem tudjuk meg.
Egy biztos, amit a szememmel láttam: a sok győzelmünk ellenére a játékunk nem működött. Ez az Atalanta és a Leverkusen elleni meccsekben csúcsosodott ki.
Most pedig közösen várjuk, hogy a saját szemünkkel lássuk, hogy működni fog. :) Ha nem is augusztus végére, de ősz közepére.
Zsolti
 
Hozzászólások: 12044
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2024.08.05. 22:16


Az jó, ha két héttel a szezon előtt a római elemzők már tudják, hogy lassú és körülményes lesz a játékunk, amit persze hogy Pellegrini, Paredes és Cristante okoz. Mert miért ne lehetne nevesíteni őket? Ráadásul ők nem is csak szarok (2 sokszoros olasz válogatott és egy argentín világbajnok), de kis sumákok is, hisz hangadók, kezelhetetlenek. Dehát De Rossi haverjai, csak ezért marad állásuk. Ha jól értem erről szólnak a hangok.

Egyébként magyarként fel nem foghatom, miképp lehet céltábla Pellegrini például. Kinek ártott? Kit zavar? Igen, lesznek szar meccsei, láttam a posztján játszani Falcaot, Cerezot, Hasslert, Gianninit vagy épp olvastam Di Bartolomei-ről. A cipőjüket nem pucolhatná, naná. De a régieket mindig könnyű szeretni, mint ahogy a robotoló, szántó-vető dm-eket is. Imádtam én is Strootmant, Radját és De Rossi az isten. Persze hogy kellenének, csak épp mondjatok már egy konkrét nevet, ne azt hogy kellene egy bika dm, meg.egy fasza szélső. Ki? Mennyiért? Tuti bevállna? Chiesa és Milik jobb lenne, mint a mostaniak? Tényleg ilyen csapat kellene nekünk?

Most Pellegrini van és Cristante, meg Paredes és Bove. Mind kiteszi a lelkét a csapatért. Nekem ennyi elég. Ha kikapunk, ha hibáznak, ha gyengék lesznek, akkor is szurkolni fogok nekik, mert ők most a csapatunk. És hál istennek olaszok (mínusz Paredes) és részben saját fiaink. Scudettoért cserébe se kellene helyettük Lautaro, Calhanoglu vagy Marcus Thuram. De Rossi helyett sem kellene Klopp vagy Guardiola. Sőt, százszor inkább Karsdorp, mint Dumfries.

És abban sem vagyok feltétlenül biztos, hogy tök szarok leszünk. Várnék inkább pár meccset és igyekszem majd a saját szememnek hinni.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 10276
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2024.08.05. 16:53


amúgy f72 jól látja, tényleg kellene egy emberevő dm, olyan ninja, strootman típus de nagyon, na most ha bovét áldozzák be ilyen soumaré nevezetű fickóért, gondolom feka, akkor legalább az olaszt jó lenne nem végleg elboltoni a fionak....

amúgy ez is érdekes, bovéért 13-14 millát adnának, ezért a bellanováért meg 25 millát kérnek, eszem megáll....scamacca sérüléséből akár profitálhatunk is, ugyanis az atának csatár kell, már csak rájuk kell tukmálni végleg ábráhámot.....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8333
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.08.05. 16:47


Nem lesz ebből sértődés szerintem, F72.
Nyugodtan írhatsz neveket.
Kikre gondoltál?
Pellegrini, Paredes?
Zsolti
 
Hozzászólások: 12044
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2024.08.05. 14:57


Zsolti írta:Még egy hónap van, Dani, tessék szépen csapatot csinálni.


Sajnos már csak két hét... S persze az előkészületi mérkőzésekből sok minden nem biztos,
hogy kiderül, sokan nemrég jöttek vissza, még nem lendültek formában... De egy Kassa vagy egy Olympiakos
ellen azért legalább 1-2 helyzetet illene kialakítani.

Van egy erős félsz bennem. Tavalyi idény végén nagyon sok elemzést, véleményt olvastam.
Nagyon sokan a Roma "nem játékát", kevés kialakított helyzetét a középpálya nyakába varrták.
Nem nagyon merek neveket leírni, mert tudom, hogy itt többen kedvelik őket, ráadásul
ketten állítólag tagjai a csapat három "hangadó szenátorának".
Szuper, hogy jött Dovbyk (bár jobban örülnék, ha nem ukrán lenne), Souléban nagyon bízom.
De a középpályán nincs továbbra sem egy Nainggolan, egy sérülés előtti Strootman, egy DDR...
Lassú, körülményes, előre játékban ötlettelen, alibi, játékosokból hiányzik a szükséges "tökösség, csibészség".
Csak néhány az olvasott kritikákból, amik szerint ezzel a középpályával jöhet bárki előre,
most is az 5-7. hely a reális elvárás. Az sem biztos, hogy szerencsés egyes hangok szerint, hogy ezekkel
a játékosokkal DDR kvázi baráti viszonyban van... Ne legyen ebből semmi igaz, de kicsit félek...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 993
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.08.03. 16:58


Az edzőmeccseken folytatódik, ami a bajnokságban. Labdabirtoklási fölény, és helyzetek az ellenfélnél. Még egy hónap van, Dani, tessék szépen csapatot csinálni.
Nagy reményeim nincsenek a játékot illetően, de nem is könnyű az edzőnek, ha 3 hete van Soulé és Dovbyk érkezésétől számítva.
Hátha alakul majd valami...
Zsolti
 
Hozzászólások: 12044
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: h.zsotti Dátum: 2024.08.03. 15:27


mindjárt 17:00től Olimpiakosz ellen barátkozunk.
Tavaly mintha közvetítette volna a youtube csatornája a Romának.
Most nem fogja?
h.zsotti
 
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2006.06.07. 00:59
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2024.07.27. 19:27


Komolyan veszi a vezetőség a megtakarítást :D
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 4068
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Trigoria valamint 2 vendég