Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.09.13. 11:32


Igazad van, F72Q, morális szempontból, de ő most tényleg egy csapat edzője, és lehetne diplomatikusabb. és nem kéne felülni minden provokációnak, és ha szemebjön vele egy ujságíró mikrofonnal a kezében, akkor nem kéne őt rögtön kielégíteni. A szisztéma nem az ilyen minibotráányoktól fog megváltozni, mint egy ilyen nyilatkozat, Sőt, ilyen szepontból az ilyen szöveg még éppen, hogy kontraproduktív is lehet.
nem csak a Rozi-féle totális kapituláció és a zeman-féle" fejjel a falnak" hozzááláás a 2 laternatíva
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2012.09.13. 10:58


tökös legény ez a ZZ, én nagyon bírom a nyilatkozatait még ha ettől szívhat is a csapatunk
kövezzetek meg, de amúgy miért tiltanák el? nem mondott semmi korholót azon kívül, hogy rosszul végzi dolgát a szövetség elnöke... (értem ez alatt, hogy nem mondta ki hogy nyakig benne van a csalásokban) persze lehet hogy kap, de jogilag (nem vagyok jogász csak laikus) szvsz támadható lenne
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2012.09.13. 10:40


tomm írta:ez e zz-mondat kinek szólt?


A nagy Giancarlo Abete, az olasz szövetség elnöke a címzett. A kérdés az volt, hogy elmenne-e vele ebédelni... erre válaszolta, hogy persze, nem az ő ellensége, hanem a futballé...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2012.09.13. 10:36


fradista romanista írta:ZZ-nek elgurult a gyógyszere.... :) :)

Egy interjúban, igazából minden különösebb apropó nélkül elengedte az alábbi kiszólást a szövetség elnökéről:
"Abete nem az én ellenségem, hanem a futballé".

Nos tök függetlenül a dolog igazságtartalmától, valaki, aki bizonyos értelembe függő helyzetben van az illetőtől, ráadásul nemcsak saját magáért tartozik felességgel, hanem az általa irányított csapatért is, ilyeneket nem mond! Majd ha ismét Független Autonóm Személyiség lesz, akkor persze igen, de addig néha kicsit jobban visszafoghatná magát.


fr, hogy lehet valamit függetleníteni az igazságtartalmától? Mástól is olvastam ezt, hogy nem kellene ilyeneket mondani, mert ez lesz meg az lesz... Hát pont az ilyen felfogás miatt tart itt a világ. Olaszországban ez különösen jellemző, maffia szokás. Omertá... Bizonyos dolgokról nem szabad beszélni, inkább fordítsd el a fejed... tudjuk, tudjuk, de jobb, ha hallgatunk, erről most ne beszéljünk...

Simone Farina tavaly a Gubbio játékosa volt (római, korábban az ifiben De Rossi csapattársa volt). Volt csapattársai megkeresték, hogy a Cesena elleni kupameccset el kellene veszíteni, győzze meg erről néhány védőtársát is. Nem kevés pénzről volt szó, éves jövedelmének vagy kétszereséről... Nos ő visszautasította az ajánlatot és feljelentést tett... Rosszul tette? Inkább hallgatott volna? Miért kellett erről beszélnie? Sokaknak beleköpött ezzel a levesébe? Érdekes módon most nyáron a Gubbio és Farina felbontották a szerződésüket. Érdekes módon most nincs egy csapat sem a B vagy C ligában, akinek akár ingyen kellene a 30 éves játékos. Csapat nélkül maradt Akit persze a FIFA meg mindenki kitüntetett. Mekkora álszentség. Mert közben a pokolba kívánják.

S mily érdekes. Amikor Zeman 1998-ben a doppingról és gyógyszertárakba jutott fociról beszélt... 15 évig érdekes módon utána senkinek nem kellett. Senki nem vállalta (többen persze ajánlásra), hogy olyan edzőjük legyen, aki kicsit kiteregette a szennyest. A valóságot. Most érdekes módon Farina sem kell senkinek ingyen sem, pedig szimbólum lehetne bárhol. De sokat beszélt... bűnhődnie kell. Pedig függött ő is, élős szerződése volt. Mennyire hasonló a két történet.

Jól tette, amit tett? Pályafutása szempontjából bizonyára nem. Csak otthon van két gyerek, meg tükör... néha bele kell nézni...

Nyilván Zemant tudatosan provokálják ezekkel a kérdésekkel. Alig várják az északi újságírók, hogy valami hasonlót mondjon. De ha kérdezik, mit mondjon? Nem az igazat vagy azt, amit gondol? Nem látok, nem hallok, nem beszélek....
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.09.13. 09:26


ez e zz-mondat kinek szólt?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10373
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.09.13. 08:40


szegény Lobont :(
Én szemáély szerint imádom, amikor ZZ tiszta futballról beszél (az, hogy személyeket is említ, a klubnak szívás :/), ilyenkor úgyérzem ő az utolsó grál lovag, aki megmondja azt, hogy bizony rossz irányba haladunk, mert ez egy sport (volt valaha elsősorban). Kár, hogy bármit csinál, csak az lesz a vége, hogy megszivatnak minket és semmi előrelépés nem lesz (egy Zeman nem csinál nyarat :( )
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.09.13. 08:30


Más: Lobontnak a válogatottban egy lövéstől megsérült a lépe, belső vérzései vannak. Még nem tudni, mennyire súlyos a dolog, de pár hétig biztos nem játszhat. úgyhogy Goicoechea máris leülhet a kispadra...
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.09.13. 08:26


ZZ-nek elgurult a gyógyszere.... :) :)

Egy interjúban, igazából minden különösebb apropó nélkül elengedte az alábbi kiszólást a szövetség elnökéről:
"Abete nem az én ellenségem, hanem a futballé".

Nos tök függetlenül a dolog igazságtartalmától, valaki, aki bizonyos értelembe függő helyzetben van az illetőtől, ráadásul nemcsak saját magáért tartozik felességgel, hanem az általa irányított csapatért is, ilyeneket nem mond! Majd ha ismét Független Autonóm Személyiség lesz, akkor persze igen, de addig néha kicsit jobban visszafoghatná magát.

Az egyesület hivatalosan nem szólalt meg az ügyben, de nyilván nem boldogak a dologtól, pláne, h. nemcsak áttételes, hanem konkrét negatív következménye is lehet a dolognak (kaphat akár egy kis eltiltást).

(aztán persze magyarázkodásra kényszerült, hogy nem szeméyl szerint rá értette, hanem arra, hogy a szövetség nem lép meg bizonyos fontos reformokat, bla-bla-bla)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.09.12. 18:30


Virga írta:...érdekes mekkora a szakadék az ötödik legtöbbet költő lazio és köztünk


Meg az is hogy a Napoli nincs az első ötben, pedig jobb játékosállománya van mint a lazionak.

Florenzi a lista végén? :) Tényleg kijár neki az emelés, a tizedes vesszőt eggyel jobbra vihetnék, a 0,3 mégis reálisabb mint a 0,03, Lopez is 0,3-at keres, szal kb... vagy még 0,8-1 milla is, mert Bradley-nél és Marquinhos-nál valszeg többet lesz a pályán.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2012.09.12. 00:20


"Ami a képességeimet illeti"- mondta ...-
(bocs)
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2012.09.12. 00:17


off topic, de Titeket nem döbbent meg egy ilyen nyilatkozat? Nem lehetne-e ( :D ), hogy ezeket a becsöpögő nyilatkozatokat nem teszitek ki? Tömjénfüst és értelmetlenség.
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.09.11. 20:52


elég vicces ez a gazzella, tavaly csak 76,5 millát költöttünk bérekre, e nyáron Sab csinált egy 20 millás megtakarítást, és most 95 millán állunk, bexarás.... :mrgreen:

Tacsinak a serie B-ből jött, majd 1 milla fizetésként :o :lol:

rrr.JPG
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8284
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.09.11. 20:40


mivel a cikkből nyilvánvalóan lejön, hogy a fizetésekről van szó ezért :P
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.09.11. 19:38


uglykidjoe írta:
Virga írta:kötekedhetek? negyedik legtöbbet :D :D am érdekes mekkora a szakadék az ötödiek legtöbbet költő lazio és köztünk


Ja tényleg a Milan kimaradt. Mindegy, akkor is kell az a dobogó. :D

Nem mi költjük a 4. legtöbbet. Ez csak a játékosok fizetésére vonatkozik:P
Azért Florenzihez hasonló kis fizus játékos sincs sok kezdőben :lol:
Érdekes lenne összevetni a többi topligával!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Xaba 2012.09.11. 20:43-kor.
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3932
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2012.09.11. 13:38


Virga írta:kötekedhetek? negyedik legtöbbet :D :D am érdekes mekkora a szakadék az ötödiek legtöbbet költő lazio és köztünk


Ja tényleg a Milan kimaradt. Mindegy, akkor is kell az a dobogó. :D
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.09.11. 13:07


Pallotta az év végéig ki akarja vezetni a csapat részvényeit a tőzsdétől.
Közben meg új stadiont terveznek, például. Szóval úgy tűnik, pénz az van, a tőzsdén szerepelni tehát a többségi tulaj szerint csak felesleges vesződség.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.09.11. 11:42


kötekedhetek? negyedik legtöbbet :D :D am érdekes mekkora a szakadék az ötödiek legtöbbet költő lazio és köztünk
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2012.09.11. 11:31


Ha mi költünk a 3. legtöbbet a fizukra, akkor talán jogosan elvárható a dobogó.

http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... ok-2172637
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.09.10. 19:59


Na, állítólag Castan is megsérült, nem biztos, hogy pályára lép vasárnap. És még mindig van egy hétközi válogatott meccs...
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.09.10. 08:24


állítólag Destro és Oszi együtt fognak kezdeni Málta ellen, roppant mód kiváncsi vagyok, hogy hogy fog ez működni......

Nem akarom Destrot temetni, hisz nincs miért, de azért eszembe jut, hogy mikor Destrot leigazoltuk, mindenhol azt lehetett olvasni, jaj Oszinak, meg eladjuk, meg fog e játszani, ehhez képest > 3meccs/4gólnál jár.... :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8284
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.09.09. 16:37


Nyugalom srácok! Sehol semmi baj nincs! Ha pedig a pálya BÁRMELY részén probléma lenne.. jön Taddei és megoldja! Ő úgy sem sérül le SOHA!

Viccet félretéve olvastam egy kommentet és szétröhögtem az agyam.(Utoljára azon röhögtem egy ilyen jót, amikor Hulk úgy hajigálta Lokit, mint egy rongybabát.. ez azért volt vicces, mert egyik pillanatban még istenítette magát és elmondta, hogy legyőzhetetlen) Valahogy így hangzott: Biztos az előző meccsen is Taddei kicselezte ZZ-t és a háta mögött a tudta nélkül felállt a pályára
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3932
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: májki77 Dátum: 2012.09.08. 22:07


feree80 írta:DERossit se az eszéért tartják, Istenem, ez agyilag mekkora zokni.... :(


ezt most kire írtad?
májki77
 
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2011.10.26. 21:11

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.09.08. 20:27


CaPy írta:
bence írta:A sok nagyképű válogatottságot lemondó ,,sztár" példát vehetne róla.


Ezzel a mondatoddal szerintem pont Totti-t szúrtad tökön, aki szintén lemondta, de a Roma és maga miatt, mint ahogy szerintem a többi "sztár" is. Egyáltalán nem provokálni szeretnélek, a hszed többi sorával teljesen egyet értek, sőt feree-t is megértem, mert szerintem Ő ezt úgy gondolta, hogy DDR egy profi játékos(aki inkább hallgat az érzelmeire szerintem) akit ügynök(ök) vesznek körül és egy Bulgária elleni meccs valóban nem ér meg egy nagyobb sérülést, szerintem így értette feree h elment az esze DDR-nek mert nem profiként cselekedett, hozzáteszem sokan ezért szeretjük a Roma-t az emocionális játékosok miatt és nem a vérprofik miatt.
Ezek csak vélemények, mint ahogy az enyém is az, erre van a fórum szerintem.

Igen, sejtettem, hogy valakinek szemet fog szúrni ez a mondat.. :D De én itt a biztosítással, juttatásokkal elégedetlenkedő, szövetségi kapitánnyal rosszba levő, vagy esetleg csak szimplán hazájára fittyet hányó ,,sztárokra" gondoltam.
Totti nem az, ezt te is tudod :wink:
Meg ha az is lenne neki elnézném :D
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.09.08. 19:55


Maximálisan megértem DDR-t, én pontosan így cselekedtem volna a helyében, sőt magam is játszani szeretnék mindig sérülten is. Ha az egészség lenne a fontos, akkor a focisták azzonal nyugdíjazzák magukat - ahogyan nekem is kéne :( .
még1x mondom, lemondhatta volna, és a kuty nem kérdőjelezi meg a perejra eset után)
érezzük már át a gondolkodásmódját: ő NEM AKARJA LEMONDANI! (amiért maximális tisztelet illeti)

CaPy: feree véleményével semmi baj nincsen. A játékos agyának zoknizásával volt gond.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28092
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.09.08. 19:44


Röviden, tömören, De Rossi az inter ellen akkorát kapott hogy idáig nyekkent, le is cseréltette magát, madj az azt követő nap vagy másnap megy a válogatottba, aki látta az inter elleni esetet a kutya nem kérdőjelezte volna meg ha most nem megy, sérülésre hivatkozik, és kihagyja a válogatottbeli meccset, de nem, megy, és hogy méggázabb legyen sérülten végigjátsza a meccset, hát egészségére, ez minden, csak nem normális.

nálam vagy egy sorrend, sztem Tottié is ez volt, egészség, roma, válogatott, De Rossinél biztos nem ez, mert az első kettő telibetojta. :wink: addig jár a korsó a kútra míg el nem törik, kísértette a sorsot, most mekapta.(még1x mondom, lemondhatta volna, és a kuty nem kérdőjelezi meg a perejra eset után)
De csak pozitívan, szigorúan az Inter meccsből kiindulva, nagyon, nagyon remélem hogy nem egyedüli alkalom volt :!: , de az alapján nincsen nélkülözhetetlen ember a keretben. :wink: :wink: :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8284
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég

cron