Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.05.13. 15:05


Most vagy te voltál rossz meccsen vagy én néztem mást de se taddeire nem emlékszem, se kezezésre. Azért a biztonság kedvéért megnéztem pár honlapon, hisz ha nem mondják Perrottát se hittem volna hogy egy órát játszott, de taddeit nem írják sehol
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6577
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.05.13. 14:19


de hát táddé nem játszott? vagy erről is lemaradtam, mint totti pirosáról? :) :)
vicces lenne ha mazzarri végül nem maradna napolyban, de nem is jönne rómába, hanem az interhez igazolna..... :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8283
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2013.05.13. 14:07


Na most hevertem ki az utazást. Hát, ahogy itt beleolvasgattam a fórumba, kintről kicsit más volt a dolog. Kezdeném azzal, hogy amikor apámmal megláttuk bradleyt meg taddeit a kezdőkkel melegíteni sírtunk. Aztán meglepődtünk. Kevés asr szurker volt kint, mi pl a narancs szektorban ültünk, körülöttünk csak milanos, de nem fogtuk vissza magunkat. AA jött, látott és védekezett. Ennyi volt a célja. Egészen a kiállításig nem is volt ez meglepő. A paripa iszonyat sokat dolgozott, jól is játszott, 2 faszsága van: ez a kezezése, a másik meg a cél nélküli beadás a kapuval szemben. Az első 3asunk rémes volt. Totti csak fetrengett meg balhézott. Lamelanak egy db jó megmozdulása volt. Élőben látszik, hogy ez a gyerek itt nem lesz jobb. Osvaldo nem kapott jó labdákat, de nem is hajlandó értük megmozdulni. A védelem szervezett volt, az este legjobbja a helyszínről nézve bradley volt. Kulcsszerelések tömkelege, óriási futómennyiség. Az volt a legnagyobb baj, hogy nem akartuk megnyerni a meccset miután 10 főre fogyatkoztak. Ez meg aa hibája.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.05.13. 13:52


zenit nem tudja megvédeni a tavalyi bajnoki címét, kérdés hogy a tulajok még ezek után is ragaszkodnak e spához, én tárt karokkal várnám romába.;)

nekem az rémlik, hogy az orrunk elől vitték el uvinit, plusz azt a brescai kölköt, akkor udinéből is van egy fekájuk, meg rolando, de nem rémlik hogy mazzarri agyon használta volna őket, pedig ebből csak 2 kölök, a másik 2 már jegyzettebb név....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8283
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.05.13. 13:29


A napoli fő baja az volt, h. van egy tűrhető kezdőjük, benne1 1 + esetleg még 2 klassszissal, és kész. A kispaduk meg még rövidebb, mint a fradi kézilabdacsapatáé.
Én sose felejtemn el, hogy a kéőbbi győztes Chelsea milyen érdemtelenül és mákkal jutott csak tovább ellenük a 16 között!
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.05.13. 11:38


Honnan tudjátok mennyit ajánlottunk Mazzarinak. No meg azért nagyon megy a susmus, hogy nem minden tiszta a klub körül, hiszen mégis nápolyról van szó. Lehet, hogy ezt unta meg és eljön, hiszen azért nálunk mégis rendezettebbnek tűnik a környezet. No meg sok esélyünk nincs, ha Mazzari nem jön, akkor azért kategóriákkal lejjebbről tudnánk csak kukázni ilyen Piolikat. Esetleg elhozzuk a Dortmund ificsapatának segédedzőjének a szomszédját, mert ő lesz majd az új Klopp, aki egy év alatt Scudettora vezeti a csapatot (or not).

Mazzarival kapcsolatban én akármennyit gondolkozok, nagyon vegyes érzéseim vannak. Az idei eredményeiket nézve, fordított utat jártak be mint mi. A nagyok ellen nem tudtak felmutatni semmit, viszont a kicsiket elkaszálták (kivéve a Chievo-t, tőlük ők is kiszoptak xD). Az európai menetelésükre meg inkább senki ne nézzen rá, mert annál még mi is jobban teljesítettünk volna...
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6577
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.05.13. 11:36


Amúgy ki akarna ebbe a csapatba befektetni? 2 éve (3) bukdácsol a csapat. Mit látnak az emberek. Volt egy jó Roma de megöregedett és újjá kellett szervezni.
Tele vannak fiatalokkal, majd ha mutatnak vmit akkor adok zsét. Am még a gödör alján vagyunk vagy talán Lamela és Pjanic, Marcos miatt pár méterrel felette, de egyelőre a csapat 2x 7. lett 1x 6. Semmi jót nem mutatnak. A Nike szerződés ilyenkor jó, kicsit kiragad az állóvízből megy a hype és a jön egy kis pénz. Csakúgy mint a VW nem tudom h Windel volt e reklám, de a VW még nincs a mezen de már volt egy. Jön a reklám a pénz. Pár lépéssel feljebb. Az új stadion terve és helye már megvan, már csak kell a befektető aki megépíti és ha látja a reklámokat és, hogy jók a játékosok, jó a csapat folyamatosan szerepel a hírekben pozitív értelemben, tv-ben. Akkor jön és azt mondja, oké itt a pénz, mert tudom, hogy megtérül. Tehát normális, hogy még nincs stadion.

Kezdem átgondolni és lehet nem lenne rossz Mazzari, mert potenciálisan képes rá, hogy a dobogóra vezesse a csapatot és ha ez megvan, akkor BL és el lehet híresztelni hogy az amcsik vezetése alatt honnan hova jutottunk és akkro jöhetnek még támogatók mert látják az ívet és majd jöhet a stadion így is 2016-ra mondták, de gondolom 2018 reálisabb. Ha az olaszok rendeznének vmi világeseményt 2020-an belül az meggyorsíthatná. De erre nincs sok esély.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2013.05.13. 11:12


fradista romanista írta:Az a tervezet 2 évre évi 4 milliüóról szólt....


Az a vicc az egészben, hogy nálunk vannak gazdag amerikai tulajok, meg fényes jövő, meg új stadion és persze scudetto-bl blablabla, de mi nem tudunk ennyit fizetni egy edzőnek sem állítólag, ellenben a Napolival, ahol nem ígérték le a csillagokat, de van bl, van Cavani, van 4 millió egy edzőre és ugyanúgy állnak az új stadionukkal, ahogy mi. Sehogy. :lol:

De biztosan én vagyok a hülye, és Pallotta a helikopter.:http://www.youtube.com/watch?v=YhGDnO6JcuQ
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.05.13. 10:39


legalább annyit már mutatott Mazzarri is, mint amennyit Spalletti mielőtt hozzánk került, sőt.
A foci ma már nem az, mint 10-15 éve. Ma egy Cappello szintű edző mért is jönne pont ide?
Úgyhogy csak örülhetnénk, ha Mazazrri végülis minket választana.
Persze van lutri a dologban, ő sem garancia a sikerre (Rómában semmi sem az), de az eddig elfogyasztott edzőkhüz képest talán jobbak az esélyei.

egyébként azt irja a gazzetta, h. Di Laurentis már elérakott egy szerződéstervezetet, amit tegnap a meccs után akart vele aláíratni. Mazzarri viszont kikosarazta, és azt mondta, majd a bajnokság után foglalkozik a kérdéssel.
Az a tervezet 2 évre évi 4 milliüóról szólt....

(lehet, h. tényleg nem a pénz boldogítja....? -f.r.)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.05.13. 10:12


fogkefe1 írta::( Kicsit sajnálom, ő se az az edző aki bizonyított. Igaz, nem zöldfülű és a Napoli Sampdoria kettőssel mutatott már vmit. Igaz nagy csapatnál még nem volt.
Lehet ennél többre nem futtya és ha majd Mazzari bizonyít és jobb lesz a csapat, akkor jöhetnek nemes játékosok és edzők.

Jaja vhogy így kell ezt felfogni :-). Visszalépés nem lesz az ilyen Lajosokhoz képest. Sajnos mi se vagyunk nagy csapat, kb a reálisan elérhető edzők közül még a legjobb.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6577
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.05.13. 09:48


mcsabi írta:A legnagyobb szégyen h jövő vasárnap a sintérnek és a bugyiknak kell szurkolni. Ha a strandkorlát az 5. akkor már biztos az el.
Mazzarritól szerintem már senki nem ment meg minket. A szerződése már tuti alá van írva sajnos. Egy szempontból örülök, hogy nem egy tapasztalatlan senkiháziba próbálunk megint egy guardiolát belelátni. Csak az 1 csatáros rendszerével nem tudom mit csinálunk.

:( Kicsit sajnálom, ő se az az edző aki bizonyított. Igaz, nem zöldfülű és a Napoli Sampdoria kettőssel mutatott már vmit. Igaz nagy csapatnál még nem volt.
Lehet ennél többre nem futtya és ha majd Mazzari bizonyít és jobb lesz a csapat, akkor jöhetnek nemes játékosok és edzők.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.05.13. 09:43


A legnagyobb szégyen h jövő vasárnap a sintérnek és a bugyiknak kell szurkolni. Ha a strandkorlát az 5. akkor már biztos az el.
Mazzarritól szerintem már senki nem ment meg minket. A szerződése már tuti alá van írva sajnos. Egy szempontból örülök, hogy nem egy tapasztalatlan senkiháziba próbálunk megint egy guardiolát belelátni. Csak az 1 csatáros rendszerével nem tudom mit csinálunk.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6577
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.05.13. 08:19


jó az x, jó az x, persze jó, de mi ide mostanában nyerni járunk, meg ugye 10 ember ellen kellett volna nyerni, szal amit én a meccsből láttam, továbbra is tartom, rosszabbak voltunk 10 ember ellen mint 11 ellen, és még azt se láttam, hogy olyan nagyon meg akartunk ezt nyerni.....de mindegy is, nem oszt vagy szoroz, a kupa lényeg, ja tényleg van még egy tét nélküli hazai meccs, kiváncsi leszek, hogy belexarnak e, vagy megpróbálják kiszolgálni a stadionba kilátogató nézőket....


nem tom jelent e vmit, de uccsó hazai győztes meccs után, mazzarri a meccs után a 2odedzőt küldte nyilatkozni.....meg még egy rossz hír, állítólag mancsini távozik a szititől, csak ide ne jöjjön!!!
hopáré, tényleg sokat láttam a meccsből, csak most esett le hogy tottit kiállították, a kutyafáját :mrgreen:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8283
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: gyuri67 Dátum: 2013.05.13. 06:46


Alapvetően Milánóban nem rossz az x de sajnos semmivel sem vagyunk előbbre mint Zemannal.
A különbség talán csak az, hogy az öreggel 3-3 lett volna ami AA-nál 0-0.
Egyébként szerintem itt nem edző probléma van ennyit tudunk.
gyuri67
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2007.09.23. 17:55

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.05.13. 00:00


Fogalmam sincs hogy ez edző vagy játékos felelősség volt ma. Valszeg mindkettő.
De a Chievo elleni meccs utána azt hittem hogy az volt a mélypont idén. Tévedtem.

Ezt a meccset nem akartuk megnyerni.
A mákunk, ha ezt annak lehet nevezni, hogy az idióta majom Balotelli egymaga akarta megnyerni a meccset a 70-es IQ-jával (amit nem értek mert amióta hazatért nem játszott még ilyen ostobán), és Muntari a 40-es IQjával el tudott durrani.

Idei év leghosszabb másfélórás szenvedése volt ezt néznem.
Undorító, borzasztó, katasztrofális, gány

Eskü ha félidőben nem nézek rá az összeállításra, és nem látom amikor lecserélik, azt se tudom hogy pályán van Perrotta :)

Tottiéknál meg Ilary biztos elcseszte a repjegy rendelést a nyaralásra, és véletlenül egy héttel előbb kell menni a családnak. És hát Ferencünk engedelmes férj...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28071
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.05.12. 23:26


Corso22 írta:mcsabi, Bocsánat, de az, hogy "csak beugró" edzők az nem jelent semmit. Egy csapatnak, pl: Arsenal van edzője. És van ideje csapatot építeni. Vagy legyen az Öreg Fregi? Vagy pl: Spaletti. Volt idő, és felépült egy csapat. Kit szeretnétek, mert én nem nem Mazzarri-t (ha hozza Cavanit persze ok) és Allegri-ért sem lennék boldog. - DE ha azt mondják az okos Sab-ok, hogy adnak neki 3 évet építeni, majd 3-4 -et a győzelmeknek, hát jöhetek! DE a bizalom!!!

Blanc+3év (ha az első évben 5-en belülre viszi a csapatot és ha összejön az Európa liga akkor a csoporttovábbjutás) Egy olyan embernek nem adok bizalmat, aki a legutóbb 3 meccsen 0-át mutatott taktikából és a kiscsapatok elleni ún. kötelezőket nem tudja hozni. 7. a csapat, nem néz ki jobbnak, ha pedig a kupát se hozzuk, akkor kb annyit fejlődtünk 1 év alatt, hogy Lamela és Marcos drágább lett, de a többiek csak 1 évvel idősebbek. Mondhatnám, hogy a fiataljaink 1 évet fejlődtek, de kérdem milyen fiataljaink? Idén jött a csapat kerete.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2013.05.12. 23:22


mcsabi, Bocsánat, de az, hogy "csak beugró" edzők az nem jelent semmit. Egy csapatnak, pl: Arsenal van edzője. És van ideje csapatot építeni. Vagy legyen az Öreg Fregi? Vagy pl: Spaletti. Volt idő, és felépült egy csapat. Kit szeretnétek, mert én nem nem Mazzarri-t (ha hozza Cavanit persze ok) és Allegri-ért sem lennék boldog. - DE ha azt mondják az okos Sab-ok, hogy adnak neki 3 évet építeni, majd 3-4 -et a győzelmeknek, hát jöhetek! DE a bizalom!!!
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2013.05.12. 22:57


Corso22 írta:
slider írta:
Corso22 írta:Miért kellett Sab-ot meghosszabbítani???


Gondolom, jóban van Pallottával, vagy valamelyik fejessel. Ha a Serie-C-ig csúszunk, akkor sem fogják kirúgni. Elég valószínű.


És addig lesz edző kísérletezés, amíg nem ő lesz? :mrgreen:


Bizony. Hallottad már tőle, hogy valamiért is felelősséget vállallt az elmúlt két évben? Nem. Ellenben a csapból is az folyik, hogy erős a keret és majd a következő edző kihozza belőlök a legjobbat. Ja és az előző edzőt sem volt hiba kinevezni, nagyonis jó ötlet volt, csak nem volt szerencséje. Egyre biztosabb vagyok benne, hogy a vesszőfutásunk az amerikaiak regnálásáig tart majd. Csak annyit remélhetünk, hogy hamar megunják! Max Pallotta nem alszik jól éjjelente, mert nem tudja hol a hiba, hiszen remek edzőnk van, és klasszis, a pályán a lelküket is kifutó játékosaink...
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.05.12. 22:52


Corso22 írta:[quote="mcsabi" Bárki is jöjjön egész biztos ez lesz a legnehezebb, hogy Totti-nak elmagyarázza,


Szerintem ez csak azon múlik, hogy aki jön az valóban jön-e. Az elmúlt 2 (kettő) évben 4 (négy) edzője volt a Roma-nak. Így szerintetek lehet bármit csinálni? És Totti azon kívül, hogy - mert ismeri az öltözőt - segíti az edzőt, hajt, média kampányt csinál, - de nem lehet elképzelni, hogy elege van az elmúlt 2 évből? És az a hülye ütés pont Mexinek erről IS szól?? Neki fontosabb a meccs mint az edzőnek. Hol az edző?? Miért kellett Sab-ot meghosszabbítani???[/quote]
Azért az igazsághoz hozzá tartozik, hogy a 4-ből 3 edző még sosem volt felnőtt csapat élén, a maradék 1 pedig már jó ideje Serie B-s csapatokkal foglalkozott. Én továbbra is tartom, hogy itt nem a kerettel van a baj, hanem azzal, hogy túlmisztifikáltuk az edzőket (vagyis jelen esetben beszéljünk Lajosról és ZZ-ről, hiszen Montella és AA csak beugrós volt), akik alá Sabék igenis igyekeztek megfelelő csapatot építeni. Mit csinálnánk, ha még mindig ilyen Gubertik, Tonetto-k, Loriák, Taddei-ek mászkálnának a pályán? Nem mondom, hogy BL helyezést elérő csapatunk van, de az 4-5. helyet nagyon simán kellett volna hoznunk.
Totti-t viszont bármennyire is szeretjük, azért elég rózsaszín szemüveggel kell nézni, hogy ezt lássuk ki belőle. Én ma semmi akarást nem láttam rajta, csak azt, hogy ráférne már egy újabb tengerparti lazulás az USA-ban Ilaryval.
A Sabatini-s kérdésedre meg azért hosszabbítottunk vele, mert pl. olyan játékosok karrierjéhez van köze, mint Nesta, Gattuso, A. Hernandez, Ilicic, Pastore, de ő hozta Muslera-t, Radu-t a Laziohoz, vagy mondjuk Hernanes-t is ő akarta elvinni a Palermohoz és még sorolhatnánk Marcost, Lamelat
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mcsabi 2013.05.12. 23:04-kor.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6577
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2013.05.12. 22:42


slider írta:
Corso22 írta:Miért kellett Sab-ot meghosszabbítani???


Gondolom, jóban van Pallottával, vagy valamelyik fejessel. Ha a Serie-C-ig csúszunk, akkor sem fogják kirúgni. Elég valószínű.


És addig lesz edző kísérletezés, amíg nem ő lesz? :mrgreen:
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2013.05.12. 22:38


Corso22 írta:Miért kellett Sab-ot meghosszabbítani???


Gondolom, jóban van Pallottával, vagy valamelyik fejessel. Ha a Serie-C-ig csúszunk, akkor sem fogják kirúgni. Elég valószínű.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2013.05.12. 22:34


[quote="mcsabi" Bárki is jöjjön egész biztos ez lesz a legnehezebb, hogy Totti-nak elmagyarázza,[/quote]

Szerintem ez csak azon múlik, hogy aki jön az valóban jön-e. Az elmúlt 2 (kettő) évben 4 (négy) edzője volt a Roma-nak. Így szerintetek lehet bármit csinálni? És Totti azon kívül, hogy - mert ismeri az öltözőt - segíti az edzőt, hajt, média kampányt csinál, - de nem lehet elképzelni, hogy elege van az elmúlt 2 évből? És az a hülye ütés pont Mexinek erről IS szól?? Neki fontosabb a meccs mint az edzőnek. Hol az edző?? Miért kellett Sab-ot meghosszabbítani???
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.05.12. 22:31


Corso22 írta:
fogkefe1 írta:de miután egy jó 20 máter nyargalt legtöbbször eladta a labdát. Kívánom neki, hogy ne menyjen Angliába, nagyon megennék. Bár 25-30ért adnám.


Azért adta el a labdát cselezgetés után, mert nem volt kinek passzolni (vagy mert már nem látott a pályán). Mindkettő szörnyű. 25-30 - álmodik a Roma!

Szerintem volt. De ezen ne vesszünk össze :)
Amúgy meglepő, de vmi 15ért hoztuk és a transfermakt szerint is 25 körül ér. Ez csak jelzés értékű persze, mert mint ha Gomez 30 lenne :D
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.05.12. 22:27


Bradley akkor ér valamit, ha De Rossi is a pályán van. Labdaszerzés után le tudja passzolni valaki olyannak, aki pontosan tudja indítani az elől levőket. Tőle csak egyenes rövid passz várható el, erre képes. Ferencnek is beletelt egy időbe, mire rájött, hogy nem szabad elmozogni, ha Bradleytől vár labdát, mert kiugratásra vagy bármi bonyolultabb játékra képtelen. Meg se tudnám számolni, hogy hányszor adta el így a labdát az év során.
Mondjuk ha már Tottiról van szó, AA-nak igenis le kellett volna ültetnie pár meccsre a padra már egy jó ideje, csak nem volt hozzá mersze. Bárki is jöjjön egész biztos ez lesz a legnehezebb, hogy Totti-nak elmagyarázza, hogy már nem fog 38 x 90 percet lejátszani egy bajnokságban. Bármennyire imádom a palit, a mai meccsen +1 ember volt a pályán és év végén ez sajnos nem először fordul elő.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6577
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2013.05.12. 22:26


fogkefe1 írta:de miután egy jó 20 máter nyargalt legtöbbször eladta a labdát. Kívánom neki, hogy ne menyjen Angliába, nagyon megennék. Bár 25-30ért adnám.


Azért adta el a labdát cselezgetés után, mert nem volt kinek passzolni (vagy mert már nem látott a pályán). Mindkettő szörnyű. 25-30 - álmodik a Roma!
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron