Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.01.31. 09:04


Snatch, neked még annyi, hogy azért te mint igazi szurkoló nem mondhatsz olyat, hogy ha kirúgják EDF-et, akkor reméled egy még szarabb jön. Ez ellentmond mindannak az elkötelezettségnek és következetességnek, amit képviselsz.


Zsolti, elárulom, félvicc volt. Nem gondoltam komolyan. Azért sem, mert titkon reméltem, hogy EDF marad, így szóba sem kerül az utódja bukásának való szurkolás.

És én ma sem vagyok elkeseredett. Kicsit szomorú a tegnapi nap miatt, de én akkor is próbálom pozitívan nézni a dolgokat, és nem egy bajnoki+BL győzelemre esélyes csapat vergődéseként.

Dzeko meg hajrá, kicsit sem akasztott ki. Vele is meglett volna az 5-6, és akár a 7 is. Nem azon múlt.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8160
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2019.01.31. 09:02

Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2019.01.31. 08:29


Ja, Dzeko pozitív volt... Ahogy Veretout 4-1-nél próbált labdát szerezni, na az a vehemencia pozitív volt. Pellegrini legyintéses sárgája benne van, emberi reakció, jól küzdött csereként beszállva. Dzeko meg odamegy a bíróhoz anyázni 4-1-nél úgy, hogy a bíró lefújta a faultot. 4-1-ből 7-1-et csinált, köszönjük.
Szarom telibe a Milan-meccset, nem érdekel. Ez egy következmények nélküli klub.
Hülyének nézik a szurkolót, várom a molinókat.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11696
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.01.31. 08:19


Érdekes, én sem akadtam ki Dzekon. Ahogy mondani szokták, egy profi játékos nem csinálhat ilyen. De nekem rohadtul nem hiányzik a hideg profizmus. Szeretem az érzelmeket, az indulatokat. Kicsit ettől is lettem olaszfoci rajongó. Jó látni hogy néha a játékos is átmegy szurkolóba. Persze ettől még hiba volt, de nem akasztott ki.

Tottinak is elnéztem, amikor ballisztikus pályára állította Balotellit a kupavisszavágón. Sőt arról a döntőről utólag ez az egyetlen pozitív emlékem.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9945
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: danikov Dátum: 2019.01.31. 08:03


Nekem amúgy az egész tegnapi szenvedésben egyedül Dzeko reakciója volt pozitív.
Nem, nem lehet így odamenni, teljesen jogos a piros, nyilván benne volt az utóbbi idők frusztrációja, de amikor 10 méteren 3szor rúgnak alá a csapattársamnak, akkor én pont ilyesmit várnék el. Csak éppen a csapatkapitánytól... Nyilván f*ckoff még köpködés nélkül, de nekem abban a szituációban nem volt nehéz odaképzelni DDRt hátratett kézzel, hasonló vehemenciával kérdezni a rigót, hogy minden tiszteletem mellett mégis mi a kva anyádat fújsz...
Ennek a tajparaszt verzióját láttuk tegnap, de én szeretném ezt a csapattársért való kiállásnak látni.
Avatar
danikov
 
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2014.02.01. 14:13
Tartózkodási hely: Pápa

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2019.01.31. 07:50


Kíváncsi vagyok, hogy Dzekot hány meccsre meszelik el. Ha valóban leköpte a bírót, akkor egy ideig nem látjuk pályára lépni.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6577
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: JOSBOMO Dátum: 2019.01.31. 07:01


Sokkal összetettebb a probléma a csapaton belül ahogy én látom.
Első gól Pastore gólja, egy irányítónak aki elvileg a legtechnikásabb így nem lehet átvenni egy labdát még ha nem is a legpontosabb volt. Totti öltönyben úgy át vette volna , hogy legalább faultot kihoz belőle.
Sajnos teljes mellé fogás Pastore, és a beléptével az öltöző is borult, hiszen ő elvileg sztár lenne,,, de közben Serie C a lassúsága... 1-0 után pedig a Fio tudott kontrázni nekünk menni kellett, Chiesa extra gyors, talán az 5 védő jobb lett volna taktikailag a középpályáról le kellett volna venni Pastorét és csókolom.
Ez a legnagyobb hibája Monchinak.
A fiatal olaszok jó irány és lesz eredménye, de a Pastore, Nzonzi igazolások nem segítik a csapat kohéziót...
Szerintem át kellene állnunk 3-5-2 re és visszaállni hogy ne kapjunk gólokat elöl pedig Dzeko-Schick hátha összehoz valamit.
Én hagynám Di Frát még, nem azért mert nem hibás, hanem azért mert nincs jobb...

Forza Roma!
JOSBOMO
 
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2010.10.22. 05:58

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2019.01.31. 06:55


ericcartmen írta:Zaniolo a halál mázli esete, senki se hitte volna, hogy ekkora spiler a srác.
Egyébként ő meg Under mentik kicsit Monchit, az összes többi igazolása még a közepes szintet is rtikán ütik meg, ráadásul szétbombázott egy stabil középpályát, csak hogy saját emberekkel tölthesse fel.
Vitathatatlan EdF felelőssége a helyzetben, de Monchi szerintem sárosabb.

ez egy tűpontos megfogalmazás, szal teljes mértékben egyetértek, sőt :!: zaniolo annyira a vak tyúk esete, hogy ninja eladásánál moncsicsi nem is zaniolot preferálta a pénz mellé töltelékembernek, hanem radut vagy pinamontit, így utólag kimondhatjuk legnagyobb szerencsénkre hogy az inter nem adta az előbbi felsorolt neveket.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8285
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2019.01.31. 00:09


Ne is legyen halvérű csak mert 19 éves, a bíróknál így sincs még respectje, legalábbis ma nem volt
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2019.01.31. 00:06


danikov írta:Volt egy érdekes elejtett megjegyzése a német kommentátornak, miszerint állítólag EDF azt nyilatkozta, hogy azért ilyen tré a védekezés, mert a védők nem bíznak egymásban (illetve joggal számítanak a másik hibázására), és emiatt nincs meg az összhang és a magabiztosság.
Ha tegyük fel, ebben van valami (mert ugyanaz a vedőpáros, aki tavaly nullázza a Barcát, idén megye 2 kb), akkor kérdem én, nincs a stábban vmi sportpszichológus? Mert a mai világban sztem ez már nem feltétlen az edző feladata, ha mondjuk épp nem pedagógus hajlamú.

Én Alissont hiányolom mögülük.

Schick most télen elment pszihomókushoz, van is némi látszatja a dolognak, elkezdett gólokat is lőni. Nem tudom, hogy ilyenkor nincs-e valami csoportos beutaló, vagy mindenki maga dönti ezt el? Inkább utóbbira tippelek, ha Schick is magától lépte ezt meg.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2019.01.31. 00:06


Most néztem interes videókat santonról, a bal oldalon játszott mindig, de 90%-ban jobb lábbal ért labdába, ez eddig fel sem tűnt. Akkor inkább kényszer megoldás volt a jobb oldalon játszatása, hiszen nem ahhoz szokott, így viszont furcsa, hogy balszélen egyáltalán meg sem próbáltuk
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fantasista76 2019.01.31. 00:07-kor.
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2019.01.30. 23:54


DiFra láthatóan elvesztette az irányítást a csapat felett. Sodródik, hosszú hónapok óta nem tud mit kezdeni a csapattal. Tehetetlen. Vsz a csapat is érzi a tehetetlenséget, (ez hozhatta ki Edinből is az állatot). Naivitás azt várni, hogy ezek után pont ő lesz képes kirángatni a csapatot a mentális mélypontról.
Ha olyan egyenes és őszinte ember, aminek látszik és tartjuk, mért nem képes levonni a konzekvenciákat? Szerintem az lett volna a minimum ma este, hogy felajánlja a lemondását a vezetőségnek.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2019.01.30. 23:49


No, akkor úgy tűnik, hogy Rómában higgadt, bölcs emberkék ülnek a vezetőségben.Egy ilyen megalázó, demoralizáló, arcpirító vereség után sincs váltás. Értem. Nem akarok én már itt okoskodni, nem akarok rosszat EDF-nek meg a stábjának, de a "meg sem fordult a fejemben, hogy lemondjak" mondat után nálam kinyílt a bicska. Mégis elég türelmes ez a sokat szapult római közeg... Megint koncentrációs tábor, hát őrület, komolyan. És most ha megverjük a Milant EDF-fel, akkor mi van? Nehogy már ez legyen a vízválasztó...
Snatch, neked még annyi, hogy azért te mint igazi szurkoló nem mondhatsz olyat, hogy ha kirúgják EDF-et, akkor reméled egy még szarabb jön. Ez ellentmond mindannak az elkötelezettségnek és következetességnek, amit képviselsz.
Ha holnap nem rúgják ki Di Francescót, akkor SOHA nem volt veszélyben az állása Rómában, minden csak kitaláció volt. Akkor tényleg vakon bíznak benne.
Amúgy ilyenkor a magamfajta szurkolónak a banán is keserű: nekem Zaniolo is egyre kevésbé szimpatikus. Állandóan reklamál, és bárkinek odapakol az ellenfélből, egyszer nem megy oda kezet nyújtani vagy felsegíteni. 19 évesen...
Dzekót meg hagyjuk is Kolarovval együtt. A két profi...
Szar itt minden.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11696
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2019.01.30. 23:36


fantasista76 írta:Santon egyébként nem balhátvéd? Legalábbis az interben ott játszott emlékezetem szerint

Elvileg mindkét oldalt bevethető, ezért használható bal oldalt is, de természetes posztja a jobb oldal, mivel jobb lábas.

Edit: Ettől függetlenül el tudom képzelni, hogy őt szánta baloldalra Monchi... akkor csak nem értem miért, ebbe a rendszerbe bal lábas balhátvéd kell, mivel előtte jobb lábas szélső játszik, aki befelé mozog, és nyitja a területet a szélen a balhátvédnek.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2019.01.30. 23:31


Santon egyébként nem balhátvéd? Legalábbis az interben ott játszott emlékezetem szerint
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.01.30. 23:24


jazon írta:El lehet zavarni az edzőt, ha nem tetszenek az eredmények, de hosszabb távú befektetésnél nem érdemes kapkodni. El kell gondolkodni, hogy EDF alkalmas-e a szerepre, ha nem, keresni kell egy alkalmasabbat erre. Viszont nem lesz "bárki" alkalmas.. .


Tökéletesen leírtad amit gondolok. Köszi!
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9945
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2019.01.30. 23:23


fantasista76 írta:A svédet hagynám, ha most kiteszi, oda az idényének, amúgy sem tehetett a gólokról. Ebből szerintem 3 védős felállás lesz hétvégére, kevesebb támadó szellemű játékossal előrébb

Mirante tudtommal még sérült. Az előző kupameccs előtt sérült meg, pedig azon játszott volna.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.01.30. 23:21


mcsabi írta:Ha nem tudja stabilizálni a védelmet, akkor tegyen fel olyan támadókat, akik több gólt rúgnak, mint az ellenfél. Nem barca szintű a csapat, de ennél egészen biztos, hogy többet lehet kihozni


Ez ma pont ilyesmi akart lenni.

Egyébként nem a védelemmel van baj, hanem a védekezéssel.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9945
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2019.01.30. 23:18


fantasista76 írta:Mélységében, nevek alapján és az olaszok számát tekintve az utóbbi évek legjobb keretével dolgozhat EDF, valamiért mégsem áll össze az egész. A mai védelmünk egy az egyben a tavalyi volt pl., mégis ovódás gólokat kaptunk, Florenzit úgy kerülték meg a 3. gól előtt, hogy utána a helyébe cserét kértem volna, a szerb balhátvédünkről sorra kapjuk a gólokat, láthatóan nehezére esik ráhangolódni a meccsekre. Szóval ezek nem moncsicsi hibái.

A mélységben és olaszban egyetértek, de azért egy ifjabbésnemsérült DDR-Pjanics-Stroci-Nainggolan középpálya meg stabil belsővédő kettős (utóbbi napokban összeszedtük kik voltak) nem áll rendelkezésére...

A védelem sem egy az egyben ugyanaz, mivel nincs ott mögöttük Alisson (aki magabiztosságot adna), előttük meg egy Stroci-DDR duó.
Fazio már a VB-n szarvashibákat vétet az alatt a kevés idő alatt is, amikor játszott; ősszel ezt csak folytatta. JJ nem lesz jobb, Marcano ingyen kukázás volt. Mano meg besokallt. Bianda-t vettük középhátvéd posztra egyedül, akkor sem értettem, most sem értem azt az igazolást, mert ennek 10edét érte a srác.
Kolarov cseremberét (Emerson) is Moncsi adta el tavaly télen, nem pótolta senkivel, Luca pedig láthatóan nem áll készen. Nem csodálom, hogy fásult, ha folyton játszania kell, mondjuk mégis sokszor rajta látom a legtöbb akarást. Flo meg igazán sose volt hátvéd, Karsdorp se tud védekezni, ide legalább hozta Santont.


A nap jó híre az Atalanta továbbjutása, remélem, meg is nyerik a kupát. Addig is kevesebb energiát fordítanak a bajnokságra.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: danikov Dátum: 2019.01.30. 23:18


Volt egy érdekes elejtett megjegyzése a német kommentátornak, miszerint állítólag EDF azt nyilatkozta, hogy azért ilyen tré a védekezés, mert a védők nem bíznak egymásban (illetve joggal számítanak a másik hibázására), és emiatt nincs meg az összhang és a magabiztosság.
Ha tegyük fel, ebben van valami (mert ugyanaz a vedőpáros, aki tavaly nullázza a Barcát, idén megye 2 kb), akkor kérdem én, nincs a stábban vmi sportpszichológus? Mert a mai világban sztem ez már nem feltétlen az edző feladata, ha mondjuk épp nem pedagógus hajlamú.
Avatar
danikov
 
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2014.02.01. 14:13
Tartózkodási hely: Pápa

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2019.01.30. 23:08


A svédet hagynám, ha most kiteszi, oda az idényének, amúgy sem tehetett a gólokról. Ebből szerintem 3 védős felállás lesz hétvégére, kevesebb támadó szellemű játékossal előrébb
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Tor Dátum: 2019.01.30. 23:08


Valaki hozza vissza Garciát...
"If they ever tell my story let them say that I walked with giants. Men rise and fall like the winter wheat, but these names will never die. Let them say I lived in the time of Francesco Totti."
Avatar
Tor
 
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2018.02.14. 20:17

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2019.01.30. 23:04


Amúgy megy a téma, hogy Dzeko csak beszólt vagy köpött is...lehet vitázni, hogy a tőle megszokott "fu*k off" volt, vagy egy elcsattant köpés.

https://twitter.com/i/status/1090684438252568582
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 4011
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.01.30. 23:00


Amúgy tényleg durva 7-et kapni a Fiotól, és szerintem én felmondanék mert ez gáz. De! Azt is kell nézni, hogy ha felmond, akkor feladja és lehet hogy én sem tudnám feladni. De az biztos, hogy ezek után, ha nem tüzeli fel a játékosokat, akkor meg vannak számlálva a napjai. Idén már több hiba nem fér bele.

Milan ellen, Luca Pellegrini, Mirante, De Rossi tuti kezdene nálam. Faziot is kiraknám, de nincs helyette senki. Azt mondjátok Bianda is rossz...

Ha ugyanígy áll fel akkor nálam mrgbukott mehet haza.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2019.01.30. 22:55


Nem, ami azt illeti én a legjobban most tényleg Contet szeretném (mondjuk erre kevés az esély), mindenesetre egy valami idegbeteg edző kell most ide, aki képes feltüzelni a srácokat.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 4011
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 15 vendég