Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.01.16. 18:42


Múlt héten jól játszottunk, most szarul. Kifejezetten tetszett a Juve meccs.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9944
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2022.01.16. 18:39


F.Totti írta:Próbálom az újakba belelátni a nagy jót, de nehéz. Rohadt nehéz. De legalább többen vagyunk.

no végre testvér, a múlt heti hurrá optimizmusod lankadni látszik, kezdesz a földön járni, gratulálok. :wink:

mondjuk én is felülírom ama véleményemet, hogy murinnyot ki kell baxni rómából pintoval együtt, nem, nem szabad, úgy igazolnak, mintha muszáj lenne, ha kibaxnánk őket, ezt a sok szemetet amit romába hoztak, ki is edzené?! maradniuk kell életük végéig.

eddig talán vina a legjobbunk, ilyet se írtam, még sosem, és lehet többet se fogok. :wink: :mrgreen:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8284
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.01.16. 18:37


Gondolom Veretout a legboldogabb most nálunk.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9944
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.01.16. 18:35


Ferkosz írta:Nekem Karsdorp kifejezetten hiányzik.

Nekem is.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9944
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.01.16. 18:34


Fülöp szerint Veretout ad egy remek 50 méteres keresztlabdát Vinanak, aki leteszi közelre szintén Veretoutnak. És ezt így leközvetítette. Észre se veszi, hogy összevissza beszél.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9944
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2022.01.16. 18:34


ezt a kínlódást, istenem, nézni is fájdalmas
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8284
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2022.01.16. 18:33


Nekem Karsdorp kifejezetten hiányzik.
Ferkosz
 
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.01.16. 18:30


Próbálom az újakba belelátni a nagy jót, de nehéz. Rohadt nehéz. De legalább többen vagyunk.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9944
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: CaptRizzo Dátum: 2022.01.16. 18:27


Akkor ebbol megint hatranyunk van..
Avatar
CaptRizzo
 
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2020.10.29. 15:34
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2022.01.16. 18:25


CaptRizzo írta:Es ha nem tizi akkor miert nem szoglet?


Mert szerintem közbefújt.
Ferkosz
 
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: CaptRizzo Dátum: 2022.01.16. 18:24


Es ha nem tizi akkor miert nem szoglet?
Avatar
CaptRizzo
 
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2020.10.29. 15:34
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2022.01.16. 18:18


tomm írta:Pellegrinivel mi van?

bemelegítésnél megsérült.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8284
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2022.01.16. 18:16


Ha az nem volt tizi, akkor maitland becsuszasa miert szabi?

De mennyivel megnyugtatobb, hogy mejtlend van ott, nem karsdorp.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10374
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2022.01.16. 18:16


Xaba írta:Karsdorp mar egeszseges? Jol tudom?

jaja, legnagyobb örömömre, karsdorp hitler fia benne van a keretben, de mivel a real leigazolná, mi nem játszatjuk, nehogy megsérüljön a transfer előtt.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8284
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2022.01.16. 18:13


Pellegrinivel mi van?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10374
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2022.01.16. 18:03


Karsdorp mar egeszseges? Jol tudom?
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3932
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2022.01.16. 16:16


úgy izgulok, hogy ma vaj sikerül e nyerni? az ellen a cagliari ellen, aki a bajnokság 18.helyén áll, egy rakat covidossal ˛élükön az edzővel megtűzdelve.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8284
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.01.11. 08:23


Elején azt hittem ez marketing a részéről a nézők felé inkább, de azóta sok idő eltelt, és még mindig ilyen, tehát valszeg alapból ilyen. Ezért írtam, hogy bírom, és adok időt neki bőven. Mert nekem ez fontosabb, mint a gólok száma. Zsoltival szeressük az ilyet :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28092
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2022.01.11. 08:11


Hát Dzekótól azért még nagyon messze van pofavágásban meg szövegelésben.
Nekem borzasztóan szimpatikus, ahogy a társaival viselkedik a pályán. Ez valami baromi fontos dolog.
Ahogy megpaskol egy földön ülőt, egy rossz passzt adó társat, ahogy pacsizik a szöglethez futó játékossal, sok kis apróság, amit én még SENKITŐL sem láttam Roma-mezben. Talán De Rossitól, de tőle sem ilyen mértékben. Nálam Abraham a csapatember. És már a góljai is alakulnak.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11695
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2022.01.11. 07:34


. lenne-e jobb alternatíva

Azt elfelejtetted hozzatenni, hogy ne szovegeljen es plane ne vagjon pofakat.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10374
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.01.10. 22:45


Abraham egyértelműen top3 játékosunk. Pellegrini, Zaniolo és ő, akik simán beférnének egy a miénknél egyértelműen erősebb csapatba is.
Ne az árát nézzétek. Egyrészt nem a mi pénzünk, másrészt szinte minimális a kockázat benne. Ennyiért csak akkor nem tudjuk eladni 2 év múlva, ha rommá sérül. Angol. Bármelyik PL középcsapat kifizet röhögve 40et érte. Úgyhogy elég azt nézni, hogy lenne-e jobb alternatíva. Igazolhatnánk-e BL nélkül nála jobbat? Mázlival esetleg.

Gyan szimpi csávó, de még kevés ezen a szinten. Persze játszatni kell, hogy kiderüljön mennyi van benne. Akkor is ha néha kilóg. Vele jól dolgozik Mou. Sajnos Villarral és Darboeval nagyon más utat jár. Jó lenne ha elengedné ezt a szezont és építene a jövő évi csapatot. De valószínűleg nincs ilyen edző. Ő pedig végképp nem ilyen. Pedig megtehetné. Úgyse rúgjuk ki és lenne is mire fogni a szar eredményeket.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9944
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.01.10. 21:50


Azt mondta Szanics Falkaösztönben, hogy 89 óta nem vesztette el a Roma mindegyik hazaiját a juve inter milan hármas ellen
Grat Mou! :D
https://www.twitch.tv/csszaniszlo?fbcli ... tKkRktUJRA


Abraham mentalitását, hozzáállását kedvelem még mindig, így tőlem sok időt kaphat még a fejlődésre:)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28092
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2022.01.10. 19:54


Köszi jazon, Pinto munkája szerintem is 0. Nagyjából ugyanazt gondolom amit te szóról szóra az új igazolasokkal kapcsolatban. Kivéve Ábrahám, az tuti Mou sara, szerintem ott Pinto inkább olcsóbb de biztosabb játékost hozott volna. Mondjuk én szeretem nagyon Abrahamot, meg a játékosok nagy részét... Fáj is most, hogy Mou szidja őket. Nem tudom, hogy ez e a helyes megoldás, de valamit ki kell találni ebben igaza van. Ha ettől lesznek éhesek akkor ez kell.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2022.01.10. 19:20


Trigoria írta:húú jazon, írhatnál gyakrabban. Jó gondolatok. (Jelszót tessék felírni valahova, nem fejben kell tartani csak!)
Vagy lejegyzetelted már Milan meccs alatt is mindent, vagy durván jól emlékszel minden kétes szitura. :)

A kapuscserének én örültem, szvsz pozitívan jöttünk ki belőle. Mondjuk ennyiért legyen is így. Nálam Abraham se éri meg az árát, de majd meglátjuk.
Köszi, örülök ennek! :)

Megjegyeztem azokat a szitukat, mert felidegesített a bíró. :D Leginkább a következetlenség volt irritáló.

Kapusnál abban a furcsa helyzetben vagyok, hogy pár évvel ezelőtt összetettem volna a kezem Rui leigazolása után, egyik kedvencem lenne, most meg kritikusan szemlélem. Lehet túlságosan. :)

Ábrahám kezd magára találni, bizakodó vagyok. Most már az ára felét simán éri. :D Van még min dolgoznia, de jó lesz, ha egészséges marad továbbra is. Egy kis keménységet kell tanulnia Zaniolotól, hitet Gyantól, és nem lesz gond. Az adottságai nem rosszak.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2022.01.10. 19:11


Na még egy utolsó hsz a tulaj-edző-csapat hármasról:

Friedkin vélhetően nem ért a focihoz, ezért megbízik a tanácsadóiban. Amit jól tesz az, aki nem ért valamihez. Nem tudom hibáztatni, mert látszik, hogy jót szeretne a csapatnak. Pallotta csak üzletet látott benne, folyamatosan kiszedni akart pénzt, amikor a stadion dugába dőlt, le is lépett. Palottának szerencséja volt, hogy jó emberek dolgoztak alatta Monchiig. Most nem ezt érzem. Azt látom, hogy komolyan van véve a csapat, csak a tanácsadók nem jók. A tulajt látni a meccseken (neki is fájdalmas lehet ezt a teljesítményt látni), pénzt tett bele a dologba, idehozta az egyik legnevesebb edzőt, ami egy csapatépítés szempontjából a legbölcsebb lépés, hiszen biztosan ért hozzá.

Akkor itt át is térhetünk az edzőre. Mou egyelőre mellényúlás volt (bízzunk a csodában, és a feltámadásban), de emiatt a tulaj nem hibáztatható, nem mellébeszélt, idehozott egy nagy nevet. (Az ilyen edzői szerződéseknél azt nem értem, miért nincs valami feltétel. Mondjuk, ha top 6-on kívül vagyunk első évben, akkor megszüntethető a kontraktus, ha a tulaj úgy dönt. Ez így egy vicc, és csapdahelyzet. Magas fizu 0 elvárás. Ezt nevetséges.)
Szóval, Mou hozta a formáját. A legnagyobb baj vele talán az, hogy nem alkalmazkodik. Kicsit elment mellette a világ. Nem értek a taktikához, de ezt érzem.
Számomra a legnagyobb bűne a rotálás hiánya. Kiégeti, kizsigerli a játékosokat, miközben a B-sort leépíti, formán kívül helyezi. A pozitívuma, hogy játszat fiatalokat.

A csapat. Állítólag Mou jó motivátor. Ez nem látszik. Nem mindegy, feltüzelés alatt mit értünk, a magabiztosság és az agresszió nem ugyanaz, sőt egymás ellentettjei. Mindkét Milan meccsen azt lehetett érezni, hogy az ellenfél itt hisz a sikerében, és tesz is ezért. Ezt a meccseinken nem érezni. Akarat van, de igazi hit nem.
A kezdők elfáradtak. Miki nagyon hamar kizsigerelődött, minden kicsi pihenő jót tesz neki. Pelle remekül kezdett, de jönnek a sérülések a túlterheléssel. Ennyit még Verető sem bír.
Mayoral és Villar mellőzése érthetetlen. Előbbi végül is "csak" egy kölcsönjátékos, ezt még értem, de Villar mit ártott? Már ez első pályáralépése óta kedvelem, az ilyen típusú játékosk a kedvenceim. Benne nagy potenciál van, és teljesen el lett felejtve. Diawara is szépen parkolópályára került. Nem akarta játszatni, akkor miért nem adtuk nyáron kölcsön? Nem kis pénz van benne. és tudna jobb lenni, ebben biztos vagyok (még mindig csak 24 -elvileg). Sárit is csak kényszerből játszatta, aztán mert gólokat lőtt (volt egy időszak, amikor csak ő meg Pelle volt képes erre). Aztán megy a sírás, hogy nincs elég jó játékos, nem elég mély a keret. A fenéket nem. Ezek a játékosok kezdők voltak valamikor ebben a csapatban.
Az ifik viszont élvezik a bizalmat szerencsére. Igaz, lehetne többet is, sokszor érthetetlen, miért nem cserél Mou hamarabb. Azért ennyi játéktól ők sem fejlődnek. Nekik kinéz egy kölcsön most tavasszal.
Kumbulla vaskos összegért érkezett, és ő is padozik, csak akkor játszik, ha muszáj. Sajnos valahol érthető, mert nagyon lassú. Vele kellene kezdeni valamit.
Gyan pedig az a játékos, akitől a csodát várhatjuk. Ő az egyetlen nagy pozitívuma ennek az ősznek, sajnos (esetleg Pelle jó formája). Egyedül rajta látom azt a hitet, mint a Milanos srácokon, néha Pellén.

Kicsit csapongó lett az egész, sok volt bennem, próbáltam röviden.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég